Układanie kostki brukowej w Łasku

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 439 056 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 666 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Łasku

Układanie kostki brukowej Łask

Dam-Mar. Brukarstwo

7 opinii

Z chwilą, gdy będziesz szukać świetnej usługi brukarskiej w dobrej cenie to Dam-Mar. Brukarstwo są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z dziedziny układania bruku. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

KONSBRUK - Najlepsze Układanie Kostki Brukowej w Łasku

Najlepsze Układanie Kostki Brukowej w Łasku

5 opinii

Powierz usługę najlepszego układania kostki brukowej ekspertom z firmy KONSBRUK. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Łasku i pobliskich powiatów. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Artur Rychlik - Solidny Brukarz Łask

Artur Rychlik

7 opinii

Jeśli poszukujesz świetnej współpracy to profesjonaliści z Artur Rychlik są dla Ciebie idealni. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

MP Bud - Profesjonalne Układanie Kostki Brukowej Łask

Profesjonalne Układanie Kostki Brukowej Łask

4 opinie

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy MP Bud, która świadczy usługi układania kostki brukowej na najwyższym poziomie. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Brukarstwo-Brukar Układanie Kostki Brukowej Sieradz - Wybitny Brukarz Łask

Brukarstwo-Brukar Układanie Kostki Brukowej Sieradz

3 opinie

Nie możesz znaleźć godnego uwagi specjalisty wykonującego usługi brukarskie? Ten brukarz jest liderem w mieście Łask. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

DIMAX - Doskonałe Układanie Kostki Brukowej Łask

DIMAX

2 opinie

Uniknij problemów i powierz prace tym zawodowcom w kwestii układania kostki brukowej. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

NRBUD - Dobre Usługi Brukarskie Łask

NRBUD

1 opinia

Firma układająca kostkę brukową NRBUD to prawdziwi profesjonaliści w temacie brukarstwa. Swoje dobre usługi brukarskie oferują Klientom w rejonie miejscowości Łask. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zobacz!

FIRMA BRUKARSKA "PADO-BRUK" - Najwyższej Klasy Brukarz Łask

Najwyższej Klasy Brukarz Łask

1 opinia

Usługi brukarskie w wykonaniu firmy brukarskiej XYZ to autentyczny majstersztyk. To najwyższej klasy brukarz. Już teraz określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi remontowo-budowlane - Wysokiej Klasy Układanie Kostki Brukowej Łask

Usługi remontowo-budowlane

3 opinie

Powierz prace dotyczące układania kostki brukowej fachowcom z miejscowości Łask. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Łasku nie mają sobie równych. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

MULTIBUD - Pierwszorzędne Brukarstwo Łask

MULTIBUD

1 opinia

Chcesz znaleźć dobrego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? MULTIBUD z Łasku będzie najszybszą drogą. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Najnowsze z 30 zleceń na układanie kostki brukowej w Łasku

Dobry Brukarz Łask

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łask

2022-11-14 do 2022-11-22

Godna Zaufania Firma Brukarska Łask

Wyślij ofertę Klientowi jako godna zaufania firma brukarska oferująca swoje usługi brukarskie na terenie Łódzkiego i w pobliskich miastach. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Wronowice

2022-11-09 do 2022-11-17

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 201-300m², Łask

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Łask

2022-11-06 do 2022-11-14

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Buczek

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Buczek

2022-11-04 do 2022-11-12

Solidne Układanie Kostki Brukowej Łask

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 1000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Podstacja Trakcyjna PT Łask, PT Rusiec (dwa obiekty) Wymagane BHP, badania lek...

 • Łask

2022-09-28 do 2022-10-06

Profesjonalne Brukarstwo Łask

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Kostka położona miała by być w garażu, wiacie i pomiędzy tymi budynkami. Jeden poz...

 • Buczek

2022-09-25 do 2022-10-03

Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m², Łask

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łask

2022-09-23 do 2022-10-01

Opłacalne Prace Brukarskie Łask

Ten Klient, który wciąż nie znalazł prac brukarskich, mimo iż szuka od wielu dni, zgłosił nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie tarasu z kostki brukowej, około 15m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Chrząstawa

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapotrzebowanie na wykonanie parkingu, placu, do 50m², Łask

Starasz się odnaleźć zlecenia do wykonania jako sprawdzony fachowiec od najwyższej klasy usług brukarskich z Łasku? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Pokaż bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Łask

2022-08-30 do 2022-09-07

Brukowanie, 51-100m², Łask

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: posesję na wjazd ,podworko Wiejskie podworko, wjazd na posesję, plyty chodni...

 • Łask

2022-08-10 do 2022-08-18

Brukowanie kostką brukową, 51-100m², Bednary-Wieś

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: usuniecie starej nawierzchni i ułożenie nowej Termin rozpoczęcia prac: możliwy od ...

 • Bednary-Wieś

2022-08-08 do 2022-08-08

Perfekcyjna Firma Brukarska

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Ułożenie kostki na wylanych tarasach Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Łask

2022-07-31 do 2022-08-08

Brukarz

Będąc w gronie brukarzy z tak dużym doświadczeniem świadczysz usługi brukarskie na terenie miejscowości Zduńska Wola i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym kandydatem do tego zlecenia. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Zduńska Wola

2022-08-08 do 2022-08-16

Najwyższej Klasy Układanie Bruku

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Zduńska Wola

2022-10-27 do 2022-11-04

Układanie Bruku

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 2400m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: 1.wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 32/63mm - 15cm 2410 m2 2.wykonanie podbudow...

 • Zduńska Wola

2022-07-25 do 2022-08-02

Układanie Bruku

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Teren przed hala magazynową. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Zduńska Wola

2022-08-06 do 2022-08-14

Układanie Kostki Brukowej

Masz zamiar wykonać zlecenie na układanie kostki brukowej, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m² to wspaniały wybór. Jeśli chcesz poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

 • Zduńska Wola

2022-12-29 do 2023-01-06

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 2410m², Zduńska Wola

Jako wybitni pracownicy macie możliwość spełnić wymagania z zakresu usług brukarskich. Zlecenie ma treść "Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 2410m²". Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Zduńska Wola

2022-07-25 do 2022-08-02

Wysokiej Klasy Układanie Bruku

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Zduńska Wola

2022-10-24 do 2022-11-01

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Zduńska Wola

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Zduńska Wola

2022-12-27 do 2023-01-04

Zapytanie o naprawę kostki brukowej, ok. 550m2, Wola Bykowska

Jako ekspert od brukarstwa i układania bruku, obsługujący Klientów z Łódzkiego i sąsiednich powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie o naprawę kostki brukowej, ok. 550m2". Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Wola Bykowska

2022-12-02 do 2022-12-10

Zlecenie na brukowanie, 51-100m², Szydłów

Będąc w branży usług brukarskich od wielu lat, głównie na obszarze Łódzkiego, ale także przyległych miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Szydłów

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o kostkę brukową, naprawę, ok. 550m2, Wola Bykowska

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Zapytanie o kostkę brukową, naprawę, ok. 550m2", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wola Bykowska

2022-11-23 do 2022-12-01

Profesjonalne Brukarstwo

Jako osoba z branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży profesjonalnego brukarstwa. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m². Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Wymysłów powiat Zduńska Wola

2022-09-25 do 2022-10-03

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, do 50m², Kolonia Karczmy

Ten Zleceniodawca napisał "Zlecenie na brukowanie kostką brukową, do 50m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie brukarza do realizacji usług z zakresu układania kostki brukowej. Przekonaj Klienta, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kolonia karczmy

2022-08-20 do 2022-08-28

Zlecenie na brukowanie, 101-150m², Dobroń

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Łódzkiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Dobroń

2023-01-24 do 2023-02-01

Rewelacyjny Brukarz

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 2000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Łodzia

2022-11-01 do 2022-11-01

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, około 24m², Łodzia

Należąc do brukarzy z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi brukarskie w miejscowości Łódzkie i w całym powiecie? Jesteś świetnym kandydatem do tego ogłoszenia. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Łodzia

2022-08-16 do 2022-08-24

Do wykonania brukowanie, około 50m², Szadek

Praca do wykonania: Ogrodzenie betonowe Powierzchnia prac: około 50m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Szadek

2022-11-16 do 2022-11-24

Najwyższej Klasy Układanie Kostki Brukowej

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Dłutów

2022-10-09 do 2022-10-17

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy