Układanie kostki brukowej w Rybniku

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 154 538 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Układanie kostki brukowej Rybnik - ranking najlepszych firm

Układanie kostki brukowej Rybnik

Zielony Bruk

71 opinii

Brukarstwo nie ma dla Zielony Bruk żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi w zakresie układania kostki brukowej. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - sprawdź!

TOMI-BRUK - Doskonałe Układanie Kostki Brukowej Rybnik

TOMI-BRUK

12 opinii

Powierz zadanie układania kostki brukowej fachowcom z miejscowości Rybnik. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Rybnika nie mają sobie równych. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Serum Decors Sebastian Wysoczański - Nieprzeciętny Brukarz Rybnik

Nieprzeciętny Brukarz

5 opinii

Poszukujesz sprawdzonego wykonawcy realizującego usługi brukarskie? Ci brukarze nie mają sobie równych w Rybniku. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

DanTe - Dobra Firma Brukarska w Rybniku

Dobra Firma Brukarska w Rybniku

4 opinie

Usługi brukarskie w wykonaniu firmy brukarskiej XYZ to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk. To najlepszy partner do współpracy. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

ELEKTRO-BUD - Solidne Układanie Kostki Brukowej Rybnik

ELEKTRO-BUD

4 opinie

Powierz prace dotyczące układania kostki brukowej ekspertom firmy ELEKTRO-BUD z miejscowości Rybnik. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Rybnika są jednymi z najlepszych. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Wojciech Mosz - Wysokiej Klasy Brukowanie Rybnik

Wysokiej Klasy Brukowanie Rybnik

3 opinie

Zatrudnij firmę Wojciech Mosz jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do wysokiej klasy brukowania w miejscowości Rybnik lub sąsiednim mieście. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

Paweł Kubecki - Wyjątkowe Brukowanie Rybnik

Paweł Kubecki

2 opinie

Powierz usługę brukowania profesjonalistom z miejscowości Rybnik. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Rybnika nie mają sobie równych. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów.

Dariusz dragon - Fantastyczne Układanie Bruku Rybnik

Dariusz dragon

2 opinie

Firma brukarska Dariusz dragon zajmuje się usługami z zakresu układania bruku. Wyróżnia się ponadprzeciętnymi efektami. Ci brukarze nie mają sobie równych wśród firm brukarskich. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Krzysztof Pawełek - Najwyższej Klasy Usługi Brukarskie Rybnik

Najwyższej Klasy Usługi Brukarskie Rybnik

2 opinie

Usługi brukarskie nie mają dla Krzysztof Pawełek żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Wiesław Błaszkiewicz - Najlepszy Brukarz Rybnik

Wiesław Błaszkiewicz

2 opinie

Ten brukarz proponuje swoje doświadczenie na terenie Rybnika i w okolicznych miastach. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

56 Zleceń - Układanie Kostki Brukowej Rybnik

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 201-300m², Rybnik

Starasz się odnaleźć Klienta jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Rybnika. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Rybnik

2022-11-20 do 2022-11-28

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Rybnik

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Rybnik

2022-11-15 do 2022-11-23

Układanie kostki brukowej - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 44 383 Brukarzy najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, około 26m², Rybnik

Wykonaj zadanie profesjonalnego brukowania o treści "Zlecenie na brukowanie kostką brukową, około 26m²", jako specjalista z miejscowości Rybnik. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Rybnika jesteś jednym z najlepszych. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Rybnik

2022-11-08 do 2022-11-13

Najlepsze Usługi Brukarskie Rybnik

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 16m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: Miejsce pod altanę na placu przy domu. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Rybnik

2022-11-07 do 2022-11-15

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 30m², Niedobczyce

Jeśli usługi brukarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie brukowania. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Niedobczyce

2022-11-02 do 2022-11-10

Do wykonania brukowanie kostką brukową, 800m², Rybnik

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 800m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Korytowanie i przygotowanie wstępne terenu po stronie zawiajacego. Brukowanie z materiału zamawiające...

 • Rybnik

2022-11-01 do 2022-11-09

Zlecę wykonanie parkingu, placu, 800m², Rybnik

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi brukowania na najwyższym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Rybnik

2022-10-18 do 2022-10-26

Brukowanie kostką brukową, 101-150m², Rybnik

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Rybnik

2022-10-12 do 2022-10-20

Wysokiej Klasy Układanie Bruku Rybnik

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Podjazd do garażu, chodnik Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Rybnik

2022-10-12 do 2022-10-20

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Rybnik

Jeśli brukarstwo w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. składający zapytanie zgłosił "Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m²". Pokaż ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Rybnik

2022-10-11 do 2022-10-19

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, do 50m², Rybnik

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Podwórko, są trzy garaże żeby składować materiał w razie potrzeby Termin rozpoczęci...

 • Rybnik

2022-10-11 do 2022-10-19

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Rybnik

Jako ekspert od brukarstwa i układania bruku, obsługujący Klientów z Rybnika i sąsiednich powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m²". Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Rybnik

2022-10-09 do 2022-10-17

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m², Rybnik

Usługi brukarskie w Twoim wykonaniu to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako fantastyczny brukarz o treści - Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m². Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Rybnik

2022-09-29 do 2022-10-07

Zlecę wykonanie chodnika, drogi, 51-100m², Rybnik

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: - 30 mb krawężnika drogowego - 61m2 utwardzenia i ułożenie kostki brukowej - istniejące podłoże je...

 • Rybnik

2022-09-29 do 2022-10-07

Brukowanie kostką brukową, do 50m², Rybnik

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Rybnik

2022-09-21 do 2022-09-29

Brukowanie kostką brukową, do 50m², Rybnik

Należąc do brukarzy z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi brukarskie na terenie miejscowości Rybnik i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego zlecenia. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Rybnik

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, do 50m², Rybnik

Szukasz pasującego do Ciebie Klienta? Jako solidny specjalista oferujący usługi brukarskie i brukarz pierwszej klasy w Rybniku zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, do 50m²". Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Rybnik

2022-09-12 do 2022-09-20

Wysokiej Klasy Brukarz Rybnik

Starasz się odnaleźć zlecenia jako solidny fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Rybnik

2022-09-05 do 2022-09-13

Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej Rybnik

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecę wykonanie tarasu z kostki brukowej, około 30m²". Odpowiedz na potrzebę wyjątkowego brukarza z zakresu układania kostki brukowej. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej oferty jest słuszną decyzją. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Rybnik

2022-08-26 do 2022-09-03

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Rybnik

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Powierzchnia 60 m2. Kwadrat 6m na 10m. Ogrodzony murem. Kostkę trzeba taczkami dowi...

 • Rybnik

2022-08-25 do 2022-09-02

Układanie Bruku

Jeśli twoja specjalność to perfekcyjne usługi brukarskie i układanie bruku na terenie Rybnika oraz przyległych powiatów to to zapytanie jest skierowane do Ciebie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Rybnik

2022-08-20 do 2022-08-28

Rewelacyjny Brukarz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 70m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Podjazd przed domem jednorodzinnym Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Rybnik

2022-08-17 do 2022-08-25

Firma Brukarska Rybnik

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Obrzeże rybnik Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Rybnik

2022-08-12 do 2022-08-20

Najwyższej Klasy Układanie Bruku

Praca do wykonania: Przełożenie Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rybnik

2022-08-02 do 2022-08-10

Wysokiej Klasy Układanie Bruku

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Zlece ułożenie 200m2 kostki wraz z obrzeżami w Rybniku. Kontakt 662•••••• Termin...

 • Rybnik

2022-07-30 do 2022-08-07

Układanie Bruku

Nie trać czasu i wybierz zapytanie o fantastyczne układanie bruku w Rybniku. Ofertę prześlij po kontakcie.

 • Rybnik

2022-07-29 do 2022-08-06

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, około 7m², Rybnik

Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, około 7m²". Jako wiarygodna firma brukarska, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Klienci przekonają się o doskonałej obsłudze. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Rybnik

2022-07-29 do 2022-08-06

Dobry Brukarz

Jako firma zatrudniająca dobrych brukarzy i odznaczająca się szczególnym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie tarasu z kostki brukowej, 51-100m² jest skierowane do Ciebie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Rybnik

2022-07-26 do 2022-08-03

Fantastyczne Układanie Kostki Brukowej

Brukarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie układania kostki brukowej. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które brzmi "Zlecenie na brukowanie, około 16m²". Zaproponuj termin!

 • Rybnik

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 51-100m², Rybnik

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: 2022-09-10...

 • Rybnik

2022-07-24 do 2022-08-01

Układanie Bruku

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: 115 M2 plus przygotowanie podłoża Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Rybnik

2022-07-24 do 2022-08-01

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy
Udostępnij znajomemu