Studnie głębinowe w Gdyni

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 458 113 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 564 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Gdyni

Studnie głębinowe Gdynia

Odwierty.eu Spółka akcyjna

29 opinii

Nadal poszukujesz specjalisty od studni wierconych? Trafiłeś w dobre miejsce - Odwierty.eu Spółka akcyjna jest do Twoich usług. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

USŁUGI BUDOWLANE - Staranne Studnie Głębinowe Gdynia

USŁUGI BUDOWLANE

20 opinii

Przygotowanie studni głębinowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. USŁUGI BUDOWLANE ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

P.F. USŁUGOWO-HANDLOWA "KAFELKOLAND" - Profesjonalne Studnie Głębinowe Gdynia

P.F. USŁUGOWO-HANDLOWA "KAFELKOLAND"

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij P.F. USŁUGOWO-HANDLOWA KAFELKOLAND. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

TM PROJEKT Tomasz Marzecki - Najlepsze Wiercenie Studni Głębinowej Gdynia

Najlepsze Wiercenie Studni Głębinowej Gdynia

23 opinie

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy TM PROJEKT Tomasz Marzecki, która świadczy usługi wiercenia studni głębinowej na ponadprzeciętnym poziomie. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

"Adamar" Gdynia - Bramy - Ogrodzenia - Usługi brukarskie - Doskonałe Studnie Wiercone Gdynia

"Adamar" Gdynia - Bramy - Ogrodzenia - Usługi brukarskie

1 opinia

Nadal poszukujesz dobrej firmy od studni wierconych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Adamar Gdynia - Bramy - Ogrodzenia - Usługi brukarskie. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Beata Chmielewska - Perfekcyjne Studnie Głębinowe Gdynia

Perfekcyjne Studnie Głębinowe Gdynia

3 opinie

Beata Chmielewska oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z miejscowości Gdynia i okolic. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PHU Kaktus - Rewelacyjne Studnie Wiercone Gdynia

Rewelacyjne Studnie Wiercone

1 opinia

Szukasz dobrej firmy od studni wierconych? Wykorzystaj doświadczenie PHU Kaktus. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Artmil artur milewczyk - Znakomita Studnia Artezyjska Gdynia

Znakomita Studnia Artezyjska

3 opinie

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie studni artezyjskiej i zatrudnij Artmil artur milewczyk. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Skan-dom - Staranna Studnia Kopana w Gdyni

Staranna Studnia Kopana w Gdyni

1 opinia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie studni kopanej i zatrudnij Skan-dom. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Dawid oranski - Solidne Studnie Głębinowe Gdynia

Dawid oranski

1 opinia

Chcesz znaleźć solidnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Dawid oranski z Gdyni jest na to skuteczną metodą. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Najnowsze z 24 zleceń na studnie głębinowe w Gdyni

Doskonała Studnia Głębinowa Gdynia

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: domek na działce ROD Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gdynia

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 24m, Mosty

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 24m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: studnia jest, potrzeba prawdopodobnie wymienić zawór zwrotny - czy Państw świadczą takie usługi Termin zakupu: do uzg...

 • Mosty

2022-12-29 do 2023-01-06

Idealna Budowa Studni Gdynia

Klient poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Szukam ekipy do wykopania studni. To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Sopot

2022-07-29 do 2022-08-06

Znakomita Budowa Studni Głębinowej Gdynia

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Gospodarstwo Wymagania dodatkowe: Wodo pitna do domu i podlewania ogrodu Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Chwaszczyno

2022-07-30 do 2022-08-07

Budowa Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 35m Umiejscowienie studni: obiekt przemysłowy Wymagania dodatkowe: Zlecę likwidację ujęcia wód oraz odwiert pod studnię głębinową wraz z niezbędną dokumentacją. Termin zakupu: do uzgo...

 • Chwaszczyno

2022-11-28 do 2022-12-06

Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 35m Umiejscowienie studni: obiekt przemysłowy Wymagania dodatkowe: Zlecę likwidację ujęcia wód oraz odwiert pod studnię głębinową wraz z niezbędną dokumentacją. Termin zakupu: do uzgo...

 • Chwaszczyno

2023-01-03 do 2023-01-11

Znakomita Studnia Głębinowa

Na wypadek jeśli wciąż jako ekspert od studni głębinowej poszukujesz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę wykonanie studni głębinowej, 33m. Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Bojano

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 90m, Łężyce

Przyjmij usługę najwyższej klasy kopania studni o treści "Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 90m", jako ekspert z miejscowości Pomorskie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Pomorskiego jesteś w ścisłej czołówce. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Łężyce

2022-12-15 do 2022-12-23

Potrzebuję wykopać studnię, Dobrzewino

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Studnia do 30m - odwiert + komplety osprzęt. Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dobrzewino

2022-10-07 do 2022-10-15

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 30m, Kielno

Wykonaj prace dotyczące rewelacyjnego budowania studni od wiarygodnych Klientów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Pomorskie lub sąsiednim mieście. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

 • Kielno

2022-08-29 do 2022-09-06

Potrzebuję wykopać studnię, Kielno

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Inwestycja ma miejsce w miejscowości Kamień gm. Szemud. Jak wygląda sytuacja hydrologiczna w tym rejonie? ...

 • Kielno

2023-02-08 do 2023-02-16
dodano wczoraj o 19:52

Fantastyczne Budowanie Studni Gdynia

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 70m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Wymagania dodatkowe: Chciałbym wywiercić studnię na działce: 221510_2.0001.390/1 koło Bieszkowic. Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykona...

 • Bieszkowice

2022-08-22 do 2022-08-30

Pierwszorzędna Budowa Studni

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę pierwszorzędnej budowy studni gwarantując przy tym solidną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, bez wątpienia przyciągniesz uwagę tego Klienta, który napisał - Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 90m. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Zbychowo

2022-10-18 do 2022-10-26

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 27m, Reda

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 27m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Reda

2023-01-10 do 2023-01-18

Korzystna Budowa Studni Głębinowej

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę korzystnej budowy studni głębinowej gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla chętnych również usługi dodatkowe, bez dwóch zdań przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który pisze - Potrzebuję wykopać studnię. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Leźno

2022-08-24 do 2022-09-01

Solidna Studnia Głębinowa

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Potrzebuję wykopać studnię". Jako zaufany specjalista w dziedzinie studni głębinowej wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Połchowo

2022-08-07 do 2022-08-07

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m, Gdańsk

Jeżeli wciąż jako profesjonalista od studni głębinowej szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m. Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Gdańska z pewnością pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

 • Gdańsk

2023-01-16 do 2023-01-24

Solidne Studniarstwo Gdynia

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Gdańsk

2023-01-29 do 2023-02-06

Zlecę wykonanie studni, Gdańsk

Klient szuka świetnej współpracy, pisząc - Zlecę wykonanie studni. To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Gdańsk

2023-01-09 do 2023-01-17

Doskonałe Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 29m Umiejscowienie studni: obiekt przemysłowy Wymagania dodatkowe: Wydajność ok 3 m3/h Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gdańsk

2022-07-26 do 2022-08-03

Kopanie Studni

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na pierwszorzędne kopanie studni w rejonie Gdańska i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 10m", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej fachowej firmy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Gdańsk

2022-08-18 do 2022-08-19

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 25m, Gdańsk

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gdańsk

2022-11-09 do 2022-11-17

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 45m, Gdańsk

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 45m Umiejscowienie studni: Dzialki Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gdańsk

2022-11-18 do 2022-11-26

Potrzebuję wykopać studnię, Gdańsk

Jako specjalista przedstaw bezkonkurencyjną ofertę budowy studni głębinowej. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim dużym doświadczeniu. Bez wątpienia zapytanie o treści "Potrzebuję wykopać studnię" jest idealne dla Ciebie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Gdańsk

2022-08-10 do 2022-08-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych