Układanie kostki brukowej w Bielsku-Białej

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 171 113 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 093 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Bielsku-Białej

Układanie kostki brukowej Bielsko-Biała

Usługi ogólnobudowlane Wojciech Bojęś

30 opinii

Jeżeli interesuje Cię dobra firma brukarska działająca na terenie Bielska-Białej to wykorzystaj kompetencje Usługi ogólnobudowlane Wojciech Bojęś. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Usługi Brukarskie - Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej Bielsko-Biała

Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej

8 opinii

Od lat pracownicy Usługi Brukarskie świadczą usługi z zakresu układania kostki brukowej, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego usług brukarskich. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Marbruk Marcin Kopoczek - Solidne Układanie Kostki Brukowej Bielsko-Biała

Marbruk Marcin Kopoczek

5 opinii

Zleć zadanie układania kostki brukowej profesjonalistom firmy Marbruk Marcin Kopoczek z miejscowości Bielsko-Biała. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Bielska-Białej nie mają sobie równych. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

MP BYGG Marcin Rom Patryk Slesiona - Perfekcyjne Brukarstwo Bielsko-Biała

Perfekcyjne Brukarstwo

4 opinie

Brukarstwo nie ma dla firmy MP BYGG Marcin Rom Patryk Slesiona żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie układania bruku. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

GRYG-BUD FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA - Najlepsze Układanie Kostki Brukowej Bielsko-Biała

Najlepsze Układanie Kostki Brukowej Bielsko-Biała

2 opinie

Zleć prace dotyczące układania kostki brukowej ekspertom z miejscowości Bielsko-Biała. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Bielska-Białej są jednymi z najlepszych. Żeby uzyskać ofertę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Uslugi remontowo budowlane - Dobra Firma Układająca Kostkę Brukową Bielsko-Biała

Uslugi remontowo budowlane

2 opinie

Uslugi remontowo budowlane to dobra firma układająca kostkę brukową i nie ma sobie równych w okolicy Bielska-Białej - przekonaj się na własne oczy! Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj.

Ryszard Wolny - Znakomity Brukarz Bielsko-Biała

Ryszard Wolny

1 opinia

Każdy, kto szuka znakomitej usługi brukarskiej winien koniecznie zgłosić się do tego brukarza i poznać dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Brukhex Dominika Pelka - Fantastyczny Brukarz Bielsko-Biała

Fantastyczny Brukarz Bielsko-Biała

9 opinii

Brukarz z właściwym doświadczeniem w kwestii fantastycznych usług brukarskich cieszący się uznaniem wśród Klientów. Jeszcze dziś zadzwoń do nich.

Zakład usług budowlanych - Najlepsze Układanie Bruku Bielsko-Biała

Zakład usług budowlanych

1 opinia

W przypadku, gdy interesuje Cię najlepsze układanie bruku i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to wykorzystaj kompetencje Zakład usług budowlanych. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

ARCZI - Wiarygodna Firma Układająca Kostkę Brukową w Bielsku-Białej

Wiarygodna Firma Układająca Kostkę Brukową w Bielsku-Białej

47 opinii

Nie wątp w doświadczoną kadrę ARCZI. Ta znana firma układająca kostkę brukową jest szanowana w branży w rejonie Bielska-Białej za gruntowne realizowanie usług brukarskich. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Najnowsze z 606 zleceń na układanie kostki brukowej w Bielsku-Białej

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, do 50m², Bielsko-Biała

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Gmina Bestwina zjazd indywidualny Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bielsko-Biała

2022-12-08 do 2022-12-16
dodano wczoraj o 08:00

Do wykonania brukowanie płytą betonową, 51-100m², Bielsko-Biała

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bielsko-Biała

2022-12-07 do 2022-12-15
dodano 2 dni temu

Tanie Usługi Brukarskie Bielsko-Biała

Klient, który poszukuje taniej usługi brukarskiej musi koniecznie zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Bielsko-Biała

2022-12-07 do 2022-12-15
dodano 2 dni temu

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, około 5m², Bielsko-Biała

Układanie kostki brukowej to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w tym fachu. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Bielsko-Biała

2022-12-05 do 2022-12-13
dodano 4 dni temu

Odpowiednie Prace Brukarskie Bielsko-Biała

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł prac brukarskich, mimo iż próbuje znaleźć od dawna, wysłał nam zlecenie o treści - Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Klienta. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Bielsko-Biała

2022-11-29 do 2022-12-07

Nieprzeciętny Brukarz Bielsko-Biała

Odpowiedz na zapytanie jako brukarz z właściwym doświadczeniem w kwestii dobrych usług brukarskich. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to standard. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Bielsko-Biała

2022-11-28 do 2022-12-06

Solidne Układanie Bruku Bielsko-Biała

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bielsko-Biała

2022-11-27 do 2022-12-05

Pierwszorzędne Brukarstwo Bielsko-Biała

Zlecający poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Szukam ekipy na wykonanie chodnika, drogi, 201-300m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Bielsko-Biała

