Dachy w Czarnkowie

Porównaj oferty od Dekarzy i Cieśli z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 432 987 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 350 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest jednym z najważniejszych oraz najbardziej kosztownych elementów podczas budowy domu. Przed rozpoczęciem montażu pokrycia dachowego należy dowiedzieć się więcej na jego temat, oraz zadbać o indywidualny projekt. Obecnie istnieje wiele rodzajów dachów do domów jednorodzinnych – począwszy od klasycznych dwuspadowych konstrukcji, kończąc na zaawansowanych naczółkowych modelach. Różni je nie tylko koszt budowy, ale także przeznaczenie i dopasowanie do określonych typów domów. Dowiedz się z naszego artykułu jak wyglądają elementy i rodzaje dachów, a także jakie są najważniejsze aspekty budowy dachów. Chcesz znaleźć fachowców w tej dziedzinie? Sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Dach jest bardzo skomplikowaną konstrukcją, która składa się z wielu elementów. Aby skutecznie zabezpieczał nasz dom przed czynnikami zewnętrznymi, należy wykonać każdy z nich w odpowiedni sposób. Sama budowa dachu w domu jednorodzinnym zamyka się w kilku etapach, jednak wszystkie prace powinien poprzedzać profesjonalny projekt, w którym zawarte będą informacje, takie jak kształt konstrukcji dachu, kąt nachylenia, lokalizacja okien, a także informacje o rozmieszczeniu krokwi. Podstawowe etapy budowy dachu to: ukończenie murów domu przed budową dachu, zbudowanie więźby dachowej, zamontowanie okien dachowych oraz innych elementów i montaż pokrycia dachu.

Przed rozpoczęciem prac montażu bądź wymiany pokrycia dachowego, często sami musimy zadbać o odpowiednie materiały do budowy dachu. Pokrycie zewnętrzne stanowi najczęściej dachówka lub blachodachówka, a zapotrzebowanie na nią otrzymamy razem z projektem budowy. Podczas montażu bądź naprawy dachu, większość potrzebnych elementów wykonana jest z drewna i możemy zamówić je w tartaku, lub wybrać modele prefabrykowane. Głównymi elementami więźby dachowej są:

 • Krokwie – jest to główny element konstrukcyjny dachu, na którym opiera się całe pokrycie dachu. Najczęściej stanowią je grube i wytrzymałe belki.
 • Łaty – długie listwy najczęściej posiadające wymiary 50 × 40 mm, które montuje się prostopadle do krokwi. To właśnie na nich opiera się całe pokrycie dachowe.
 • Murłata – ważny element nośny dachu, do którego montowane są wszystkie krokwie. Jest to element, na którym spoczywa ciężar całej konstrukcji dachu.
 • Kontrłaty – wąskie deski montowane prostopadle do łat w celu zapewnienia wentylacji oraz ewentualnego spływu wody pod pokryciem dachowym.

Ukończoną więźbę dachową należy pokryć specjalną folią, która odpowiada za szczelność całej konstrukcji oraz zabezpiecza drewniane elementy dachu przed wilgocią. Stanowi ona ważny element chroniący przed czynnikami atmosferycznymi, a także umożliwiający mycie dachów. Folie dachowe dzielimy na dwa rodzaje:

 • Folie wysokoprzepuszczalne - charakteryzuje je przepuszczalność od 700 do 5000 gramów pary wodnej na m2 podczas 24 godzin oraz brak konieczności odstępu od materiału ocieplającego.
 • Folie niskoprzepuszczalne - charakteryzuje je mała przepuszczalność pary wodnej na poziomie 100 gramów na 1 m2 w ciągu 24 godzin. Ten rodzaj folii wymaga odstępu 3 - 4 cm od warstwy ocieplającej.

Ranking najlepszych cieśli w Czarnkowie

Dachy Czarnków

Ciesielstwo-Dekarstwo SŁAW-DACH

20 opinii

Szukasz solidnego specjalisty wykonującego usługi ciesielskie? Ten cieśla jest liderem w mieście Czarnków. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

"Bag-Dach" Dariusz Bagdziun - Perfekcyjne Dachy Czarnków

Perfekcyjne Dachy

2 opinie

Chcesz znaleźć dobrego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Bag-Dach Dariusz Bagdziun z Czarnkowa jest na to skuteczną metodą. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

RemDach Ciesielstwo, Dekarstwo, Pokrycia Dachowe, Boazeria - Pierwszorzędne Usługi Dekarskie Czarnków

Pierwszorzędne Usługi Dekarskie

11 opinii

Każdy, kto szuka usługi dekarskiej musi niezwłocznie zgłosić się do tego cieśli i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi.

FU Sebastian Eksner - Perfekcyjna Budowa Dachu Czarnków

Perfekcyjna Budowa Dachu

2 opinie

Wybierz tę firmę jeśli potrzebujesz doświadczonych ludzi do perfekcyjnej budowy dachu w miejscowości Czarnków lub okolicy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Usługi Dekarskie- Damian Fręśko - Rewelacyjne Budowanie Dachu Czarnków

Usługi Dekarskie- Damian Fręśko

1 opinia

Usługi Dekarskie- Damian Fręśko to eksperci z branży rewelacyjnych usług dekarskich i budowania dachu, świadczący usługi dla Klientów z Czarnkowa i sąsiednich powiatów. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Energodach Sp. z o.o. - Pokrycia Dachowe - Dobry Cieśla w Czarnkowie

Dobry Cieśla w Czarnkowie

1 opinia

Klient, który planuje kupno dobrej usługi ciesielskiej musi już teraz zgłosić się do tego cieśli i poznać świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

PHU - Doskonałe Usługi Dekarskie Czarnków

Doskonałe Usługi Dekarskie Czarnków

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze doskonałego cieśli, to zerknij na firmę PHU. Realizuje całe spektrum usług dekarskich w konkurencyjnych cenach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi remontowo-budowlane Dorota Szkyrpan - Profesjonalne Usługi Dekarskie Czarnków

Profesjonalne Usługi Dekarskie Czarnków

Pragniesz znaleźć wartego uwagi fachowca od profesjonalnych usług dekarskich z Twojego rejonu, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Usługi remontowo-budowlane Dorota Szkyrpan jest Twoim rozwiązaniem. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

MT Dekarstwo Mikołaj Torzyński - Fantastyczne Usługi Dekarskie Czarnków

MT Dekarstwo Mikołaj Torzyński

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi dekarskiej MT Dekarstwo Mikołaj Torzyński wyróżnia się w swoim rejonie. Reputację tworzą rekomendacje zachwyconych Klientów. Żeby otrzymać ofertę skontaktuj się - warto.

Dekarstwa-ciesielstwo - Wyjątkowe Budowanie Dachu Czarnków

Wyjątkowe Budowanie Dachu

Bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne cechy firmy, której specjalnością jest budowanie dachu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Najnowsze z 31 zleceń na budowę dachu w Czarnkowie

Porządne Dachy Czarnków

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka cementowa Do...

 • Czarnków

2023-01-02 do 2023-01-11

Korzystna Budowa Dachu Czarnków

Zleceniodawca poszukuje rewelacyjnej współpracy, pisząc - Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, 201-300m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Czarnków

2022-10-05 do 2022-10-13

Zapytanie o kompleksową budowę dachu, do 150m², Trzcianka

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Do...

 • Trzcianka-

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecę prace na dachu, 40m², Lulinek

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi ciesielskiej Twoja firma prześciga konkurentów. Sława, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie uszczęśliwić odbiorców. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Lulinek

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 151-200m², Przelewice

Zlecający, który planuje kupno starannej usługi ciesielskiej powinien koniecznie zgłosić się do cieśli takiego, jak Ty i poznać niskie ceny oraz oferowaną jakość. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Przelewice

2022-09-23 do 2022-10-01

Usługi Dekarskie Czarnków

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 120m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały ...

 • Chrzypsko małe

2022-11-15 do 2022-11-23

Wykonanie Dachu Czarnków

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materia...

 • Chrzypsko małe

2022-11-10 do 2022-11-18

Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 151-200m², Sieraków

Ten Zleceniodawca napisał "Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 151-200m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na zlecenie sumiennego cieśli z zakresu budowania dachu. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać i Twoja firma jest najlepszą decyzją. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Sieraków

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 6 dni temu

Fantastyczni Cieśle Czarnków

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: karpiówka Do...

 • Ługi ujskie

2022-12-29 do 2023-01-06

Rewelacyjne Usługi Dekarskie

Usługi dekarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zlecenia o treści "Zlecę kompleksową budowę dachu, 151-200m²". Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Szamotuły

2022-07-23 do 2022-07-31

Solidni Cieśle

Złóż ofertę jako solidny cieśla z wieloletnią praktyką w kwestii solidnych usług ciesielskich. W Twojej firmie wykorzystanie nowoczesnych metod pracy to rzecz powszednia. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Szamotuły

2022-11-28 do 2022-12-06

Najwyższej Klasy Usługi Dekarskie

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna D...

 • Szamotuły

2023-01-03 do 2023-01-11

Solidne Dachy

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Dodatk...

 • Szamotuły

2023-01-15 do 2023-01-23

Fenomenalni Cieśle

Klient szuka fenomenalnego cieśli dla siebie i napisał - Dam zlecenie na kompleksową budowę dachu, 151-200m². Jeśli świadczysz bogaty zakres usług dekarskich w konkurencyjnych cenach odpowiedz na to zapytanie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Szamotuły

2022-12-25 do 2023-01-02

Fachowe Usługi Ciesielskie

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 149m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego:...

 • Nowołoskoniec

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 8 dni temu

Najlepsze Wykonanie Dachu

Wykonaj zlecenie najlepszego wykonania dachu o treści "Zapotrzebowanie na prace na dachu, 151-200m²", jako ekspert z miejscowości Oborniki. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Obornik jesteś jednym z najlepszych. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim.

 • Oborniki

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 201-300m², Kwilcz

Pokaż Zlecającemu, że równie dobrej oferty budowy dachu prędko nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego, więc jeśli szuka idealnej budowy dachu to bezzwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kwilcz

2022-09-27 do 2022-10-05

Porządne Dachy

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 550m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka cementowa Dodat...

 • Piła

2022-09-09 do 2022-09-17

Tanie Usługi Ciesielskie

Zakres zlecenia: poprawa komina Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna, blachodachówka Dodatkowe prace: wykonanie podbitki dachow...

 • Piła

2022-09-05 do 2022-09-13

Perfekcyjne Usługi Dekarskie

Zakres zlecenia: - montaż pokrycia dachowego, - montaż więźby dachowej. Powierzchnia dachu: 301-500m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy, cześć dach płaski Rodzaj pokrycia dachowego: b...

 • Piła

2022-11-24 do 2022-12-02

Zapytanie o prace na dachu, 20m², Piła

Nie trać czasu i przyjmij zapytanie o doskonałe budowanie dachu z Piły. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Piła

2022-12-08 do 2022-12-16

Cieśle

Zleceniodawca, który planuje kupno usługi ciesielskiej musi już teraz zgłosić się do cieśli takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz oferowaną jakość. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Międzychód

2022-09-27 do 2022-10-05

Fachowe Usługi Ciesielskie

Usługi ciesielskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, 201-300m²". Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Międzychód

2022-08-07 do 2022-08-15

Perfekcyjni Cieśle

Jako perfekcyjny cieśla proponujesz swoje usługi w miejscowości Międzychód oraz w okolicznych miastach? Skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Międzychód

2022-11-03 do 2022-11-03

Usługi Dekarskie

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Do...

 • Międzychód

2023-01-12 do 2023-01-20

Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 201-300m², Wałcz

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczn...

 • Wałcz

2022-10-22 do 2022-10-30

Dobra Budowa Dachu

Zakres zlecenia: uszczelnienie rynien Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: Wykonawca Zapytanie od: osoby prywatnej Infor...

 • Wałcz

2022-08-17 do 2022-08-25

Najlepsze Budowanie Dachu

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 900m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha ...

 • Wałcz

2023-01-23 do 2023-01-31

Tanie Usługi Dekarskie

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 90m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Dodatk...

 • Kaźmierz

2023-01-21 do 2023-01-29

Usługi Dekarskie

Przez zapewnianie znakomitej usługi dekarskiej Twoja firma prześciga konkurentów. Marka, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić odbiorców. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Kaźmierz

2022-10-16 do 2022-10-24

Budowa Dachu

Doprowadź do tego, że budowa dachu nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany znawca z dziedziny budowy dachu znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, 201-300m². Już teraz zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Napachanie

2022-08-31 do 2022-09-08

Otrzymaj zlecenia dla Dekarzy i Cieśli

Najczęstsze pytania o budowie dachów

Jakie są rodzaje dachów i jakie mają właściwości?

Jest kilka rodzajów dachów. Dzielą się one na:

 • Dach dwuspadowy - jest to klasyczny i bardzo popularny dach w przypadku domów jednorodzinnych. Stanowią go dwie połacie, którym można nadawać różne kąty nachylenia. Budowa dachu dwuspadowego doskonale chroni całą konstrukcję budynku przed działaniem czynników zewnętrznych, a idealnym pokryciem są dachówki w formacie XXL.
 • Dach czterospadowy (namiotowy lub kopertowy) - popularny typ dachu doskonale podkreślający kwadratową bryłę budynków. Posiada cztery połacie zbiegające się w jednym, umieszczonym na środku budynku punkcie. Połacie posiadają kształt trapezów i świetnie nawiązują do klasycznych stylów budownictwa.
 • Dach mansardowy - konstrukcja wyróżniająca się eleganckim i subtelnym wyglądem. Dach ten charakteryzuje się podzielonymi połaciami o różnych kątach nachylenia, co umożliwia efektywne zagospodarowanie przestrzeni poddasza.
 • Dach pulpitowy - dach potocznie nazywany jednospadowym złożony z wyłącznie jednej połaci, wykonanej pod określonym kątem. Z technicznego punktu widzenia jest to model bardzo prosty, a tym samym tanim w budowie. Budowa dachu jednospadowego dobrze sprawdzi się w długich oraz wąskich konstrukcjach.
 • Dach płaski - dach o nachyleniu wynoszącym do kilku stopni. Bardzo praktyczne i tanie rozwiązanie umożliwiające stworzenie na nim przestrzeni użytkowej. Budowa domuz płaskim dachem mocno zyskuje na popularności.

Jaki jest koszt wykonania poszczególnych rodzajów dachu?

Koszt budowy dachu zależny jest w głównej mierze od zaawansowania technicznego danego rozwiązania, a także jego wielkości. Najtańsze w budowie są konstrukcje płaskie oraz pulpitowe, a za nowoczesne bardziej kreatywne rozwiązania będziemy zmuszeni zapłacić więcej.

Jakie są etapy budowy dachu?

Zanim rozpoczniemy prace związane ze wznoszeniem dachu, warto poznać etapy budowy. Na początku, należy ukończyć oraz przygotować mury domu. Kolejnym krokiem jest wykonanie całej konstrukcji więźby dachowej wraz z zamontowaniem okien dachowych i innych wybranych elementów. Ostatnim etapem jest montaż pokrycia dachowego, najczęściej w postaci dachówki.

Gdzie znaleźć odpowiednią firmę zajmującą się budową dachów?

Poszukiwania warto rozpocząć w Internecie, gdzie można znaleźć większość firm budowlanych, wraz z opiniami klientów na ich temat. Posiadając dostęp do takich danych, możemy w stosunkowo prosty sposób wybrać firmę świadczącą wysokiej jakości usługi. Wybierając firmę do budowy dachu, warto kierować się jej doświadczeniem na rynku oraz zadowoleniem poprzednich klientów z oferowanych usług. Wykonanie dachu na pewno warto powierzyć profesjonalistom z naszego rankingu najlepszych specjalistów.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Dekarzy i Cieśli