Gładzie w Radzyniu Podlaskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 445 064 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 954 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Radzyniu Podlaskim

Gładzie Radzyń Podlaski

"New Home" Kamil Samoć

2 opinie

Z czystym sumieniem powierz usługę profesjonalnego gładzenia ścian profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Radzyń Podlaski i pobliskich powiatów. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

MARHOUS Usługi Remontowo-Budowlane - Świetne Gładzie Gipsowe w Radzyniu Podlaskim

Świetne Gładzie Gipsowe w Radzyniu Podlaskim

12 opinii

Szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Trafiłeś w dobre miejsce - MARHOUS Usługi Remontowo-Budowlane jest do Twoich usług. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Wziątek Grzegorz - Staranne Gładzie Szpachlowe Radzyń Podlaski

Staranne Gładzie Szpachlowe

2 opinie

Potrzebujesz profesjonalistów od gładzi szpachlowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Wziątek Grzegorz. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Yans - Solidne Gładzie Gipsowe Radzyń Podlaski

Solidne Gładzie Gipsowe Radzyń Podlaski

2 opinie

Yans świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Radzyń Podlaski i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Jakub Kamiński - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Radzyń Podlaski

Perfekcyjne Gładzie Gipsowe

5 opinii

Zrealizowanie gładzi gipsowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Jakub Kamiński ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Jezierski remonty - Doskonałe Gładzie Na Mokro Radzyń Podlaski

Jezierski remonty

3 opinie

Jezierski remonty świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Radzyń Podlaski oraz przyległych powiatów. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

LuxRem - Pierwszorzędne Gładzie Na Mokro Radzyń Podlaski

Pierwszorzędne Gładzie Na Mokro Radzyń Podlaski

2 opinie

Wykonanie gładzi na mokro będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. LuxRem ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

BUDMOS Osak Marek - Porządne Gładzie Gipsowe Radzyń Podlaski

BUDMOS Osak Marek

1 opinia

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z kwalifikacji BUDMOS Osak Marek. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Brap - Rewelacyjne Gładzie Gipsowe Radzyń Podlaski

Brap

1 opinia

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Brap. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Usługi Remontowo Budowlane - Pierwszorzędne Gładzie Radzyń Podlaski

Usługi Remontowo Budowlane

Usługi Remontowo Budowlane oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Radzynia Podlaskiego i z sąsiednich miast. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 24 zleceń na kładzenie gładzi w Radzyniu Podlaskim

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Radzyń Podlaski

Zrealizowanie gładzi dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Radzyń Podlaski

2022-09-07 do 2022-09-15

Szukam firmy na położenie gładzi, 3000m², Lubartów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia prac: 3000m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lubartów

2022-09-12 do 2022-09-20

Perfekcyjne Położenie Gładzi Radzyń Podlaski

Poszukujesz pracy jako specjalista od perfekcyjnego położenia gładzi w rejonie Białej Podlaskiej lub w pobliskich powiatach? Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Biała Podlaska

2023-01-04 do 2023-01-12

Perfekcyjne Gładzie Radzyń Podlaski

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od gładzi potrzebujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Białej Podlaskiej z pewnością dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Biała Podlaska

2022-08-20 do 2022-08-28

Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m², Trojanów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Trojanów

2022-10-22 do 2022-10-22

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 30m², Puławy

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 30m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Puławy

2023-01-14 do 2023-01-22

Gładzenie Ścian Radzyń Podlaski

Zrealizuj zapytanie dotyczące rewelacyjnego gładzenia ścian od wiarygodnych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Puław lub okolicy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Puławy

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 200m², Lublin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 200m² Informacje dodatkowe: powierzchnia sufitow: ok. 50m2 powierzchnia ścian: ok. 150m2 3 pokoje + hall gładzie gipsowe Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Lublin

2022-12-28 do 2022-12-28

Doskonałe Kładzenie Gładzi Radzyń Podlaski

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne zalety jako specjalisty od kładzenia gładzi to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Położenie gładzi, 101-300m². Zaproponuj termin od razu!

 • Lublin

2023-01-28 do 2023-02-05

Doskonałe Gładzie

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 15m² Informacje dodatkowe: Szlifowanie boazerii drewnianej Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lublin

2022-07-26 do 2022-08-03

Pierwszorzędne Położenie Gładzi

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi położenia gładzi na bardzo dobrym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest wiarygodny. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Lublin

2022-10-31 do 2022-11-08

Położenie gładzi, 10m², Lublin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 10m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lublin

2022-08-24 do 2022-08-26

Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Miało być bez gładzi ale potrzebujemy pilnie położyć przynajmniej w salonie o powierzchni 30m2. Ściany około ...

 • Lublin

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Lublin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lublin

2022-10-02 do 2022-10-10

Najlepsze Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lublin

2022-12-07 do 2022-12-15

Szukam firmy na położenie gładzi, 47m², Lublin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 47m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Lublin

2022-12-21 do 2022-12-29

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Lublin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lublin

2022-12-14 do 2022-12-22

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

Upewnij się, że Konsumenci zlecający kładzenie gładzi są dobrej jakości. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako profesjonalista od kładzenia gładzi. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Świdnik

2022-10-13 do 2022-10-21

Położenie Gładzi

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i realizujesz usługi z zakresu solidnego położenia gładzi zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m² i zostało napisane przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Świdnik

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 60m², Świdnik

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 60m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Świdnik

2022-08-08 do 2022-08-16

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Wojciechów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wojciechów

2022-09-24 do 2022-10-02

Zapotrzebowanie na szpachlowanie, 101-300m², Węgrów

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Węgrów

2023-01-26 do 2023-02-03

Perfekcyjne Gładzie

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od gładzi. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Chełm

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Jadów

Profesjonalne gładzenie ścian to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w branży. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Jadów

2022-07-23 do 2022-07-23

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi