Układanie kostki brukowej w Zduńskiej Woli

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 424 914 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
564 949 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Zduńskiej Woli

Układanie kostki brukowej Zduńska Wola

KONSBRUK

5 opinii

KONSBRUK oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Zduńskiej Woli i okolic. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

MP Bud - Świetne Usługi Brukarskie Zduńska Wola

MP Bud

4 opinie

Świetna firma brukarska oferująca swoje usługi brukarskie w miejscowości Zduńska Wola i w pobliskich miastach. Ustal pasujący termin od razu!

Brukarstwo-Brukar Układanie Kostki Brukowej Sieradz - Wysokiej Klasy Układanie Bruku Zduńska Wola

Brukarstwo-Brukar Układanie Kostki Brukowej Sieradz

3 opinie

Nie znajdziesz innych tak znakomitych brukarzy z tak dużym doświadczeniem, świadczących usługi brukarskie w miejscowości Zduńska Wola i w okolicy. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

NRBUD - Rewelacyjne Układanie Kostki Brukowej Zduńska Wola

Rewelacyjne Układanie Kostki Brukowej Zduńska Wola

1 opinia

Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć twoje zadanie tym fachowcom od układania kostki brukowej z Zduńskiej Woli. Ustal pasujący termin od razu!

Jomar Marek Smus - Perfekcyjny Brukarz Zduńska Wola

Jomar Marek Smus

4 opinie

Ten brukarz działa na terenie Zduńskiej Woli i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnego brukarstwa. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Krzysztof Domagalski Usługi Remontowo-Budowlane - Wykwalifikowany Brukarz Zduńska Wola

Wykwalifikowany Brukarz

1 opinia

Chcesz znaleźć brukarza do realizacji usług z zakresu układania kostki brukowej? Nie musisz już dłużej szukać, ta firma jest firmą, której szukasz. Ażeby uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Firma Brukarska KAMYCZEK-Maciej D. - Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej w Zduńskiej Woli

Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej w Zduńskiej Woli

1 opinia

Od lat pracownicy firmy Firma Brukarska KAMYCZEK-Maciej D. realizują usługi z zakresu wyjątkowego układania kostki brukowej, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług brukarskich. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

P-K Bruk - Doskonałe Układanie Kostki Brukowej Zduńska Wola

P-K Bruk

4 opinie

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do układania kostki brukowej mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

KAN-EKO - Fantastyczny Brukarz Zduńska Wola

Fantastyczny Brukarz Zduńska Wola

3 opinie

Rozpocznij współpracę z KAN-EKO jeśli szukasz fantastycznych brukarzy działających w miejscowości Zduńska Wola i w sąsiednich miastach. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

NAiMAD . Usługi w zakresie projektowania i wykonywania terenów wokół domu - Najwyższej Klasy Układanie Kostki Brukowej Zduńska Wola

NAiMAD . Usługi w zakresie projektowania i wykonywania terenów wokół domu

1 opinia

Potrzebujesz ekspertów od najwyższej klasy układania kostki brukowej w rejonie Zduńskiej Woli lub w okolicznych miastach? Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Najnowsze z 25 zleceń na układanie kostki brukowej w Zduńskiej Woli

Prace Brukarskie Zduńska Wola

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Zduńska Wola

2022-12-29 do 2023-01-06

Fantastyczny Brukarz Zduńska Wola

Jako wiarygodny specjalista oraz fantastyczny brukarz działasz na terenie Zduńskiej Woli oraz w okolicy? Jeśli chcesz uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Zduńska Wola

2022-12-27 do 2023-01-04

Brukowanie Zduńska Wola

Poszukujesz zlecenia jako ekspert od profesjonalnego brukowania w miejscowości Łódzkie lub w pobliskich powiatach? Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Szadek

2022-11-16 do 2022-11-24

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 2000m², Łodzia

Układanie kostki brukowej to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w tym fachu. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Łodzia

2022-11-01 do 2022-11-01

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Zduńska Wola

Odpowiedz na zlecenie jako firma brukarska świadcząca swoje usługi brukarskie w miejscowości Zduńska Wola i w pobliskich miastach. Przedstaw wyjątkową ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

 • Zduńska Wola

2022-10-27 do 2022-11-04

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, do 50m², Zduńska Wola

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Zduńska Wola

2022-10-24 do 2022-11-01

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Wymysłów Powiat Zduńska Wola

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Kostka z firmy Drog Bruk Błaszki. Towar zwieziony na plac.••••••••••••••••••••••••...

 • Wymysłów powiat Zduńska Wola

2022-09-25 do 2022-10-03

Pierwszorzędne Brukowanie

Szukane są pierwszorzędne usługi brukarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, około 24m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z zakresu brukowania, poznaj szczegóły zlecenia. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie.

 • Łodzia

2022-08-16 do 2022-08-24

Pierwszorzędne Brukarstwo Zduńska Wola

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Szukam wykonawcy brukowania, około 12m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Beleń-Kolonia

2022-08-10 do 2022-09-01

Zlecę tylko ułożenie kostki, 101-150m², Zduńska Wola

Klient, który planuje kupno perfekcyjnej usługi brukarskiej musi koniecznie zgłosić się do brukarza takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Zduńska Wola

2022-08-08 do 2022-08-16

Pierwszorzędne Układanie Kostki Brukowej Zduńska Wola

Nie trać czasu i wybierz zlecenie na pierwszorzędne układanie kostki brukowej w Zduńskiej Woli. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Zduńska Wola

2022-08-06 do 2022-08-14

Układanie Kostki Brukowej

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi układania kostki brukowej na bardzo dobrym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest rzetelny. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Zduńska Wola

2022-07-25 do 2022-08-02

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 2410m², Zduńska Wola

Klient wprowadził zapytanie "Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 2410m²". Zrealizuj zadanie doskonałego układania bruku jako profesjonalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do wykonania prac z okolic Zduńskiej Woli i pobliskich powiatów. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Zduńska Wola

2022-07-25 do 2022-08-02

Brukowanie, 51-100m², Łask

Usługi brukarskie w wykonaniu Twojej firmy to istny majstersztyk? Jako znakomity brukarz skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które ma treść - Brukowanie, 51-100m². Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Łask

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecenie na brukowanie, do 50m², Wronowice

Jako dobry brukarz z wieloletnim doświadczeniem i specjalista stale gotowy do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca napisał "Zlecenie na brukowanie, do 50m²". Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Wronowice

2022-11-09 do 2022-11-17

Perfekcyjne Brukarstwo

Oferując usługi z zakresu brukarstwa od kilku lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Łask, ale także przyległych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Łask

2022-07-20 do 2022-07-28

Szukam ekipy na wykonanie tarasu z kostki brukowej, do 50m², Łask

Dla Klienta wybranie znakomitej firmy brukarskiej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Łasku, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Łask

2022-07-31 do 2022-08-08

Profesjonalne Układanie Bruku

Klient wprowadził zapytanie "Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m²". Wykonaj zlecenie profesjonalnego układania bruku jako specjalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia działalności z Łasku i przyległych miast. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Łask

2022-09-23 do 2022-10-01

Brukarstwo

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Łask

2022-11-06 do 2022-11-14

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 1000m², Łask

Klient szuka perfekcyjnego brukarza dla siebie i napisał - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 1000m². Jeśli oferujesz szeroki zakres usług w konkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Łask

2022-09-28 do 2022-10-06

Brukowanie kostką brukową, około 20m², Łask

Zleceniodawca, który planuje zakup usługi brukarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do brukarza takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Łask

2022-11-14 do 2022-11-22

Rewelacyjne Układanie Bruku

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu układania bruku odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zapotrzebowanie na wykonanie parkingu, placu, do 50m² i zostało napisane przez rzetelnego Konsumenta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Łask

2022-08-30 do 2022-09-07

Dobra Firma Brukarska

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Łódzkiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Jeziory

2022-07-18 do 2022-07-26

Odpowiednie Prace Brukarskie

Spraw, że prace brukarskie nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny konsultant z dziedziny prac brukarskich znajdź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Brukowanie płytą betonową, 201-300m². Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

 • Sieradz

2022-09-02 do 2022-09-10

Korzystne Prace Brukarskie

Spowoduj, że prace brukarskie nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z zakresu prac brukarskich sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Potrzebuję firmy do brukowania do 50m². Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Sieradz

2022-11-12 do 2022-11-20

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy