Malowanie elewacji w Pleszewie

Porównaj oferty od Specjalistów od Malowania Elewacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 412 073 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elewacja jest zewnętrzną powierzchnią ścian budynku, pełniącą funkcję reprezentatywną. Oddziałują na nią czynniki zewnętrzne, które przez upływ czasu sprawiają, że fasada może wymagać ponownego malowania. Malowanie elewacji polega na położeniu nowej powłoki farby na poprzednią warstwę, zniszczoną przez czynniki atmosferyczne. Z naszego artykułu dowiesz się, z jakich etapów składa się ten proces, a także poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie malowania elewacji. Jeśli poszukujesz specjalisty – sprawdź nasz ranking uwzględniający najlepszych fachowców w tej dziedzinie.

Przed rozpoczęciem ewentualnego malowania elewacji, należy sprawdzić dokładnie jej stan. Należy szczegółowo obejrzeć uprzednio wykonaną elewację i ocieplenia – dzięki temu można oszacować potencjalne prace przy fasadzie. Jeżeli elewacja jest w dobrym stanie, musimy ją wyczyścić (przez lata elewacja na pewno uległa zabrudzeniu). Najlepiej użyć do tego celu papieru ściernego lub szpachelki. Musimy jednak uważać, aby nie zniszczyć tynku, ponieważ w przeciwnym razie niezbędne może okazać się również ponowne tynkowanie elewacji. Jeżeli odkryjemy pewne uszkodzenia – należy usunąć starą elewację, wyczyścić ściany i naprawić je. Może też okazać się, że niezbędne będzie wykonanie nowego ocieplenia elewacji.

Po wykryciu wszelkich niedoskonałości oraz ich naprawieniu, należy przystąpić do umycia elewacji poprzez użycie odpowiedniego płynu. W celu wykonania czynności, jaką jest mycie elewacji, można wykorzystać myjkę ciśnieniową. Kolejnym etapem jest wybór odpowiedniej farby do wykończenia elewacji oraz dobranie jej koloru. Należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta.

Przed podjęciem decyzji o malowaniu, trzeba wziąć pod uwagę gruntowanie elewacji zewnętrznej. Może okazać się to konieczne w sytuacji, gdy do naprawy elewacji użyto masy szpachlowej. Gdy gruntowanie będziemy mieć za sobą, następne co musimy zrobić, to podjąć decyzję o wyborze metody malowania elewacji. Tę czynność można wykonać na kilka sposobów. Mamy trzy techniki do wyboru: natryskowo, za pomocą pistoletu do malowania elewacji, wałkiem albo pędzlem. Jeżeli zdecydowaliśmy się na konkretną metodę – pozostaje nam tylko zabezpieczyć otoczenie i przystąpić do malowania powierzchni.

Na koszt malowania elewacji składa się bardzo wiele czynników. Zależny jest on w dużej mierze od tego, czy będziemy dokonywać malowania samodzielnie, czy skorzystamy z usług firmy malarskiej. Ekipy specjalizujące się w malowaniu elewacji ogłaszają się na wielu stronach branżowych bądź portalach ogłoszeniowych.

Ranking najlepszych malarzy elewacji w Pleszewie

Malowanie elewacji Pleszew

Ceniona Farba Do Elewacji

186 opinii

Kupno cenionej farby do elewacji nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z KOSBUD Bracia Kosińscy Sp.j. doradzą Ci i wybiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

Grabarek Karol - Rewelacyjne Malowanie Elewacji Pleszew

Rewelacyjne Malowanie Elewacji

2 opinie

Zleć usługę malowania elewacji ekspertom z miejscowości Pleszew. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Pleszewa są jednymi z najlepszych. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Wykończenia wnętrz - Tania Farba Do Elewacji Pleszew

Wykończenia wnętrz

8 opinii

Kiedy poszukujesz bezkonkurencyjnej oferty farby do elewacji na terenie Pleszewa, zatrudnij fachowców w branży. Wykończenia wnętrz wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci zacną propozycję. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Usługi ogólnobudowlane Dawid Derbich - Dobra Farba Do Elewacji Pleszew

Dobra Farba Do Elewacji Pleszew

6 opinii

Kolejnego takiego dostawcy nie znajdziesz na terenie Pleszewa, więc jeśli szukasz dobrej farby do elewacji to niezwłocznie sprawdź Usługi ogólnobudowlane Dawid Derbich. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Cycuś-Glancuś usługi remontowo-budowlane - Wyjątkowe Malowanie Elewacji Pleszew

Wyjątkowe Malowanie Elewacji Pleszew

1 opinia

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz swoje zadanie specjalistom od malowania elewacji. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

JuPiter Piotr Bisiorek - Najlepsze Malowanie Elewacji Pleszew

Najlepsze Malowanie Elewacji

13 opinii

Wybierz tych specjalistów jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do wyjątkowego malowania elewacji na terenie Pleszewa lub okolicy. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Patryk Pulikowski - Wysokiej Klasy Malowanie Elewacji w Pleszewie

Wysokiej Klasy Malowanie Elewacji w Pleszewie

3 opinie

Właśnie wybierasz sprawdzonego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Patryk Pulikowski jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

Zakład Robót Ogólnobudowlanych "ZROBUD" - Wyjątkowe Malowanie Domów Pleszew

Wyjątkowe Malowanie Domów

6 opinii

Zleć zadanie malowania domów fachowcom firmy Zakład Robót Ogólnobudowlanych ZROBUD z miejscowości Pleszew. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Pleszewa są jednymi z najlepszych. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Bud- mat Grzegorz Matuszewski - Doskonałej Jakości Fasada Domu Pleszew

Bud- mat Grzegorz Matuszewski

1 opinia

Z czystym sumieniem powierz zadanie rewelacyjnego malowania elewacji specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Pleszew i przyległych miast. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - naprawdę warto.

Dawid Olek - Pierwszorzędne Malowanie Elewacji Pleszew

Dawid Olek

3 opinie

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to główne walory firmy Dawid Olek, której specjalnością jest malowanie elewacji. Ażeby uzyskać ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Najnowsze z 24 zleceń na malowanie elewacji w Pleszewie

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 151-200m², Jarocin

Podejmij współpracę z Klientem jako malarz elewacji z wymaganym doświadczeniem w kwestii perfekcyjnych usług malowania elewacji. W Twojej firmie śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to standard. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Jarocin

2022-10-10 do 2022-10-18

Usługi Malowania Elewacji Pleszew

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek do 2 lat Powierzchnia prac: 20m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informacje dodatkowe: malowa...

 • Koźmin Wielkopolski

2022-11-08 do 2022-11-16

Zapytanie o malowanie elewacji budynku, 401-500m², Nowe Skalmierzyce

Rodzaj budynku: budynek handlowo-usługowy Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 401-500m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin r...

 • Nowe Skalmierzyce

2022-07-28 do 2022-08-05

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 151-200m², Kalisz

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin r...

 • Kalisz

2022-09-11 do 2022-09-19

Perfekcyjna Fasada Domu Pleszew

Ten Zleceniodawca wciąż szuka profesjonalistów od fasady domu. Napisał zlecenie o treści - Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 251-300m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Kalisz

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecę malowanie budynku, budynek pow. ok. 1560m², Kalisz

Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: prace na budynku o pow. ok. 1560m² Liczba kondygnacji: 3 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako:...

 • Kalisz

2023-01-19 do 2023-01-27

Malowanie elewacji budynku, 401-500m², Kalisz

Rodzaj budynku: budynek handlowo-usługowy Stan obiektu: nowo wybudowany budynek Powierzchnia prac: 401-500m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęci...

 • Kalisz

2022-09-04 do 2022-09-12

Zlecę malowanie domu, 151-200m², Kalisz

Wykonaj prace dotyczące perfekcyjnego malowania domów od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Kalisz lub okolicy. Złóż dopasowaną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Kalisz

2022-09-29 do 2022-10-07

Malowanie elewacji domu, 101-150m², Kalisz

Szukane są perfekcyjne usługi malowania elewacji w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Malowanie elewacji domu, 101-150m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny renowacji elewacji, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Kalisz

2022-11-21 do 2022-11-29

Fasada Domu

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek do 2 lat Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia...

 • Krotoszyn

2023-01-08 do 2023-01-16

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 301-400m², Lądek

Nie możesz znaleźć dopasowanego do Ciebie Klienta? Jako specjalista realizujący usługi malowania elewacji i malarz elewacji bez konkurencji w mieście Wielkopolskie poznaj treść zlecenia o treści "Zapytanie o malowanie elewacji domu, 301-400m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Lądek

2022-08-10 do 2022-08-18

Wybitny Malarz Elewacji Pleszew

Rodzaj budynku: domu typu bliźniak Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin...

 • Bierzglinek

2022-10-01 do 2022-10-09

Zlecę malowanie domu, 101-150m², Wrąbczynek

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informac...

 • Wrąbczynek

2022-08-15 do 2022-08-23

Perfekcyjne Malowanie Domów Pleszew

Potrzebujesz pracy jako ekspert od perfekcyjnego malowania domów w rejonie Słupcy lub w okolicznych miastach? Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Słupca

2022-08-17 do 2022-08-25

Zlecę malowanie domu, 150m², Malanów

Jako ekspert z branży fantastycznych usług malowania elewacji i malowania domów, obsługujący Klientów z miejscowości Wielkopolskie i pobliskich miast - przeanalizuj zapytanie o treści "Zlecę malowanie domu, 150m²". Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Malanów

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 201-250m², Września

Rodzaj budynku: domu typu bliźniak Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozp...

 • Września

2022-12-02 do 2022-12-02

Renowacja Elewacji Pleszew

Rodzaj budynku: domu typu bliźniak Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozp...

 • Września

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 251-300m², Gostyń

Chcesz znaleźć Zlecającego jako warty uwagi fachowiec od fantastycznych usług malowania elewacji z Gostynia? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Gostyń

2022-12-31 do 2023-01-08

Profesjonalne Malowanie Domów

Jeśli realizujesz zlecenia na profesjonalne malowanie domów w rejonie Gostynia i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 401-500m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej fachowej firmy. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Gostyń

2023-01-18 do 2023-01-26

Porządna Fasada Domu

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Gostynia. Przyczyń się do realizacji jego celów. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Gostyń

2022-11-29 do 2022-12-07

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 151-200m², Turek

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Turek

2022-07-24 do 2022-08-01

Najlepsze Malowanie Domów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin r...

 • Konin

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m², Konin

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informac...

 • Konin

2022-08-03 do 2022-08-11

Staranna Renowacja Elewacji

Zlecenie o treści - Malowanie elewacji domu, 151-200m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Wielkopolskie i z sąsiednich miast. Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Kokoszki

2022-11-14 do 2022-11-22

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Malowania Elewacji

Najczęstsze pytania o malowaniu elewacji

Co ile lat należy odmalowywać elewację?

Z racji, że elewacja narażona jest na wiele negatywnych czynników atmosferycznych – niezbędne jest jej regularne odświeżanie. Co ile lat należy odmalować elewację? Jest to zależne, między innymi, od położenia danego budynku. Może zdarzyć się, że dom położony jest przy ruchliwej ulicy – nieruchomość wówczas jest bardziej narażona na degradację właściwości powłoki. Środki ochrony zastosowane w materiałach z czasem się wypłukują. Z reguły przyjmuje się, że należy odnawiać naszą elewację, mniej więcej co 10 lat.

Ile kosztuje odświeżenie elewacji?

Jest to w przeważającej mierze uzależnione od metrażu naszego domu. Zasadniczo możemy przyjąć, że kosztmalowania elewacji to około 35 złotych za metr kwadratowy. Przy założeniu, że nieruchomość liczy około 200 metrów kwadratowych – należy spodziewać się wydatku rzędu 7 tysięcy złotych za wykonanie usługi. Na cenęmalowania elewacji wpływa też sposób wykonania usługi – kwota może się różnić w zależności od wykonywanej techniki pracy (natrysk, wałek lub pędzel). Kluczowym czynnikiem jest także wysokość danego budynku. Na cenę także wpływa miejsce wykonania danej usługi – taniej za usługę zapłacimy w mniejszych miejscowościach.

Jakiego specjalistę należy zatrudnić do pomalowania elewacji?

Malowaniem elewacji zajmują się wyspecjalizowane firmy malarskie. Warto skupić się na poszukiwaniu specjalistów poprzez portale ogłoszeniowe i rankingowe. W tym celu koniecznie sprawdź nasz ranking Najlepszych Specjalistów. Jeżeli zdecydowaliśmy się na zatrudnienie fachowców do pomalowania elewacji, należy podjąć kilka działań w celu zminimalizowania wyboru nietrafionego fachowca.

Na wybór idealnego specjalisty składają się: cena, jakość, terminowość, a także doświadczenie osoby, której zlecimy wykonanie usługi. Warto koniecznie zwracać uwagę na opinie, komentarze i liczbę gwiazdek, jaką posiada dany fachowiec. Jest to najlepsza wskazówka, co do tego, czy warto zatrudnić daną firmę do wykonania danej usługi.

Jakie farby najbardziej nadają się do malowania elewacji?

Należy zwrócić także na odporność danej farby na działanie czynników atmosferycznych. Należy wybierać te, które są odporne na długotrwałe działanie promieni ultrafioletowych, a także charakteryzujące się odpornością na wilgoć i nie wchłaniają zabrudzeń. Obecnie najbardziej popularne są farby na bazie żywic silikonowych oraz akrylowych. Cechują się dobrą jakością koloru oraz stosunkowo sporą paletą dostępnych barw. Farba silikonowa ma właściwości samozmywalne ze względu na zastosowaną powłokę. Farba akrylowa jest nieco mniej odporna na zabrudzenia, lecz pozwala „oddychać” ścianom.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Malowania Elewacji