2022-11-27 do 2022-12-05

Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Bielsko-Biała

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bielsko-Biała

2022-11-25 do 2022-12-03

Brukowanie kostką brukową, 201-300m², Bielsko-Biała

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako znana firma brukarska, która jest rozchwytywana w branży w miejscowości Bielsko-Biała za całościowe wykonywanie usług brukarskich, zrealizuj zlecenie mówiącego "Brukowanie kostką brukową, 201-300m²". Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Bielsko-Biała

2022-11-24 do 2022-12-02

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Bielsko-Biała

Usługi brukarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie brukowania. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m²". Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Bielsko-Biała

2022-11-20 do 2022-11-28

Doskonałe Układanie Kostki Brukowej

Zakres zlecenia: układanie kostki brukowej wraz z krawężnikami Powierzchnia: ok. 300m2 Dostawca materiałów: materiał po stronie Zleceniodawcy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Bielsko-Biała

2022-11-16 do 2022-11-24

Idealne Prace Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bielsko-Biała

2022-11-15 do 2022-11-23

Perfekcyjny Brukarz

Klient, który planuje kupno perfekcyjnej usługi brukarskiej musi koniecznie zgłosić się do brukarza takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bielsko-Biała

2022-11-11 do 2022-11-19

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, do 50m², Bielsko-Biała

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Zlecenie polega na ponownym ułożeniu kostki po poprawkach w izolacji budynku. Ewentu...

 • Bielsko-Biała

2022-11-10 do 2022-11-18

Dam zlecenie na tylko ułożenie kostki, 51-100m², Bielsko-Biała

Zrealizuj zadanie rewelacyjnego układania bruku o treści "Dam zlecenie na tylko ułożenie kostki, 51-100m²", jako fachowiec z miejscowości Bielsko-Biała. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Bielska-Białej jesteś jednym z najlepszych. Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Bielsko-Biała

2022-11-07 do 2022-11-07

Doskonałe Brukarstwo

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bielsko-Biała

2022-11-07 do 2022-11-15

Najlepsze Usługi Brukarskie

Szukane są najlepsze usługi brukarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, do 50m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu brukarstwa, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Bielsko-Biała

2022-10-30 do 2022-11-07

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 6m², Bielsko-Biała

Oszczędź czas i zrealizuj zapytanie o pierwszorzędne układanie kostki brukowej z Bielska-Białej. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Bielsko-Biała

2022-10-28 do 2022-11-05

Brukowanie kostką brukową, 101-150m², Bielsko-Biała

Jako wysoko wykwalifikowani specjaliści dacie radę spełnić wymagania z zakresu usług brukarskich. Ogłoszenie brzmi "Brukowanie kostką brukową, 101-150m²". Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Bielsko-Biała

2022-10-20 do 2022-10-28

Brukowanie płytą betonową, 201-300m², Bielsko-Biała

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bielsko-Biała

2022-10-19 do 2022-10-27

Rewelacyjny Brukarz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 501m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Dodatkowo w kolejnym zapytaniu będzie wykonanie drogi dojazdowej oraz miejsc postojowy...

 • Bielsko-Biała

2022-10-17 do 2022-10-25

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 15m², Bielsko-Biała

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 15m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bielsko-Biała

2022-10-07 do 2022-10-15

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, około 27m², Bielsko-Biała

Poszukujesz skrojonego pod Ciebie zapytania? Jako rzetelny specjalista realizujący usługi brukarskie i brukarz bez konkurencji w mieście Bielsko-Biała poznaj szczegóły zapytania o treści "Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, około 27m²". Żeby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Bielsko-Biała

2022-10-06 do 2022-10-14

Tanie Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Rozebranie starej kostki i wymiana na nową ,wymiana krawężników. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od...

 • Bielsko-Biała

2022-10-06 do 2022-10-06

Układanie Kostki Brukowej

Masz zamiar wykonać zlecenie na układanie kostki brukowej, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Brukowanie kostką brukową, około 12m² to wspaniały wybór. Jeśli chcesz poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

 • Bielsko-Biała

2022-10-03 do 2022-10-11

Solidne Brukowanie

Nie marnuj energii i zrealizuj zapytanie o solidne brukowanie z Bielska-Białej. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Bielsko-Biała

2022-09-27 do 2022-10-05

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, do 50m², Bielsko-Biała

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bielsko-Biała

2022-09-24 do 2022-10-02

Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bielsko-Biała

2022-09-20 do 2022-09-28

Prace Brukarskie

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bielsko-Biała

2022-09-20 do 2022-09-28

Godna Zaufania Firma Brukarska

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Ponowne ułożenie kostki istniejącej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bielsko-Biała

2022-09-17 do 2022-09-25

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy