Wyburzenia w Krotoszynie

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 723 864 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
577 005 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Krotoszynie

Wyburzenia Krotoszyn

Doskonałe Wyburzenia w Krotoszynie

20 opinii

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od wyburzeń? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry KBR Invest sp. z o.o.. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

Usługi Koparką Zygfryd Dymarski - Doskonałe Wyburzenia, Rozbiórki Krotoszyn

Doskonałe Wyburzenia, Rozbiórki

1 opinia

Szukasz dobrej firmy od wyburzeń, rozbiórek? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Usługi Koparką Zygfryd Dymarski. Umów się na konkretny termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PAKERSI Krotoszyn - Staranne Wyburzanie Budynków Krotoszyn

Staranne Wyburzanie Budynków Krotoszyn

1 opinia

Jeśli potrzebujesz dobrej firmy od wyburzania budynków to wykorzystaj doświadczenie PAKERSI Krotoszyn. Krotoszyn - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

ErZet - Znakomite Wyburzenia Krotoszyn

Znakomite Wyburzenia

4 opinie

Szukasz specjalisty od wyburzeń? Skorzystaj z doświadczenia ErZet. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

PAW-MAL - Pierwszorzędne Wyburzenia, Rozbiórki Krotoszyn

PAW-MAL

1 opinia

Nadal szukasz specjalisty od wyburzeń, rozbiórek? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry PAW-MAL. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

TechnikBau Sp. z o.o. - Doskonałe Kruszenie Betonu Krotoszyn

TechnikBau Sp. z o.o.

2 opinie

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to główne atuty firmy TechnikBau Sp. z o.o., której specjalnością jest kruszenie betonu. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz - Solidne Kucie Betonu Krotoszyn

Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz

2 opinie

Szukasz specjalisty od wyburzeń? Skorzystaj z doświadczenia Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ROBBUD - Perfekcyjne Wyburzenia Krotoszyn

ROBBUD

1 opinia

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od wyburzeń? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry ROBBUD. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się teraz i poznaj ofertę.

Usługi Malarsko- Budowlane Łukasz Siecla - Doskonałe Wyburzanie Budynków Krotoszyn

Usługi Malarsko- Budowlane Łukasz Siecla

1 opinia

Sprawdź tę firmę jeśli szukasz właściwych ludzi do solidnego kucia betonu na terenie Krotoszyna. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Szymon Młodzinski Dachy Szymon - Pierwszorzędne Wyburzenia Krotoszyn

Pierwszorzędne Wyburzenia Krotoszyn

1 opinia

Nadal szukasz profesjonalistów od wyburzeń? Skorzystaj z kwalifikacji Szymon Młodzinski Dachy Szymon. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Najnowsze z 27 zleceń na wyburzenia w Krotoszynie

Doskonałe Wyburzenia Krotoszyn

Jeszcze masz możliwość odpowiedzieć na zapytanie Klienta jako specjalista od wyburzeń. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Żeby otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Milicz

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 101-200m², Jarocin

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Stodoła, ściany częściowo betonowe, w większej części drewno b...

 • Jarocin

2023-01-15 do 2023-01-23

Wyburzenia, Rozbiórki Krotoszyn

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje profesjonalistów od wyburzeń, rozbiórek. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 83m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Jarocin

2022-10-04 do 2022-10-12

Potrzebna ekipa na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, do 100m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-19 do 2022-09-27

Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, 16m², Ostrów Wielkopolski

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, 16m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-11-03 do 2022-11-11

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 23m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 23m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: garaż z plyt Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Ostrów Wielkopolski

2023-02-20 do 2023-02-28

Zlecę prace rozbiórkowe, 8m², Ostrów Wielkopolski

Jeśli rozbiórka budynków to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten składający zapytanie napisał "Zlecę prace rozbiórkowe, 8m²". Pokaż dopasowaną propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Ostrów Wielkopolski

2023-03-08 do 2023-03-16

Zlecę rozbiórkę obiektu, 101-200m², Ostrów Wielkopolski

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zlecę rozbiórkę obiektu, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Ostrów Wielkopolski

2023-02-12 do 2023-02-20

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Ostrów Wielkopolski

2023-02-22 do 2023-03-02

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 120m², Gostyń

Zachwyć tego Klienta profesjonalnym działaniem w rejonie Gostynia. Jako znana firma wyburzeniowa wykonaj zlecenie o treści "Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 120m²" i pokaż, że realizacja wyburzeń, rozbiórek zostanie zakończona szybko. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Gostyń

2022-09-22 do 2022-09-23

Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, do 100m², Gostyń

Wykonanie wyburzań budynków dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, do 100m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Gostyń

2023-01-23 do 2023-01-31

Zlecę rozbiórkę obiektu, 101-200m², Pleszew

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek potrzebujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę rozbiórkę obiektu, 101-200m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Pleszewa na pewno uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Pleszew

2023-01-19 do 2023-01-27

Wyburzenia, Rozbiórki

Ten Zleceniodawca jeszcze poszukuje specjalisty od wyburzeń, rozbiórek. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 201-300m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Pleszew

2022-12-12 do 2022-12-20

Świetne Wyburzenia, Rozbiórki

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Projekt na rozbiórkę w trakcie załatwiania Termin rozpoczęcia prac: w cią...

 • Przygodzice

2023-01-26 do 2023-02-03

Perfekcyjne Wyburzania Budynków Krotoszyn

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Ok 15 płyt eternitu Termin rozpoczęcia pr...

 • Zakrzewo

2023-02-08 do 2023-02-16

Pierwszorzędne Wyburzania Budynków

Ten Zlecający w dalszym ciągu szuka profesjonalistów od wyburzań budynków. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, 15m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Rawicz

2022-10-19 do 2022-10-27

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 1800m², Rawicz

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Rawicz

2022-10-13 do 2022-10-21

Zlecę wyburzenie obiektu, 101-200m², Rawicz

Ten Zleceniodawca nadal potrzebuje dobrej firmy od wyburzeń. Napisał zlecenie o treści - Zlecę wyburzenie obiektu, 101-200m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Rawicz

2023-01-06 do 2023-01-14

Zlecę prace rozbiórkowe, 2000m², Rawicz

Przygotowanie wyburzeń dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zlecę prace rozbiórkowe, 2000m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Rawicz

2022-10-13 do 2022-10-21

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m², Skalmierzyce

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Skalmierzyce

2023-03-03 do 2023-03-11

Solidna Rozbiórka Budynków Krotoszyn

Klient szuka dobrej współpracy, pisząc - Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 30m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Garzyn

2022-10-17 do 2022-10-25

Znakomite Wyburzenia, Rozbiórki

Jeżeli w dalszym ciągu jako dobra firma od wyburzeń, rozbiórek poszukujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Prace rozbiórkowe, 40m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Sieroszewice

2023-02-27 do 2023-03-07

Solidne Wyburzenia

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 600m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek bez dachu, do wyburzenia same ściany bez fundamentu, ...

 • Twardogóra

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapytanie o wyburzenie ścian, 20m², Śrem

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 20m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Śrem

2022-11-10 do 2022-11-18

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 700m², Śrem

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 700m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Śrem

2023-02-15 do 2023-02-23

Wyburzenia, Rozbiórki

Jeżeli jeszcze jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek poszukujesz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 38m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Wielkopolskiego z pewnością dowiedziesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Mikstat

2022-11-06 do 2022-11-14

Pierwszorzędne Rozbiórki Krotoszyn

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kalisz

2023-01-02 do 2023-01-10

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek