Układanie kostki brukowej w Sztumie

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 391 910 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 289 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Sztumie

Układanie kostki brukowej Sztum

Profesjonalne Układanie Kostki Brukowej w Sztumie

4 opinie

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Usługi Brukarskie i Prace Ziemne DawBud, która świadczy usługi układania kostki brukowej na najwyższym poziomie. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

p.p Rondo - Doskonałe Układanie Kostki Brukowej Sztum

p.p Rondo

3 opinie

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do układania kostki brukowej mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Patryk - Rewelacyjne Usługi Brukarskie Sztum

Patryk

5 opinii

Firma brukarska Patryk to prawdziwi profesjonaliści w temacie brukarstwa. Swoje rewelacyjne usługi brukarskie oferują Klientom w pobliżu Sztumu. Nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

JP Bruk Usługi brukarskie i budowlane Paulina Jastruszewska - Znakomity Brukarz Sztum

Znakomity Brukarz Sztum

1 opinia

Jeżeli poszukujesz świetnej współpracy to profesjonaliści z JP Bruk Usługi brukarskie i budowlane Paulina Jastruszewska są dla Ciebie stworzeni. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

PatrykM - Solidny Brukarz Sztum

PatrykM

1 opinia

Szukasz godnego uwagi profesjonalisty świadczącego usługi brukarskie? Ci brukarze są wyjątkowi wśród firm układających kostkę brukową. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

KAMA - Wybitny Brukarz Sztum

Wybitny Brukarz Sztum

3 opinie

Firma brukarska KAMA to prawdziwi profesjonaliści w temacie brukarstwa. Swoje rewelacyjne usługi brukarskie oferują Klientom w pobliżu Sztumu. Nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

PK-BRUK - Rewelacyjne Układanie Bruku Sztum

PK-BRUK

1 opinia

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę do realizacji swoich planów? PK-BRUK z Sztumu jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Mariusz Proć Firma Ogólno - Budowlana "Mar-Bud" - Sumienna Firma Brukarska Sztum

Sumienna Firma Brukarska

5 opinii

Uwierz w kompetentną kadrę Mariusz Proć Firma Ogólno - Budowlana Mar-Bud. Ta uznana firma brukarska jest szanowana w branży na terenie Sztumu za szczegółowe realizowanie usług brukarskich. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Zakład Usług Wielobranżowych - MADER - Najwyższej Klasy Brukowanie Sztum

Zakład Usług Wielobranżowych - MADER

2 opinie

Zatrudnij firmę Zakład Usług Wielobranżowych - MADER jeśli poszukujesz właściwych ludzi do najwyższej klasy brukowania w miejscowości Sztum lub sąsiednim mieście. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

ADAKO - Perfekcyjne Układanie Kostki Brukowej Sztum

Perfekcyjne Układanie Kostki Brukowej

5 opinii

Chcesz znaleźć ekspertów od perfekcyjnego układania kostki brukowej w rejonie Sztumu lub w rejonie powiatu? Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Najnowsze z 28 zleceń na układanie kostki brukowej w Sztumie

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, do 50m², Stary Targ

Poszukujesz zleceniodawcy jako specjalista od najwyższej klasy układania kostki brukowej w miejscowości Pomorskie lub w pobliskich miastach? Zaproponuj termin od razu!

 • Stary Targ

2022-10-13 do 2022-10-21

Do wykonania brukowanie kostką brukową, do 50m², Stary Targ

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Do wykonania brukowanie kostką brukową, do 50m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Stary Targ

2022-09-24 do 2022-10-02

Brukowanie, 101-150m², Sztum

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: Kącik wypoczynkowy za balkonem w bloku Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Sztum

2022-07-31 do 2022-08-08

Brukowanie płytą betonową, 201-300m², Kamienna

Jako fachowiec i prawdziwy wyjadacz w dziedzinie brukarstwa możesz zaoferować swoje solidne usługi brukarskie Zlecającemu w pobliżu Pomorskiego, który wysłał zapytanie o treści "Brukowanie płytą betonową, 201-300m²". Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Kamienna

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Tragamin

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Tragamin

2022-09-20 do 2022-09-28

Układanie Kostki Brukowej Sztum

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi układania kostki brukowej na bardzo dobrym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest rzetelny. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Kościeleczki

2022-07-16 do 2022-07-24

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Cisy

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Cisy

2023-01-02 do 2023-01-10

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 101-150m², Nowa Wieś Malborska

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma została zawiązana z zamiłowania do brukarstwa i oferuje pierwszorzędne usługi brukarskie na obszarze miejscowości Pomorskie, a także pobliskich miast i powiatów. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Nowa wieś malborska

2022-12-29 do 2023-01-06

Świetne Usługi Brukarskie Sztum

Jako wybitni profesjonaliści jesteście w stanie spełnić wymagania z zakresu usług brukarskich. Zapytanie brzmi "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 60m²". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Malbork

2022-08-04 do 2022-08-12

Brukowanie kostką brukową, 201-300m², Malbork

Przez zapewnianie perfekcyjnej usługi brukarskiej Twoja firma przewyższa konkurentów. Marka, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić zleceniodawców. Pokaż ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Malbork

2022-11-09 do 2022-11-17

Brukowanie kostką brukową, 201-300m², Malbork

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Malbork

2022-08-15 do 2022-08-23

Doskonałe Brukowanie Sztum

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na zlecenie brukarza do realizacji usług z zakresu brukowania. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać i Twoja firma jest słuszną decyzją. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Malbork

2022-08-03 do 2022-08-11

Układanie Bruku Sztum

Jeśli twoja specjalność to perfekcyjne usługi brukarskie i układanie bruku na terenie Malborka oraz przyległych powiatów to to zapytanie jest skierowane do Ciebie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Malbork

2022-08-23 do 2022-08-31

Potrzebuję firmy do brukowania 101-150m², Malbork

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży brukarstwa możesz zaoferować swoje solidne usługi brukarskie Klientowi w okolicy miejscowości Malbork, który napisał "Potrzebuję firmy do brukowania 101-150m²". Pokaż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Malbork

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 2 dni temu

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, do 50m², Malbork

Dla Klienta znalezienie solidnej firmy brukarskiej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy specjalista w kwestii brukarstwa działający w rejonie Malborka, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Malbork

2022-07-28 do 2022-08-05

Brukarstwo Sztum

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 280m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Malbork

2022-10-14 do 2022-10-22

Perfekcyjne Brukarstwo

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 1200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Kostka brukowa o grubości 8cm Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Malbork

2022-11-01 do 2022-11-09

Szukam ekipy na wykonanie parkingu, placu, 101-150m², Malbork

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Malbork

2022-10-21 do 2022-10-29

Zlecę wykonanie parkingu, placu, 151-200m², Malbork

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Do wykonania parking przy budynku domku jednorodzinnym. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia ...

 • Malbork

2022-07-21 do 2022-07-29

Usługi Brukarskie

Usługi brukarskie w wykonaniu Twojej firmy to istny majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem, które brzmi - Brukowanie, 201-300m². Umów odpowiedni dla Ciebie termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Malbork

2022-09-03 do 2022-09-11

Rewelacyjne Brukowanie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 1200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Kostka brukowa o grubości 8cm Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Malbork

2022-11-01 do 2022-11-09

Profesjonalne Brukarstwo

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 8m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Malbork

2022-10-08 do 2022-10-16

Brukowanie kostką brukową, około 105m², Malbork

Będąc w branży usług brukarskich od wielu lat, głównie na obszarze Malborka, ale także przyległych miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Malbork

2022-10-18 do 2022-10-26

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, około 200m², Babięty Wielkie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Babięty wielkie

2022-09-25 do 2022-10-03

Solidne Brukowanie

Ten Klient wprowadził zapytanie "Brukowanie kostką brukową, 101-150m²". Wykonaj usługę solidnego brukowania jako profesjonalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z okolic Pomorskiego i okolicznych powiatów. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Rakowiec

2022-08-08 do 2022-08-16

Najlepsze Usługi Brukarskie

Szukane są najlepsze usługi brukarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę wykonanie prac brukarskich, 151-200m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu brukarstwa, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kwidzyn

2022-10-01 do 2022-10-09

Świetne Usługi Brukarskie

Zleceniodawca, który planuje kupno świetnej usługi brukarskiej powinien niezwłocznie zgłosić się do specjalisty takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Kwidzyn

2022-12-28 do 2023-01-05

Najlepsze Układanie Kostki Brukowej

Najlepsze układanie kostki brukowej to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kwidzyn

2023-01-19 do 2023-01-27
dodano 8 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy