Ogrodnik w Żywcu

Porównaj oferty od Ogrodników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 272 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 408 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Profesjonalna opieka nad ogrodami w ostatnich latach zyskuje na popularności. Piękny i zadbany przydomowy skwer to wizytówka nieruchomości, wokół której jest położony. Ogród, podobnie jak wnętrze budynku, wymaga systematycznej pielęgnacji. Zarówno stworzenie zieleńca, jak i jego utrzymanie w nienagannej kondycji to połączenie wysiłku, pracy i odpowiedniej wiedzy. W tym celu warto zatrudnić wykwalifikowaną kadrę. Wykwalifikowanych ogrodników znajdziesz w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dowiedz się, w czym może pomóc Ci ogrodnik , czytając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Profesjonalny ogrodnik świadczy wiele usług. Z pomocą specjalisty możliwe będzie zaaranżowanie niewielkiej przestrzeni przed domem, jak i stworzenie eleganckiego ogrodu od podstaw. Doświadczenie, a także niezbędne wykształcenie fachowca, umożliwia właściwe wykorzystanie terenu i jego potencjału. Co istotne, ogrodnik stworzy ogród w zależności od możliwości i potrzeb właściciela terenu. O ile każdy marzy o estetycznej przestrzeni, o tyle nie każdy ma czas na ciągłe przycinanie, nawożenie i podlewanie roślin. Ogrodnik przygotuje projekt zielonej przestrzeni, dobierze odpowiednie rośliny oraz stworzy estetyczne rabaty. Proces aranżacji ogrodu to moment na założenie wszelkich systemów, dzięki którym dalsza opieka nad ogrodami będzie przyjemna i, co najważniejsze, łatwa. Ten proces, oprócz doboru roślin i stworzenia projektu, obejmuje przede wszystkim jego realizację. Ogrodnik sadzi wybrane rośliny, a następnie dba o ich prawidłowy rozwój.

Należy pamiętać, że założenie ogrodu to dopiero początek. Przydomowy skwerek wymaga systematycznej pracy, a także pielęgnacji, nawożenia, koszenia trawników i wykonywania prac porządkowych. Decydując się na założenie ogrodu należy mieć świadomość, iż opieka nad ogrodami obejmuje okres od wczesnej wiosny, do później jesieni. Ogrodnik wykona także doraźne prace działkowe polegające na okresowych porządkach, wycince drzew, czy przycinaniu krzewów. Ogrodnik przyjdzie z pomocą także, gdy potrzebujesz przekopać teren, uporządkować zalegające drewno, wyplewić ścieżkę, czy też skosić trawnik. Grabienie liści, tak również wywóz gruzu z działki to zadania, którymi zajmie się każdy specjalista związany z zieleńcami. Cena usług ogrodniczych, co istotne, obejmuje profesjonalny sprzęt do prac ogrodowych. Zatrudniając ogrodnika nie musisz dodatkowo angażować środków finansowych w kosztowne narzędzia.

Pojęcie „ogród” swoim zasięgiem, oprócz roślinności, obejmuje także całą infrastrukturę z tarasami włącznie. Profesjonalne usługi ogrodnicze to także sztuka zakładania ciągów komunikacyjnych i stref wypoczynku. Montaż ogrodzeń, wykonywanie elementów z kostki brukowej, budowa altanek oraz wykonywanie tarasów to kolejne usługi, które świadczy doświadczony ogrodnik.

Ranking najlepszych ogrodników w Żywcu

Ogrodnik Żywiec

Arbol Paweł Gacek

12 opinii

Ta firma świadczy pierwszorzędne usługi ogrodnicze i opieka na ogrodami na terenie Żywca oraz sąsiednich powiatów. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Usługi ogrodnicze "Gardenus" s.c.Piotr Kania Romana Kania - Solidna Pielęgnacja Trawników Żywiec

Solidna Pielęgnacja Trawników Żywiec

7 opinii

Już od kilku lat pracownicy Usługi ogrodnicze Gardenus s.c.Piotr Kania Romana Kania świadczą usługi z zakresu pielęgnacji trawników, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów.

Adam Gliniany OGRÓD - Dobry Ogrodnik Żywiec

Adam Gliniany OGRÓD

5 opinii

Usługi ogrodnicze w wykonaniu Adam Gliniany OGRÓD to prawdziwy majstersztyk. To dobry ogrodnik. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Drewlinek - Nieprzeciętny Ogrodnik Żywiec

Drewlinek

4 opinie

Jeśli wciąż nie wybrałeś ogrodnika, to zwróć uwagę na firmę Drewlinek. Wykonuje wszechstronne spektrum usług w dobrych cenach. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

Green&Clean - Najwyższej Klasy Usługi Ogrodnicze Żywiec

Green&Clean

3 opinie

Świadczy usługi ogrodnicze od kilku lat, szczególnie na obszarze miejscowości Żywiec, ale także pobliskich powiatów. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Barwny Ogród - Perfekcyjna Pielęgnacja Ogrodów w Żywcu

Perfekcyjna Pielęgnacja Ogrodów w Żywcu

2 opinie

Eksperci z Barwny Ogród to specjaliści w swoim fachu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnej pielęgnacji ogrodów. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Usługi Sprzątające LiliaClean - Fantastyczna Opieka Na Ogrodami Żywiec

Fantastyczna Opieka Na Ogrodami Żywiec

2 opinie

Pielęgnacja ogrodów nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie opieki nad ogrodami. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i poznaj ofertę.

Bart-Arbor - Solidna Opieka Na Ogrodami Żywiec

Bart-Arbor

1 opinia

Już od kilku lat pracownicy firmy Bart-Arbor oferują usługi z zakresu opieki nad ogrodami, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Just Gard - Fachowe Usługi Ogrodnicze Żywiec

Just Gard

1 opinia

Just Gard oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Żywiec i z sąsiednich miast. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Ogrody Rabia - Doskonałe Prace Ogrodnicze Żywiec

Ogrody Rabia

1 opinia

Według Ciebie doskonałe prace ogrodnicze to niełatwe zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z Ogrody Rabia udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 23 zleceń na ogrodnika w Żywcu

Pielęgnacja Ogrodów Żywiec

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew, krzewów Liczba roślin do wycięcia: 7–10szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z...

 • Lipowa

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 7 dni temu

Zapotrzebowanie na wycięcie krzewów, 4–6szt., Żywiec

Oferując usługi z zakresu pielęgnacji ogrodów od kilku lat, przede wszystkim na obszarze Żywca, ale także okolicznych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Żywiec

2023-01-31 do 2023-01-31

Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 1–3szt., Lipowa

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: linie elektryczne, budynki Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Informac...

 • Lipowa

2023-01-13 do 2023-01-21

Dam zlecenie na prace działkowe, ogród do 100m², Żywiec

Zakres zlecenia: Przycinanie drzew owocowyych Zlecane prace: Przycinanie drzew owocowych Powierzchnia ogrodu: mniej niż 100m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Żywiec

2023-01-10 do 2023-01-18

Firma Ogrodnicza Żywiec

Jesteś firmą z wieloletnim doświadczeniem? Jako znana firma ogrodnicza, która jest szanowana w branży na terenie Śląskiego za kompletne podejście do usług ogrodniczych, zrealizuj zlecenie o treści "Dam zlecenie na wycinkę, 7–10szt.". Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Lipowa

2023-01-04 do 2023-01-12

Szukam firmy do wycinki drzew, 1–3szt., Żywiec

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z ...

 • Żywiec

2023-01-02 do 2023-01-10

Zlecenie na prace w ogrodzie, ogród 501-1000m², Łodygowice

Zakres zlecenia: prace działkowe Zlecane prace: przycinka drzew i krzewów, koszenie trawy, grabienie liści Powierzchnia ogrodu: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Łodygowice

2022-12-30 do 2023-01-07

Szukam firmy do wycinki drzew, 35szt., Przyborów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 35szt. Wysokość drzew/krzewów: 11–12m Obiekty w pobliżu roślin: linie elektryczne Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatk...

 • Przyborów

2022-10-18 do 2022-10-18

Dobra Firma Ogrodnicza

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew, krzewów Liczba roślin do wycięcia: 7–10szt. Wysokość drzew/krzewów: ponad 12m, do 2m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Termi...

 • Żywiec

2022-10-11 do 2022-10-19

Dam zlecenie na wycięcie drzew, 1–3szt., Łodygowice

Potrzebujesz pracy jako specjalista od wysokiej klasy utrzymania ogrodów w rejonie Śląskiego lub w przyległych miastach? Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Łodygowice

2022-10-10 do 2022-10-18

Dobrzy Ogrodnicy Żywiec

Jako ogrodnik działający w rejonie Żywca i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu doskonałej pielęgnacji ogrodów zapoznaj się z potrzebami Klienta, który pisze zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na przycinkę drzew i krzewów, ogród do 100m²". Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Żywiec

2022-10-07 do 2022-10-15

Potrzebna firma do wycięcia drzew, 1szt., Żywiec

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1szt. Wysokość drzew/krzewów: ponad 12m Obiekty w pobliżu roślin: plotu Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z o...

 • Żywiec

2022-10-04 do 2022-10-12

Dam zlecenie na przygotowanie ogrodu do zimy, ogród 501-1000m², Milówka

Oferujesz solidną propozycję dotyczącą prac ogrodniczych? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Zaprezentuj dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Milówka

2022-09-12 do 2022-09-20

Wysokiej Klasy Utrzymanie Ogrodów Żywiec

Jeżeli wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy utrzymanie ogrodów w rejonie Śląskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o prace w ogrodzie, ogród 1500m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej fachowej firmy. Pokaż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Sól

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapotrzebowanie na prace działkowe, ogród 501-1000m², Korbielów

Zakres zlecenia: prace działkowe Zlecane prace: przycinka drzew i krzewów, przygotowanie ogrodu do zimy Powierzchnia ogrodu: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Korbielów

2022-09-08 do 2022-09-16

Pierwszorzędne Usługi Ogrodnicze Żywiec

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: ponad 12m Obiekty w pobliżu roślin: linie elektryczne, budynki Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Info...

 • Jeleśnia

2022-09-07 do 2022-09-15

Dam zlecenie na przygotowanie ogrodu do zimy, ogród 501-1000m², Milówka

Zakres zlecenia: prace działkowe Zlecane prace: przygotowanie ogrodu do zimy Powierzchnia ogrodu: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Milówka

2022-09-03 do 2022-09-11

Zlecenie na wycinkę drzew, 2szt., Żywiec

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 2szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: firma Termin skorzystania z oferty: możl...

 • Żywiec

2022-08-26 do 2022-09-03

Zapytanie o prace w ogrodzie, ogród do 100m², Żywiec

Jako świetna firma ogrodnicza, która nie ma sobie równych na terenie Żywca - odpowiedz Klientowi i daj przekonać mu się na własne oczy jak bardzo jesteś profesjonalny! Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Żywiec

2022-08-18 do 2022-08-26

Dam zlecenie na koszenie trawy, ogród 501-1000m², Żywiec

Zleceniodawcę interesuje niezawodna firma ogrodnicza z Żywca. Zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na koszenie trawy, ogród 501-1000m². Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Żywiec

2022-08-17 do 2022-08-25

Tanie Usługi Ogrodnicze

Należąc do ogrodników z tak dużym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi ogrodnicze w miejscowości Śląskie i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym kandydatem do tego ogłoszenia. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Pewel mała

2022-07-31 do 2022-08-08

Rzetelne Usługi Ogrodnicze

Pracując w branży usług ogrodniczych od lat, przede wszystkim na obszarze Śląskiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Pewel mała

2022-07-29 do 2022-08-06

Wykwalifikowani Ogrodnicy

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew, krzewów Liczba roślin do wycięcia: 7–10szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorz...

 • Lipowa

2022-07-27 do 2022-08-04

Otrzymaj zlecenia dla Ogrodników

Najczęstsze pytania o ogrodnictwie

Ile kosztuje praca ogrodnika?

Wynagrodzenie za pracę ogrodnika jest uzależnione od wielu czynników. Opieka nad ogrodami świadczona jest przez profesjonalne podmioty, jak i osoby prywatne, co także wpływa na cennik oferowanych usług. Koszt usług ogrodniczych waha się w zależności od zakresu prac, jakie należy wykonać w ogrodzie, a także od regionu, w którym pracuje ogrodnik. Cena będzie także uzależniona od wielkości terenu, na którym ogrodnik będzie wykonywał swoją pracę. W przypadku aranżacji i zakładania ogrodów do kosztu robocizny, należy doliczyć także cenę za poszczególne rośliny, kamienie ozdobne, czy materiał na ścieżki.

Zarówno profesjonalne firmy, jak i osoby prywatne, oferują swego rodzaju abonament w przypadku długoterminowych umów o opiekę nad ogrodem. Jest to atrakcyjna opcja dla osób, które nie mają czasu na dodatkowe prace w ogrodzie, a zależy im na estetycznym utrzymaniu otoczenia wokół nieruchomości.

Jaki jest zakres prac ogrodnika?

Opieka nad ogrodami obejmuje szeroki zakres działań. Ogrodnik jest osobą, która pomoże zbudować przydomowy skwer od podstaw. Przygotuje on aranżację przestrzeni, projekt ogrodu wraz z doborem roślin, krzewów i drzew. Ponadto, osoba ta zajmuje się samą realizacją gotowych projektów – przygotowuje grunt pod sadzenie i wysiew, usuwa zbędną roślinność, montuje systemy nawadniające i siewne. Z uwagi na fakt, że ogród to nie tylko rośliny, praca ogrodnika polega na tworzeniu ścieżek komunikacyjnych, a nawet tarasów, altan i miejsc wypoczynkowych. Osoba świadcząca usługi ogrodnicze zajmuje się także drobnymi pracami w ogrodzie, wymagającymi profesjonalnego sprzętu, takimi jak: wycinka drzew, czy przycinanie krzewów. Dodatkowo, ogrodnik pomoże w uporządkowaniu ogrodowej przestrzeni poprzez wywóz śmieci czy wyplewienie chwastów.

Kiedy należy zdecydować się na zatrudnienie ogrodnika?

W przypadku tworzenia ogrodu od podstaw, najlepiej jest zatrudnić ogrodnika, który podejmie się zaprojektowania zielonej przestrzeni, a następnie przystąpi do jej realizacji. Znacznie łatwiej jest utrzymać ogród, gdy jest stworzony zgodnie ze sztuka ogrodniczą. Niemniej jednak, fachowiec pomoże także w przypadku kryzysowych sytuacji, kiedy teren zielony wymknął się spod kontroli. Opieka nad ogrodami to proces złożony i całoroczny. Ogrodnik będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku osób zapracowanych, które nie mogą lub po prostu nie lubią oddawać się pracy w ogrodzie.

Gdzie znaleźć najlepszego ogrodnika w swoim mieście?

Internet, a przede wszystkim wszelkie strony z ofertami to doskonałe miejsce na znalezienie ogrodnika – zarówno profesjonalnej firmy, jak i osoby prywatnej. Łatwy dostęp do wielu ofert sprawia, że bez problemu znajdziesz dogodnego dla siebie ogrodnika w okolicy. Koniecznie sprawdź listę doświadczonych wykonawców w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dodatkowo, nie zaszkodzi rozejrzeć się w okolicy, szukając ogłoszeń w lokalnej gazecie lub pytając znajomych i rodziny.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Ogrodników