Układanie kostki brukowej w Kwidzynie

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 431 635 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 270 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Kwidzynie

Układanie kostki brukowej Kwidzyn

Usługi Brukarskie i Prace Ziemne DawBud

4 opinie

Profesjonalna firma brukarska świadcząca swoje doświadczenie na terenie Kwidzyna i w przyległych miastach. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

p.p Rondo - Fenomenalny Brukarz Kwidzyn

Fenomenalny Brukarz Kwidzyn

3 opinie

Klient, który planuje kupno usługi brukarskiej musi zgłosić się do tego brukarza i poznać atrakcyjne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Skontaktuj się z nimi już teraz i poznaj ofertę.

Marcin Usługi ogólnobudowlane - Rewelacyjne Układanie Kostki Brukowej Kwidzyn

Rewelacyjne Układanie Kostki Brukowej Kwidzyn

3 opinie

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne walory firmy, której specjalnością jest układanie kostki brukowej. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Usługi Ogólno-Budowlane Krzysztof Święcki - Najlepsze Układanie Kostki Brukowej Kwidzyn

Usługi Ogólno-Budowlane Krzysztof Święcki

1 opinia

Chcesz znaleźć ekspertów od najlepszego układania kostki brukowej w rejonie Kwidzyna lub w pobliskim rejonie? Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Krzysztof Wasylów - Perfekcyjne Brukowanie Kwidzyn

Krzysztof Wasylów

1 opinia

Osiągnij założone cele dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy Krzysztof Wasylów, która świadczy usługi brukowania na bardzo dobrym poziomie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

STAN-BUD Usługi Ogólnobudowlane - Fantastyczne Układanie Kostki Brukowej Kwidzyn

STAN-BUD Usługi Ogólnobudowlane

1 opinia

Firma STAN-BUD Usługi Ogólnobudowlane świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z Kwidzyna i z sąsiednich miast. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Tynki Marcel Czop - Znakomita Firma Brukarska Kwidzyn

Tynki Marcel Czop

1 opinia

Szukasz godnego uwagi specjalisty świadczącego usługi brukarskie? Ci brukarze nie mają sobie równych wśród firm brukarskich z Kwidzyna. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Jan Wyrzykowski - Wysokiej Klasy Układanie Kostki Brukowej w Kwidzynie

Wysokiej Klasy Układanie Kostki Brukowej w Kwidzynie

1 opinia

Bez oporów zleć zadanie wysokiej klasy układania kostki brukowej fachowcom z firmy Jan Wyrzykowski. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Kwidzyna i pobliskich miast. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Bruk Stone Tomasz Zacharski - Pierwszorzędne Układanie Kostki Brukowej Kwidzyn

Bruk Stone Tomasz Zacharski

1 opinia

Już od kilku lat pracownicy firmy Bruk Stone Tomasz Zacharski świadczą usługi z zakresu pierwszorzędnego układania kostki brukowej, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego usług brukarskich. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

Grupa Miro Robert Mirowski - Dobra Firma Układająca Kostkę Brukową Kwidzyn

Grupa Miro Robert Mirowski

1 opinia

Usługi brukarskie w wykonaniu firmy układającej kostkę brukową XYZ to istny majstersztyk. To dobry brukarz. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Najnowsze z 31 zleceń na układanie kostki brukowej w Kwidzynie

Brukowanie kostką brukową, 201-300m², Prabuty

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma została zawiązana z zamiłowania do brukarstwa i oferuje pierwszorzędne usługi brukarskie na obszarze miejscowości Pomorskie, a także pobliskich miast i powiatów. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Prabuty

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 6 dni temu

Rewelacyjne Prace Brukarskie Kwidzyn

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kwidzyn

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 7 dni temu

Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Kwidzyn

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kwidzyn

2023-01-26 do 2023-02-03

Pierwszorzędne Brukarstwo Kwidzyn

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kwidzyn

2023-01-19 do 2023-01-27

Profesjonalne Brukarstwo

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kwidzyn

2023-01-15 do 2023-01-23

Układanie Bruku Kwidzyn

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 25m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kwidzyn

2023-01-06 do 2023-01-14

Doskonałe Usługi Brukarskie Kwidzyn

Należąc do brukarzy z tak bogatym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi brukarskie na terenie miejscowości Kwidzyn i w okolicy? Jesteś świetnym specjalistą do tego zapytania. Pokaż dobrą ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Kwidzyn

2022-12-28 do 2023-01-05

Niezawodna Firma Brukarska Kwidzyn

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Sadlinki

2022-11-08 do 2022-11-16

Brukowanie płytą betonową, 201-300m², Kamienna

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: płyty ażurowe, kostka Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kamienna

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecę wykonanie chodnika, drogi, około 60m², Kwidzyn

Jeśli usługi brukarskie na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient napisał "Zlecę wykonanie chodnika, drogi, około 60m²". Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Kwidzyn

2022-10-12 do 2022-10-20

Fantastyczny Brukarz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kwidzyn

2022-10-01 do 2022-10-09

Profesjonalne Układanie Bruku

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kwidzyn

2022-09-29 do 2022-10-07

Zlecę wykonanie chodnika, drogi, około 300m², Kwidzyn

Jeśli świadczysz perfekcyjne usługi brukarskie i układanie bruku na terenie miejscowości Kwidzyn oraz pobliskich miast to to zapytanie jest skierowane do właśnie Ciebie. Zaprezentuj dobrą ofertę temu Klientowi - zadzwoń już dziś.

 • Kwidzyn

2022-09-13 do 2022-09-21

Brukarstwo

Jeśli Brukarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie układania bruku. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Gardeja

2022-09-08 do 2022-09-16

Najwyższej Klasy Brukarz

Klient szuka najwyższej klasy brukarza dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zlecę położenie 2000m2 kostki. Jeśli wykonujesz szerokie spektrum usług w dobrych cenach odpowiedz na to zlecenie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Kwidzyn

2022-09-02 do 2022-09-10

Brukowanie kostką brukową, 101-150m², Rakowiec

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Rakowiec

2022-08-08 do 2022-08-16

Najlepsze Układanie Bruku

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 54m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Opalenie

2022-09-19 do 2022-09-27

Odpowiednie Prace Brukarskie

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł prac brukarskich, mimo iż próbuje znaleźć od dawna, wysłał nam zlecenie o treści - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 54m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Klienta. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Opalenie

2022-09-19 do 2022-09-27

Opłacalne Prace Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Babięty wielkie

2022-09-25 do 2022-10-03

Odpowiednie Prace Brukarskie

Spraw, że prace brukarskie nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny konsultant z dziedziny prac brukarskich znajdź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Brukowanie, 101-150m². Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

 • Sztum

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Sztum

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sztum

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 4 dni temu

Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako godny zaufania specjalista z zakresu wyjątkowego układania kostki brukowej z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Rogóźno-Zamek

2022-08-30 do 2022-09-07

Najwyższej Klasy Brukarz

Usługi brukarskie to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w fachu brukarza. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

 • Łasin

2022-08-22 do 2022-08-30

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, do 50m², Stary Targ

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, do 50m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Stary Targ

2022-10-13 do 2022-10-21

Do wykonania brukowanie kostką brukową, do 50m², Stary Targ

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Stary Targ

2022-09-24 do 2022-10-02

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Smętowo Graniczne

Świadcząc usługi brukarskie od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Pomorskie, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Smętowo Graniczne

2022-09-15 do 2022-09-23

Doskonałe Brukowanie

Zleceniodawca złożył zapytanie "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 51-100m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na zlecenie brukarza do realizacji usług z zakresu brukowania. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać i Twoja firma jest słuszną decyzją. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Fletnowo

2022-09-07 do 2022-09-15

Bezkonkurencyjne Prace Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Pelplin-Nadleśnictwo

2022-09-07 do 2022-09-15

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 600m², Grudziądz

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: około 600m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: 1. Zjazd: ok 26,7m2 2. Powierzchnia parkingu: ok 436,3m2 3. Miejsca postojowe ze spadkiem 2%: -...

 • Grudziądz

2022-07-29 do 2022-08-06

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 20m², Grudziądz

Praca do wykonania: położenie kostki w domku gospodarczym - 8 m kw i schody od budynku Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Grudziądz

2022-09-17 do 2022-09-25

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, około 15m², Grudziądz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 15m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Grudziądz

2022-10-02 do 2022-10-10

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy