Malowanie elewacji w Strzyżowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Malowania Elewacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 438 947 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 659 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elewacja jest zewnętrzną powierzchnią ścian budynku, pełniącą funkcję reprezentatywną. Oddziałują na nią czynniki zewnętrzne, które przez upływ czasu sprawiają, że fasada może wymagać ponownego malowania. Malowanie elewacji polega na położeniu nowej powłoki farby na poprzednią warstwę, zniszczoną przez czynniki atmosferyczne. Z naszego artykułu dowiesz się, z jakich etapów składa się ten proces, a także poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie malowania elewacji. Jeśli poszukujesz specjalisty – sprawdź nasz ranking uwzględniający najlepszych fachowców w tej dziedzinie.

Przed rozpoczęciem ewentualnego malowania elewacji, należy sprawdzić dokładnie jej stan. Należy szczegółowo obejrzeć uprzednio wykonaną elewację i ocieplenia – dzięki temu można oszacować potencjalne prace przy fasadzie. Jeżeli elewacja jest w dobrym stanie, musimy ją wyczyścić (przez lata elewacja na pewno uległa zabrudzeniu). Najlepiej użyć do tego celu papieru ściernego lub szpachelki. Musimy jednak uważać, aby nie zniszczyć tynku, ponieważ w przeciwnym razie niezbędne może okazać się również ponowne tynkowanie elewacji. Jeżeli odkryjemy pewne uszkodzenia – należy usunąć starą elewację, wyczyścić ściany i naprawić je. Może też okazać się, że niezbędne będzie wykonanie nowego ocieplenia elewacji.

Po wykryciu wszelkich niedoskonałości oraz ich naprawieniu, należy przystąpić do umycia elewacji poprzez użycie odpowiedniego płynu. W celu wykonania czynności, jaką jest mycie elewacji, można wykorzystać myjkę ciśnieniową. Kolejnym etapem jest wybór odpowiedniej farby do wykończenia elewacji oraz dobranie jej koloru. Należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta.

Przed podjęciem decyzji o malowaniu, trzeba wziąć pod uwagę gruntowanie elewacji zewnętrznej. Może okazać się to konieczne w sytuacji, gdy do naprawy elewacji użyto masy szpachlowej. Gdy gruntowanie będziemy mieć za sobą, następne co musimy zrobić, to podjąć decyzję o wyborze metody malowania elewacji. Tę czynność można wykonać na kilka sposobów. Mamy trzy techniki do wyboru: natryskowo, za pomocą pistoletu do malowania elewacji, wałkiem albo pędzlem. Jeżeli zdecydowaliśmy się na konkretną metodę – pozostaje nam tylko zabezpieczyć otoczenie i przystąpić do malowania powierzchni.

Na koszt malowania elewacji składa się bardzo wiele czynników. Zależny jest on w dużej mierze od tego, czy będziemy dokonywać malowania samodzielnie, czy skorzystamy z usług firmy malarskiej. Ekipy specjalizujące się w malowaniu elewacji ogłaszają się na wielu stronach branżowych bądź portalach ogłoszeniowych.

Ranking najlepszych malarzy elewacji w Strzyżowie

Malowanie elewacji Strzyżów

Skyline

1 opinia

Wybór wysokiej klasy farby do elewacji to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Skyline poradzą Ci i wybiorą najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Usługi Budowlane Paweł Szynal - Świetny Malarz Elewacji Strzyżów

Świetny Malarz Elewacji Strzyżów

4 opinie

Ten świetny malarz elewacji realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą stale gotowym do pracy - Usługi Budowlane Paweł Szynal to doskonały fachowiec dla Ciebie. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

EL-Bud - Doskonała Renowacja Elewacji Strzyżów

Doskonała Renowacja Elewacji

2 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie renowacji elewacji i zatrudnij EL-Bud. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

NEW-BUD - Wyśmienita Farba Do Elewacji w Strzyżowie

Wyśmienita Farba Do Elewacji w Strzyżowie

4 opinie

Wyśmienita farba do elewacji z doręczeniem pod Twoje drzwi to normalna usługa NEW-BUD, dzięki której będziesz w pełni ukontentowany. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Usługi remontowo-budowlane - Fenomenalny Malarz Elewacji Strzyżów

Fenomenalny Malarz Elewacji

12 opinii

Nie znajdziesz innych tak fenomenalnych malarzy elewacji z tak dużym doświadczeniem, działających na terenie miejscowości Strzyżów i w całym powiecie. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Bggh - Dobra Farba Do Elewacji Strzyżów

Bggh

2 opinie

Dobra farba do elewacji z transportem pod drzwi to normalna usługa Bggh, dzięki której będziesz całkowicie kontent. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

JM Bau - Doskonałe Malowanie Elewacji Strzyżów

Doskonałe Malowanie Elewacji Strzyżów

1 opinia

Malowanie elewacji to najważniejszy temat dla ekipy z firmy JM Bau - są zawodowcami w branży. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Przemysław Ziobro - Dobry Malarz Elewacji Strzyżów

Przemysław Ziobro

4 opinie

Nie znajdziesz innych tak świetnych malarzy elewacji z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących w miejscowości Strzyżów i w okolicy. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

"Gips bud" Stanisław Szkotnicki - Doświadczony Malarz Elewacji Strzyżów

Doświadczony Malarz Elewacji

4 opinie

Nawiąż kontakt z Gips bud Stanisław Szkotnicki jeśli szukasz doświadczonych malarzy elewacji oferujących swoje usługi na terenie Strzyżowa i w sąsiednich miastach. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

P.H.U Techno-Term - Najlepsza Renowacja Elewacji Strzyżów

P.H.U Techno-Term

2 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie renowacji elewacji i zatrudnij P.H.U Techno-Term. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najnowsze z 26 zleceń na malowanie elewacji w Strzyżowie

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 201-250m², Szebnie

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informa...

 • Szebnie

2023-01-09 do 2023-01-17

Malowanie elewacji domu, 101-150m², Jedlicze

Klient szuka dobrego malarza elewacji i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Malowanie elewacji domu, 101-150m². Jeśli wykonujesz szeroki zakres usług w dobrych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Jedlicze

2022-08-14 do 2022-08-22

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 301-400m², Krosno

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 301-400m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Krosno

2022-08-19 do 2022-08-27

Profesjonalna Renowacja Elewacji Strzyżów

Przygotowanie renowacji elewacji dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Rogi

2022-08-24 do 2022-09-01

Solidna Renowacja Elewacji

Rodzaj budynku: domu szeregowego Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpocz...

 • Rzeszów

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 251-300m², Rzeszów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek do 2 lat Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac...

 • Rzeszów

2022-09-19 do 2022-09-27

Pierwszorzędna Renowacja Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Rzeszów

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m², Rzeszów

Klient napisał "Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na chęć zatrudnienia malarza elewacji do realizacji usług z zakresu malowania domów. Przekonaj Klienta, że spełniasz jego potrzeby i Twoja firma jest słuszną decyzją. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Rzeszów

2023-01-12 do 2023-01-20

Pierwszorzędne Malowanie Elewacji Strzyżów

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na pierwszorzędne malowanie elewacji w rejonie Rzeszowa i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Malowanie elewacji budynku, 600", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Rzeszów

2022-09-10 do 2022-09-18

Zlecę malowanie domu, 1000, Rzeszów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 1000 Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Rzeszów

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m², Rzeszów

Klient, który planuje zakup starannej usługi malowania elewacji winien koniecznie zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Rzeszów

2022-08-26 do 2022-08-28

Zlecę malowanie budynku, 550, Rzeszów

Jako dobry malarz elewacji pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista stale przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Zlecę malowanie budynku, 550". Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

 • Rzeszów

2022-09-07 do 2022-09-15

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 60m², Rzeszów

Jeśli atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako fachowca od malowania domów to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 60m². Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Rzeszów

2022-09-06 do 2022-09-14

Szukam firmy do malowania elewacji, budynek pow. ok. 200m², Rzeszów

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Rzeszowa. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Rzeszów

2022-08-03 do 2022-08-11

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 201-250m², Dębica

Rodzaj budynku: domu typu bliźniak Stan obiektu: budynek 3 - 5-letni Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informacje doda...

 • Dębica

2022-10-10 do 2022-10-18

Solidna Fasada Domu Strzyżów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek do 2 lat Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia ...

 • Dębica

2022-07-30 do 2022-08-07

Usługi Malowania Elewacji Strzyżów

Klient szuka dobrego malarza elewacji dla siebie i pisze - Zapytanie o malowanie elewacji domu, 301-400m². Jeśli realizujesz szeroki zakres usług malowania elewacji w konkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

 • Wrzawy

2022-09-20 do 2022-09-28

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, do 100m², Pilzno

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin r...

 • Pilzno

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji budynku, 301-400m², Wylewa

Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Stan obiektu: budynek 3 - 5-letni Powierzchnia prac: 301-400m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Wylewa

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapytanie o malowanie elewacji domu, do 100m², Głogów Małopolski

Podejmij współpracę z Klientem jako malarz elewacji z wymaganym doświadczeniem w kwestii perfekcyjnych usług malowania elewacji. W Twojej firmie śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to standard. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Głogów Małopolski

2022-10-26 do 2022-10-26

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m², Łąka

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin r...

 • Łąka

2022-07-29 do 2022-08-06

Zlecę malowanie domu, 101-150m², Dynów

Jeśli pracujesz od lat i realizujesz usługi z zakresu malowania domów odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zlecę malowanie domu, 101-150m² i zostało napisane przez rzetelnego Konsumenta. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Dynów

2022-12-28 do 2023-01-04

Rewelacyjne Malowanie Domów Strzyżów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informa...

 • Kobylanka

2022-10-31 do 2022-11-08

Zapytanie o malowanie elewacji budynku, 401-500m², Kolbuszowa

Rodzaj budynku: budynek biurowy Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 401-500m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Informacje dodatkow...

 • Kolbuszowa

2022-08-16 do 2022-08-24

Wysokiej Klasy Malowanie Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Łańcut

2022-09-11 do 2022-09-19

Najwyższej Klasy Malowanie Domów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Łańcut

2022-07-28 do 2022-08-05

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Malowania Elewacji

Najczęstsze pytania o malowaniu elewacji

Co ile lat należy odmalowywać elewację?

Z racji, że elewacja narażona jest na wiele negatywnych czynników atmosferycznych – niezbędne jest jej regularne odświeżanie. Co ile lat należy odmalować elewację? Jest to zależne, między innymi, od położenia danego budynku. Może zdarzyć się, że dom położony jest przy ruchliwej ulicy – nieruchomość wówczas jest bardziej narażona na degradację właściwości powłoki. Środki ochrony zastosowane w materiałach z czasem się wypłukują. Z reguły przyjmuje się, że należy odnawiać naszą elewację, mniej więcej co 10 lat.

Ile kosztuje odświeżenie elewacji?

Jest to w przeważającej mierze uzależnione od metrażu naszego domu. Zasadniczo możemy przyjąć, że kosztmalowania elewacji to około 35 złotych za metr kwadratowy. Przy założeniu, że nieruchomość liczy około 200 metrów kwadratowych – należy spodziewać się wydatku rzędu 7 tysięcy złotych za wykonanie usługi. Na cenęmalowania elewacji wpływa też sposób wykonania usługi – kwota może się różnić w zależności od wykonywanej techniki pracy (natrysk, wałek lub pędzel). Kluczowym czynnikiem jest także wysokość danego budynku. Na cenę także wpływa miejsce wykonania danej usługi – taniej za usługę zapłacimy w mniejszych miejscowościach.

Jakiego specjalistę należy zatrudnić do pomalowania elewacji?

Malowaniem elewacji zajmują się wyspecjalizowane firmy malarskie. Warto skupić się na poszukiwaniu specjalistów poprzez portale ogłoszeniowe i rankingowe. W tym celu koniecznie sprawdź nasz ranking Najlepszych Specjalistów. Jeżeli zdecydowaliśmy się na zatrudnienie fachowców do pomalowania elewacji, należy podjąć kilka działań w celu zminimalizowania wyboru nietrafionego fachowca.

Na wybór idealnego specjalisty składają się: cena, jakość, terminowość, a także doświadczenie osoby, której zlecimy wykonanie usługi. Warto koniecznie zwracać uwagę na opinie, komentarze i liczbę gwiazdek, jaką posiada dany fachowiec. Jest to najlepsza wskazówka, co do tego, czy warto zatrudnić daną firmę do wykonania danej usługi.

Jakie farby najbardziej nadają się do malowania elewacji?

Należy zwrócić także na odporność danej farby na działanie czynników atmosferycznych. Należy wybierać te, które są odporne na długotrwałe działanie promieni ultrafioletowych, a także charakteryzujące się odpornością na wilgoć i nie wchłaniają zabrudzeń. Obecnie najbardziej popularne są farby na bazie żywic silikonowych oraz akrylowych. Cechują się dobrą jakością koloru oraz stosunkowo sporą paletą dostępnych barw. Farba silikonowa ma właściwości samozmywalne ze względu na zastosowaną powłokę. Farba akrylowa jest nieco mniej odporna na zabrudzenia, lecz pozwala „oddychać” ścianom.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Malowania Elewacji