Układanie kostki brukowej w Starogardzie Gdańskim

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 412 166 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Starogardzie Gdańskim

Układanie kostki brukowej Starogard Gdański

Karol Chybowski Pandora

9 opinii

Planujesz zlecić prace, a jeszcze nie masz firmy brukarskiej? Karol Chybowski Pandora to rewelacyjny wybór. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

Usługi Brukarskie i Prace Ziemne DawBud - Pierwszorzędna Firma Układająca Kostkę Brukową Starogard Gdański

Pierwszorzędna Firma Układająca Kostkę Brukową Starogard Gdański

4 opinie

Gdy interesuje Cię pierwszorzędna firma układająca kostkę brukową obsługująca Twój rejon to zaufaj doświadczeniu Usługi Brukarskie i Prace Ziemne DawBud. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Exclusive Firma Ogólnobudowlana - Rewelacyjne Układanie Kostki Brukowej Starogard Gdański

Rewelacyjne Układanie Kostki Brukowej

7 opinii

Specjalność Exclusive Firma Ogólnobudowlana to rewelacyjne usługi brukarskie i układanie kostki brukowej na terenie Starogardu Gdańskiego oraz okolicznych powiatów. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Oskar Żołądowski ''Ogrody'' - Perfekcyjne Brukowanie Starogard Gdański

Oskar Żołądowski ''Ogrody''

3 opinie

Osiągnij założone cele dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy Oskar Żołądowski Ogrody, która świadczy usługi brukowania na bardzo dobrym poziomie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Adam Małecki - Najlepsze Brukowanie Starogard Gdański

Adam Małecki

1 opinia

Oddaj sprawę we właściwe ręce i zleć twoje zadanie tym fachowcom od brukowania z Starogardu Gdańskiego. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

Jog-Bud Andrzej Bukowski - Perfekcyjne Układanie Kostki Brukowej Starogard Gdański

Perfekcyjne Układanie Kostki Brukowej

1 opinia

Chcesz znaleźć ekspertów od perfekcyjnego układania kostki brukowej w rejonie Starogardu Gdańskiego lub w rejonie powiatu? Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Stanisław Buchholz Usługi Ogólnobudowlane i Drogowe - Wybitny Brukarz Starogard Gdański

Wybitny Brukarz Starogard Gdański

1 opinia

Wybitny brukarz proponuje swoje usługi w miejscowości Starogard Gdański oraz w okolicznych miastach. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ROTER Natalia Neubauer - Profesjonalne Układanie Kostki Brukowej w Starogardzie Gdańskim

Profesjonalne Układanie Kostki Brukowej w Starogardzie Gdańskim

15 opinii

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy ROTER Natalia Neubauer, która świadczy usługi układania kostki brukowej na najwyższym poziomie. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

WNORTEX Dominik Wnorowski - Doskonałe Układanie Kostki Brukowej Starogard Gdański

WNORTEX Dominik Wnorowski

1 opinia

Od wielu lat pracownicy WNORTEX Dominik Wnorowski wykonują usługi z zakresu układania kostki brukowej, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego usług brukarskich. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Tomek Pastwa - Perfekcyjne Brukarstwo Starogard Gdański

Perfekcyjne Brukarstwo

12 opinii

Ten specjalista działa w rejonie miejscowości Starogard Gdański i oferuje różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnego brukarstwa. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Najnowsze z 30 zleceń na układanie kostki brukowej w Starogardzie Gdańskim

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Osiek

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Osiek

2023-01-16 do 2023-01-24

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Zblewo

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Zblewo

2023-01-04 do 2023-01-14

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Więckowy

Poszukujesz skrojonego pod Ciebie zapytania? Jako godny uwagi wykonawca realizujący usługi brukarskie i brukarz bez konkurencji w mieście Pomorskie poznaj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m²". Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Więckowy

2022-12-30 do 2023-01-07

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 51-100m², Kobyle

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny brukarstwa. Ten Zleceniodawca pisze - Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 51-100m². Pokaż dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś.

 • Kobyle

2022-11-30 do 2022-12-08

Perfekcyjna Firma Brukarska Starogard Gdański

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Osiek

2022-11-24 do 2022-12-02

Zlecę wykonanie tarasu z kostki brukowej, do 50m², Starogard Gdański

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Starogard Gdański

2022-11-16 do 2022-11-24

Fachowe Usługi Brukarskie Starogard Gdański

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: Altana na działce na wsi. Trzeba zrobić podłoże z kostki lub płyt i ustawić na t...

 • Ws. Cis k Zblewa

2022-11-13 do 2022-11-21

Do wykonania brukowanie kostką brukową, 51-100m², Ocypel

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja firma jest założona z zamiłowania do brukarstwa i oferuje rewelacyjne brukowanie na terenie miejscowości Pomorskie, jak również okolicznych miast i powiatów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Ocypel

2022-11-12 do 2022-11-20

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 51-100m², Starogard Gdański

Jako ekspert od brukarstwa i brukowania, obsługujący Klientów z Starogardu Gdańskiego i przyległych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 51-100m²". Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Starogard Gdański

2022-11-11 do 2022-11-19

Profesjonalne Układanie Bruku Starogard Gdański

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: wykonanie wjazdu na posesje Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozm...

 • Rywałd

2022-11-10 do 2022-11-14

Prace Brukarskie Starogard Gdański

Wybranie prac brukarskich nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec pomóż i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 10m². Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Starogard Gdański

2022-11-02 do 2022-11-10

Tanie Usługi Brukarskie

Klient, który poszukuje taniej usługi brukarskiej musi koniecznie zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Starogard Gdański

2022-10-24 do 2022-11-01

Solidne Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Starogard Gdański

2022-10-20 do 2022-10-28

Doskonałe Brukowanie Starogard Gdański

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: Więckowy, materiał na podwórzu, do wykonania podjazd, dwie ścieżki, taras (ko...

 • Starogard Gdański

2022-10-16 do 2022-10-24

Brukowanie kostką brukową, około 12m², Lubichowo

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Brukowanie kostką brukową, około 12m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zaprezentuj dobrą ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Lubichowo

2022-10-11 do 2022-10-19

Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Starogard Gdański

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Smętowo Graniczne

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Smętowo Graniczne

2022-09-15 do 2022-09-23

Profesjonalne Brukowanie

Jeśli usługi brukarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Ciebie. Bazując na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie brukowania. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Radogoszcz

2022-09-06 do 2022-09-14

Doskonałe Usługi Brukarskie

Usługi brukarskie w Twoim wykonaniu to prawdziwy majstersztyk? Jako doskonały brukarz nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem, które brzmi - Szukam wykonawcy brukowania, do 50m². Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Starogard Gdański

2022-09-05 do 2022-09-13

Fantastyczne Brukowanie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Linowiec, 83-200 Starogard Gdański Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Starogard Gdański

2022-08-24 do 2022-09-01

Pierwszorzędne Prace Brukarskie

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Brukowanie kostką brukową, 2500m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Rywałd

2022-08-17 do 2022-08-25

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, do 50m², Czarna Woda

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: 50 metrow kostki pod taras Ułożenie z przygotowaniem podloza Termin rozpoczęcia pra...

 • Czarna Woda

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 201-300m², Starogard Gdański

Odpowiedz na zlecenie jako firma brukarska świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Starogard Gdański oraz w pobliskich powiatach. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Starogard Gdański

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecę wykonanie chodnika, drogi, 201-300m², Lubichowo

Ten Klient, który nadal nie znalazł prac brukarskich, pomimo że poszukuje od dłuższego czasu, napisał nam zapytanie o treści - Zlecę wykonanie chodnika, drogi, 201-300m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Lubichowo

2022-08-08 do 2022-08-16

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 700m², Starogard Gdański

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: około 700m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: Zlecę ułożenie nawierzchni z płyt meba 10cm - 515m2 , miejsc postojowych w ilości 264m2 eurokra...

 • Starogard Gdański

2022-07-31 do 2022-08-08

Brukowanie kostką brukową, do 50m², Lubichowo

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Lubichowo i okolice Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lubichowo

2022-07-26 do 2022-08-03

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, do 50m², Lubichowo

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Lubichowo pomorskie Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lubichowo

2022-07-26 do 2022-07-26

Do wykonania brukowanie kostką brukową, 501m², Starogard Gdański

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 501m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Starogard Gdański

2022-07-24 do 2022-08-01

Solidne Brukarstwo

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kolincz

2022-07-22 do 2022-07-30

Wysokiej Klasy Brukowanie

Zaoszczędź sobie kłopotów i przyjmij zlecenie na wysokiej klasy brukowanie z Starogardu Gdańskiego. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Starogard Gdański

2022-07-20 do 2022-07-28

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy