Wyburzenia w Słupcy

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 431 718 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 280 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Słupcy

Wyburzenia Słupca

Perfekcyjne Wyburzenia, Rozbiórki Słupca

1 opinia

Firma JK KopForm oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z rejonu Słupcy i okolic. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

EasyFloor - Fenomenalna Firma Wyburzeniowa Słupca

EasyFloor

6 opinii

Ta fenomenalna firma wyburzeniowa z terenu Słupcy to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają duże doświadczenie. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

AQUA KAN P.B. MACIEJ WLAZIK - Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Słupca

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Słupca

2 opinie

Wyszukanie perfekcyjnej firmy wyburzeniowej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci AQUA KAN P.B. MACIEJ WLAZIK - to prawdziwi specjaliści w kwestii rozbiórki budynków działający na terenie Słupcy, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Car-Serwis - Wyjątkowe Kucie Betonu w Słupcy

Wyjątkowe Kucie Betonu w Słupcy

1 opinia

Firma Car-Serwis oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z miejscowości Słupca oraz przyległych powiatów. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Grand Bruk - Solidne Rozbiórki Słupca

Grand Bruk

13 opinii

Planujesz wybrać godnego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Grand Bruk z Słupcy będzie najszybszą drogą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Łukasz - Najwyższej Klasy Kucie Betonu Słupca

Najwyższej Klasy Kucie Betonu

2 opinie

Chesz znaleźć godnego uwagi fachowca z zakresu najwyższej klasy kucia betonu z Słupcy, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Łukasz jest do Twojej dyspozycji. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

P.U.B. A.Putz - Doskonałe Wyburzenia Słupca

Doskonałe Wyburzenia

1 opinia

P.U.B. A.Putz świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Słupcy oraz przyległych powiatów. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

JAVO - BRUK Mateusz Witek - Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków Słupca

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

2 opinie

Ten specjalista działa w rejonie województwa i oferuje różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnej rozbiórki budynków. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

Piotr Kluga - Pierwszorzędne Wyburzenia, Rozbiórki Słupca

Piotr Kluga

2 opinie

W dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od wyburzeń, rozbiórek? Wykorzystaj doświadczenie Piotr Kluga. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Adrian Kubicki - Doskonałej Jakości Wyburzenia Słupca

Doskonałej Jakości Wyburzenia

1 opinia

Chcesz znaleźć godnego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Adrian Kubicki będzie najszybszą drogą. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Najnowsze z 26 zleceń na wyburzenia w Słupcy

Świetne Wyburzenia, Rozbiórki Słupca

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Słupca

2022-11-21 do 2022-11-29

Świetne Wyburzenia Słupca

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 65m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Słupca

2022-08-02 do 2022-08-10

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, do 100m², Golina

Jako fachowiec i prawdziwy wyjadacz w branży rozbiórki budynków możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Wielkopolskiego, który napisał "Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, do 100m²". Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Golina

2022-09-12 do 2022-09-20

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m², Witkowo

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Wielkopolskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Witkowo

2023-01-17 do 2023-01-25

Profesjonalne Rozbiórki Słupca

Ten Klient uważa, że profesjonalne rozbiórki to niełatwy temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecę rozbiórkę stropodachu, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Września

2022-12-08 do 2022-12-16

Dam zlecenie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 301-500m², Witowo

Jako znakomici eksperci jesteście w stanie spełnić wymagania odnośnie rozbiórki budynków. Zapytanie ma treść "Dam zlecenie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 301-500m²". Ustal pasujący termin!

 • Witowo

2022-10-17 do 2022-10-25

Porządne Wyburzania Budynków Słupca

Rodzaj prac: Wykucie otworu na drzwi w ścianie mogą iść rury do kranu z wodą możliwe tez kable Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje...

 • Cielimowo

2023-01-17 do 2023-01-25

Znakomite Wyburzenia, Rozbiórki

Ten Zleceniodawca jeszcze szuka specjalisty od wyburzeń, rozbiórek. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, 140m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Konin

2022-11-17 do 2022-11-25

Zlecę usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 101-200m², Konin

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Konin

2022-10-17 do 2022-10-25

Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 301-500m², Konin

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: Mieszkalny i gospodarczy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Konin

2022-11-13 do 2022-11-21

Porządne Wyburzenia, Rozbiórki

Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Prace rozbiórkowe, do 100m². To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Konin

2023-01-12 do 2023-01-20

Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 16m², Czerniejewo

To zlecenie o treści - Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 16m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Wielkopolskie i z sąsiednich miast. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Czerniejewo

2022-09-26 do 2022-10-04

Perfekcyjne Wyburzenia, Rozbiórki

To zlecenie o treści - Prace rozbiórkowe, do 100m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Gniezna oraz przyległych powiatów. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Gniezno

2023-01-08 do 2023-01-16

Zapotrzebowanie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 1000m², Berlinek

Na wypadek jeśli nadal jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 1000m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Kujawsko-pomorskiego bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Berlinek

2022-11-23 do 2022-12-01

Rewelacyjne Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek cegla i glina do odzyskania drewno z dachu T...

 • Skulsk

2022-10-06 do 2022-10-14

Zlecę prace rozbiórkowe, 101-200m², Mogilno

Rodzaj prac: rozbiurka tarasu betonowego Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Pierwsze piętro Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozm...

 • Mogilno

2022-10-10 do 2022-10-18

Doskonałe Rozbiórki

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Dom piętrowy tak zwana kostka ,stropy najprawdopodobniej drewniane budow...

 • Środa Wielkopolska

2022-07-30 do 2022-08-07

Pierwszorzędne Wyburzania Budynków

Ten Zlecający w dalszym ciągu szuka profesjonalistów od wyburzań budynków. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 200m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Środa Wielkopolska

2023-01-20 do 2023-01-28

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 1630m², Jarocin

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 1630m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek o wymiarach 42x12/15m, 3 kondygnacje, brak piwnic, szkiel...

 • Jarocin

2022-07-22 do 2022-07-30

Rozbiórki

Zachwyć Klienta fachowym działaniem w miejscowości Jarocin. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa wykonaj zlecenie "Zlecę usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 200m²" i dowiedź, że realizacja rozbiórek zostanie wykonana z należytą uwagą. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Jarocin

2022-08-05 do 2022-08-13

Najlepsze Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 120m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Jarocin

2022-08-16 do 2022-08-24

Porządne Wyburzenia, Rozbiórki

Zlecający szuka doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 101-200m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Jarocin

2023-01-15 do 2023-01-23

Najlepsze Rozbiórki

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 1000m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jarocin

2022-08-03 do 2022-08-11

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 83m², Jarocin

Zleceniodawca szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 83m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Przedstaw dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Jarocin

2022-10-04 do 2022-10-12

Znakomite Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Krześlice

2022-08-11 do 2022-08-11

Potrzebna ekipa na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 800m², Pobiedziska

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 800m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Pobiedziska

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 4 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek