Malowanie elewacji w Leżajsku

Porównaj oferty od Specjalistów od Malowania Elewacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 438 866 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 655 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elewacja jest zewnętrzną powierzchnią ścian budynku, pełniącą funkcję reprezentatywną. Oddziałują na nią czynniki zewnętrzne, które przez upływ czasu sprawiają, że fasada może wymagać ponownego malowania. Malowanie elewacji polega na położeniu nowej powłoki farby na poprzednią warstwę, zniszczoną przez czynniki atmosferyczne. Z naszego artykułu dowiesz się, z jakich etapów składa się ten proces, a także poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie malowania elewacji. Jeśli poszukujesz specjalisty – sprawdź nasz ranking uwzględniający najlepszych fachowców w tej dziedzinie.

Przed rozpoczęciem ewentualnego malowania elewacji, należy sprawdzić dokładnie jej stan. Należy szczegółowo obejrzeć uprzednio wykonaną elewację i ocieplenia – dzięki temu można oszacować potencjalne prace przy fasadzie. Jeżeli elewacja jest w dobrym stanie, musimy ją wyczyścić (przez lata elewacja na pewno uległa zabrudzeniu). Najlepiej użyć do tego celu papieru ściernego lub szpachelki. Musimy jednak uważać, aby nie zniszczyć tynku, ponieważ w przeciwnym razie niezbędne może okazać się również ponowne tynkowanie elewacji. Jeżeli odkryjemy pewne uszkodzenia – należy usunąć starą elewację, wyczyścić ściany i naprawić je. Może też okazać się, że niezbędne będzie wykonanie nowego ocieplenia elewacji.

Po wykryciu wszelkich niedoskonałości oraz ich naprawieniu, należy przystąpić do umycia elewacji poprzez użycie odpowiedniego płynu. W celu wykonania czynności, jaką jest mycie elewacji, można wykorzystać myjkę ciśnieniową. Kolejnym etapem jest wybór odpowiedniej farby do wykończenia elewacji oraz dobranie jej koloru. Należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta.

Przed podjęciem decyzji o malowaniu, trzeba wziąć pod uwagę gruntowanie elewacji zewnętrznej. Może okazać się to konieczne w sytuacji, gdy do naprawy elewacji użyto masy szpachlowej. Gdy gruntowanie będziemy mieć za sobą, następne co musimy zrobić, to podjąć decyzję o wyborze metody malowania elewacji. Tę czynność można wykonać na kilka sposobów. Mamy trzy techniki do wyboru: natryskowo, za pomocą pistoletu do malowania elewacji, wałkiem albo pędzlem. Jeżeli zdecydowaliśmy się na konkretną metodę – pozostaje nam tylko zabezpieczyć otoczenie i przystąpić do malowania powierzchni.

Na koszt malowania elewacji składa się bardzo wiele czynników. Zależny jest on w dużej mierze od tego, czy będziemy dokonywać malowania samodzielnie, czy skorzystamy z usług firmy malarskiej. Ekipy specjalizujące się w malowaniu elewacji ogłaszają się na wielu stronach branżowych bądź portalach ogłoszeniowych.

Ranking najlepszych malarzy elewacji w Leżajsku

Malowanie elewacji Leżajsk

NICE HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

17 opinii

Firma NICE HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z miejscowości Leżajsk i okolic. Przedzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

SamFach - Perfekcyjne Malowanie Elewacji w Leżajsku

Perfekcyjne Malowanie Elewacji w Leżajsku

12 opinii

Po prostu zleć zadanie malowania elewacji fachowcom firmy SamFach z miejscowości Leżajsk. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Leżajska są w ścisłej czołówce. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

WikPatS Bud - Wyjątkowy Malarz Elewacji Leżajsk

WikPatS Bud

1 opinia

Nie znajdziesz innych tak wyjątkowych malarzy elewacji z tak dużym doświadczeniem zawodowym, działających na terenie miejscowości Leżajsk i w okolicy. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

FHU ''KADO'' KRZYSZTOF STACHNIO - Najwyższej Klasy Malarz Elewacji Leżajsk

Najwyższej Klasy Malarz Elewacji Leżajsk

1 opinia

Ten najwyższej klasy malarz elewacji posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą gotowym do współpracy przy nowym zleceniu - FHU KADO KRZYSZTOF STACHNIO to doskonały wybór dla Ciebie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

F.R.B.U - Odpowiednia Farba Do Elewacji Leżajsk

F.R.B.U

3 opinie

Kiedy poszukujesz bezkonkurencyjnej oferty farby do elewacji w miejscowości Leżajsk, zatrudnij ekspertów w branży. F.R.B.U wykorzysta swoje kompetencje i złoży Ci niezłą propozycję. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

IFBUD Ireneusz Ficek - Profesjonalne Malowanie Domów Leżajsk

IFBUD Ireneusz Ficek

Bez oporów zleć zadanie profesjonalnego malowania domów ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Leżajsk i sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Wspólnota Mieszkaniowa Budynku Nr 7 przy ul. H. Kołłątaja 7 w Leżajskuu - Doskonała Farba Do Elewacji Leżajsk

Doskonała Farba Do Elewacji Leżajsk

Zakup doskonałej farby do elewacji to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Wspólnota Mieszkaniowa Budynku Nr 7 przy ul. H. Kołłątaja 7 w Leżajskuu udzielą rad i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Umów się na konkretny termin od razu!

SB-Rem - Wyjątkowe Malowanie Elewacji Leżajsk

Wyjątkowe Malowanie Elewacji

Jeżeli interesuje Cię wyjątkowe malowanie elewacji w rejonie Leżajska i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to zaufaj doświadczeniu SB-Rem. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

F.B.H.U "REMAL" SYLWESTER ŁAZAROWICZ - Dobra Farba Do Elewacji Leżajsk

F.B.H.U "REMAL" SYLWESTER ŁAZAROWICZ

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty farby do elewacji na terenie Leżajska, zatrudnij profesjonalistów w branży. F.B.H.U REMAL SYLWESTER ŁAZAROWICZ wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci dobrą propozycję. Umów się na rozmowę od razu, aby otrzymać ofertę.

Robert Szarek - Rewelacyjne Malowanie Elewacji Leżajsk

Robert Szarek

Już od kilku lat pracownicy firmy Robert Szarek realizują usługi z zakresu malowania elewacji, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 29 zleceń na malowanie elewacji w Leżajsku

Potrzebna firma do malowania elewacji budynku, 48m², Leżajsk

Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 48m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Informac...

 • Leżajsk

2022-11-08 do 2022-11-16

Perfekcyjne Usługi Malowania Elewacji Leżajsk

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Leżajsk

2022-07-26 do 2022-08-03

Profesjonalny Malarz Elewacji Leżajsk

Będąc w gronie malarzy elewacji z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi malowania elewacji na terenie miejscowości Podkarpackie i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Wólka ogryzkowa

2022-12-11 do 2022-12-19

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji budynku, 1200m², Przeworsk

Zrealizowanie fasady domu dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na malowanie elewacji budynku, 1200m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Przeworsk

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m², Łańcut

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Łańcut

2022-09-11 do 2022-09-19

Usługi Malowania Elewacji

Jako wybitny specjalista z branży profesjonalnych usług malowania elewacji, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Łańcut i okolicznych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Malowanie elewacji domu, 251-300m²". Zaproponuj termin już teraz!

 • Łańcut

2022-07-28 do 2022-08-05

Porządna Renowacja Elewacji Leżajsk

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Zlecę malowanie domu, 180m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Łańcut

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 200m², Dąbrówki

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 3 - 5-letni Powierzchnia prac: 200m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia p...

 • Dąbrówki

2022-08-05 do 2022-08-13

Dobre Usługi Malowania Elewacji

Rodzaj budynku: domu szeregowego Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ro...

 • Łańcut

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 8 dni temu

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 151-200m², Łańcut

Zleceniodawca, który szuka usługi malowania elewacji winien już teraz zgłosić się do malarza elewacji takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Przedstaw dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Łańcut

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 101-150m², Rudna Wielka

Przyjmij zadanie fantastycznego malowania domów o treści "Zapytanie o malowanie elewacji domu, 101-150m²", jako fachowiec z miejscowości Podkarpackie. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Podkarpackiego nie masz sobie równych. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Rudna wielka

2022-08-12 do 2022-08-20

Zlecę malowanie budynku, 251-300m², Gać

Rodzaj budynku: budynek handlowo-usługowy Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin r...

 • Gać

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m², Łąka

Przyjmij usługę pierwszorzędnego malowania elewacji o treści "Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m²", jako ekspert z miejscowości Podkarpackie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Podkarpackiego jesteś w ścisłej czołówce. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

 • Łąka

2022-07-29 do 2022-08-06

Zlecę malowanie domu, 101-150m², Rączyna

Szukane są perfekcyjne usługi malowania elewacji w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę malowanie domu, 101-150m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny renowacji elewacji, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Rączyna

2022-09-23 do 2022-10-01

Rewelacyjna Fasada Domu Leżajsk

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informacj...

 • Głogów Małopolski

2022-10-26 do 2022-10-26

Znakomita Fasada Domu

Rodzaj budynku: domu szeregowego Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpocz...

 • Rzeszów

2022-08-09 do 2022-08-17

Doskonałe Malowanie Domów Leżajsk

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek do 2 lat Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac...

 • Rzeszów

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m², Rzeszów

Poszukujesz idealnego dla Ciebie Klienta? Jako rzetelny fachowiec oferujący usługi malowania elewacji i malarz elewacji pierwszej klasy na terenie Rzeszowa poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m²". Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Rzeszów

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m², Rzeszów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Rzeszów

2023-01-12 do 2023-01-20

Wyjątkowe Usługi Malowania Elewacji

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi malowania elewacji Twoja firma przewyższa konkurentów. Renoma, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić odbiorców. Już teraz skontaktuj się z nim.

 • Rzeszów

2022-09-10 do 2022-09-18

Doskonałej Jakości Fasada Domu

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 1000 Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Rzeszów

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m², Rzeszów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Rzeszów

2022-08-26 do 2022-08-28

Zlecę malowanie budynku, 550, Rzeszów

Jako wybitny malarz elewacji oferujesz swoje doświadczenie w miejscowości Rzeszów i w rejonie Rzeszowa? Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

 • Rzeszów

2022-09-07 do 2022-09-15

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 60m², Rzeszów

Usługi malowania elewacji nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie malowania elewacji. Zapoznaj się z treścią zapytania, które ma treść "Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 60m²". Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

 • Rzeszów

2022-09-06 do 2022-09-14

Szukam firmy do malowania elewacji, budynek pow. ok. 200m², Rzeszów

Rodzaj budynku: Garaż bez okien i drzwi Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: prace na budynku o pow. ok. 200m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe...

 • Rzeszów

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecę malowanie domu, 101-150m², Bojanów

Podejmij współpracę z Klientem jako profesjonalny malarz elewacji z bogatym doświadczeniem w temacie profesjonalnych usług malowania elewacji. W Twojej firmie dbanie o zadowolenie swoich Klientów to rzecz powszednia. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Bojanów

2022-08-05 do 2022-08-13

Solidne Malowanie Domów

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o malowanie elewacji budynku, 401-500m²". Wykonaj usługę solidnego malowania domów jako ekspert w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji prac z okolic Kolbuszowej i sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Kolbuszowa

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecę malowanie domu, 101-150m², Dynów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 3 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Dynów

2022-12-28 do 2023-01-04

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 301-400m², Wrzawy

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 301-400m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Wrzawy

2022-09-20 do 2022-09-28

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Malowania Elewacji

Najczęstsze pytania o malowaniu elewacji

Co ile lat należy odmalowywać elewację?

Z racji, że elewacja narażona jest na wiele negatywnych czynników atmosferycznych – niezbędne jest jej regularne odświeżanie. Co ile lat należy odmalować elewację? Jest to zależne, między innymi, od położenia danego budynku. Może zdarzyć się, że dom położony jest przy ruchliwej ulicy – nieruchomość wówczas jest bardziej narażona na degradację właściwości powłoki. Środki ochrony zastosowane w materiałach z czasem się wypłukują. Z reguły przyjmuje się, że należy odnawiać naszą elewację, mniej więcej co 10 lat.

Ile kosztuje odświeżenie elewacji?

Jest to w przeważającej mierze uzależnione od metrażu naszego domu. Zasadniczo możemy przyjąć, że kosztmalowania elewacji to około 35 złotych za metr kwadratowy. Przy założeniu, że nieruchomość liczy około 200 metrów kwadratowych – należy spodziewać się wydatku rzędu 7 tysięcy złotych za wykonanie usługi. Na cenęmalowania elewacji wpływa też sposób wykonania usługi – kwota może się różnić w zależności od wykonywanej techniki pracy (natrysk, wałek lub pędzel). Kluczowym czynnikiem jest także wysokość danego budynku. Na cenę także wpływa miejsce wykonania danej usługi – taniej za usługę zapłacimy w mniejszych miejscowościach.

Jakiego specjalistę należy zatrudnić do pomalowania elewacji?

Malowaniem elewacji zajmują się wyspecjalizowane firmy malarskie. Warto skupić się na poszukiwaniu specjalistów poprzez portale ogłoszeniowe i rankingowe. W tym celu koniecznie sprawdź nasz ranking Najlepszych Specjalistów. Jeżeli zdecydowaliśmy się na zatrudnienie fachowców do pomalowania elewacji, należy podjąć kilka działań w celu zminimalizowania wyboru nietrafionego fachowca.

Na wybór idealnego specjalisty składają się: cena, jakość, terminowość, a także doświadczenie osoby, której zlecimy wykonanie usługi. Warto koniecznie zwracać uwagę na opinie, komentarze i liczbę gwiazdek, jaką posiada dany fachowiec. Jest to najlepsza wskazówka, co do tego, czy warto zatrudnić daną firmę do wykonania danej usługi.

Jakie farby najbardziej nadają się do malowania elewacji?

Należy zwrócić także na odporność danej farby na działanie czynników atmosferycznych. Należy wybierać te, które są odporne na długotrwałe działanie promieni ultrafioletowych, a także charakteryzujące się odpornością na wilgoć i nie wchłaniają zabrudzeń. Obecnie najbardziej popularne są farby na bazie żywic silikonowych oraz akrylowych. Cechują się dobrą jakością koloru oraz stosunkowo sporą paletą dostępnych barw. Farba silikonowa ma właściwości samozmywalne ze względu na zastosowaną powłokę. Farba akrylowa jest nieco mniej odporna na zabrudzenia, lecz pozwala „oddychać” ścianom.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Malowania Elewacji