Dachy w Rudzie Śląskiej

Porównaj oferty od Dekarzy i Cieśli z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 448 597 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 066 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest jednym z najważniejszych oraz najbardziej kosztownych elementów podczas budowy domu. Przed rozpoczęciem montażu pokrycia dachowego należy dowiedzieć się więcej na jego temat, oraz zadbać o indywidualny projekt. Obecnie istnieje wiele rodzajów dachów do domów jednorodzinnych – począwszy od klasycznych dwuspadowych konstrukcji, kończąc na zaawansowanych naczółkowych modelach. Różni je nie tylko koszt budowy, ale także przeznaczenie i dopasowanie do określonych typów domów. Dowiedz się z naszego artykułu jak wyglądają elementy i rodzaje dachów, a także jakie są najważniejsze aspekty budowy dachów. Chcesz znaleźć fachowców w tej dziedzinie? Sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Dach jest bardzo skomplikowaną konstrukcją, która składa się z wielu elementów. Aby skutecznie zabezpieczał nasz dom przed czynnikami zewnętrznymi, należy wykonać każdy z nich w odpowiedni sposób. Sama budowa dachu w domu jednorodzinnym zamyka się w kilku etapach, jednak wszystkie prace powinien poprzedzać profesjonalny projekt, w którym zawarte będą informacje, takie jak kształt konstrukcji dachu, kąt nachylenia, lokalizacja okien, a także informacje o rozmieszczeniu krokwi. Podstawowe etapy budowy dachu to: ukończenie murów domu przed budową dachu, zbudowanie więźby dachowej, zamontowanie okien dachowych oraz innych elementów i montaż pokrycia dachu.

Przed rozpoczęciem prac montażu bądź wymiany pokrycia dachowego, często sami musimy zadbać o odpowiednie materiały do budowy dachu. Pokrycie zewnętrzne stanowi najczęściej dachówka lub blachodachówka, a zapotrzebowanie na nią otrzymamy razem z projektem budowy. Podczas montażu bądź naprawy dachu, większość potrzebnych elementów wykonana jest z drewna i możemy zamówić je w tartaku, lub wybrać modele prefabrykowane. Głównymi elementami więźby dachowej są:

 • Krokwie – jest to główny element konstrukcyjny dachu, na którym opiera się całe pokrycie dachu. Najczęściej stanowią je grube i wytrzymałe belki.
 • Łaty – długie listwy najczęściej posiadające wymiary 50 × 40 mm, które montuje się prostopadle do krokwi. To właśnie na nich opiera się całe pokrycie dachowe.
 • Murłata – ważny element nośny dachu, do którego montowane są wszystkie krokwie. Jest to element, na którym spoczywa ciężar całej konstrukcji dachu.
 • Kontrłaty – wąskie deski montowane prostopadle do łat w celu zapewnienia wentylacji oraz ewentualnego spływu wody pod pokryciem dachowym.

Ukończoną więźbę dachową należy pokryć specjalną folią, która odpowiada za szczelność całej konstrukcji oraz zabezpiecza drewniane elementy dachu przed wilgocią. Stanowi ona ważny element chroniący przed czynnikami atmosferycznymi, a także umożliwiający mycie dachów. Folie dachowe dzielimy na dwa rodzaje:

 • Folie wysokoprzepuszczalne - charakteryzuje je przepuszczalność od 700 do 5000 gramów pary wodnej na m2 podczas 24 godzin oraz brak konieczności odstępu od materiału ocieplającego.
 • Folie niskoprzepuszczalne - charakteryzuje je mała przepuszczalność pary wodnej na poziomie 100 gramów na 1 m2 w ciągu 24 godzin. Ten rodzaj folii wymaga odstępu 3 - 4 cm od warstwy ocieplającej.

Ranking najlepszych cieśli w Rudzie Śląskiej

Dachy Ruda Śląska

AMC Dach

21 opinii

Firma AMC Dach świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Rudy Śląskiej oraz przyległych powiatów. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

F.U.H. Kamil Trybala - Wysokiej Klasy Wykonanie Dachu Ruda Śląska

F.U.H. Kamil Trybala

4 opinie

Chesz znaleźć godnego uwagi profesjonalistę z zakresu wysokiej klasy wykonania dachu, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma F.U.H. Kamil Trybala jest gotowa Ci pomóc. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Specbud ZUH - Wysokiej Klasy Budowa Dachu Ruda Śląska

Specbud ZUH

4 opinie

Zleć usługę wysokiej klasy budowy dachu specjalistom z firmy Specbud ZUH. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Rudy Śląskiej i przyległych miast. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Art-dach - Profesjonalne Usługi Dekarskie w Rudzie Śląskiej

Profesjonalne Usługi Dekarskie w Rudzie Śląskiej

1 opinia

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi dekarskiej Art-dach wybija się w branży. Reputację oddają opinie zachwyconych Klientów. Aby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Firma Budowlano-Remontowa "DACHBUD IWANIAK" Dariusz Iwaniak - Perfekcyjne Dachy Ruda Śląska

Perfekcyjne Dachy

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać perfekcyjnej usługi dekarskiej w dobrej cenie to Firma Budowlano-Remontowa DACHBUD IWANIAK Dariusz Iwaniak są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednie kwalifikacje do realizacji Twoich wymagań z zakresu dachów. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

F.H.U.ADAMSKI - Wyjątkowa Budowa Dachu Ruda Śląska

F.H.U.ADAMSKI

6 opinii

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest budowa dachu. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

MKLdachbud - Doskonałe Wykonanie Dachu Jednospadowego Ruda Śląska

Doskonałe Wykonanie Dachu Jednospadowego Ruda Śląska

3 opinie

W przypadku, gdy szukasz doskonałego wykonania dachu jednospadowego w rejonie Rudy Śląskiej i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry MKLdachbud. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

JarKar Jarosław Bartodziej - Tanie Usługi Ciesielskie Ruda Śląska

JarKar Jarosław Bartodziej

1 opinia

Każdy, kto potrzebuje usługi ciesielskiej powinien już dziś zgłosić się do JarKar Jarosław Bartodziej i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz oferowaną jakość. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

EKO-BUD - Rewelacyjne Wykonanie Dachu Jednospadowego Ruda Śląska

Rewelacyjne Wykonanie Dachu Jednospadowego Ruda Śląska

EKO-BUD świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z miejscowości Ruda Śląska i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Usługi Budowlane - Solidna Budowa Dachu Ruda Śląska

Usługi Budowlane

Wybierz tych specjalistów jeśli poszukujesz właściwych ludzi do solidnej budowy dachu w miejscowości Ruda Śląska lub okolicy. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Najnowsze z 31 zleceń na budowę dachu w Rudzie Śląskiej

Doskonałe Usługi Dekarskie Ruda Śląska

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia, ewentualnie wymiana więźby - stan nieznany Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: styropapa Dodatkowe prace: wykonanie...

 • Ruda Śląska

2023-01-24 do 2023-02-01

Zlecę prace na dachu, budynek pow. ok. 20m², Ruda Śląska

Zakres zlecenia: Dach jest do wykonania od nowa krokwie i deski zgniły Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 20m² Rodzaj budynku: Ogródek działkowy Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa, gont bitumiczn...

 • Ruda Śląska

2022-10-06 do 2022-10-14

Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, do 150m², Chorzów

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, do 150m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Chorzów

2022-08-09 do 2022-08-17

Tanie Usługi Dekarskie

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: Taras przy altanie Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Dodatkowe prace: poł...

 • Chorzów

2022-08-09 do 2022-08-17

Dam zlecenie na kompleksową budowę dachu, do 150m², Zabrze

Należąc do cieśli z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Zabrze i w okolicy? Jesteś idealnym specjalistą do tego ogłoszenia. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Zabrze

2022-12-03 do 2022-12-11

Tania Budowa Dachu Ruda Śląska

Jako specjalista zaproponuj doskonałą ofertę budowy dachu. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Bez wątpliwości zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na prace na dachu, do 150m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Zabrze

2022-08-06 do 2022-08-14

Zapytanie o kompleksową budowę dachu, budynek pow. ok. 52m², Zabrze

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 52m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj p...

 • Zabrze

2022-11-18 do 2022-11-26

Znakomite Dachy Ruda Śląska

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 90m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: BLACHY NA RĄBEK Dodatkowe ...

 • Zabrze

2023-01-29 do 2023-02-06

Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, do 150m², Mikołów

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Do...

 • Mikołów

2022-11-07 do 2022-11-15

Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 301-500m², Mikołów

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 301-500m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Dodatkowe prac...

 • Mikołów

2023-01-10 do 2023-01-18

Doskonałe Dachy

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Dodatk...

 • Mikołów

2022-08-09 do 2022-08-17

Profesjonalni Cieśle Ruda Śląska

Jako sprawdzony wykonawca i profesjonalny cieśla działasz na terenie Mikołowa i w sąsiednich miastach? Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Mikołów

2022-10-31 do 2022-11-08

Zapotrzebowanie na prace na dachu, 180m², Mikołów

Zakres zlecenia: Naprawa - najprawdopodobniej wymiana dachu. Dach z przed 100 lat Powierzchnia dachu: 180m² Rodzaj budynku: dom szeregowy Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Dodatkowe pra...

 • Mikołów

2022-08-08 do 2022-08-16

Profesjonalne Wykonanie Dachu Ruda Śląska

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Do...

 • Orzesze Zazdrość

2022-10-01 do 2022-10-09

Wysokiej Klasy Budowanie Dachu

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako godny uwagi fachowiec z zakresu wysokiej klasy budowania dachu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Bytom

2022-12-30 do 2023-01-07

Zapytanie o kompleksową budowę dachu, do 150m², Bytom

Wybierz zapytanie dotyczące fantastycznego wykonania dachu od pewnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Bytom lub okolicy. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Bytom

2022-08-18 do 2022-08-26

Dam zlecenie na kompleksową budowę dachu, do 150m², Bytom

Ten Klient uważa, że najlepsze dachy to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na kompleksową budowę dachu, do 150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Bytom

2022-09-18 do 2022-09-26

Najlepsze Budowanie Dachu

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówk...

 • Bytom

2022-11-15 do 2022-11-23

Szukam ekipy do prac na dachu, 5390m² , Bytom

Zakres zlecenia: Montaż deskowania pełnego na krokwiach, C-24 heblowane , na piorowpust Powierzchnia dachu: 5390m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacho...

 • Bytom

2023-01-12 do 2023-01-20

Zapytanie o prace na dachu, budynek pow. ok. 55m², Bytom

Jako cieśla z olbrzymim doświadczeniem i specjalista stale gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Zapytanie o prace na dachu, budynek pow. ok. 55m²". Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Bytom

2023-01-25 do 2023-02-02

Zapotrzebowanie na prace na dachu, budynek pow. ok. 600m², Bytom

Zakres zlecenia: remont kominów Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 600m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: Wykonawca Zapytanie od: Wsp...

 • Bytom

2023-01-04 do 2023-01-12

Zlecę kompleksową budowę dachu, 151-200m², Bytom

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecę kompleksową budowę dachu, 151-200m², wybranie taniej budowy dachu może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bytom

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 6 dni temu

Zlecę kompleksową budowę dachu, do 150m², Bytom

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Do...

 • Bytom

2023-01-21 do 2023-01-29

Solidne Dachy

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna ...

 • Bytom

2022-08-17 do 2022-08-25

Porządne Dachy

To zapytanie o treści - Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 151-200m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Katowice i z sąsiednich miast. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Katowice

2022-09-10 do 2022-09-18

Solidne Usługi Ciesielskie

Będąc w gronie cieśli z tak bogatym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi ciesielskie na terenie miejscowości Katowice i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego zlecenia. Przedłóż dopasowaną propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Katowice

2022-11-16 do 2022-11-24

Zapotrzebowanie na prace na dachu, 201-300m², Katowice

Jako dobry cieśla realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze gotowy do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Zapotrzebowanie na prace na dachu, 201-300m²". Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Katowice

2022-08-24 do 2022-09-01

Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, do 150m², Katowice

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: Membrana Dodatkowe prace: ...

 • Katowice

2023-01-29 do 2023-02-06

Profesjonalne Wykonanie Dachu

Jeśli konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne mocne strony jako fachowca od wykonania dachu to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, do 150m². Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Katowice

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecę prace na dachu, 151-200m², Katowice

Zakres zlecenia: założenie wypadniętej dachówki Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Materiały zapewnia: do uzgodnienia Zap...

 • Katowice

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, budynek pow. ok. 30m², Katowice

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 30m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachoweg...

 • Katowice

2022-08-01 do 2022-08-09

Otrzymaj zlecenia dla Dekarzy i Cieśli

Najczęstsze pytania o budowie dachów

Jakie są rodzaje dachów i jakie mają właściwości?

Jest kilka rodzajów dachów. Dzielą się one na:

 • Dach dwuspadowy - jest to klasyczny i bardzo popularny dach w przypadku domów jednorodzinnych. Stanowią go dwie połacie, którym można nadawać różne kąty nachylenia. Budowa dachu dwuspadowego doskonale chroni całą konstrukcję budynku przed działaniem czynników zewnętrznych, a idealnym pokryciem są dachówki w formacie XXL.
 • Dach czterospadowy (namiotowy lub kopertowy) - popularny typ dachu doskonale podkreślający kwadratową bryłę budynków. Posiada cztery połacie zbiegające się w jednym, umieszczonym na środku budynku punkcie. Połacie posiadają kształt trapezów i świetnie nawiązują do klasycznych stylów budownictwa.
 • Dach mansardowy - konstrukcja wyróżniająca się eleganckim i subtelnym wyglądem. Dach ten charakteryzuje się podzielonymi połaciami o różnych kątach nachylenia, co umożliwia efektywne zagospodarowanie przestrzeni poddasza.
 • Dach pulpitowy - dach potocznie nazywany jednospadowym złożony z wyłącznie jednej połaci, wykonanej pod określonym kątem. Z technicznego punktu widzenia jest to model bardzo prosty, a tym samym tanim w budowie. Budowa dachu jednospadowego dobrze sprawdzi się w długich oraz wąskich konstrukcjach.
 • Dach płaski - dach o nachyleniu wynoszącym do kilku stopni. Bardzo praktyczne i tanie rozwiązanie umożliwiające stworzenie na nim przestrzeni użytkowej. Budowa domuz płaskim dachem mocno zyskuje na popularności.

Jaki jest koszt wykonania poszczególnych rodzajów dachu?

Koszt budowy dachu zależny jest w głównej mierze od zaawansowania technicznego danego rozwiązania, a także jego wielkości. Najtańsze w budowie są konstrukcje płaskie oraz pulpitowe, a za nowoczesne bardziej kreatywne rozwiązania będziemy zmuszeni zapłacić więcej.

Jakie są etapy budowy dachu?

Zanim rozpoczniemy prace związane ze wznoszeniem dachu, warto poznać etapy budowy. Na początku, należy ukończyć oraz przygotować mury domu. Kolejnym krokiem jest wykonanie całej konstrukcji więźby dachowej wraz z zamontowaniem okien dachowych i innych wybranych elementów. Ostatnim etapem jest montaż pokrycia dachowego, najczęściej w postaci dachówki.

Gdzie znaleźć odpowiednią firmę zajmującą się budową dachów?

Poszukiwania warto rozpocząć w Internecie, gdzie można znaleźć większość firm budowlanych, wraz z opiniami klientów na ich temat. Posiadając dostęp do takich danych, możemy w stosunkowo prosty sposób wybrać firmę świadczącą wysokiej jakości usługi. Wybierając firmę do budowy dachu, warto kierować się jej doświadczeniem na rynku oraz zadowoleniem poprzednich klientów z oferowanych usług. Wykonanie dachu na pewno warto powierzyć profesjonalistom z naszego rankingu najlepszych specjalistów.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Dekarzy i Cieśli