Układanie kostki brukowej w Sosnowcu

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 171 251 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 103 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Sosnowcu

Układanie kostki brukowej Sosnowiec

ETARON BRUKARSTWO

5 opinii

Niezawodna firma brukarska ETARON BRUKARSTWO, która jest gotowa pomóc Ci w otrzymaniu najlepiej dopasowej oferty, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Eltom - Profesjonalne Usługi Brukarskie Sosnowiec

Eltom

13 opinii

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi brukarskiej Eltom wyróżnia się w swoim rejonie. Sławę oddają polecenia szczęśliwych odbiorców. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

ELEKTRO-BUD - Najlepszy Brukarz Sosnowiec

ELEKTRO-BUD

4 opinie

Klient, który poszukuje usługi brukarskiej musi zgłosić się do tego brukarza i poznać świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Przedzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

MP BYGG Marcin Rom Patryk Slesiona - Najwyższej Klasy Usługi Brukarskie Sosnowiec

MP BYGG Marcin Rom Patryk Slesiona

4 opinie

Klient, który poszukuje usługi brukarskiej musi niezwłocznie zgłosić się do MP BYGG Marcin Rom Patryk Slesiona i poznać atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Firma Wielobranżowa B&W S.C. - Rewelacyjne Układanie Kostki Brukowej Sosnowiec

Firma Wielobranżowa B&W S.C.

3 opinie

Planujesz powierzyć układanie kostki brukowej, a jeszcze nie znalazłeś firmy brukarskiej? Firma Wielobranżowa BW S.C. to doskonały wybór. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - warto.

BTS M. Szymała - Perfekcyjne Brukarstwo Sosnowiec

Perfekcyjne Brukarstwo Sosnowiec

3 opinie

Brukarstwo nie ma dla firmy BTS M. Szymała żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie układania bruku. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

HEDI BRUKARSTWO KEWIN TRELA - Pierwszorzędne Brukowanie Sosnowiec

HEDI BRUKARSTWO KEWIN TRELA

1 opinia

Po prostu zleć zadanie brukowania profesjonalistom firmy HEDI BRUKARSTWO KEWIN TRELA z miejscowości Sosnowiec. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Sosnowca są jednymi z najlepszych. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

DASCON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Perfekcyjne Usługi Brukarskie Sosnowiec

DASCON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1 opinia

Uwierz w wykwalifikowaną grupę pracowników DASCON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Ta znana firma brukarska jest ceniona w branży w rejonie Sosnowca za drobiazgowe wykonywanie usług brukarskich. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Zakład usług budowlanych - Wysokiej Klasy Układanie Bruku Sosnowiec

Zakład usług budowlanych

1 opinia

Zakład usług budowlanych to eksperci z branży rzetelnych usług brukarskich i układania bruku, świadczący usługi dla Klientów z Sosnowca i sąsiednich powiatów. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Po betonie Sebastian Wiśniowski - Dobry Brukarz Sosnowiec

Po betonie Sebastian Wiśniowski

1 opinia

Po betonie Sebastian Wiśniowski zatrudnia dobrych brukarzy - szczególne kwalifikacje i rzetelność to ich ważne zalety. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 388 zleceń na układanie kostki brukowej w Sosnowcu

Brukowanie płytą betonową, 501m², Sosnowiec

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 501m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: Wykonanie utwardzenia powierzchni poprzez położenie betonowych płyt ażurowych oraz usunięcie dotychcz...

 • Sosnowiec

2022-11-30 do 2022-12-08

Rewelacyjne Prace Brukarskie Sosnowiec

Zakres zlecenia: poprawa ułożonej kostki brukowej Powierzchnia: ok. 20mb Oferty: z materiałem Informacje dodatkowe: zdjęcia do wglądu Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Sosnowiec

2022-11-29 do 2022-12-07

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Sosnowiec

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sosnowiec

2022-11-23 do 2022-12-01

Wykwalifikowany Brukarz Sosnowiec

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Sosnowca. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Sosnowiec

2022-11-16 do 2022-11-24

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 201-300m², Sosnowiec

Jako firma zatrudniająca dobrych brukarzy i odznaczająca się szczególnym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 201-300m² jest skierowane do Ciebie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Sosnowiec

2022-10-24 do 2022-11-01

Dam zlecenie na wykonanie parkingu, placu, około 520m², Sosnowiec

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: około 520m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Sosnowiec

2022-10-17 do 2022-10-25

Wysokiej Klasy Brukowanie Sosnowiec

Jeżeli realizujesz zlecenia na wysokiej klasy brukowanie w rejonie Sosnowca i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Do wykonania brukowanie płytą betonową, do 50m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej doświadczonej firmy. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Sosnowiec

2022-10-13 do 2022-10-21

Profesjonalne Układanie Kostki Brukowej Sosnowiec

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu układania kostki brukowej zrealizuj zlecenie na układanie kostki brukowej. Dowiedz się jakie potrzeby ma Klient, który pisze - Zlecę tylko ułożenie kostki, 4000m². Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Sosnowiec

2022-10-07 do 2022-10-15

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Sosnowiec

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Sosnowiec

2022-10-04 do 2022-10-12

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 30m², Sosnowiec

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: około 30m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Sosnowiec Klimontów, plac ••••••••••••• Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Sosnowiec

2022-09-30 do 2022-10-08

Profesjonalne Brukowanie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Sosnowiec wejście i wjazd Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Sosnowiec

2022-09-21 do 2022-09-29

Perfekcyjny Brukarz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 48m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: zlecę ułożenie opaski fundamentowej pod wiatę śmietnikową i przystawkę na gabaryt...

 • Sosnowiec

2022-09-21 do 2022-09-29

GW zleci wykonanie chodników, parkingów, 2500m2, Sosnowiec

Zakres zlecenia: wykonanie chodników, parkingów, zagospodarowanie terenu Powierzchnia: 2500m2 Oferty: bez materiałów Projekt: Klient posiada projekt Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz Klient składa zapytanie ...

 • Sosnowiec

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapotrzebowanie na tylko ułożenie kostki, 201-300m², Sosnowiec

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Sosnowiec

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecenie na brukowanie, 101-150m², Sosnowiec

Praca do wykonania: Wykonanie podjazdu z miejscem parkingowym Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Sosnowiec

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, do 50m², Sosnowiec

Rewelacyjne układanie kostki brukowej to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako prawdziwy ekspert w tej dziedzinie. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Sosnowiec

2022-09-06 do 2022-09-14

Świetna Firma Brukarska Sosnowiec

Praca do wykonania: Naprawa zapadniętej kostki Powierzchnia prac: około 5m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Sosnowiec

2022-08-30 do 2022-09-07

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, do 50m², Sosnowiec

Jako dobry brukarz z wieloletnim doświadczeniem i specjalista stale gotowy do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca napisał "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, do 50m²". Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Sosnowiec

2022-08-24 do 2022-09-01

Do wykonania brukowanie kostką brukową, około 1500m², Sosnowiec

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 1500m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Poszukuję ekipy do wykonania nawierzchni utwardzonych (chodniki, parking, drogi...

 • Sosnowiec

2022-08-23 do 2022-08-31

Najlepsze Układanie Kostki Brukowej

To zapytanie o treści - Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 151-200m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z miejscowości Sosnowiec i z sąsiednich miast. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Sosnowiec

2022-08-15 do 2022-08-23

Brukowanie kostką brukową, około 100m², Sosnowiec

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Sosnowiec

2022-08-10 do 2022-08-18

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, około 100m², Sosnowiec

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Sosnowiec

2022-08-05 do 2022-08-13

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 5000m², Sosnowiec

Usługi brukarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Zlecę wykonanie prac brukarskich, 5000m²". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Sosnowiec

2022-08-01 do 2022-08-09

Pierwszorzędne Usługi Brukarskie

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi brukarskiej Twoja firma wybija się w branży. Sława, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie uszczęśliwić zleceniodawców. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Sosnowiec

2022-07-20 do 2022-07-28

Rewelacyjne Układanie Bruku

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi profesjonalista z zakresu rewelacyjnego układania bruku z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Sosnowiec

2022-07-20 do 2022-07-28

Doskonałe Układanie Kostki Brukowej

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Sosnowiec

2022-07-13 do 2022-07-21

Zapotrzebowanie na wykonanie parkingu, placu, około 5000m², Sosnowiec

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: około 5000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Sosnowiec

2022-07-11 do 2022-07-19

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 5000m², Sosnowiec

Brukarstwo nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 5000m²". Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Sosnowiec

2022-07-11 do 2022-07-19

Zapotrzebowanie na wykonanie chodnika, drogi, do 50m², Sosnowiec

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Prace związane z układaniem kostki brukowej pod przystanki, wiaty samochodowe, śmietnikowe itp... ...

 • Sosnowiec

2022-07-10 do 2022-07-18

Prace Brukarskie

Spraw, że prace brukarskie nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z dziedziny prac brukarskich stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m². Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Sosnowiec

2022-07-09 do 2022-07-17

Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, około 25m², Sosnowiec

Spowoduj, że prace brukarskie nie będzie dla Klienta kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony specjalista z zakresu prac brukarskich znajdź idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, około 25m². Ustal pasujący termin!

 • Sosnowiec

2022-07-04 do 2022-07-12

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy