Klimatyzatory w Lubartowie

Porównaj oferty od Dostawców Klimatyzatorów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 132 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Klimatyzacje stają się w Polsce coraz bardziej popularne – instaluje się ją w biurach, a także prywatnych domach i mieszkaniach. Odpowiednio dobrany model oraz prawidłowy montaż gwarantują efektywną pracę, a także oszczędność energii. Z naszego artykułu dowiesz się jakie funkcje posiadają klimatyzacje oraz na co zwrócić uwagę przy montażu klimatyzacji. Poszukując profesjonalistów od klimatyzacji domowych i nie tylko, koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych specjalistów.

Najważniejszą zaletą klimatyzacji jest możliwość dostosowania temperatury otoczenia do własnych potrzeb. Pozwala ona nie tylko na schłodzenie powietrza w upalne dni, ale również jego podgrzanie, kiedy za oknem panuje chłód. Wybierając odpowiedni klimatyzator, można to zrobić w sposób bardzo ekonomiczny. Domowe klimatyzatory posiadają wbudowane filtry, które oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń. Są zatem odpowiednie dla alergików oraz astmatyków – dzięki udogodnieniom ułatwiają im codzienne funkcjonowanie, zwłaszcza wiosną. Nowoczesne klimatyzatory są coraz częściej wyposażone w funkcję regulowania wilgotności powietrza. Działają one na zasadzie osuszacza – usuwają niebezpieczną dla zdrowia wilgoć z domu.

Klimatyzatory montowane są zarówno w nowo powstałych budynkach, jak i tych istniejących. W przypadku nowych domów, o montażu klimatyzacji warto pomyśleć już na etapie projektowania. Wówczas to należy oszacować, gdzie należy rozmieścić urządzenia oraz materiały instalacyjne. Umiejscowienie jednostek powinno pasować do wstępnych planów aranżacyjnych. Sam montaż powinien odbyć się przed podłączeniem instalacji elektrycznej, a po osadzeniu drzwi oraz okien, czyli po osiągnięciu stanu surowego zamkniętego. Niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu montowana jest jednostka wewnętrzna, nie powinna się ona znajdować tuż nad meblami. Dotyczy to zwłaszcza stołu, kanapy lub łóżka, gdyż bezpośredni nawiew nie jest korzystny dla naszego zdrowia.

Warto zadbać, aby jednostka wewnętrzna była umieszczona jak najbliżej okna. Jest to szczególnie istotne latem, kiedy zależy nam na efektywnym i ekonomicznym schłodzeniu pomieszczenia. Warunkiem prawidłowej pracy klimatyzacji jest jej regularne serwisowanie i odgrzybianie. Urządzenia te zapewniają stały dopływ świeżego powietrza, mimo zamkniętych okien. Nieprawidłowe podłączenie klimatyzacji może skutkować tym, że będzie ona mniej wydajna, zarówno w przypadku jednostki wewnętrznej, jak i przy zaworach zewnętrznego agregatu.

Przy budowie domu, obok klimatyzacji, warto zadbać o wybór odpowiedniego podwykonawcy do montażu instalacji grzewczej oraz z zakresu ocieplenia elewacji. Nawiązanie współpracy z profesjonalistą, który pomoże np. dobrać odpowiedni piec CO, znacznie zoptymalizuje koszt utrzymania budynku w przyszłości.


Wybierz kategorię:

Ranking najlepszych dostawców klimatyzatorów w Lubartowie

Klimatyzatory Lubartów

Solidny Montaż Klimatyzacji w Lubartowie

21 opinii

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi montażu klimatyzacji na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

HILO KLIMATYZACJA POMPY CIEPŁA - Rewelacyjna Klimatyzacja Do Domu Lubartów

Rewelacyjna Klimatyzacja Do Domu

20 opinii

Wykonanie klimatyzacji do domu będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. HILO KLIMATYZACJA POMPY CIEPŁA ma doświadczenie w branży, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Klim-Star Krzysztof Hunek - Doskonała Klimatyzacja Lubartów

Doskonała Klimatyzacja

15 opinii

Założona z pasji do klimatyzacji firma oferuje doskonała instalacja klimatyzacji na obszarze Lubartowa, a także pobliskich miast i powiatów. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Darmax - Porządna Klimatyzacja z Montażem Lubartów

Darmax

13 opinii

Wybór porządnej klimatyzacji z montażem nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Darmax pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj.

Remonty Bajda Mirosław - Solidna Klimatyzacja Lubartów

Remonty Bajda Mirosław

1 opinia

Remonty Bajda Mirosław świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Lubartowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Naprawa Sprzętu AGD Lubartów - Perfekcyjna Klimatyzacja Lubartów

Naprawa Sprzętu AGD Lubartów

1 opinia

Klimatyzacja w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

P-Instal Patryk Kaminski - Najlepsza Klimatyzacja Do Mieszkania Lubartów

Najlepsza Klimatyzacja Do Mieszkania

1 opinia

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od klimatyzacji do mieszkania to wykorzystaj doświadczenie P-Instal Patryk Kaminski. Lubartów i okolice to główny obszar ich działania. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

VDS Lubartów - Profesjonalny Montaż Klimatyzacji Lubartów

Profesjonalny Montaż Klimatyzacji Lubartów

Powierz usługę profesjonalnego montażu klimatyzacji fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Lubartów i sąsiednich miast. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

SKlima Paweł Smoliński - Profesjonalna Klimatyzacja Lubartów

SKlima Paweł Smoliński

Solidna klimatyzacja to specjalność tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w tym fachu. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - warto.

Zakład Usługowo-Handlowy AGD "TECHTOM" - Rewelacyjny Montaż Klimatyzacji Lubartów

Rewelacyjny Montaż Klimatyzacji Lubartów

Bez oporów zleć zadanie rewelacyjnego montażu klimatyzacji specjalistom z firmy Zakład Usługowo-Handlowy AGD TECHTOM. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Lubartowa i pobliskich miast. Przedzwoń i dowiedz się więcej.

Najnowsze z 28 zleceń na klimatyzatory w Lubartowie

Zapotrzebowanie na klimatyzację domu, 41-70m², Ostrów Lubelski

Zlecenie od Klienta, który planuje nabycie klimatyzerów i nie ma dostawcy. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Ostrów Lubelski

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 8 dni temu

Zapotrzebowanie na klimatyzację domu, 41-70m², Lubartów

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia: 41-70m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: możliwy od zaraz...

 • Lubartów

2023-01-17 do 2023-01-25

Potrzebna firma do klimatyzacji domu, 71-100m², Lubartów

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia: 71-100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: w ciągu 6 miesięcy...

 • Lubartów

2023-01-14 do 2023-01-22

Zapotrzebowanie na klimatyzację , 21-40m², Rozkopaczew

Ten Zlecający właśnie stoi przed wyborem firmy specjalizującej się w sprzedaży klimatyzatorów. Zapoznaj się z ogłoszeniem - Zapotrzebowanie na klimatyzację , 21-40m² i dobierz mu najlepsze rozwiązanie. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie.

 • Rozkopaczew

2022-12-30 do 2023-01-07

Opłacalna Sprzedaż Klimatyzatorów Lubartów

Dotarcie do zleceń dla ekspertów od sprzedaży klimatyzatorów nigdy nie było tak przyjemne. Zapoznaj się z ogłoszeniem - Zapytanie o serwis klimatyzacji, 4szt.. Jako profesjonalna firma złóż fachową ofertę stworzoną pod Klienta. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Lubartów

2022-11-16 do 2022-11-16

Doskonałej Jakości Klimatyzacja Lubartów

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: do 50m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dot...

 • Firlej

2022-10-02 do 2022-10-10

Doskonałe Klimatyzery Lubartów

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia: 41-70m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Typ klimatyzacji: rekomendowany przez Wykonawcę Termin realizacji zamówienia: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Janów Lubelski

2022-11-26 do 2022-12-04

Zlecę wykonanie klimatyzacji, zakup i montaż, dom, 101-200m², Janów Lubelski

Dotarcie do Klientów dla specjalistów od sprzedaży klimatyzatorów nigdy nie było tak przyjemne. Zapoznaj się ze zleceniem - Zlecę wykonanie klimatyzacji, zakup i montaż, dom, 101-200m². Jako profesjonalna firma złóż jedyną w swoim rodzaju ofertę stworzoną specjalnie dla Klienta. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Janów Lubelski

2022-10-20 do 2022-10-28

Opłacalne Klimatyzatory Lubartów

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 3 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 101-200m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego d...

 • Janów Lubelski

2022-08-20 do 2022-08-28

Zapytanie o szafy klimatyzacji, bud. ok. 1000m2, Janów Lubelski

Zlecenie od Klienta, który interesuje się cenami klimatyzatorów i nie wybrał odpowiedniego sprzedawcy. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Janów Lubelski

2022-11-04 do 2022-11-12

Zapytanie o klimatyzację domu, 21-40m², Janów Lubelski

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia: 21-40m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: możliwy od zaraz...

 • Janów Lubelski

2022-12-07 do 2022-12-15

Zapytanie o prace związane z klimatyzacją, do 50m², Góra Puławska

Wybór bezkonkurencyjnych klimatyzerów dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź Klientowi i dobierz dostosowane do wymagań rozwiązanie. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Góra puławska

2022-07-31 do 2022-08-08

Korzystna Sprzedaż Klimatyzatorów

Zleceniodawca interesuje się ofertami sprzedaży klimatyzatorów i chce skorzystać z wieloletniego doświadczenia. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Góra puławska

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

Zapytanie o klimatyzator, zakup i montaż, dom, do 50m², Ciecierzyn

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: Klient prosi o poradę Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 3 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: do 50m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiek...

 • Ciecierzyn

2022-10-24 do 2022-11-01

Zlecę wykonanie klimatyzacji domu, 41-70m², Jastków

Wciąż możesz odpowiedzieć na zlecenie Klienta jako profesjonalista od klimatyzacji. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Jastków

2023-01-05 do 2023-01-13

Szukam firmy do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m², Jastków

Przygotowanie klimatyzacji dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Szukam firmy do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Jastków

2022-08-15 do 2022-08-15

Zlecę prace związane z klimatyzacją, 101-200m², Sieprawice

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecę prace związane z klimatyzacją, 101-200m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie klimatyzacji wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Sieprawice

2022-08-19 do 2022-08-27

Potrzebna firma do klimatyzacji domu, 71-100m², Rudnik

Jeśli oferujesz produkty w dobrej cenie bezwarunkowo musisz skontaktować się w odpowiedzi na to zapytanie jako specjalista, którego działka to sprzedaż klimatyzatorów na terenie Lubelskiego, a także w sąsiednich powiatach. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Rudnik

2023-01-09 do 2023-01-17

Szukam firmy do prac związanych z klimatyzacją, do 50m², Parczew

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: do 50m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zl...

 • Parczew

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapotrzebowanie na klimatyzację w lokalu usługowym, 21-40m², Parczew

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia: 21-40m² Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: możliwy od zaraz...

 • Parczew

2022-11-22 do 2022-11-30

Okazyjna Sprzedaż Klimatyzatorów

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 6 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 101-200m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego d...

 • Łuszczów pierwszy

2022-10-14 do 2022-10-22

Dam zlecenie na klimatyzację domu, 21-40m², Turka

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia: 21-40m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Typ klimatyzacji: rekomendowany przez Wykonawcę Termin realizacji zamówienia: w ciągu 3 miesięcy...

 • Turka

2022-11-04 do 2022-11-12

Znakomita Klimatyzacja

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na klimatyzację , 140m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Lubelskie oraz przyległych powiatów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Szerokie

2023-01-27 do 2023-02-04

Szukam firmy do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m², Moszenki

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 10 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 51-100m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego d...

 • Moszenki

2022-07-22 do 2022-07-30

Dobre Klimatyzatory

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: kasetonowy Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 15m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dot...

 • Lublin

2022-09-05 do 2022-09-13

Najlepsza Klimatyzacja

Wykonanie klimatyzacji dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na prace związane z klimatyzacją, do 50m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Lublin

2022-09-11 do 2022-09-19

Fachowa Sprzedaż Klimatyzatorów

Klient poszukuje świetnej współpracy i pisze - Dam zlecenie na prace związane z klimatyzacją, do 50m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Lublin

2022-09-11 do 2022-09-19

Bezkonkurencyjna Sprzedaż Klimatyzatorów

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: kanałowy Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 3 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: do 50m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy z...

 • Lublin

2022-08-21 do 2022-08-29

Otrzymaj zlecenia dla Dostawców Klimatyzatorów

Najczęstsze pytania o klimatyzacji

Jak często trzeba odgrzybiać klimatyzację?

O częstotliwości odgrzybiania klimatyzacji decyduje jej instalator. Przyjmuje się jednak, że należy ją wykonywać regularnie, najlepiej dwa razy w roku, w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. W przypadku miejsc, gdzie występuje duże zanieczyszczenie powietrza, należy to robić częściej. Serwisowanie warto wykonywać na przełomie marca i kwietnia oraz września i października. Początek wiosny charakteryzuje się dość niską wilgotnością powietrza. Przeprowadzenie prac w tym okresie pozwala na utrzymanie efektu przez dłuższy czas.

Od czego zależy całkowity koszt montażu klimatyzacji?

Klimatyzacja domowa lub biurowa zawiera w sobie głównie koszt jednostek zewnętrznej i wewnętrznej oraz pracy montera.

Z reguły, wydatek na jednostki waha się w granicach od 1500 do 3000 zł, w zależności od mocy. Najdroższe są te w systemie Multisplit, polegającym na obsłudze kilku jednostek wewnętrznych przez jedną zewnętrzną. Ich koszt oscyluje w granicach 4000 zł.

Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na koszt montażu klimatyzacji jest odległość jednostki wewnętrznej, zainstalowanej w pomieszczeniu, od zewnętrznej, która znajduje się na zewnątrz. Większa odległość skutkuje wyższym kosztem. Wszystko to za sprawą konieczności wykonania dodatkowych przejść przez ścianę. Wydłuża to czas pracy oraz znacznie ją utrudnia. Na dodatkowy koszt wpływają również takie czynniki jak korzystanie z rusztowania lub podnośnika, a także konieczność integracji z systemem wentylacyjnym.

Ostateczny wydatek może być większy, jeśli instalacja wymaga kucia ścian, a następnie maskowania nieestetycznych elementów.

W jakim pomieszczeniu warto zamontować klimatyzację?

Najlepszym rozwiązaniem jest montaż klimatyzacji w całym domu. Nie zawsze jednak jest to możliwe np. ze względów finansowych. W takiej sytuacji warto zainstalować klimatyzatory w pomieszczeniach, w których spędzamy najwięcej czasu. Klimatyzacja pokojowa powinna być zamontowana w najbardziej zacienionym miejscu na ścianie i jak najwyżej. Wpłynie to pozytywnie na jej efektywność oraz zmniejszy zużycie energii. Może to być zatem salon lub sypialnia. Warto nadmienić, że pokoje po południowej i zachodniej stronie mieszkania wymagają większego chłodzenia niż te po północnej i wschodniej.

Jak znaleźć odpowiednią firmę do montażu klimatyzacji?

Warto zapoznać się z ofertą kilku firm z okolicy i poprosić o indywidualną wycenę. Należy wybierać firmy, które oferują pełne wsparcie serwisowe i gwarancyjne. Ważne jest również doświadczenie w branży. Podczas rozmowy należy zwrócić uwagę na zakres wiedzy w omawianej dziedzinie. Internet to miejsce, w którym można znaleźć opinie o danym podwykonawcy, co często okazuje się pomocne. Sprawdzonych fachowców znajdziesz w naszych rankingu najlepszych specjalistów od klimatyzacji. Warto również zapytać przyjaciół, a także i rodzinę, którzy niedawno dokonywali podobnej inwestycji.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Dostawców Klimatyzatorów