Instalacje sanitarne w Parczewie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 879 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 142 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Parczewie

Instalacje sanitarne Parczew

Staranne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Parczew

4 opinie

Jeśli szukasz ekspertów od przydomowych oczyszczalni ścieków to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry SaniCo. Parczew i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Grzegorz Chilimoniuk - Rewelacyjne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Parczew

Rewelacyjne Instalacje Wodno-kanalizacyjne

Według Ciebie rewelacyjne instalacje wodno-kanalizacyjne to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

LEO - Perfekcyjna Instalacja Sanitarna Parczew

LEO

Instalacja sanitarna to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Usługi Budowlane - Doskonałe Przyłącza Wodociągowe Parczew

Doskonałe Przyłącza Wodociągowe Parczew

Uwierz fachowcom w dziedzinie przyłączy wodociągowych i zatrudnij Usługi Budowlane. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ERES SECURITY - Solidny Monter Instalacji Sanitarnych Parczew

Solidny Monter Instalacji Sanitarnych

Ten solidny monter instalacji sanitarnych działa w branży od lat i jest specjalistą zawsze przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - ERES SECURITY to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

NOWOCZESNE SYSTEMY GRZEWCZE DOMAŃSKI IRENEUSZ - Solidna Instalacja Sanitarna w Parczewie

Solidna Instalacja Sanitarna w Parczewie

Pracownicy NOWOCZESNE SYSTEMY GRZEWCZE DOMAŃSKI IRENEUSZ to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży instalacji sanitarnej. Mają propozycję dla każdego.

BOG-BUD - Perfekcyjny Monter Instalacji Sanitarnych Parczew

Perfekcyjny Monter Instalacji Sanitarnych

Gdy poszukujesz doskonałej współpracy to profesjonaliści z BOG-BUD są dla Ciebie idealni. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Firma Handlowo Usługowa SŁA-WIT - Porządne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Parczew

Firma Handlowo Usługowa SŁA-WIT

Ten monter instalacji sanitarnych działa na terenie powiatu i oferuje różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej instalacji sanitarnej. Już nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Mariusz Bogdański Usługi Remontowo Budowlane BOG-BUD - Solidne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Parczew

Solidne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków

Jeśli wciąż poszukujesz dobrej firmy od przydomowych oczyszczalni ścieków to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Mariusz Bogdański Usługi Remontowo Budowlane BOG-BUD. Parczew i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 31 zleceń na instlacje sanitarne w Parczewie

Świetne Instalacje Wod-kan Parczew

Klient napisał zlecenie brzmiące "Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 60mb, woda". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie instalacji wod-kan daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Lejno

2022-09-30 do 2022-10-08

Szukam firmy do prac wod.-kan., Lubień

Będąc w gronie monterów instalacji sanitarnych z tak bogatym doświadczeniem pracujesz na terenie miejscowości Lubelskie i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego ogłoszenia. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Lubień

2022-08-17 do 2022-08-25

Rewelacyjna Instalacja Sanitarna Parczew

Zlecenie o treści - Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 200m², wod.-kan. jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Lubelskiego i z sąsiednich miast. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Lubień

2022-07-24 do 2022-08-01

Profesjonalne Instalacje Wod-kan

Zleceniodawca szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Wykonanie prac wod.-kan.. To ogłoszenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Wohyń

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 4 dni temu

Najlepsza Instalacja Wodno-kanalizacyjna Parczew

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 70m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: k...

 • Rogóźno

2022-07-29 do 2022-08-06

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 80mb, woda, Ludwin

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 80mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: n...

 • Ludwin

2022-08-04 do 2022-08-12

Firma do wykonania szamba, wod.-kan., Kaniwola

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jes...

 • Kaniwola

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 6 godzin temu

Znakomita Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zleceniodawca poszukuje rewelacyjnej współpracy i pisze - Zrobienie instalacji w bud. 10m², kanalizacja. To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Radzyń Podlaski

2022-11-23 do 2022-12-01

Wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, przyłącza o dł. 30mb, wod.-kan., Radzyń Podlaski

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 30mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą ...

 • Radzyń Podlaski

2022-10-26 do 2022-11-03

Wykonanie instalacji w bud. 10m², kanalizacja, Radzyń Podlaski

Ten Klient jest zdania, że staranna instalacja wodno-kanalizacyjna to niełatwy temat. Wysłał zapytanie o treści "Wykonanie instalacji w bud. 10m², kanalizacja". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Radzyń Podlaski

2022-11-23 do 2022-12-01

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 50m², wod.-kan., Radzyń Podlaski

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 50m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecen...

 • Radzyń Podlaski

2023-01-13 do 2023-01-21

Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 3m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt...

 • Łęczna

2022-12-28 do 2023-01-05

Instalacja Sanitarna

Ten Klient myśli, że świetna instalacja sanitarna to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Ekipa do prac wod.-kan.". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Łęczna

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 7 dni temu

Wykonanie prac wod.-kan., Łęczna

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 2m² Rodzaj prac do wykonania: instalacja wodno-kanalizacyjna Dodatkowe prace i wymagania: Demontaż i montaż brodzika Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łęczna

2022-08-17 do 2022-08-25

Najlepsi Monterzy Instalacji Sanitarnych Parczew

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 30mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, ja...

 • Łęczna

2022-09-29 do 2022-10-07

Instalacja Sanitarna

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na zapytanie Zleceniodawcy jako dobra firma od instalacji sanitarnej. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Łęczna

2022-10-13 do 2022-10-21

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Klient szuka nieprzeciętnego montera instalacji sanitarnych i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Firma do wykonania przyłącza o dł. 31mb, woda. Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług w atrakcyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Maszki k. wojciechowa

2022-09-15 do 2022-09-23

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 31mb, woda, Maszki K. Wojciechowa

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 31mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, ja...

 • Maszki k. wojciechowa

2022-09-15 do 2022-09-23

Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie szamba, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 170m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa ...

 • Maszki k. wojciechowa

2022-08-04 do 2022-08-12

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 31mb, woda, Maszki K. Wojciechowa

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 31mb, woda", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu - zadzwoń do niego.

 • Maszki k. wojciechowa

2022-09-15 do 2022-09-23

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 8mb, wod.-kan., Włodawa

W dalszym ciągu możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od instalacji sanitarnej. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Włodawa

2023-01-05 do 2023-01-13

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 140m², woda, Jawidz

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 140m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo...

 • Jawidz

2023-01-16 do 2023-01-31

Profesjonalna Instalacja Sanitarna

Jeszcze możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od instalacji sanitarnej. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Firlej

2022-08-20 do 2022-08-28

Ekipa do wykonania szamba, instalacji w bud. 110m², wod.-kan., Lubartów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 110m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu...

 • Lubartów

2023-01-15 do 2023-01-23

Perfekcyjne Instalacje Wod-kan

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Ekipa do prac wod.-kan.". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie instalacji wod-kan daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Niemce

2022-08-29 do 2022-09-06

Wykonanie prac wod.-kan., Niemce

Na wypadek jeśli wciąż jako dobra firma od instalacji sanitarnej potrzebujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Wykonanie prac wod.-kan.. Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Lubelskiego z pewnością pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Niemce

2022-08-30 do 2022-09-07

Świetne Instalacje Wod-kan

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Lubelskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Niemce

2022-07-28 do 2022-08-05

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 180m², woda, Niemce

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 180m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakie...

 • Niemce

2022-10-05 do 2022-10-13

Solidne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 50m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rod...

 • Pożarów

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 80m², przyłącza o dł. 60mb, wod.-kan., Milejów

Jeszcze masz możliwość odpowiedzieć na ogłoszenie Zlecającego jako dobra firma od instalacji sanitarnej. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Milejów

2022-11-07 do 2022-11-15

Doskonali Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 300m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy...

 • Biała Podlaska

2022-07-26 do 2022-08-03

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych