Gładzie w Białej Podlaskiej

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 053 887 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
586 808 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Białej Podlaskiej

Gładzie Biała Podlaska

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi Biała Podlaska

2 opinie

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest kładzenie gładzi. Już teraz zadzwoń do nich.

Szew-Bud Grzegorz Szewczuk - Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian Biała Podlaska

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian

2 opinie

Wybierz specjalistów z Szew-Bud Grzegorz Szewczuk jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do najwyższej klasy gładzenia ścian na terenie Białej Podlaskiej. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

KLIMBUD Piotr Klimiuk Usługi remontowo-budowlane - Perfekcyjne Gładzie Biała Podlaska

KLIMBUD Piotr Klimiuk Usługi remontowo-budowlane

2 opinie

Ten specjalista działa na obszarze Białej Podlaskiej i świadczy różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnego gładzi. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Rafał Przepiórowski - Porządne Gładzie Gipsowe Biała Podlaska

Porządne Gładzie Gipsowe

10 opinii

Przygotowanie gładzi gipsowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Rafał Przepiórowski ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Aby poznać ofertę skontaktuj się - warto.

Askora Adam Sucharzewski - Staranne Gładzie Gipsowe Biała Podlaska

Askora Adam Sucharzewski

1 opinia

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to specjaliści z Askora Adam Sucharzewski są dla Ciebie stworzeni. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

"WYKOŃCZENI" - Staranne Gładzie Bezpyłowe Biała Podlaska

"WYKOŃCZENI"

4 opinie

Jeszcze szukasz dobrej firmy od gładzi bezpyłowych? Wykorzystaj kompetencje WYKOŃCZENI. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

ART KAM - Doskonałe Gładzie Gipsowe Biała Podlaska

Doskonałe Gładzie Gipsowe

5 opinii

Wciąż poszukujesz specjalisty od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry ART KAM. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

DekoMax Sufity Napinane - Porządne Gładzie Szpachlowe w Białej Podlaskiej

Porządne Gładzie Szpachlowe w Białej Podlaskiej

4 opinie

Jeśli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to specjaliści z DekoMax Sufity Napinane są dla Ciebie stworzeni. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się!

Andrzej - Profesjonalne Gładzenie Ścian Biała Podlaska

Profesjonalne Gładzenie Ścian

2 opinie

Wiele długich lat pracownicy Andrzej wykonują usługi z zakresu gładzenia ścian, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

JB Multimedia - Pierwszorzędne Gładzie Bezpyłowe Biała Podlaska

Pierwszorzędne Gładzie Bezpyłowe Biała Podlaska

1 opinia

Przygotowanie gładzi bezpyłowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. JB Multimedia ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Najnowsze z 31 zleceń na kładzenie gładzi w Białej Podlaskiej

Pierwszorzędne Gładzie Biała Podlaska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 140m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Biała Podlaska

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapytanie o szlifowanie ścian, sufitów, 101-300m², Łuków

Klient napisał "Zapytanie o szlifowanie ścian, sufitów, 101-300m²". Zrealizuj zlecenie wyjątkowego gładzenia ścian jako profesjonalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do wykonania zleceń z okolic Łukowa i przyległych miast. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Łuków

2023-02-07 do 2023-02-15

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Tarło-Kolonia

Ten Klient szuka profesjonalistów od gładzi. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², chcąc doświadczonych specjalistów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Tarło-Kolonia

2023-05-21 do 2023-05-21

Doskonałe Gładzenie Ścian Biała Podlaska

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na najwyższym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest sprawdzony. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Łęczna

2023-04-03 do 2023-04-11

Zapotrzebowanie na szpachlowanie, 101-300m², Węgrów

Ten Klient jest zdania, że najlepsze gładzie to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na szpachlowanie, 101-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Węgrów

2023-01-26 do 2023-02-03

Położenie Gładzi Biała Podlaska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 117m² Informacje dodatkowe: Proszę dzwonić pod numer665•••••• Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Świdnik

2023-02-22 do 2023-02-24

Zapytanie o położenie gładzi, 9m², Świdnik

Szukasz zlecenia do wykonania jako solidny fachowiec z zakresu solidnego gładzenia ścian? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Świdnik

2023-03-23 do 2023-03-31

Perfekcyjne Gładzenie Ścian

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu gładzenia ścian odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Położenie gładzi, 101-300m² i zostało złożone przez sprawdzonego Konsumenta. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Lublin

2023-01-28 do 2023-02-05

Gładzie

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Lublin

2022-12-28 do 2022-12-28

Zapytanie o położenie gładzi, 32m², Lublin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 32m² Informacje dodatkowe: gładź gipsowa Termin rozpoczęcia prac: 2023-04-22...

 • Lublin

2023-04-13 do 2023-04-21

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Lublin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lublin

2022-12-07 do 2022-12-15

Porządne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 47m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Lublin

2022-12-21 do 2022-12-29

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Lublin

Ten Zleceniodawca szuka profesjonalistów od gładzi. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², chcąc doświadczonych specjalistów. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Lublin

2022-12-14 do 2022-12-22

Szukam firmy na szlifowanie ścian, sufitów, 86m², Lublin

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Lublin

2023-05-26 do 2023-06-03

Gładzie

Jeszcze jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Klienta jako dobra firma od gładzi. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Puławy

2023-03-03 do 2023-03-07

Pierwszorzędne Gładzie

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 30m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Puławy

2023-01-14 do 2023-01-22

Dam zlecenie na położenie gładzi, 160m², Puławy

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Puławy

2023-03-03 do 2023-03-07

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Puławy

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na bardzo wysokim poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest sprawdzony. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Puławy

2023-03-25 do 2023-04-02

Szlifowanie ścian, sufitów, 101-300m², Ruda Talubska

Zrealizowanie gładzi dla tego Klienta będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Szlifowanie ścian, sufitów, 101-300m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Ruda talubska

2023-04-19 do 2023-04-27

Szukam firmy na szlifowanie ścian, sufitów, 101-300m², Garwolin

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: cementowo wapienne Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Garwolin

2023-04-19 do 2023-04-27

Zlecę szpachlowanie, 56m², Białystok

Jeżeli jako ekspert od gładzi szukasz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę szpachlowanie, 56m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca na pewno pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Białystok

2022-11-22 do 2022-11-30

Pierwszorzędne Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Białystok

2023-03-14 do 2023-03-22

Położenie gładzi, 501-1000m², Białystok

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Informacje dodatkowe: Termin wykonania do końca lipca Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Białystok

2023-04-19 do 2023-04-27

Doskonałe Kładzenie Gładzi Biała Podlaska

Kładzenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w branży. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Stanisławowo

2022-12-07 do 2022-12-15

Najlepsze Gładzie

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie gładzi wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Choroszcz

2023-05-12 do 2023-05-20

Szukam firmy na położenie gładzi, 16m², Otwock

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 16m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Otwock

2023-04-11 do 2023-04-19

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Choszczowe

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Położenie gladI ręcznie lub maszynowo na powierzchni 80m2. Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Choszczowe

2023-03-31 do 2023-04-08

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 501-1000m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Podbiele

2023-05-31 do 2023-06-08
dodano 5 dni temu

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 380m², Jurowce

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 380m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-01...

 • Jurowce

2023-01-24 do 2023-02-01

Szpachlowanie, 301-500m², Wasilków

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Zlecę szpachlowanie razem z przecieraniem ścian , szpachlowanie łączeń płyta GK na suficie , szpachlowanie naro...

 • Wasilków

2023-03-12 do 2023-03-20

Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wołomin

2023-02-11 do 2023-02-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi