Instalacje sanitarne w Sokółce

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Sanitarnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 267 846 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Wybierz kategorię:

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Sokółce

Instalacje sanitarne Sokółka

KOMDROG SP. Z O.O.

2 opinie

Chcesz znaleźć wartego uwagi specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? KOMDROG SP. Z O.O. jest na to skuteczną metodą. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Holik-Bud - Świetne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Sokółka

Holik-Bud

1 opinia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie instalacji wodno-kanalizacyjnych i zatrudnij Holik-Bud. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Frankop - Perfekcyjne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Sokółka

Frankop

3 opinie

Jeszcze szukasz dobrej firmy od instalacji wodno-kanalizacyjnych? Skorzystaj z doświadczenia Frankop. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Kompleksowe usługi ziemne inż Jonathan Kulhawik - Utalentowany Monter Instalacji Sanitarnych w Sokółce

Utalentowany Monter Instalacji Sanitarnych w Sokółce

1 opinia

Ten monter instalacji sanitarnych z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy przy nowym zleceniu - Kompleksowe usługi ziemne inż Jonathan Kulhawik to doskonały fachowiec dla Ciebie. Umów odpowiedni dla Ciebie termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Glazurnik - Najwyższej Klasy Firma Wod-kan Sokółka

Najwyższej Klasy Firma Wod-kan

1 opinia

Znalezienie najwyższej klasy firmy wod-kan nie jest proste, dlatego polecamy Ci Glazurnik - to prawdziwi fachowcy działający na terenie Sokółki, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Rafał Borowski - Doskonałej Jakości Instalacje Wod-kan Sokółka

Rafał Borowski

1 opinia

Jeżeli wciąż szukasz profesjonalistów od instalacji wod-kan to wykorzystaj doświadczenie Rafał Borowski. Sokółka i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

kdbudspzoo - Najlepsze Instalacje Wodno-kanalizacyjne Sokółka

kdbudspzoo

Jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od instalacji wodno-kanalizacyjnych to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry kdbudspzoo. Sokółka to główny obszar ich działania. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Holik Bud Grzegorz Łogwin - Pierwszorzędne Sieci Wod-kan Sokółka

Pierwszorzędne Sieci Wod-kan Sokółka

Firma Holik Bud Grzegorz Łogwin świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Sokółki oraz przyległych powiatów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Zakład Murarski Sp.J Wincenty Krahel Elżbieta Krahel-Rowińska - Doskonały Monter Instalacji Sanitarnych Sokółka

Zakład Murarski Sp.J Wincenty Krahel Elżbieta Krahel-Rowińska

Ten doskonały monter instalacji sanitarnych pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Zakład Murarski Sp.J Wincenty Krahel Elżbieta Krahel-Rowińska to doskonały wybór dla Ciebie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

BRUK-ASZ - Niezawodna Firma Wod-kan Sokółka

Niezawodna Firma Wod-kan Sokółka

Firma wod-kan świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Sokółka i w pobliskich powiatach. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Najnowsze z 31 zleceń na instlacje sanitarne w Sokółce

Zlecenie dla firmy na wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 3-5 osób, Sokółka

Zakres usług: wykonanie oczyszczalni i podłączenie jej do instalacji Typ oczyszczalni: drenażowa Oczyszczalnia dla: 3-5 osób Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne gruntu: Klient nie posiada badań ...

 • Sokółka

2024-01-14 do 2024-01-22

Zlecę montaż przyłącza wod-kan, 6-10mb, Harkawicze

Ten Zlecający jeszcze poszukuje profesjonalistów od instalacji sanitarnej. Napisał zlecenie o treści - Zlecę montaż przyłącza wod-kan, 6-10mb, chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Harkawicze

2023-09-27 do 2023-10-05

Dobrzy Monterzy Instalacji Sanitarnych Sokółka

Jako wiarygodny specjalista i dobry monter instalacji sanitarnych oferujesz swoje usługi w miejscowości Podlaskie lub w okolicy? Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Korycin

2023-09-26 do 2023-10-04

Zapotrzebowanie na wykonanie przyłącza wod-kan, 11-20mb, Harkawicze

Jeśli jeszcze jako dobra firma od instalacji sanitarnej poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie przyłącza wod-kan, 11-20mb. Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Podlaskiego z pewnością dowiedziesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Harkawicze

2023-09-12 do 2023-09-20

Doskonałej Jakości Instalacja Sanitarna Sokółka

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od instalacji sanitarnej. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Szudziałowo

2023-08-19 do 2023-08-27

Perfekcyjne Instalacje Wod-kan Sokółka

Zakres usług: rozbudowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: przyłącze wodne Typ przyłącza: do uzgodnienia w rozmowie, od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 140mb Projekt instalacji: Klient posiad...

 • Złota Wieś

2023-10-25 do 2023-11-02

Mam do wykonania przyłącze wod-kan, 300mb, Karakule

Wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Mam do wykonania przyłącze wod-kan, 300mb. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dziś zadzwoń do niego.

 • Karakule

2023-09-27 do 2023-10-05

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

Jeżeli jako ekspert od instalacji wod-kan szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 3-5osób. Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Podlaskiego z pewnością dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Romejki

2023-08-16 do 2023-08-24

Wykwalifikowani Monterzy Instalacji Sanitarnych

Zlecający poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 3-5osób. To ogłoszenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Romejki

2023-08-11 do 2023-08-19

Instalacja Sanitarna

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od własnej studni do budynku, od przydomowej oczyszczalni ścieków do budynku Długość przyłącza: 6-10...

 • Jurowce

2024-02-09 do 2024-02-17

Zapotrzebowanie na wykonanie szamba, 6-10m³, Jurowce

Zakres usług: zakup, wkopanie i podłączenie szamba do instalacji Typ zbiornika: jednokomorowy Wielkość szamba: 6-10m³ Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient nie posiada badań Termin rozp...

 • Jurowce

2023-10-10 do 2023-10-18

Zlecę wykonanie przyłącza wod-kan, 100mb, Jurowce

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zlecę wykonanie przyłącza wod-kan, 100mb", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Jurowce

2024-01-08 do 2024-01-16

Zapotrzebowanie na wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 3-5osób, Dobrzyniewo Duże

Zakres usług: wykonanie oczyszczalni i podłączenie jej do instalacji Typ oczyszczalni: biologiczna Oczyszczalnia dla: 3-5osób Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient nie posiada badań Ter...

 • Dobrzyniewo duże

2023-10-06 do 2023-10-14

Porządna Instalacja Sanitarna

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako solidny fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Dobrzyniewo Kościelne

2024-01-04 do 2024-01-12

Zlecę wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 1-2osób, Dobrzyniewo Kościelne

Jako monter instalacji sanitarnych z wieloletnim doświadczeniem i specjalista stale przygotowany do współpracy odpisz na to zlecenie. Ten Klient napisał "Zlecę wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 1-2osób". Nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Dobrzyniewo Kościelne

2023-09-26 do 2023-10-04

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Zakres zlecenia: wymiana wodomierzy wymiana ciepłomierzy Termin skorzystania z oferty: 2023-09-30...

 • Białystok

2023-08-24 do 2023-08-24

Zlecenie dla firmy na wykonanie szamba, 6-10m³, Białystok

Zakres usług: zakup, wkopanie i podłączenie szamba do instalacji Typ zbiornika: jednokomorowy Wielkość szamba: 6-10m³ Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne gruntu: Klient nie posiada badań Termin...

 • Białystok

2023-12-16 do 2023-12-24

Porządna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Sokółka

Zakres usług: wykonanie oczyszczalni i podłączenie jej do instalacji Typ oczyszczalni: biologiczna Oczyszczalnia dla: 3-5 osób Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne gruntu: Klient nie posiada bada...

 • Białystok

2024-01-22 do 2024-01-30

Staranne Instalacje Wod-kan

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: kanalizacyjne Typ przyłącza: do uzgodnienia w rozmowie Długość przyłącza: 35mb Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne gruntu: Kli...

 • Białystok

2023-12-18 do 2023-12-26

Zlecę wykonanie przyłącza wod-kan, 1-5mb, Białystok

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od własnej studni do budynku Długość przyłącza: 1-5mb Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu...

 • Białystok

2023-11-14 do 2023-11-22

Zlecenie dla firmy na wykonanie szamba, 6-10m³, Białystok

Zakres usług: zakup, wkopanie i podłączenie szamba do instalacji Typ zbiornika: jednokomorowy Wielkość szamba: 6-10m³ Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne gruntu: Klient nie posiada badań Termin...

 • Białystok

2024-01-27 do 2024-02-07

Zlecę wykonanie przyłącza wod-kan, 21-30mb, Białystok

Klient szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę wykonanie przyłącza wod-kan, 21-30mb. To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Białystok

2024-01-17 do 2024-01-17

Staranne Instalacje Wod-kan

Zakres zlecenia: Szukam firmy, która wykona instalacje wod-kan na budowie przedszkola w Różanie. Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Białystok

2024-01-22 do 2024-01-23

Zlecenie dla firmy na wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 3-5osób, Białystok

Zakres usług: wykonanie oczyszczalni i podłączenie jej do instalacji Typ oczyszczalni: biologiczna Oczyszczalnia dla: 3-5osób Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient posiada badania Termi...

 • Białystok

2023-09-06 do 2023-09-14

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zakres usług: rozbudowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 21-30mb Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologi...

 • Białystok

2023-10-09 do 2023-10-17

Profesjonalne Instalacje Wod-kan

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 53 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: ...

 • Białystok

2023-08-15 do 2023-08-23

Dobrzy Monterzy Instalacji Sanitarnych

Jako dobry monter instalacji sanitarnych z tak bogatym doświadczeniem pracujesz na terenie miejscowości Białystok i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym ekspertem do tego zlecenia. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Białystok

2023-10-30 do 2023-11-07

Profesjonalne Instalacje Wod-kan

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Białegostoku. Przyczyń się do realizacji jego celów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Białystok

2023-10-28 do 2023-11-05

Prace związane z instalacją wod-kan, Białystok

Zakres zlecenia: Udrożnienie kanalizacji Termin skorzystania z oferty: 2023-11-02...

 • Białystok

2023-11-01 do 2023-11-09

Ekipa do wykonania prac związanych z instalacją wod-kan, Białystok

Zakres zlecenia: Zlecę wykonanie sieci kanalizacji i wodociągu Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Białystok

2024-01-09 do 2024-01-17

Prace związane z instalacją wod-kan, Białystok

Zakres zlecenia: Montaż zbiornika na deszczówkę Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Białystok

2024-01-01 do 2024-01-09

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Sanitarnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Sanitarnych