Klimatyzatory w Puławach

Porównaj oferty od Dostawców Klimatyzatorów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 438 705 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 644 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Klimatyzacje stają się w Polsce coraz bardziej popularne – instaluje się ją w biurach, a także prywatnych domach i mieszkaniach. Odpowiednio dobrany model oraz prawidłowy montaż gwarantują efektywną pracę, a także oszczędność energii. Z naszego artykułu dowiesz się jakie funkcje posiadają klimatyzacje oraz na co zwrócić uwagę przy montażu klimatyzacji. Poszukując profesjonalistów od klimatyzacji domowych i nie tylko, koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych specjalistów.

Najważniejszą zaletą klimatyzacji jest możliwość dostosowania temperatury otoczenia do własnych potrzeb. Pozwala ona nie tylko na schłodzenie powietrza w upalne dni, ale również jego podgrzanie, kiedy za oknem panuje chłód. Wybierając odpowiedni klimatyzator, można to zrobić w sposób bardzo ekonomiczny. Domowe klimatyzatory posiadają wbudowane filtry, które oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń. Są zatem odpowiednie dla alergików oraz astmatyków – dzięki udogodnieniom ułatwiają im codzienne funkcjonowanie, zwłaszcza wiosną. Nowoczesne klimatyzatory są coraz częściej wyposażone w funkcję regulowania wilgotności powietrza. Działają one na zasadzie osuszacza – usuwają niebezpieczną dla zdrowia wilgoć z domu.

Klimatyzatory montowane są zarówno w nowo powstałych budynkach, jak i tych istniejących. W przypadku nowych domów, o montażu klimatyzacji warto pomyśleć już na etapie projektowania. Wówczas to należy oszacować, gdzie należy rozmieścić urządzenia oraz materiały instalacyjne. Umiejscowienie jednostek powinno pasować do wstępnych planów aranżacyjnych. Sam montaż powinien odbyć się przed podłączeniem instalacji elektrycznej, a po osadzeniu drzwi oraz okien, czyli po osiągnięciu stanu surowego zamkniętego. Niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu montowana jest jednostka wewnętrzna, nie powinna się ona znajdować tuż nad meblami. Dotyczy to zwłaszcza stołu, kanapy lub łóżka, gdyż bezpośredni nawiew nie jest korzystny dla naszego zdrowia.

Warto zadbać, aby jednostka wewnętrzna była umieszczona jak najbliżej okna. Jest to szczególnie istotne latem, kiedy zależy nam na efektywnym i ekonomicznym schłodzeniu pomieszczenia. Warunkiem prawidłowej pracy klimatyzacji jest jej regularne serwisowanie i odgrzybianie. Urządzenia te zapewniają stały dopływ świeżego powietrza, mimo zamkniętych okien. Nieprawidłowe podłączenie klimatyzacji może skutkować tym, że będzie ona mniej wydajna, zarówno w przypadku jednostki wewnętrznej, jak i przy zaworach zewnętrznego agregatu.

Przy budowie domu, obok klimatyzacji, warto zadbać o wybór odpowiedniego podwykonawcy do montażu instalacji grzewczej oraz z zakresu ocieplenia elewacji. Nawiązanie współpracy z profesjonalistą, który pomoże np. dobrać odpowiedni piec CO, znacznie zoptymalizuje koszt utrzymania budynku w przyszłości.


Wybierz kategorię:

Ranking najlepszych dostawców klimatyzatorów w Puławach

Klimatyzatory Puławy

Opłacalna Klimatyzacja z Montażem

146 opinii

Ten, kto planuje kupno opłacalnej klimatyzacji z montażem powinien koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i poznać ich świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

S-COM Szczotka Grzegorz - Profesjonalny Montaż Klimatyzacji w Puławach

Profesjonalny Montaż Klimatyzacji w Puławach

21 opinii

Potrzebujesz ekspertów od profesjonalnego montażu klimatyzacji w rejonie Puław lub w pobliskich powiatach? Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

HILO KLIMATYZACJA POMPY CIEPŁA - Solidny Montaż Klimatyzacji Puławy

HILO KLIMATYZACJA POMPY CIEPŁA

20 opinii

W przypadku, gdy potrzebujesz solidnego montażu klimatyzacji i szukasz najlepszych ofert to wykorzystaj doświadczenie HILO KLIMATYZACJA POMPY CIEPŁA. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki!

Navtec PSA - Pierwszorzędna Klimatyzacja Do Mieszkania Puławy

Pierwszorzędna Klimatyzacja Do Mieszkania Puławy

16 opinii

W dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od klimatyzacji do mieszkania? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Navtec PSA. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Klim-Star Krzysztof Hunek - Profesjonalna Instalacja Klimatyzacji Puławy

Profesjonalna Instalacja Klimatyzacji

15 opinii

W przypadku, gdy potrzebujesz profesjonalnej instalacji klimatyzacji w rejonie Puław i poszukujesz najlepszych rozwiązań to skorzystaj z kwalifikacji Klim-Star Krzysztof Hunek. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

KICWENT DOMINIK KRÓLIK - Znakomita Klimatyzacja Do Mieszkania Puławy

Znakomita Klimatyzacja Do Mieszkania Puławy

10 opinii

Według Ciebie znakomita klimatyzacja do mieszkania to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

T-WENT Piotr Tenderenda - Porządna Klimatyzacja Do Mieszkania Puławy

Porządna Klimatyzacja Do Mieszkania

8 opinii

Uwierz ekspertom w dziedzinie klimatyzacji do mieszkania i zatrudnij T-WENT Piotr Tenderenda. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - zobacz!

COLDMARK - Perfekcyjna Klimatyzacja Puławy

Perfekcyjna Klimatyzacja

4 opinie

COLDMARK to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie klimatyzacji. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w rejonie Puław. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

EL-BUD TOMASZ WIEJAK - Doskonały Montaż Klimatyzacji Puławy

EL-BUD TOMASZ WIEJAK

2 opinie

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz swoje zadanie specjalistom od montażu klimatyzacji. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

INTDOM MAREK KALINOWSKI - Doskonała Klimatyzacja Puławy

INTDOM MAREK KALINOWSKI

1 opinia

Ten fachowiec działa na terenie miejscowości Puławy i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu doskonałej klimatyzacji. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Najnowsze z 26 zleceń na klimatyzatory w Puławach

Okazyjna Sprzedaż Klimatyzatorów Puławy

Okazyjna sprzedaż klimatyzatorów na terenie Lubelskiego, a także duży wybór i konkurencyjna cena to Twoja specjalność? Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - warto.

 • Góra puławska

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 5 dni temu

Świetne Klimatyzatory Puławy

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia: 41-70m² Rodzaj budynku: mieszkanie Typ klimatyzacji: kanałowa Termin realizacji zamówienia: możliwy od zaraz...

 • Nałęczów

2023-01-22 do 2023-01-30

Zapotrzebowanie na klimatyzację domu, 71-100m², Puławy

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia: 71-100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: w ciągu 3 miesięcy...

 • Puławy

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapotrzebowanie na klimatyzację, zakup i montaż, dom, 51-100m², Gołąb

Zlecenie od Klienta, który planuje nabycie klimatyzerów i nie ma jeszcze dostawcy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Gołąb

2022-10-11 do 2022-10-19

Fachowa Sprzedaż Klimatyzatorów

Fachowa sprzedaż klimatyzatorów na terenie miejscowości Puławy jak również duży wybór i konkurencyjna cena to Twoja domena? Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Puławy

2022-09-22 do 2022-09-30

Wysokiej Jakości Klimatyzatory

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: do 50m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zl...

 • Puławy

2022-09-20 do 2022-09-28

Zapytanie o prace związane z klimatyzacją, 70m², Kazimierz Dolny

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: Klient prosi o poradę Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 3 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 70m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, ...

 • Kazimierz Dolny

2022-09-06 do 2022-09-14

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m², Puławy

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako dobry fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Puław. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Puławy

2022-08-19 do 2022-08-27

Świetna Klimatyzacja Puławy

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 2 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 51-100m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego do...

 • Puławy

2022-08-19 do 2022-08-27

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, do 50m², Puławy

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 2 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: do 50m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dot...

 • Puławy

2022-08-19 do 2022-08-27

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m², Puławy

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 4 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 51-100m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego do...

 • Puławy

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapytanie o prace związane z klimatyzacją, do 50m², Góra Puławska

Ten zleceniodawca jeszcze nie znalazł właściwego dostawcy dobrych klimatyzerów i napisał nam zgłoszenie - Zapytanie o prace związane z klimatyzacją, do 50m². Jako firma możesz być tym, czego poszukuje. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Góra puławska

2022-07-31 do 2022-08-08

Cenione Klimatyzery Puławy

Udowodnij Zlecającemu, że następnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Lubelskie i okolicy. Więc jeśli jesteś producentem cenionych klimatyzerów to bez zbędnej zwłoki poznaj szczegóły zapytania o treści - Szukam firmy do prac związanych z klimatyzacją, do 50m². Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Nasiłów

2022-07-24 do 2022-08-01

Dam zlecenie na prace związane z klimatyzacją, 30m², Kazimierz Dolny

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: kasetonowy Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 30m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dot...

 • Kazimierz Dolny

2022-07-23 do 2022-07-31

Solidna Klimatyzacja

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 2 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 51-100m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego do...

 • Puławy

2022-07-23 do 2022-07-31

Wysokiej Klasy Klimatyzatory

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: kanałowy Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 3 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: do 50m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy z...

 • Puławy

2022-07-22 do 2022-07-30

Dam zlecenie na prace związane z klimatyzacją, 51-100m², Puławy

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: Klient prosi o poradę Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 3 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 51-100m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obie...

 • Puławy

2022-07-21 do 2022-07-29

Zlecę wykonanie klimatyzacji domu, 41-70m², Janów Lubelski

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia: 41-70m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Typ klimatyzacji: rekomendowany przez Wykonawcę Termin realizacji zamówienia: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Janów Lubelski

2022-11-26 do 2022-12-04

Okazyjna Sprzedaż Klimatyzatorów

Dotarcie do Zleceniodawców dla specjalistów od sprzedaży klimatyzatorów nigdy nie było tak proste. Zapoznaj się ze zleceniem - Zlecę wykonanie klimatyzacji, zakup i montaż, dom, 101-200m². Jako fachowa firma złóż jedyną w swoim rodzaju ofertę stworzoną specjalnie dla Klienta. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Janów Lubelski

2022-10-20 do 2022-10-28

Klimatyzatory

Zakres zlecenia: dostawa i montaż szaf klimatyzacji precyzyjnej Powierzchnia: obiekt o pow. ok. 1000m2 Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Janów Lubelski

2022-11-04 do 2022-11-12

Zapytanie o klimatyzację domu, 21-40m², Janów Lubelski

O ile oferujesz produkty w dobrej cenie niezaprzeczalnie musisz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zapytanie jako specjalista, którego obszar działań to sprzedaż klimatyzatorów na terenie Janowa Lubelskiego i pobliskich miast. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Janów Lubelski

2022-12-07 do 2022-12-15

Bezkonkurencyjna Sprzedaż Klimatyzatorów

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 3 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 101-200m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego d...

 • Janów Lubelski

2022-08-20 do 2022-08-28

Opłacalna Sprzedaż Klimatyzatorów

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: kanałowy Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 2 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: do 50m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy z...

 • Dęblin

2022-08-26 do 2022-09-03

Opłacalna Sprzedaż Klimatyzatorów

Jako firma oferująca sprzedaż klimatyzatorów na terenie Lubelskiego i w pobliskich miejscowościach, poznaj szczegóły zlecenia - Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, do 50m². Umożliw skorzystanie Zleceniodawcy z doradztwa doradców z Twojej firmy i już dziś zaproponuj opłacalne klimatyzatory w atrakcyjnej cenie. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Dęblin

2022-07-28 do 2022-08-05

Szukam firmy do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m², Moszenki

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od klimatyzacji potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Szukam firmy do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Lubelskiego bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Moszenki

2022-07-22 do 2022-07-30

Korzystna Sprzedaż Klimatyzatorów

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: kanałowy Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 2 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: do 50m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy z...

 • Poniatowa

2022-09-24 do 2022-09-24

Otrzymaj zlecenia dla Dostawców Klimatyzatorów

Najczęstsze pytania o klimatyzacji

Jak często trzeba odgrzybiać klimatyzację?

O częstotliwości odgrzybiania klimatyzacji decyduje jej instalator. Przyjmuje się jednak, że należy ją wykonywać regularnie, najlepiej dwa razy w roku, w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. W przypadku miejsc, gdzie występuje duże zanieczyszczenie powietrza, należy to robić częściej. Serwisowanie warto wykonywać na przełomie marca i kwietnia oraz września i października. Początek wiosny charakteryzuje się dość niską wilgotnością powietrza. Przeprowadzenie prac w tym okresie pozwala na utrzymanie efektu przez dłuższy czas.

Od czego zależy całkowity koszt montażu klimatyzacji?

Klimatyzacja domowa lub biurowa zawiera w sobie głównie koszt jednostek zewnętrznej i wewnętrznej oraz pracy montera.

Z reguły, wydatek na jednostki waha się w granicach od 1500 do 3000 zł, w zależności od mocy. Najdroższe są te w systemie Multisplit, polegającym na obsłudze kilku jednostek wewnętrznych przez jedną zewnętrzną. Ich koszt oscyluje w granicach 4000 zł.

Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na koszt montażu klimatyzacji jest odległość jednostki wewnętrznej, zainstalowanej w pomieszczeniu, od zewnętrznej, która znajduje się na zewnątrz. Większa odległość skutkuje wyższym kosztem. Wszystko to za sprawą konieczności wykonania dodatkowych przejść przez ścianę. Wydłuża to czas pracy oraz znacznie ją utrudnia. Na dodatkowy koszt wpływają również takie czynniki jak korzystanie z rusztowania lub podnośnika, a także konieczność integracji z systemem wentylacyjnym.

Ostateczny wydatek może być większy, jeśli instalacja wymaga kucia ścian, a następnie maskowania nieestetycznych elementów.

W jakim pomieszczeniu warto zamontować klimatyzację?

Najlepszym rozwiązaniem jest montaż klimatyzacji w całym domu. Nie zawsze jednak jest to możliwe np. ze względów finansowych. W takiej sytuacji warto zainstalować klimatyzatory w pomieszczeniach, w których spędzamy najwięcej czasu. Klimatyzacja pokojowa powinna być zamontowana w najbardziej zacienionym miejscu na ścianie i jak najwyżej. Wpłynie to pozytywnie na jej efektywność oraz zmniejszy zużycie energii. Może to być zatem salon lub sypialnia. Warto nadmienić, że pokoje po południowej i zachodniej stronie mieszkania wymagają większego chłodzenia niż te po północnej i wschodniej.

Jak znaleźć odpowiednią firmę do montażu klimatyzacji?

Warto zapoznać się z ofertą kilku firm z okolicy i poprosić o indywidualną wycenę. Należy wybierać firmy, które oferują pełne wsparcie serwisowe i gwarancyjne. Ważne jest również doświadczenie w branży. Podczas rozmowy należy zwrócić uwagę na zakres wiedzy w omawianej dziedzinie. Internet to miejsce, w którym można znaleźć opinie o danym podwykonawcy, co często okazuje się pomocne. Sprawdzonych fachowców znajdziesz w naszych rankingu najlepszych specjalistów od klimatyzacji. Warto również zapytać przyjaciół, a także i rodzinę, którzy niedawno dokonywali podobnej inwestycji.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Dostawców Klimatyzatorów