Wyburzenia w Nowym Dworze Gdańskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 723 849 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
577 002 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Nowym Dworze Gdańskim

Wyburzenia Nowy Dwór Gdański

Stol-Bud Usługi Stolarsko-Budowlane

17 opinii

Perfekcyjna firma wyburzeniowa świadcząca swoje usługi na terenie Nowego Dworu Gdańskiego oraz w okolicznych miastach. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

DAKAR - Pierwszorzędne Kruszenie Betonu Nowy Dwór Gdański

Pierwszorzędne Kruszenie Betonu Nowy Dwór Gdański

3 opinie

Zleć prace dotyczące kruszenia betonu fachowcom z miejscowości Nowy Dwór Gdański. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Nowego Dworu Gdańskiego nie mają sobie równych. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Andrzej Dysarz - Usługi Ogólnobudowlane - Staranne Wyburzenia, Rozbiórki Nowy Dwór Gdański

Staranne Wyburzenia, Rozbiórki

2 opinie

Zrealizowanie wyburzeń, rozbiórek będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Andrzej Dysarz - Usługi Ogólnobudowlane ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

FOREMAN - Profesjonalne Kucie Betonu Nowy Dwór Gdański

FOREMAN

8 opinii

Zleć zadanie kucia betonu fachowcom firmy FOREMAN z miejscowości Nowy Dwór Gdański. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Nowego Dworu Gdańskiego są jednymi z najlepszych. Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

AS Bud - Porządne Wyburzenia w Nowym Dworze Gdańskim

Porządne Wyburzenia w Nowym Dworze Gdańskim

5 opinii

Firma AS Bud oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Nowy Dwór Gdański i okolic. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

BRUKMAN - Solidne Kucie Betonu Nowy Dwór Gdański

BRUKMAN

1 opinia

Wybierz firmę BRUKMAN jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do solidnego kucia betonu w miejscowości Nowy Dwór Gdański lub okolicy. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Usługi Ogólnobudowlane - Wyjątkowa Firma Wyburzeniowa Nowy Dwór Gdański

Usługi Ogólnobudowlane

3 opinie

Zachwyci Cię fachowe działanie Usługi Ogólnobudowlane w rejonie Nowego Dworu Gdańskiego. Ta firma wyburzeniowa posiada sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację wyburzeń, rozbiórek zakończą dokładnie. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

P&K Company - Niezawodna Firma Wyburzeniowa Nowy Dwór Gdański

Niezawodna Firma Wyburzeniowa

Planujesz wybrać godnego zaufania specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? PK Company jest na to skuteczną metodą. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Marketing BudownictwoJB - Fantastyczne Kucie Betonu Nowy Dwór Gdański

Fantastyczne Kucie Betonu Nowy Dwór Gdański

Atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest kucie betonu. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Andrzej Brygała - Pierwszorzędne Wyburzenia, Rozbiórki Nowy Dwór Gdański

Andrzej Brygała

Według Ciebie pierwszorzędne wyburzenia, rozbiórki to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z Andrzej Brygała dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 27 zleceń na wyburzenia w Nowym Dworze Gdańskim

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Nowy Dwór Gdański

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Nowy Dwór Gdański

2022-09-23 do 2022-10-01

Pierwszorzędne Rozbiórki Nowy Dwór Gdański

Zapytanie o treści - Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, do 100m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Malbork i okolic. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Malbork

2023-01-20 do 2023-01-28

Zlecę wyburzenie ścian, do 100m², Malbork

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Malbork

2023-02-02 do 2023-02-10

Rewelacyjne Wyburzania Budynków Nowy Dwór Gdański

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Malbork

2022-10-28 do 2022-11-05

Rozbiórki

Jeżeli wciąż jako ekspert od rozbiórek szukasz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę wyburzenie obiektu, 201-300m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca na pewno uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Malbork

2023-01-31 do 2023-02-08

Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, do 100m², Elbląg

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Elbląg

2022-10-09 do 2022-10-17

Dam zlecenie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 101-200m², Elbląg

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: eternit, pierwsze piętro Termin rozpoczęcia prac: n...

 • Elbląg

2023-03-04 do 2023-03-12

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Nowy Dwór Gdański

Jeśli rozbiórka budynków w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 35m²". Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Elbląg

2023-01-09 do 2023-01-17

Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, do 100m², Elbląg

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Wieżowiec z windą, 2 piętro Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozm...

 • Elbląg

2023-02-16 do 2023-02-24

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 15m², Elbląg

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: domek działka Powierzchnia obiektu: 15m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Elbląg

2022-09-28 do 2022-10-06

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 301-500m², Elbląg

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Elbląg

2023-03-27 do 2023-03-28

Znakomite Rozbiórki

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: hala namiotowa Powierzchnia obiektu: 3000m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Zlecę przeniesienie hali namiotowej- magazynowej (rozbieralnej).Hala obudowana j...

 • Elbląg

2023-03-23 do 2023-03-31
dodano 7 dni temu

Porządne Wyburzania Budynków

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Tczewa. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Tczew

2023-02-10 do 2023-02-18

Znakomite Wyburzenia, Rozbiórki Nowy Dwór Gdański

Rodzaj prac: kruszenie gruzu, betonu lub in. materiałów Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 560m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: obiekt ma wymiary ok 37x15 metrów, grubość...

 • Tczew

2023-02-17 do 2023-02-25

Perfekcyjne Rozbiórki

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Dom Parterowy 9x8 m i budynek gospodarczy 5x4 Termin rozpoczęcia prac: w ...

 • Tczew

2023-03-30 do 2023-04-07
dodano wczoraj o 11:06

Potrzebna ekipa na rozbiórkę fundamentu, do 100m², Tczew

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Tczew

2023-03-22 do 2023-03-23

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Pruszcz Gdański

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Potencjalnie cegła rozbiórkowa do rozliczenia Termi...

 • Pruszcz Gdański

2022-10-25 do 2022-11-02

Znakomite Wyburzania Budynków

Wykonanie wyburzań budynków dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zlecę wyburzenie obiektu, do 100m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Straszyn

2023-02-21 do 2023-03-01

Prace rozbiórkowe, 90m², Kowale

Rodzaj prac: wykucie otworu w ścianie np. na okn Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 90m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęci...

 • Kowale

2023-03-04 do 2023-03-12

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Dom wolnostojący ok.200m2 Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w roz...

 • Gdańsk

2022-09-26 do 2022-10-04

Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, do 100m², Gdańsk

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Do zburzenia scianka dzialowa w starym budownictwie oraz wykonan...

 • Gdańsk

2022-10-03 do 2022-10-11

Najlepsze Wyburzenia, Rozbiórki

Rodzaj prac: Rozbiórka komina Rodzaj obiektu: Stalowy komin Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Mam do rozbiórki stalowy komin o łącznej wysokości 62m. Komin składa...

 • Gdańsk

2022-12-05 do 2022-12-13

Wiarygodna Firma Wyburzeniowa Nowy Dwór Gdański

Oczaruj Klienta sprawnym działaniem w miejscowości Gdańsk. Jako uznana firma wyburzeniowa wykonaj zlecenie "Zapytanie dla wykonawcy i dostawcy" i zapewnij, że realizacja rozbiórek zostanie zakończona błyskawicznie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Gdańsk

2023-02-24 do 2023-03-04

Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 10m², Gdańsk

Ten Zlecający wciąż poszukuje specjalisty od wyburzeń. Napisał zlecenie o treści - Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 10m², chcąc doświadczonych specjalistów. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Gdańsk

2023-01-10 do 2023-01-18

Profesjonalne Wyburzenia, Rozbiórki

Zlecenie o treści - Zapytanie o wyburzenie ścian, 101-200m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Gdańsk i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Gdańsk

2022-12-28 do 2023-01-05

Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, 55m², Gdańsk

Ten Zleceniodawca poszukuje profesjonalistów od wyburzań budynków. Napisał zlecenie o treści - Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, 55m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Gdańsk

2023-01-15 do 2023-01-23

Zlecę wyburzenie obiektu, 301-500m², Gdańsk

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2023-03-16 do 2023-03-24

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek