Studnie głębinowe w Chojnicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 436 965 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 548 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Chojnicach

Studnie głębinowe Chojnice

Odwierty.eu Spółka akcyjna

29 opinii

Gdy szukasz jakości wykonywanych usług to specjaliści z Odwierty.eu Spółka akcyjna perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

Oskar Żołądowski ''Ogrody'' - Profesjonalne Kopanie Studni Chojnice

Profesjonalne Kopanie Studni Chojnice

3 opinie

Chesz znaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu profesjonalnego kopania studni z Chojnic do realizacji zaplanowanych działań? Firma Oskar Żołądowski Ogrody jest gotowa Ci pomóc. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

Firma Budowlana GIERSZEWSKI - Najlepsze Studnie Głębinowe Chojnice

Najlepsze Studnie Głębinowe

5 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od studni głębinowych? Wykorzystaj doświadczenie Firma Budowlana GIERSZEWSKI. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Firma Handlowo-Usługowa KAMLOT - Solidne Studniarstwo Chojnice

Solidne Studniarstwo

1 opinia

Ten specjalista działa w rejonie Chojnic i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu solidnego studniarstwa. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Technika Grzewcza i Sanitarna Michał Szopiński - Pierwszorzędne Studniarstwo Chojnice

Pierwszorzędne Studniarstwo

3 opinie

Ten fachowiec działa na obszarze miejscowości Chojnice i świadczy liczne usługi z zakresu pierwszorzędnego studniarstwa. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

Arkadiusz Myszka - Staranne Studnie Głębinowe Chojnice

Arkadiusz Myszka

5 opinii

Gdy poszukujesz doskonałej współpracy to eksperci z Arkadiusz Myszka perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

USŁUGI GLAZURNICZE - Znakomite Studnie Głębinowe Chojnice

USŁUGI GLAZURNICZE

1 opinia

Jesteś zdania, że znakomite studnie głębinowe to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Rem Invest Maciej Rekowski - Wysokiej Klasy Kopanie Studni Chojnice

Wysokiej Klasy Kopanie Studni

1 opinia

Starasz się odnaleźć dobrego fachowca z zakresu wysokiej klasy kopania studni z Chojnic do realizacji zaplanowanych działań? Firma Rem Invest Maciej Rekowski jest gotowa Ci pomóc. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Firma remontowo-budowlana Jan Gruszczyński - Pierwszorzędne Studnie Głębinowe Chojnice

Firma remontowo-budowlana Jan Gruszczyński

2 opinie

Uważasz, że pierwszorzędne studnie głębinowe to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z Firma remontowo-budowlana Jan Gruszczyński pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

MIR_POL - Świetne Studnie Głębinowe Chojnice

Świetne Studnie Głębinowe Chojnice

Wykonanie studni głębinowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. MIR_POL ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Najnowsze z 25 zleceń na studnie głębinowe w Chojnicach

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 100m, Chojnice

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 100m Umiejscowienie studni: obiekt przemysłowy Wymagania dodatkowe: Dzień dobry. Prosimy o wstępną wycenę wykonania studni głębinowej do 100m z wydajnością pompy 10l/s.Inwestycja zloka...

 • Chojnice

2023-01-20 do 2023-01-28

Idealna Budowa Studni Głębinowej Chojnice

Jako ekspert złóż najlepszą ofertę budowy studni głębinowej. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Bez wątpienia zlecenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 12m" jest idealne dla Twojej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Chojnice

2023-01-08 do 2023-01-16

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 100m, Chojnice

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 100m Umiejscowienie studni: obiekt przemysłowy Wymagania dodatkowe: Usluga kompleksowa projektu hydrogeologicznego oraz wykonanie studni. Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Chojnice

2022-12-12 do 2022-12-20

Zapytanie o wykopanie studni, Legbąd

Spowoduj, że budowa studni głębinowej nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z zakresu budowy studni głębinowej znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o wykopanie studni. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Legbąd

2022-08-07 do 2022-08-15

Zlecę wykonanie studni, Łosiny

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łosiny

2022-08-12 do 2022-08-20

Znakomita Budowa Studni Chojnice

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Łosiny

2022-08-08 do 2022-08-16

Zlecę wykonanie studni głębinowej, 15m, Wiele

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 15m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wiele

2022-08-23 do 2022-08-31

Budowa Studni Głębinowej

Doprowadź do tego, że budowa studni głębinowej nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z branży budowy studni głębinowej stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Szukam ekipy do wykopania studni. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Tuchola

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 7 dni temu

Dam zlecenie na wykopanie studni, Tuchola

Jeszcze jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako specjalista od studni głębinowej. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Tuchola

2022-08-27 do 2022-09-04

Potrzebuję wykopać studnię, Tuchola

Zrealizuj prace dotyczące najwyższej klasy budowania studni od pewnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Tuchola lub okolicy. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Tuchola

2022-08-27 do 2022-09-04

Budowanie Studni Chojnice

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Domek nad jeziorem Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Tuchola

2022-08-27 do 2022-09-04

Szukam ekipy do wykopania studni, Człuchów

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Sasiad 100 metrów dalej jest kilka metrów wyżej i ma wodę na 80mb . Ja mam studnie tradycyjna z pompa ale c...

 • Człuchów

2023-01-11 do 2023-01-19

Dam zlecenie na wykopanie studni, Człuchów

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Dam zlecenie na wykopanie studni", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Człuchów

2022-11-21 do 2022-11-22

Dam zlecenie na wykopanie studni, Śliwice

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: obiekt przemysłowy Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Śliwice

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapytanie o wykopanie studni, Lubań Pomorskie

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Koszty całkowite wykonania studni głębinowe w Lubaniu z całym kosztem dokładnie tak co by było najlepiej po...

 • Lubań pomorskie

2022-08-01 do 2022-08-09

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 25m, Śluza

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: Letniskowy Wymagania dodatkowe: Dzień dobry, Zlecę wykonanie studni głębinowej: Termin Realizacji kwiecień-maj 2023 Województwo: pomorskie Gmina: Lipusz Mi...

 • Śluza

2022-12-30 do 2023-01-07

Doskonałe Studniarstwo Chojnice

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowy wiec

2022-10-10 do 2022-10-18

Potrzebuję wykopać studnię, Nowy Wiec

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Nowy wiec

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecę wykonanie studni głębinowej, 25m, Stara Kiszewa

Dla Zlecającego, który pisze - Zlecę wykonanie studni głębinowej, 25m, wybranie pierwszorzędnej budowy studni głębinowej może być trudne, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Stara Kiszewa

2022-08-23 do 2022-08-31

Solidne Budowanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Kościerzyna

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapytanie o wykopanie studni, Kościerzyna

Rodzaj studni: do uzgodnienia Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Kościerzyna

2022-10-18 do 2022-10-26

Solidna Studnia Głębinowa Chojnice

Jeśli jeszcze jako ekspert od studni głębinowej potrzebujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 80m. Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Kościerzyny z pewnością uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Kościerzyna

2022-07-22 do 2022-07-30

Budowanie Studni

Budowanie studni to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w tym fachu. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Sępólno Krajeńskie

2022-08-21 do 2022-08-29

Doskonałe Kopanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 25m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Sępólno Krajeńskie

2022-12-09 do 2022-12-17

Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 70m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Do wykonania 4 studnie głębinowe o głębokości ok 60-70mb w Skorzewie, gmina Kościerzyna. Zapraszam do kontaktu Termin...

 • Skorzewo

2023-01-29 do 2023-02-05
dodano 7 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych