Wyburzenia w Łodzi

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 501 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 669 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Łodzi

Wyburzenia Łódź

Konkret

126 opinii

Starasz się odnaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu wyjątkowego usuwania azbestu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Konkret jest gotowa Ci pomóc. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

EFEKT Iwona Kamińska - Najlepsze Wyburzenia Łódź

Najlepsze Wyburzenia Łódź

38 opinii

Według Ciebie najlepsze wyburzenia to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z EFEKT Iwona Kamińska pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zobacz!

Dominik-KRAK-TRANS-BUD - Rewelacyjne Kucie Betonu Łódź

Dominik-KRAK-TRANS-BUD

17 opinii

Szukasz ekspertów od rewelacyjnego kucia betonu w miejscowości Łódź lub w rejonie powiatu? Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Signato - Rewelacyjne Rozbiórki Łódź

Signato

18 opinii

Oczaruje Cię fachowe działanie Signato na terenie Łodzi. Ta firma wyburzeniowa posiada wykwalifikowanych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację rozbiórek zakończą szybko. Żeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

BUD-RAF RAFAŁ GÓRA - Najlepsza Firma Wyburzeniowa w Łodzi

Najlepsza Firma Wyburzeniowa w Łodzi

12 opinii

Wyszukanie najlepszej firmy wyburzeniowej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci BUD-RAF RAFAŁ GÓRA - to prawdziwi specjaliści działający w rejonie Łodzi, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

STD JAROSŁAW DĄBROWSKI - Rewelacyjne Wyburzenia Łódź

STD JAROSŁAW DĄBROWSKI

4 opinie

Przygotowanie wyburzeń będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. STD JAROSŁAW DĄBROWSKI ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

RK Instalacje - Rewelacyjne Kruszenie Betonu Łódź

RK Instalacje

3 opinie

Powierz zadanie rewelacyjnego kruszenia betonu ekspertom z firmy RK Instalacje. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Łodzi i okolicznych miast. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Brukarstwo-Brukar Układanie Kostki Brukowej Sieradz - Porządne Wyburzenia Łódź

Brukarstwo-Brukar Układanie Kostki Brukowej Sieradz

3 opinie

Planujesz wybrać wartego zaufania partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Brukarstwo-Brukar Układanie Kostki Brukowej Sieradz będzie najszybszą drogą. Żeby poznać ofertę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Firma Handlowa Marciniak - Wyjątkowe Kruszenie Betonu Łódź

Wyjątkowe Kruszenie Betonu Łódź

2 opinie

Od lat pracownicy Firma Handlowa Marciniak wykonują usługi z zakresu wyjątkowego kruszenia betonu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ażeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

REWBUD - Rzetelna Firma Wyburzeniowa Łódź

REWBUD

6 opinii

Pochłonie Cię sprawne działanie REWBUD na terenie Łodzi. Ta firma wyburzeniowa posiada sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację rozbiórek wykonają szybko i z dokładnością. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 63 zleceń na wyburzenia w Łodzi

Staranne Rozbiórki Łódź

Klient poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 50m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Łódź

2023-11-27 do 2023-12-05
dodano 5 dni temu

Profesjonalne Wyburzania Budynków Łódź

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Potrzebna ekipa na wykucie otworu w ścianie, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łódź

2023-11-27 do 2023-12-05
dodano 5 dni temu

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m², Łódź

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2023-11-26 do 2023-12-04
dodano 6 dni temu

Najlepsza Firma Wyburzeniowa Łódź

Odpowiedz na zlecenie jako najlepsza firma wyburzeniowa oferująca swoje usługi na terenie Łodzi oraz w przyległych powiatach. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Łódź

2023-11-23 do 2023-12-01

Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, 35m², Łódź

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Łódź

2023-11-19 do 2023-11-27

Znakomite Wyburzania Budynków

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Zapytanie o wyburzenie ścian, 60m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie wyburzań budynków daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Łódź

2023-11-17 do 2023-11-25

Doskonałe Rozbiórki

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: piętro 2 kamienica bez winy, jest balkon Termin rozpoczęcia prac: najbliżs...

 • Łódź

2023-11-15 do 2023-11-23

Profesjonalne Rozbiórki

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Potrzeba rozbiórki stropów budynków oraz częściowo murów. Możliwe rozpoczę...

 • Łódź

2023-11-07 do 2023-11-15

Wyburzenia, Rozbiórki Łódź

Ten Zlecający nadal potrzebuje dobrej firmy od wyburzeń, rozbiórek. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 140m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Łódź

2023-11-04 do 2023-11-12

Solidne Wyburzenia, Rozbiórki

Nadal możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Łódź

2023-10-26 do 2023-11-03

Firma Wyburzeniowa

Poszukiwana jest dobra firma wyburzeniowa działająca w rejonie Łodzi lub okolicach. Zapoznaj się zapytania o treści - Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, do 100m². Zapraszamy do kontaktu.

 • Łódź

2023-10-24 do 2023-11-01

Najlepsze Rozbiórki

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2023-10-22 do 2023-10-30

Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, do 100m², Łódź

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek potrzebujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, do 100m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Łodzi na pewno uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Łódź

2023-10-17 do 2023-10-25

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 301-500m², Łódź

Rodzaj prac: prace porządkowe Rodzaj obiektu: prace na zewnątrz Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: 2023-10-20...

 • Łódź

2023-10-12 do 2023-10-20

Firma Wyburzeniowa

Jako fenomenalna firma wyburzeniowa, która nie ma sobie równych na terenie Łodzi - złóż ofertę i pozwól przekonać mu się samodzielnie o tym, że jesteś dobry! Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Łódź

2023-10-11 do 2023-10-11

Potrzebna ekipa na wykucie otworu w ścianie, 40m², Łódź

W dalszym ciągu jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od rozbiórek. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się od razu - warto.

 • Łódź

2023-10-09 do 2023-10-17

Dam zlecenie na rozbiórkę stropodachu, do 100m², Łódź

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Dam zlecenie na rozbiórkę stropodachu, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

 • Łódź

2023-10-02 do 2023-10-10

Zapotrzebowanie na wyburzenie ścian, 10m², Łódź

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: Ściana w bloku Powierzchnia obiektu: 10m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Łódź

2023-10-01 do 2023-10-09

Dam zlecenie na wyburzenie budynku, 5 pięter

Dla Klienta wybranie profesjonalnej firmy wyburzeniowej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, niezależnie jako prawdziwy specjalista działający na terenie Łodzi, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Łódź

2023-09-27 do 2023-10-05

Zlecę wyburzenie ścian, 101-200m², Łódź

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim, ściany działowe wykonane z silki E8 ora...

 • Łódź

2023-09-24 do 2023-10-02

Porządne Wyburzenia, Rozbiórki

Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 201-300m². To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Łódź

2023-09-22 do 2023-09-30

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 101-200m², Łódź

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Dom drewniany o pow 110 m 2 Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ro...

 • Łódź

2023-09-22 do 2023-09-30

Profesjonalna Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: skucie posadzki betonowej Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: - Wyburzenie ściany działowej 13m2 - Skucie posadzki na parterze ...

 • Łódź

2023-09-16 do 2023-09-24

Wyburzenia Łódź

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 30m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Łódź

2023-09-14 do 2023-09-22

Zapytanie o wyburzenie ścian, 30m², Łódź

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 30m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: ściana z karton-gipsu do wyburzenia w celu powiększenia pomieszczenia...

 • Łódź

2023-09-14 do 2023-09-22

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków

Rozbiórka budynków nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania, które ma treść "Dam zlecenie na wyburzenie ścian, do 100m²". Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łódź

2023-09-13 do 2023-09-21

Zlecę rozbiórkę obiektu, 101-200m², Łódź

Klient szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecę rozbiórkę obiektu, 101-200m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Łódź

2023-09-12 do 2023-09-20

Zzerwanie płytek podłogowych oraz wyrównanie powierzchni, 100m2, Łódź

Zakres zlecenia: zerwanie płytek podłogowych z wyrównaniem powierzchni, zaszlifowaniem (ewentualnie zagruntowanie materiałem niepylącym) Powierzchnia: 100m2 Termin realizacji: możliwy od zaraz...

 • Łódź

2023-09-04 do 2023-09-12

Dam zlecenie na rozbiórkę stropodachu, 27m², Łódź

Jeśli rozbiórka budynków na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. zainteresowany zgłosił "Dam zlecenie na rozbiórkę stropodachu, 27m²". Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Łódź

2023-09-01 do 2023-09-09

Zlecę rozbiórkę obiektu, 40m², Łódź

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 40m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: 6 x 5 wysokość 5m Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmow...

 • Łódź

2023-08-24 do 2023-09-01

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 70m², Łódź

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 70m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: domek z lat 60siatych z chyba z drewna, gliny, czciny. Kryty eternitemoddalon...

 • Łódź

2023-08-24 do 2023-09-01

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek