Ogrodnik w Bytomiu

Porównaj oferty od Ogrodników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 419 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 566 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Profesjonalna opieka nad ogrodami w ostatnich latach zyskuje na popularności. Piękny i zadbany przydomowy skwer to wizytówka nieruchomości, wokół której jest położony. Ogród, podobnie jak wnętrze budynku, wymaga systematycznej pielęgnacji. Zarówno stworzenie zieleńca, jak i jego utrzymanie w nienagannej kondycji to połączenie wysiłku, pracy i odpowiedniej wiedzy. W tym celu warto zatrudnić wykwalifikowaną kadrę. Wykwalifikowanych ogrodników znajdziesz w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dowiedz się, w czym może pomóc Ci ogrodnik , czytając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Profesjonalny ogrodnik świadczy wiele usług. Z pomocą specjalisty możliwe będzie zaaranżowanie niewielkiej przestrzeni przed domem, jak i stworzenie eleganckiego ogrodu od podstaw. Doświadczenie, a także niezbędne wykształcenie fachowca, umożliwia właściwe wykorzystanie terenu i jego potencjału. Co istotne, ogrodnik stworzy ogród w zależności od możliwości i potrzeb właściciela terenu. O ile każdy marzy o estetycznej przestrzeni, o tyle nie każdy ma czas na ciągłe przycinanie, nawożenie i podlewanie roślin. Ogrodnik przygotuje projekt zielonej przestrzeni, dobierze odpowiednie rośliny oraz stworzy estetyczne rabaty. Proces aranżacji ogrodu to moment na założenie wszelkich systemów, dzięki którym dalsza opieka nad ogrodami będzie przyjemna i, co najważniejsze, łatwa. Ten proces, oprócz doboru roślin i stworzenia projektu, obejmuje przede wszystkim jego realizację. Ogrodnik sadzi wybrane rośliny, a następnie dba o ich prawidłowy rozwój.

Należy pamiętać, że założenie ogrodu to dopiero początek. Przydomowy skwerek wymaga systematycznej pracy, a także pielęgnacji, nawożenia, koszenia trawników i wykonywania prac porządkowych. Decydując się na założenie ogrodu należy mieć świadomość, iż opieka nad ogrodami obejmuje okres od wczesnej wiosny, do później jesieni. Ogrodnik wykona także doraźne prace działkowe polegające na okresowych porządkach, wycince drzew, czy przycinaniu krzewów. Ogrodnik przyjdzie z pomocą także, gdy potrzebujesz przekopać teren, uporządkować zalegające drewno, wyplewić ścieżkę, czy też skosić trawnik. Grabienie liści, tak również wywóz gruzu z działki to zadania, którymi zajmie się każdy specjalista związany z zieleńcami. Cena usług ogrodniczych, co istotne, obejmuje profesjonalny sprzęt do prac ogrodowych. Zatrudniając ogrodnika nie musisz dodatkowo angażować środków finansowych w kosztowne narzędzia.

Pojęcie „ogród” swoim zasięgiem, oprócz roślinności, obejmuje także całą infrastrukturę z tarasami włącznie. Profesjonalne usługi ogrodnicze to także sztuka zakładania ciągów komunikacyjnych i stref wypoczynku. Montaż ogrodzeń, wykonywanie elementów z kostki brukowej, budowa altanek oraz wykonywanie tarasów to kolejne usługi, które świadczy doświadczony ogrodnik.

Ranking najlepszych ogrodników w Bytomiu

Ogrodnik Bytom

OKPRO

6 opinii

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od prac ogrodniczych? Powierz tę kwestię specjalistom z OKPRO. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Adam Gliniany OGRÓD - Dobry Ogrodnik Bytom

Adam Gliniany OGRÓD

5 opinii

Potrzebujesz dobrego ogrodnika z zakresu pielęgnacji trawników? Nie szukaj dalej, Ten przedsiębiorca jest świetnym wyborem. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Niebieski Ogród (BGC Solutions Sp. z o.o.) - Najlepsza Opieka Na Ogrodami Bytom

Niebieski Ogród (BGC Solutions Sp. z o.o.)

6 opinii

Starasz się odnaleźć dobrego specjalistę z zakresu najlepszej opieki nad ogrodami z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Niebieski Ogród BGC Solutions Sp. z o.o. jest Twoim rozwiązaniem. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Jarosław Arseniuk Jarsen - Doskonałe Prace Ogrodnicze Bytom

Doskonałe Prace Ogrodnicze Bytom

2 opinie

Oszołomi Cię profesjonalne działanie Jarosław Arseniuk Jarsen w okolicach Bytomia. Ta firma ogrodnicza posiada doświadczonych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację prac ogrodniczych zakończą szybko. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

Usługi remontowo budowlane Dawid Paweł - Rewelacyjne Koszenie Trawy Bytom

Rewelacyjne Koszenie Trawy Bytom

7 opinii

Zleć usługę koszenia trawy profesjonalistom z miejscowości Bytom. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Bytomia są w ścisłej czołówce. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Dawid Szary - Perfekcyjna Pielęgnacja Ogrodów Bytom

Dawid Szary

1 opinia

Specjalność Dawid Szary to perfekcyjne usługi ogrodnicze i inne usługi z zakresu pielęgnacji ogrodów na terenie miejscowości Bytom oraz przyległych powiatów. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Erni Transport - Solidne Prace Ogrodnicze Bytom

Erni Transport

5 opinii

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od prac ogrodniczych to trafiłeś w dobre miejsce - Erni Transport jest do Twoich usług. Bytom i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

"EKO-SYSTEMY" - Solidna Firma Ogrodnicza Bytom

"EKO-SYSTEMY"

1 opinia

Planujesz zlecić prace, a jeszcze nie wybrałeś firmy ogrodniczej? EKO-SYSTEMY to dobry wybór. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

M.G.W. Grzegorz Miszewski - Znakomite Prace Ogrodnicze Bytom

Znakomite Prace Ogrodnicze

1 opinia

Nadal poszukujesz specjalisty od prac ogrodniczych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom M.G.W. Grzegorz Miszewski. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

"EXPO" Krzysztof Bober Usługi Budowlane - Najwyższej Klasy Pielęgnacja Trawników w Bytomiu

Najwyższej Klasy Pielęgnacja Trawników w Bytomiu

1 opinia

Bądź pewny, że osoby, które zatrudnisz do pielęgnacji trawników mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 24 zleceń na ogrodnika w Bytomiu

Rzetelna Firma Ogrodnicza Bytom

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew, krzewów Liczba roślin do wycięcia: 4–6szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzys...

 • Bytom

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 15szt., Bytom

Daj znać Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty prac ogrodniczych prędko nie znajdzie na terenie Bytomia, więc jeżeli poszukuje znakomitych prac ogrodniczych to koniecznie powinien poznać Twoją Firmę. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Bytom

2022-10-20 do 2022-10-28

Korzystne Prace Ogrodnicze Bytom

Doprowadź do tego, że prace ogrodnicze nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony pracownik z zakresu prac ogrodniczych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Potrzebna firma do wycięcia drzew, 1–3szt.. Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Bytom

2022-10-18 do 2022-10-26

Zapytanie o wycięcie drzew, 1–3szt., Bytom

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z o...

 • Bytom

2022-09-12 do 2022-09-12

Najlepsze Utrzymanie Ogrodów Bytom

Zlecenie dotyczy wycięcia: Przycinanie drzew owocowych Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Infor...

 • Bytom

2022-09-10 do 2022-09-18

Ogrodnicy Bytom

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: ponad 12m Obiekty w pobliżu roślin: Przy ulicy Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: firma Informacje dodatkowe:...

 • Bytom

2022-09-06 do 2022-09-14

Dam zlecenie na wycinkę, 1szt., Bytom

Powinieneś przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja działalność została utworzona z zamiłowania do pielęgnacji ogrodów i świadczy perfekcyjne usługi ogrodnicze na terenie miejscowości Bytom, a także pobliskich miast i powiatów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Bytom

2022-08-25 do 2022-08-26

Dobra Firma Ogrodnicza

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: 11–12m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: firma Informacje dodatkowe: Do wy...

 • Bytom

2022-08-17 do 2022-08-25

Potrzebna firma do wycięcia drzew, 1szt., Bytom

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatkowe: Czy zostan...

 • Bytom

2022-08-03 do 2022-08-11

Dam zlecenie na wycięcie drzew, 1–3szt., Bytom

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: linie elektryczne, budynki Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna ...

 • Bytom

2022-07-24 do 2022-08-01

Opieka Na Ogrodami Bytom

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł opieki nad ogrodami, mimo że poszukuje od sam nie wiesz jak dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Szukam firmy do wycinki drzew, 1–3szt.. To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zleceniodawcy. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Radzionków

2022-10-13 do 2022-10-21

Świetni Ogrodnicy

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z...

 • Piekary Śląskie

2022-09-05 do 2022-09-13

Szukam firmy do wycinki drzew, 1–3szt., Piekary Śląskie

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny zaufania profesjonalista z zakresu wyjątkowego utrzymania ogrodów z Piekar Śląskich? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Piekary Śląskie

2022-10-24 do 2022-11-01

Dam zlecenie na wycięcie drzew, 2szt., Piekary Śląskie

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnej opieki nad ogrodami gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, niewątpliwie zainteresujesz tego Klienta, który napisał - Dam zlecenie na wycięcie drzew, 2szt.. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Piekary Śląskie

2022-11-29 do 2022-12-07

Dam zlecenie na wycięcie drzew, 1szt., Piekary Śląskie

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: linie elektryczne, budynki Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Te...

 • Piekary Śląskie

2022-10-15 do 2022-10-23

Fantastyczne Usługi Ogrodnicze

Usługi ogrodnicze w wykonaniu Twojej firmy to majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia utrzymania ogrodów o treści - Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 1szt.. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Piekary Śląskie

2022-11-04 do 2022-11-12

Potrzebna firma do wycięcia drzew, 1szt., Piekary Śląskie

Skontaktuj się z Klientem jako wybitny ogrodnik z wieloletnią praktyką w kwestii pielęgnacji ogrodów. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to standard. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Piekary Śląskie

2023-01-02 do 2023-01-10

Dam zlecenie na wycięcie drzew, 2szt., Piekary Śląskie

Przez zapewnianie taniej usługi ogrodniczej Twoja firma wybija się w branży. Marka, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie zadowolić odbiorców. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Piekary Śląskie

2023-01-08 do 2023-01-16

Dobra Firma Ogrodnicza

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1szt. Wysokość drzew/krzewów: 11–12m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z o...

 • Świętochłowice

2022-09-06 do 2022-09-14

Szukam firmy do wycinki krzewów, 7–10szt., Świętochłowice

Zlecenie dotyczy wycięcia: krzewów Liczba roślin do wycięcia: 7–10szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: firma Termin skorzystania z oferty:...

 • Świętochłowice

2022-09-21 do 2022-09-21

Rewelacyjna Firma Ogrodnicza

Wyślij ofertę Klientowi jako firma ogrodnicza świadcząca swoje doświadczenie na terenie Świętochłowic oraz w pobliskim rejonie. Żeby poznać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - warto.

 • Świętochłowice

2022-08-03 do 2022-08-11

Staranne Usługi Ogrodnicze

Zakres zlecenia: prace działkowe Zlecane prace: przycinka drzew i krzewów, koszenie trawy, grabienie liści, plewienie, przygotowanie ogrodu do zimy Powierzchnia ogrodu: 100-500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystan...

 • Chorzów

2022-10-04 do 2022-10-12

Pierwszorzędne Usługi Ogrodnicze

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 4–6szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m, 11–12m Obiekty w pobliżu roślin: Garaże blaszanki Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Termin sko...

 • Chorzów

2022-09-27 do 2022-10-05

Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, krzewów, 140szt., Chorzów

Jesteś w stanie zaoferować propozycję dotyczącą prac ogrodniczych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Chorzów

2023-01-12 do 2023-01-20

Otrzymaj zlecenia dla Ogrodników

Najczęstsze pytania o ogrodnictwie

Ile kosztuje praca ogrodnika?

Wynagrodzenie za pracę ogrodnika jest uzależnione od wielu czynników. Opieka nad ogrodami świadczona jest przez profesjonalne podmioty, jak i osoby prywatne, co także wpływa na cennik oferowanych usług. Koszt usług ogrodniczych waha się w zależności od zakresu prac, jakie należy wykonać w ogrodzie, a także od regionu, w którym pracuje ogrodnik. Cena będzie także uzależniona od wielkości terenu, na którym ogrodnik będzie wykonywał swoją pracę. W przypadku aranżacji i zakładania ogrodów do kosztu robocizny, należy doliczyć także cenę za poszczególne rośliny, kamienie ozdobne, czy materiał na ścieżki.

Zarówno profesjonalne firmy, jak i osoby prywatne, oferują swego rodzaju abonament w przypadku długoterminowych umów o opiekę nad ogrodem. Jest to atrakcyjna opcja dla osób, które nie mają czasu na dodatkowe prace w ogrodzie, a zależy im na estetycznym utrzymaniu otoczenia wokół nieruchomości.

Jaki jest zakres prac ogrodnika?

Opieka nad ogrodami obejmuje szeroki zakres działań. Ogrodnik jest osobą, która pomoże zbudować przydomowy skwer od podstaw. Przygotuje on aranżację przestrzeni, projekt ogrodu wraz z doborem roślin, krzewów i drzew. Ponadto, osoba ta zajmuje się samą realizacją gotowych projektów – przygotowuje grunt pod sadzenie i wysiew, usuwa zbędną roślinność, montuje systemy nawadniające i siewne. Z uwagi na fakt, że ogród to nie tylko rośliny, praca ogrodnika polega na tworzeniu ścieżek komunikacyjnych, a nawet tarasów, altan i miejsc wypoczynkowych. Osoba świadcząca usługi ogrodnicze zajmuje się także drobnymi pracami w ogrodzie, wymagającymi profesjonalnego sprzętu, takimi jak: wycinka drzew, czy przycinanie krzewów. Dodatkowo, ogrodnik pomoże w uporządkowaniu ogrodowej przestrzeni poprzez wywóz śmieci czy wyplewienie chwastów.

Kiedy należy zdecydować się na zatrudnienie ogrodnika?

W przypadku tworzenia ogrodu od podstaw, najlepiej jest zatrudnić ogrodnika, który podejmie się zaprojektowania zielonej przestrzeni, a następnie przystąpi do jej realizacji. Znacznie łatwiej jest utrzymać ogród, gdy jest stworzony zgodnie ze sztuka ogrodniczą. Niemniej jednak, fachowiec pomoże także w przypadku kryzysowych sytuacji, kiedy teren zielony wymknął się spod kontroli. Opieka nad ogrodami to proces złożony i całoroczny. Ogrodnik będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku osób zapracowanych, które nie mogą lub po prostu nie lubią oddawać się pracy w ogrodzie.

Gdzie znaleźć najlepszego ogrodnika w swoim mieście?

Internet, a przede wszystkim wszelkie strony z ofertami to doskonałe miejsce na znalezienie ogrodnika – zarówno profesjonalnej firmy, jak i osoby prywatnej. Łatwy dostęp do wielu ofert sprawia, że bez problemu znajdziesz dogodnego dla siebie ogrodnika w okolicy. Koniecznie sprawdź listę doświadczonych wykonawców w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dodatkowo, nie zaszkodzi rozejrzeć się w okolicy, szukając ogłoszeń w lokalnej gazecie lub pytając znajomych i rodziny.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Ogrodników