Ogrodnik w Raciborzu

Porównaj oferty od Ogrodników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 260 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 409 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Profesjonalna opieka nad ogrodami w ostatnich latach zyskuje na popularności. Piękny i zadbany przydomowy skwer to wizytówka nieruchomości, wokół której jest położony. Ogród, podobnie jak wnętrze budynku, wymaga systematycznej pielęgnacji. Zarówno stworzenie zieleńca, jak i jego utrzymanie w nienagannej kondycji to połączenie wysiłku, pracy i odpowiedniej wiedzy. W tym celu warto zatrudnić wykwalifikowaną kadrę. Wykwalifikowanych ogrodników znajdziesz w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dowiedz się, w czym może pomóc Ci ogrodnik , czytając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Profesjonalny ogrodnik świadczy wiele usług. Z pomocą specjalisty możliwe będzie zaaranżowanie niewielkiej przestrzeni przed domem, jak i stworzenie eleganckiego ogrodu od podstaw. Doświadczenie, a także niezbędne wykształcenie fachowca, umożliwia właściwe wykorzystanie terenu i jego potencjału. Co istotne, ogrodnik stworzy ogród w zależności od możliwości i potrzeb właściciela terenu. O ile każdy marzy o estetycznej przestrzeni, o tyle nie każdy ma czas na ciągłe przycinanie, nawożenie i podlewanie roślin. Ogrodnik przygotuje projekt zielonej przestrzeni, dobierze odpowiednie rośliny oraz stworzy estetyczne rabaty. Proces aranżacji ogrodu to moment na założenie wszelkich systemów, dzięki którym dalsza opieka nad ogrodami będzie przyjemna i, co najważniejsze, łatwa. Ten proces, oprócz doboru roślin i stworzenia projektu, obejmuje przede wszystkim jego realizację. Ogrodnik sadzi wybrane rośliny, a następnie dba o ich prawidłowy rozwój.

Należy pamiętać, że założenie ogrodu to dopiero początek. Przydomowy skwerek wymaga systematycznej pracy, a także pielęgnacji, nawożenia, koszenia trawników i wykonywania prac porządkowych. Decydując się na założenie ogrodu należy mieć świadomość, iż opieka nad ogrodami obejmuje okres od wczesnej wiosny, do później jesieni. Ogrodnik wykona także doraźne prace działkowe polegające na okresowych porządkach, wycince drzew, czy przycinaniu krzewów. Ogrodnik przyjdzie z pomocą także, gdy potrzebujesz przekopać teren, uporządkować zalegające drewno, wyplewić ścieżkę, czy też skosić trawnik. Grabienie liści, tak również wywóz gruzu z działki to zadania, którymi zajmie się każdy specjalista związany z zieleńcami. Cena usług ogrodniczych, co istotne, obejmuje profesjonalny sprzęt do prac ogrodowych. Zatrudniając ogrodnika nie musisz dodatkowo angażować środków finansowych w kosztowne narzędzia.

Pojęcie „ogród” swoim zasięgiem, oprócz roślinności, obejmuje także całą infrastrukturę z tarasami włącznie. Profesjonalne usługi ogrodnicze to także sztuka zakładania ciągów komunikacyjnych i stref wypoczynku. Montaż ogrodzeń, wykonywanie elementów z kostki brukowej, budowa altanek oraz wykonywanie tarasów to kolejne usługi, które świadczy doświadczony ogrodnik.

Ranking najlepszych ogrodników w Raciborzu

Ogrodnik Racibórz

Perfekcyjna Pielęgnacja Ogrodów w Raciborzu

19 opinii

Perfekcyjna pielęgnacja ogrodów to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Zakład usług leśnych - Świetny Ogrodnik Racibórz

Świetny Ogrodnik

13 opinii

Wypatrujesz rzetelnego fachowca oferującego usługi ogrodnicze? Ten ogrodnik jest liderem w Raciborzu. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Arbol Paweł Gacek - Solidne Prace Ogrodnicze Racibórz

Arbol Paweł Gacek

12 opinii

Jeszcze szukasz profesjonalistów od prac ogrodniczych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Arbol Paweł Gacek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Prace Alpinistyczne ELBRUS - Mateusz Dembiński - Rewelacyjne Nawadnianie Ogrodów Racibórz

Rewelacyjne Nawadnianie Ogrodów Racibórz

10 opinii

Uniknij problemów i powierz prace specjalistom od nawadniania ogrodów z Raciborza. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

STALBUD-RK Sp. z o.o. - Doświadczony Ogrodnik Racibórz

Doświadczony Ogrodnik Racibórz

5 opinii

Poszukujesz solidnego fachowca świadczącego usługi ogrodnicze? Ten ogrodnik jest liderem na terenie Raciborza. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

N&M Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Wysokiej Klasy Nawadnianie Ogrodów Racibórz

N&M Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

5 opinii

Jeśli szukasz dobrej usługi ogrodniczej w dobrej cenie to NM Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z zakresu nawadniania ogrodów. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

NIKO-TRANS Dominika Bachrej - Najlepsza Firma Ogrodnicza Racibórz

Najlepsza Firma Ogrodnicza

4 opinie

Uwierz w fachowość NIKO-TRANS Dominika Bachrej. Ta znana firma ogrodnicza jest szanowana w branży na terenie Raciborza za całościowe realizowanie usług ogrodniczych. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - warto.

Krzysztof Pawełek - Dobra Firma Ogrodnicza Racibórz

Krzysztof Pawełek

2 opinie

Oczaruje Cię profesjonalne działanie Krzysztof Pawełek w rejonie Raciborza. Ta firma ogrodnicza posiada doświadczonych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że realizację prac ogrodniczych wykonają błyskawicznie. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Roboty ziemne i usługi transportowe Krystian Błaszczok - Doskonała Pielęgnacja Ogrodów Racibórz

Roboty ziemne i usługi transportowe Krystian Błaszczok

1 opinia

Zawodowcy z Roboty ziemne i usługi transportowe Krystian Błaszczok to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży pielęgnacji ogrodów. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Usługi Zielone - Doskonałej Jakości Prace Ogrodnicze Racibórz

Doskonałej Jakości Prace Ogrodnicze

3 opinie

Zachwyci Cię fachowe działanie Usługi Zielone w rejonie Raciborza. Ta firma ogrodnicza ma sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację prac ogrodniczych zakończą z należytą uwagą. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Najnowsze z 26 zleceń na ogrodnika w Raciborzu

Zapytanie o wycięcie drzew, 1szt., Rudyszwałd

Klient szuka solidnego ogrodnika dla siebie i pisze - Zapytanie o wycięcie drzew, 1szt.. Jeśli oferujesz bogaty zakres usług w atrakcyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Rudyszwałd

2023-01-07 do 2023-01-15

Potrzebna firma do wycięcia drzew, 1–3szt., Racibórz

Pragniesz znaleźć Klienta jako warty zaufania fachowiec od znakomitych usług ogrodniczych? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Zaproponuj termin!

 • Racibórz

2022-11-09 do 2022-11-17

Zlecę wycinkę drzew, 1szt., Racibórz

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: linie elektryczne Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skor...

 • Racibórz

2022-11-05 do 2022-11-13

Profesjonalna Pielęgnacja Ogrodów Racibórz

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 7–10szt.", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Przedstaw dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie.

 • Racibórz

2022-10-20 do 2022-10-28

Zapytanie o prace w ogrodzie, ogród 1500m², Racibórz

Zakres zlecenia: Przycinanie tui Zlecane prace: Przycinanie tui Powierzchnia ogrodu: 1500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatkowe: Przycinanie tui jeden dłuższy, jeden krótszy bok prostokąta Termin skorzystania z...

 • Racibórz

2022-10-10 do 2022-10-18

Profesjonalne Usługi Ogrodnicze Racibórz

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 7–10szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z...

 • Racibórz

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapytanie o wycięcie drzew, 4–6szt., Racibórz

Jako fenomenalny ogrodnik z tak bogatym doświadczeniem pracujesz na terenie miejscowości Racibórz i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego zlecenia. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Racibórz

2022-09-22 do 2022-09-30

Rzetelna Firma Ogrodnicza Racibórz

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: ponad 12m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatkowe: 4...

 • Bieńkowice

2022-09-16 do 2022-09-24

Utrzymanie Ogrodów Racibórz

Szukasz klienta jako specjalista od perfekcyjnego utrzymania ogrodów w miejscowości Racibórz lub w rejonie powiatu? Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Racibórz

2022-09-13 do 2022-09-21

Najwyższej Klasy Utrzymanie Ogrodów

Przyjmij zlecenie najwyższej klasy utrzymania ogrodów o treści "Zlecenie na montaż zraszaczy, obszar 1001 – 3000 m²", jako specjalista z miejscowości Racibórz. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Raciborza jesteś jednym z najlepszych. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Racibórz

2022-08-18 do 2022-08-26

Prace Ogrodnicze Racibórz

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew, krzewów Liczba roślin do wycięcia: 7–10szt. Wysokość drzew/krzewów: do 2m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorz...

 • Kuźnia Raciborska

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecenie na koszenie trawy, ogród 501-1000m², Racibórz

Zakres zlecenia: Koszenie trawników Zlecane prace: koszenie trawy Powierzchnia ogrodu: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Racibórz

2022-08-08 do 2022-08-16

Usługi Ogrodnicze

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew, krzewów, korzenie, karczowanie Liczba roślin do wycięcia: 100szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna...

 • Rogów

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapytanie o wycięcie drzew, 1szt., Rydułtowy

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1szt. Wysokość drzew/krzewów: ponad 12m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z of...

 • Rydułtowy

2022-08-01 do 2022-08-09

Prace Ogrodnicze

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł prac ogrodniczych, choć poszukuje od niezliczonych dni, zgłosił nam zlecenie o treści - Zapytanie o wycięcie drzew, 1–3szt.. To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Jankowice

2023-01-13 do 2023-01-21

Doskonała Opieka Na Ogrodami

Możesz zaoferować dobrą propozycję dotyczącą opieki nad ogrodami? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Czyżowice

2022-11-07 do 2022-11-14

Rzetelna Firma Ogrodnicza

Zleceniodawcę interesuje rzetelna firma ogrodnicza działająca na terenie Wodzisławia Śląskiego. Zapoznaj się zgłoszenia o treści - Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 1szt.. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wodzisław Śląski

2022-07-24 do 2022-08-01

Zapytanie o przycinkę drzew i krzewów, ogród do 100m², Wodzisław Śląski

Nawiąż współpracę jako ogrodnik z wieloletnią praktyką z zakresu pielęgnacji ogrodów. W Twojej firmie dbanie o zadowolenie swoich Klientów to standard. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Wodzisław Śląski

2022-08-27 do 2022-09-04

Tanie Usługi Ogrodnicze

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew, krzewów Liczba roślin do wycięcia: 117szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m, 6–10m, do 2m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: firma Informacje dodatk...

 • Wodzisław Śląski

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapotrzebowanie na przycinkę drzew i krzewów, ogród 501-1000m², Wodzisław Śląski

Odpowiedz na zlecenie jako firma ogrodnicza świadcząca swoje doświadczenie na terenie Wodzisławia Śląskiego i w przyległych powiatach. Aby poznać Klienta skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Wodzisław Śląski

2023-01-15 do 2023-01-23

Bezkonkurencyjna Opieka Na Ogrodami

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zapytanie o wycięcie krzewów, 7–10szt.", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Wodzisław Śląski

2022-09-05 do 2022-09-13

Perfekcyjna Pielęgnacja Ogrodów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 4–6szt. Wysokość drzew/krzewów: ponad 12m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z o...

 • Wodzisław Śląski

2022-10-30 do 2022-11-07

Perfekcyjna Pielęgnacja Ogrodów

Zlecenie dotyczy wycięcia: tuje Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: do 2m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z o...

 • Wodzisław Śląski

2023-01-20 do 2023-01-28

Dobrzy Ogrodnicy

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 4–6szt.", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Wodzisław Śląski

2023-01-21 do 2023-01-29

Znakomici Ogrodnicy

Należąc do ogrodników z tak bogatym doświadczeniem realizujesz prace na terenie miejscowości Wodzisław Śląski i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego ogłoszenia. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Wodzisław Śląski

2022-08-01 do 2022-08-09

Zlecenie na montaż zraszaczy, obszar 1001 – 3000 m², Wodzisław Śląski

Zlecane prace: montaż zraszaczy System ma nawadniać: trawnik Obszar do nawadniania: 1001 – 3000 m² Problemy z obecnym systemem: Zraszacze są uszkodzone Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: możliwy od za...

 • Wodzisław Śląski

2022-08-14 do 2022-08-16

Otrzymaj zlecenia dla Ogrodników

Najczęstsze pytania o ogrodnictwie

Ile kosztuje praca ogrodnika?

Wynagrodzenie za pracę ogrodnika jest uzależnione od wielu czynników. Opieka nad ogrodami świadczona jest przez profesjonalne podmioty, jak i osoby prywatne, co także wpływa na cennik oferowanych usług. Koszt usług ogrodniczych waha się w zależności od zakresu prac, jakie należy wykonać w ogrodzie, a także od regionu, w którym pracuje ogrodnik. Cena będzie także uzależniona od wielkości terenu, na którym ogrodnik będzie wykonywał swoją pracę. W przypadku aranżacji i zakładania ogrodów do kosztu robocizny, należy doliczyć także cenę za poszczególne rośliny, kamienie ozdobne, czy materiał na ścieżki.

Zarówno profesjonalne firmy, jak i osoby prywatne, oferują swego rodzaju abonament w przypadku długoterminowych umów o opiekę nad ogrodem. Jest to atrakcyjna opcja dla osób, które nie mają czasu na dodatkowe prace w ogrodzie, a zależy im na estetycznym utrzymaniu otoczenia wokół nieruchomości.

Jaki jest zakres prac ogrodnika?

Opieka nad ogrodami obejmuje szeroki zakres działań. Ogrodnik jest osobą, która pomoże zbudować przydomowy skwer od podstaw. Przygotuje on aranżację przestrzeni, projekt ogrodu wraz z doborem roślin, krzewów i drzew. Ponadto, osoba ta zajmuje się samą realizacją gotowych projektów – przygotowuje grunt pod sadzenie i wysiew, usuwa zbędną roślinność, montuje systemy nawadniające i siewne. Z uwagi na fakt, że ogród to nie tylko rośliny, praca ogrodnika polega na tworzeniu ścieżek komunikacyjnych, a nawet tarasów, altan i miejsc wypoczynkowych. Osoba świadcząca usługi ogrodnicze zajmuje się także drobnymi pracami w ogrodzie, wymagającymi profesjonalnego sprzętu, takimi jak: wycinka drzew, czy przycinanie krzewów. Dodatkowo, ogrodnik pomoże w uporządkowaniu ogrodowej przestrzeni poprzez wywóz śmieci czy wyplewienie chwastów.

Kiedy należy zdecydować się na zatrudnienie ogrodnika?

W przypadku tworzenia ogrodu od podstaw, najlepiej jest zatrudnić ogrodnika, który podejmie się zaprojektowania zielonej przestrzeni, a następnie przystąpi do jej realizacji. Znacznie łatwiej jest utrzymać ogród, gdy jest stworzony zgodnie ze sztuka ogrodniczą. Niemniej jednak, fachowiec pomoże także w przypadku kryzysowych sytuacji, kiedy teren zielony wymknął się spod kontroli. Opieka nad ogrodami to proces złożony i całoroczny. Ogrodnik będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku osób zapracowanych, które nie mogą lub po prostu nie lubią oddawać się pracy w ogrodzie.

Gdzie znaleźć najlepszego ogrodnika w swoim mieście?

Internet, a przede wszystkim wszelkie strony z ofertami to doskonałe miejsce na znalezienie ogrodnika – zarówno profesjonalnej firmy, jak i osoby prywatnej. Łatwy dostęp do wielu ofert sprawia, że bez problemu znajdziesz dogodnego dla siebie ogrodnika w okolicy. Koniecznie sprawdź listę doświadczonych wykonawców w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dodatkowo, nie zaszkodzi rozejrzeć się w okolicy, szukając ogłoszeń w lokalnej gazecie lub pytając znajomych i rodziny.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Ogrodników