Studnie głębinowe w Nowym Dworze Gdańskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 454 447 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 374 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Nowym Dworze Gdańskim

Studnie głębinowe Nowy Dwór Gdański

Odwierty.eu Spółka akcyjna

29 opinii

Chcesz znaleźć ekspertów od fantastycznego kopania studni w miejscowości Nowy Dwór Gdański lub w okolicznych miastach? Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Oskar Żołądowski ''Ogrody'' - Perfekcyjne Studniarstwo Nowy Dwór Gdański

Perfekcyjne Studniarstwo

3 opinie

Jeżeli szukasz dobrej współpracy to eksperci z Oskar Żołądowski Ogrody są dla Ciebie idealni. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Biszkont Bud - Profesjonalne Studniarstwo Nowy Dwór Gdański

Profesjonalne Studniarstwo Nowy Dwór Gdański

2 opinie

Studniarstwo to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Biszkont Bud - nie mają sobie równych w tym fachu. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

BRUKMAN - Doskonałej Jakości Studnie Głębinowe w Nowym Dworze Gdańskim

Doskonałej Jakości Studnie Głębinowe w Nowym Dworze Gdańskim

1 opinia

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od studni głębinowych? Zaufaj doświadczeniu BRUKMAN. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Usługi Ogólnobudowlane - Doskonałe Studnie Wiercone Nowy Dwór Gdański

Doskonałe Studnie Wiercone Nowy Dwór Gdański

3 opinie

Zrealizowanie studni wierconych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Usługi Ogólnobudowlane ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

BUDMAT - Świetne Studnie Głębinowe Nowy Dwór Gdański

BUDMAT

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od studni głębinowych? Zaufaj doświadczeniu BUDMAT. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Andrzej Brygała - Doskonałe Studnie Głębinowe Nowy Dwór Gdański

Andrzej Brygała

Uwierz ekspertom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij Andrzej Brygała. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Zakład Ogolnobudowlany Instalatorstwo Sanitarne i C.O. Ryszard Lesiuk - Solidna Studnia Kopana Nowy Dwór Gdański

Zakład Ogolnobudowlany Instalatorstwo Sanitarne i C.O. Ryszard Lesiuk

Według Ciebie solidna studnia kopana to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

RychuBud - Staranne Studnie Głębinowe Nowy Dwór Gdański

RychuBud

Gdy poszukujesz doskonałej współpracy to eksperci z RychuBud perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Zakład usługowy Adrian Biegun - Pierwszorzędna Studnia Kopana Nowy Dwór Gdański

Zakład usługowy Adrian Biegun

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie studni kopanej i zatrudnij Zakład usługowy Adrian Biegun. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz ofertę.

Najnowsze z 26 zleceń na studnie głębinowe w Nowym Dworze Gdańskim

Staranna Studnia Głębinowa Nowy Dwór Gdański

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 200m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: na terenie żulaw Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Stegna

2023-01-24 do 2023-02-01

Szukam ekipy do wykopania studni, Stegna

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: żuławy na mym terenie Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Stegna

2022-10-01 do 2022-10-09

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 27m, Nowy Dwór Gdański

Zdecydowanie o wyborze budowy studni nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 27m. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Nowy Dwór Gdański

2022-09-27 do 2022-10-05

Dam zlecenie na wykopanie studni, Komorowo Żuławskie

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Janów obok Elbląga Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Komorowo żuławskie

2022-08-25 do 2022-09-02

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m, Koźliny

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Koźliny

2022-10-14 do 2022-10-22

Doskonałej Jakości Studnia Głębinowa

Jeżeli w dalszym ciągu jako ekspert od studni głębinowej poszukujesz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o wykopanie studni. Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Malbork na pewno uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Malbork

2022-08-20 do 2022-08-28

Zlecę wykonanie studni, Malbork

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od lat, głównie na obszarze miejscowości Malbork, ale także pobliskich miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Malbork

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 7 dni temu

Pierwszorzędna Budowa Studni Nowy Dwór Gdański

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: Rekreacja Wymagania dodatkowe: Miejscowość Gulbity. Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Elbląg

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapytanie o wykopanie studni, Elbląg

Jeszcze możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako dobra firma od studni głębinowej. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Elbląg

2022-08-08 do 2022-08-16

Szukam ekipy do wykopania studni, Elbląg

Przyjmij usługę najwyższej klasy kopania studni o treści "Szukam ekipy do wykopania studni", jako ekspert z miejscowości Elbląg. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Elbląga jesteś w ścisłej czołówce. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Elbląg

2022-11-29 do 2022-12-07

Rewelacyjne Budowanie Studni Nowy Dwór Gdański

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: obiekt przemysłowy Wymagania dodatkowe: Do wykonania remont studni głębinowej polegający na: - usunięcie starej podziemnej obudowy - demontaż rur ...

 • Pszczółki

2022-09-01 do 2022-09-09

Tania Budowa Studni

Spowoduj, że budowa studni nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony specjalista z dziedziny budowy studni stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Potrzebuję wykopać studnię. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Tczew

2022-08-08 do 2022-08-16

Porządna Studnia Głębinowa

Ten Klient jest zdania, że porządna studnia głębinowa to niełatwy temat. Wysłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista dasz mu wskazówki i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Tczew

2022-12-25 do 2023-01-02

Dam zlecenie na wykopanie studni, Tczew

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Tczew

2022-09-01 do 2022-09-09

Budowa Studni Głębinowej Nowy Dwór Gdański

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Tczew

2022-09-21 do 2022-09-29

Dam zlecenie na wykopanie studni, Pruszcz Gdański

Klient poszukuje świetnej współpracy i pisze - Dam zlecenie na wykopanie studni. To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Pruszcz Gdański

2022-09-26 do 2022-10-04

Zapytanie o wykopanie studni, Pruszcz Gdański

Nie marnuj energii i przyjmij zapytanie o wysokiej klasy budowanie studni z miejscowościPruszcz Gdański. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Pruszcz Gdański

2022-09-26 do 2022-10-04

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 30m, Pruszcz Gdański

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę rewelacyjnej budowy studni głębinowej gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a dla chętnych również usługi dodatkowe, bez dwóch zdań zaciekawisz tego Zleceniodawcy, który napisał - Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 30m. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Pruszcz Gdański

2022-11-23 do 2022-12-01

Zlecę wykonanie studni głębinowej, 29m, Łęcze

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 29m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Łęcze

2022-08-27 do 2022-09-04

Zlecę wykonanie studni, Milejewo

Studniarstwo nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Zlecę wykonanie studni". Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Milejewo

2022-10-02 do 2022-10-10

Rewelacyjne Budowanie Studni

Przyjmij usługę rewelacyjnego budowania studni o treści "Szukam ekipy do wykopania studni", jako ekspert z miejscowości Warmińsko-mazurskie. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Warmińsko-mazurskiego nie masz sobie równych. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Milejewo

2022-08-12 do 2022-08-20

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m, Gdańsk

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: działka rod Termin zakupu: 2023-06-05...

 • Gdańsk

2023-01-16 do 2023-01-24

Doskonała Budowa Studni Głębinowej

Spowoduj, że budowa studni głębinowej nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony ekspert z zakresu budowy studni głębinowej stwórz najlepszą ofertę pod zlecenie - Szukam ekipy do wykopania studni. Umów się na rozmowę od razu i prześlij ofertę.

 • Gdańsk

2023-01-29 do 2023-02-06

Budowa Studni

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę znakomitej budowy studni gwarantując przy tym fachową obsługę, a na życzenie też usługi dodatkowe, z pewnością zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który pisze - Zlecę wykonanie studni. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Gdańsk

2023-01-09 do 2023-01-17

Doskonałe Studniarstwo Nowy Dwór Gdański

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 29m Umiejscowienie studni: obiekt przemysłowy Wymagania dodatkowe: Wydajność ok 3 m3/h Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gdańsk

2022-07-26 do 2022-08-03

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 10m, Gdańsk

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: Rod Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gdańsk

2022-08-18 do 2022-08-19

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych