Tynkowanie maszynowe w Głogowie

Porównaj oferty od Tynkarzy Maszynowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 153 972 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie maszynowe to proces, który wykonywany już od lat, dopiero dzisiaj zyskuje prawdziwą popularność. Źródła tego możemy doszukiwać się w znacznym ułatwieniu prac związanych z tynkowaniem, a także przyspieszeniu tego procesu. Jak powszechnie wiadomo, tynkowanie maszynowe ścian czy tynkowanie maszynowe elewacji to podstawowe czynności, które zawszą muszą zostać wykonane podczas prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Często jednak zapominamy o tym wymogu, co sprawia, że nie bierzemy pod uwagę czasu poświęcanego na zapewnienie gładkości i jednolitości powierzchni. W takiej sytuacji zastanawiamy się, ile trwa tynkowanie maszynowe? Na samym wstępie musimy zadać sobie dodatkowe pytanie, czy tynkowanie maszynowe faktycznie jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne tynkowanie ręczne.

Z pewnością znajdziemy sympatyków jednego, jak i drugiego rozwiązania, jednak spróbujmy oprzeć się na faktach. Oba rozwiązania przyniosą nam dokładnie te same efekty, przy czym tynkowanie maszynowe trwa znacznie krócej, dzięki specjalistycznym narzędziom, takim jak agregat, które zapewniają nadzwyczajną wydajność pracy. Tynki maszynowe, stanowiące mieszankę zaprawy tynkarskiej i wody są nakładane za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego, a klient sam, w zależności od potrzeb, ale także i warunków może dobrać odpowiednią mieszankę - gipsową, wapniową lub cementową. Jak długo trwa takie tynkowanie? Tak naprawdę doświadczona ekipa wykończeniowa jest w stanie nałożyć jedną warstwę tynku maszynowego na powierzchni około 100 metrów kwadratowych nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście będziemy musieli poczekać na schnięcie tynków i ewentualne nałożenie drugiej warstwy, jednak mimo wszystko jest to proces o wiele krótszy i łatwiejszy do dokładnego wykonania, niż tynkowanie ręczne.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe w ofertach pokrywających zasięgiem Śląsk? Jeśli chodzi o proces, jakim jest tynkowanie maszynowe, cena różni się w zależności od specyfiki prac wykończeniowych, samego budynku, ale też ekipy, która realizuje dane prace wykończeniowe. Najłatwiej będzie sprawdzić, jak wygląda tynkowanie maszynowe i jego cena za metr, gdyż to właśnie taki przelicznik traktowany jest za możliwie najbardziej miarodajny. Sama robocizna, czyli wykonanie tynku maszynowego kosztuje od 16 do 20 złotych za metr kwadratowy. Zdarza się jednak, że w drodze porozumienia z ekipą remontową, to właśnie specjaliści zajmują się dostarczaniem materiałów, takich jak sucha mieszanka tynku. W takim scenariuszu cena wzrasta o koszty materiału, a metr kwadratowy pracy może zostać wyceniony na kwotę od 25 do 30 złotych. Cena ta oczywiście może się różnić, w zależności od pory roku (i popytu na usługi remontowe), regionu, w jakim szukamy specjalistów i innych naszych wymagań, które mogą podnieść ogólną cenę usługi.

Tynki maszynowe Głogów - ranking najlepszych firm

Tynki maszynowe Głogów

Znakomite Tynki Maszynowe

10 opinii

Jeśli szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych to powierz tę kwestię specjalistom z TECTOR Sylwia Kowalska. Głogów i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Żeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

MIRAS - Pierwszorzędne Tynki Maszynowe Głogów

MIRAS

7 opinii

MIRAS oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Głogowa i okolic. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Maschinenputz - Świetne Tynki Maszynowe Głogów

Maschinenputz

4 opinie

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od tynków maszynowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Maschinenputz. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Tynki Maszynowe - Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Głogów

Fantastyczne Tynkowanie Maszynowe Głogów

1 opinia

Sprawdź firmę Tynki Maszynowe jeśli szukasz odpowiednich ludzi do fantastycznego tynkowania maszynowego w miejscowości Głogów lub sąsiednim mieście. Nie trać czasu - zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

MAT-ROX - Dobry Tynkarz Głogów

Dobry Tynkarz Głogów

1 opinia

Jeśli nadal potrzebujesz ekspertów od tynków maszynowych to trafiłeś w dobre miejsce - MAT-ROX jest do Twoich usług. Głogów i okolice to główny obszar ich działania. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

"NOWAK" Dariusz Nowak - Rzetelne Usługi Tynkarskie Głogów

Rzetelne Usługi Tynkarskie

11 opinii

Dzięki precyzji wykonania usługi tynkarskiej NOWAK Dariusz Nowak wyróżnia się w swoim rejonie. Reputację oddają referencje szczęśliwych odbiorców. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Igotynk - Solidne Tynki Maszynowe Gipsowe Głogów

Igotynk

2 opinie

Nadal poszukujesz profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Igotynk. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

Budujdom24 - Najlepsze Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Głogów

Budujdom24

8 opinii

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od tynków maszynowych cementowo wapiennych? Skorzystaj z kwalifikacji Budujdom24. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

BRR SYSTEMY IZO SYSTEMY IZOLACYJNE I DOCIEPLENIOWE - Doświadczony Tynkarz Głogów

BRR SYSTEMY IZO SYSTEMY IZOLACYJNE I DOCIEPLENIOWE

4 opinie

Ten, kto poszukuje starannej usługi tynkarskiej musi już teraz zgłosić się do tego tynkarza i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

"DECK" ARTUR WOJTASZEK - Porządne Tynki Maszynowe w Głogowie

Porządne Tynki Maszynowe w Głogowie

8 opinii

Szukasz profesjonalistów od tynków maszynowych? Wykorzystaj kompetencje DECK ARTUR WOJTASZEK. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

27 Zleceń - Tynki Maszynowe Głogów

Dobrzy Tynkarze Głogów

Szukasz skrojonego pod Twojej firmy zapytania? Jako godny uwagi specjalista oferujący usługi tynkarskie i tynkarz bez konkurencji na terenie Głogowa poznaj szczegóły zapytania o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Głogów

2022-11-23 do 2022-11-23

Najwyższej Klasy Tynkowanie Maszynowe Głogów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: gazobeton Rodzaj budynku: garaż Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Głogów

2022-10-20 do 2022-10-28

Tynki maszynowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 41 593 Tynkarzy Maszynowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na tynki maszynowe sufitu, 140m², Głogów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 140m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Dodatkow...

 • Głogów

2022-10-05 do 2022-10-08

Usługi Tynkarskie Głogów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Poroterm Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 2500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin rozpoc...

 • Głogów

2022-09-01 do 2022-09-09

Staranne Tynki Maszynowe Głogów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 1800m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac:...

 • Głogów

2022-08-07 do 2022-08-15

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 1500m², Głogów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Poroterm Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 1500m² Typ tynku:...

 • Głogów

2022-08-01 do 2022-08-09

Tynk Natryskowy Głogów

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - warto.

 • Głogów

2022-07-19 do 2022-07-19

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 3000m², Głogów

Zleceniodawca napisał "Zlecenie na tynki maszynowe ścian, 3000m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na potrzebę solidnego tynkarza z zakresu tynkowania. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił i Twoja firma to dobry pomysł. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

 • Głogów

2022-07-06 do 2022-07-14

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 301-500m², Krzekotówek

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy o...

 • Krzekotówek

2022-07-04 do 2022-07-12

Do wykonania tynki maszynowe, 301-500m², Głogów

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: bloczki ytong, beton Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyj...

 • Głogów

2022-07-01 do 2022-07-09

Dobrzy Tynkarze

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Term...

 • Głogów

2022-06-22 do 2022-06-30

Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 700m², Żabice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 700m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) Termin...

 • Żabice

2022-11-22 do 2022-11-30

Tynkowanie Pistoletem

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 6000m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w...

 • Radwanice

2022-06-01 do 2022-06-09

Zlecenie na tynki maszynowe ścian, sufitu, 101-300m², Radwanice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: gips Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Dodatkowe informacje: Tynki pod mal...

 • Radwanice

2022-11-27 do 2022-12-05
dodano 8 dni temu

Najlepsze Tynki Maszynowe Gipsowe

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Szukam wykonawcy tynków, 11000m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Polkowice

2022-11-28 do 2022-12-06
dodano 7 dni temu

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 51-80m², Polkowice

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje specjalisty od tynków maszynowych gipsowych. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 51-80m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Polkowice

2022-11-18 do 2022-11-26

Fenomenalni Tynkarze

Nie możesz znaleźć idealnego dla Ciebie Klienta? Jako godny uwagi profesjonalista oferujący usługi tynkarskie i tynkarz pierwszej klasy na terenie Polkowic poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecę wykonanie tynków maszynowych ścian, sufitu, 301-500m²". Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Polkowice

2022-08-18 do 2022-08-26

Tynkowanie maszynowe, 123m², Polkowice

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Tynkowanie maszynowe, 123m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Polkowice

2022-08-18 do 2022-08-26

Szukam wykonawcy tynków, 101-300m², Polkowice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia p...

 • Polkowice

2022-08-03 do 2022-08-11

Do wykonania tynki maszynowe, 65m², Polkowice

Zlecenie o treści - Do wykonania tynki maszynowe, 65m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z Polkowic oraz przyległych powiatów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Polkowice

2022-10-28 do 2022-11-05

Zlecę tynki maszynowe, 501-700m², Nowe Miasteczko

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany, sufit Rodzaj tynkowanej powierzchni: Solbet Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-700m² Typ tynku: tynki gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu ...

 • Nowe Miasteczko

2022-05-23 do 2022-05-31

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, 101-300m², Rudna

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe ...

 • Rudna

2022-10-11 do 2022-10-19

Tynk Natryskowy

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne Miejsce tynkowania: ściany Rodzaj tynkowanej powierzchni: Suporex Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne), tynki gipsowe ...

 • Rudna

2022-10-11 do 2022-10-19

Wyjątkowe Tynkowanie

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na wyjątkowe tynkowanie w rejonie Lubuskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Do wykonania tynki maszynowe, do 100m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Łysiny

2022-06-16 do 2022-06-24

Tynki Maszynowe

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zlecę tynki maszynowe, 701-1000m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie tynków maszynowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Przedstaw propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Wschowa

2022-09-06 do 2022-09-14

Najwyższej Klasy Usługi Tynkarskie

Zleceniodawca, który planuje zakup najwyższej klasy usługi tynkarskiej musi zgłosić się do specjalisty takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Wschowa

2022-07-20 do 2022-07-28

Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m², Wschowa

Przyjmij zlecenie wyjątkowego tynkowania maszynowego o treści "Szukam firmy do tynkowania maszynowego, do 100m²", jako ekspert z miejscowości Wschowa. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Wschowy nie masz sobie równych. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Wschowa

2022-06-13 do 2022-06-21

Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Najczęstsze pytania o tynkach maszynowych

Jak wygląda tynkowanie ścian?

Tynkowanie maszynowe ścian (tynkowanie natryskowe) wykonuje się za pomocą agregatu tynkarskiego. Sprawdza się ono w przypadku wykańczania dużych powierzchni (przebiega znacznie szybciej niż tynkowanie ręczne).

Jak wygląda tynkowanie maszynowe ścian krok po kroku:

Krok 1. Zabezpiecz i przygotuj podłoże pod tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy.

Krok 2. Rozrób w agregacie tynk, sprawdź jego konsystencję i zacznij tynkować.

Krok 3. Ściągnij tynk łatą typu "H", uzupełnij ewentualne ubytki i wyrównaj całą powierzchnię łatą trapezową.

Krok 4. Wygładź powierzchnię, zroś tynk wodą i zatrzyj pacą styropianową. W celu uzyskania gładkiej powierzchni obrób tynk pacą filcową.

Ile kosztuje tynkowanie maszynowe?

Cena za wykonanie tynków maszynowych różni się w zależności od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Cena tynkowania maszynowego:

 • Tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne kosztują ok. 35-42 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Za tynki maszynowe gipsowe płaci się ok. 32-45 zł/m2 (robocizna + materiał).
 • Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to koszt ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy najlepiej wykonać tynkowanie?

Przed rozpoczęciem tynkowania maszynowego zadbaj o właściwe warunki na miejscu:

 • Temperatura w granicach 5-25°C (najlepszy czas na wykonanie tynków to wiosna lub jesień).
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Podłoże o odpowiedniej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.

Najpierw otynkuj sufit, potem przejdź do ścian wewnętrznych. Możesz zacząć tynkować ściany wewnątrz budynku po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów (gdy są już wykonane instalacje podtynkowe).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Tynkarzy Maszynowych
Udostępnij znajomemu