Wyburzenia w Kępnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 178 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 474 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Kępnie

Wyburzenia Kępno

P.P.U.H. EWEL-BART.

3 opinie

Zatrudnij tę firmę jeśli poszukujesz właściwych ludzi do doskonałego usuwania azbestu na terenie Kępna. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

KMIECIU DRUK ABBRUCH BAU REMONTY - Najlepsze Kucie Betonu Kępno

KMIECIU DRUK ABBRUCH BAU REMONTY

1 opinia

Dokonaj najlepszego wyboru i zleć prace tym zawodowcom w kwestii kucia betonu z Kępna. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

Firma Budowlana Mariola Subalska - Profesjonalne Wyburzanie Budynków Kępno

Firma Budowlana Mariola Subalska

9 opinii

Wciąż szukasz profesjonalistów od wyburzania budynków? Skorzystaj z doświadczenia Firma Budowlana Mariola Subalska. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Modern Michalski Jacek - Staranne Wyburzenia Kępno

Modern Michalski Jacek

3 opinie

Firma Modern Michalski Jacek świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Kępno i z sąsiednich miast. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Madar- bud - Perfekcyjne Wyburzanie Ścian Kępno

Madar- bud

1 opinia

Pragniesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę z zakresu perfekcyjnego wyburzania ścian z Kępna, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Madar- bud jest gotowa Ci pomóc. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Roboty Ziemne - Pierwszorzędne Rozbiórki w Kępnie

Pierwszorzędne Rozbiórki w Kępnie

Na wypadek jeśli potrzebujesz profesjonalistów od rozbiórek to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Roboty Ziemne. Kępno i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

W.M.R Usługi transportowe - Staranne Wyburzenia, Rozbiórki Kępno

W.M.R Usługi transportowe

Zrealizowanie wyburzeń, rozbiórek będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. W.M.R Usługi transportowe ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

PRO-BRUK - Pierwszorzędne Wyburzenia Kępno

PRO-BRUK

Nadal poszukujesz specjalisty od wyburzeń? Trafiłeś w dobre miejsce - PRO-BRUK jest do Twoich usług. Ustal pasujący termin już teraz!

Stach-bud - Znakomite Wyburzenia, Rozbiórki Kępno

Znakomite Wyburzenia, Rozbiórki Kępno

Wciąż potrzebujesz dobrej firmy od wyburzeń, rozbiórek? Skorzystaj z doświadczenia Stach-bud. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów.

RAPTOR Usługi Budowlane - Profesjonalne Kucie Betonu Kępno

Profesjonalne Kucie Betonu Kępno

Po prostu zleć usługę kucia betonu profesjonalistom firmy RAPTOR Usługi Budowlane z miejscowości Kępno. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. W okolicy Kępna są jednymi z najlepszych. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Najnowsze z 26 zleceń na wyburzenia w Kępnie

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 301-500m², Kępno

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Dwie Szklarnie, kotłownia murowana wiata, szopa z r...

 • Kępno

2023-01-19 do 2023-01-27

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 101-200m², Siemianice

Ten Klient myśli, że solidne wyburzenia to niełatwe zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 101-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Siemianice

2022-10-14 do 2022-10-22

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków Kępno

Zlecający poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 101-200m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Siemianice wielkopolskie

2022-10-14 do 2022-10-22

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 101-200m², Siemianice

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Siemianice

2022-10-14 do 2022-10-22

Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, do 100m², Siemianice

Jeśli jeszcze jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, do 100m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Wielkopolskie bez wątpienia pokażesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Siemianice

2022-10-14 do 2022-10-22

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 101-200m², Siemianice

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek z cegły Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wy...

 • Siemianice

2022-10-09 do 2022-10-17

Doskonała Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: przesunięcie nadproza Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Nadproże drzwi wejsciowych do mieszkania jest do przesunięcia, obecnie...

 • Łódź

2022-08-09 do 2022-08-17

Doskonałej Jakości Rozbiórki Kępno

Rodzaj prac: rozbiórka stropodachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 10m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: mam do wykonania zlecenie polegające na zrzuceniu stropu na mal...

 • Ostrzeszów

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapytanie o rozbiórkę stropodachu, 10m², Ostrzeszów

Rodzaj prac: rozbiórka stropodachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 10m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: mam do wykonania zlecenie polegające na zrzuceniu stropu na mal...

 • Ostrzeszów

2022-08-11 do 2022-08-11

Solidna Rozbiórka Budynków

Jeśli rozbiórka budynków w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, do 100m²". Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Galewice

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 232m², Wołczyn

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 232m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z miejscowości Opolskie i okolic. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Wołczyn

2022-10-16 do 2022-10-24

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 201-300m², Namysłów

Próbujesz znaleźć Klienta jako sprawdzony profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Namysłowa. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaproponuj termin od razu!

 • Namysłów

2022-08-18 do 2022-08-26

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 38m², Mikstat

Wyślij ofertę Klientowi jako firma wyburzeniowa oferująca swoje usługi w miejscowości Wielkopolskie i na obszarze Wielkopolskiego. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Mikstat

2022-11-06 do 2022-11-14

Perfekcyjne Wyburzania Budynków Kępno

Rodzaj prac: Rozebranie parkietów Rodzaj obiektu: Szkoła Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kluczbork

2022-09-28 do 2022-10-06

Porządne Wyburzenia, Rozbiórki Kępno

Rodzaj prac: wyburzenie schodów wewnętrznych Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 40m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: usunięcie (wyburzenie) dwóch kondygnacji schodów wewn...

 • Kluczbork

2022-11-23 do 2022-12-01

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Kluczbork

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kluczbork

2022-10-14 do 2022-10-22

Prace rozbiórkowe, 201-300m², Kluczbork

Rodzaj prac: Skuwanie starego tynku, bloczków z gazobetonu, supremy Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Budowa hotelu ul.•••••••••...

 • Kluczbork

2023-01-12 do 2023-01-20

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 201-300m², Kluczbork

To zlecenie o treści - Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 201-300m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Kluczborka i z sąsiednich miast. Zaproponuj termin!

 • Kluczbork

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecę wyburzenie obiektu, 301-500m², Kluczbork

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zlecę wyburzenie obiektu, 301-500m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kluczbork

2022-07-26 do 2022-08-03

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m², Sosnówka

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Sosnówka

2023-01-14 do 2023-01-22

Najlepsze Rozbiórki

Rodzaj prac: Rozbiórka Komina Rodzaj obiektu: Komin 60 m Powierzchnia obiektu: 10m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Burzenie komina każdą metodą Znajduje się na dużej działce Zależy nam na naj...

 • Zieleniec

2023-01-13 do 2023-01-21

Zlecę prace rozbiórkowe, 301-500m², Pokój

Rodzaj prac: Rozbiorka murowanego komina 66 m Rodzaj obiektu: Komin Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Pokój

2023-01-24 do 2023-02-01

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 600m², Twardogóra

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 600m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek bez dachu, do wyburzenia same ściany bez fundamentu, ...

 • Twardogóra

2023-01-16 do 2023-01-24

Rewelacyjna Firma Wyburzeniowa Kępno

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 75m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: ściany z cegły, strop odcinkowy, dach drewniany pokryty dachówką ce...

 • Oleśnica

2022-10-04 do 2022-10-12

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Przygodzice

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Projekt na rozbiórkę w trakcie załatwiania Termin rozpoczęcia prac: w cią...

 • Przygodzice

2023-01-26 do 2023-02-03

Doskonała Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wieluń

2023-01-16 do 2023-01-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek