Układanie kostki brukowej w Łęczycy

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 163 790 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Układanie kostki brukowej Łęczyca - ranking najlepszych firm

Układanie kostki brukowej Łęczyca

Dobry Brukarz

4 opinie

Dobry brukarz z obszerną wiedzą z zakresu brukarstwa dbający o zadowolenie swoich Klientów. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

JARBUD - Znakomity Brukarz Łęczyca

Znakomity Brukarz

3 opinie

Wyjątkowe układanie bruku to życiowa pasja tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w fachu brukarza. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Andrzej Pawlowski - Pierwszorzędne Układanie Kostki Brukowej Łęczyca

Andrzej Pawlowski

1 opinia

Bądź pewny, że osoby, które zatrudnisz do układania kostki brukowej mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

Natalia Węglewska - Doświadczona Firma Układająca Kostkę Brukową w Łęczycy

Doświadczona Firma Układająca Kostkę Brukową w Łęczycy

Ta doświadczona firma układająca kostkę brukową z miejscowości Łęczyca to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają niezbędne doświadczenie. Nie czekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

TOM-BRUK Zbigniew Wasiak - Pierwszorzędny Brukarz Łęczyca

TOM-BRUK Zbigniew Wasiak

To jedna z najlepszych firm brukarskich zatrudniających brukarzy z tak dużym doświadczeniem, działających w miejscowości Łęczyca i w okolicy. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Rekord - Najwyższej Klasy Układanie Bruku Łęczyca

Najwyższej Klasy Układanie Bruku Łęczyca

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do układania bruku ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

NAT-POL - Najlepszy Brukarz Łęczyca

Najlepszy Brukarz

Potrzebujesz fachowców od pierwszorzędnego układania kostki brukowej w rejonie Łęczycy lub w przyległych powiatach? Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Sylw-Bet Sylwester Wrzesiński - Tanie Usługi Brukarskie Łęczyca

Tanie Usługi Brukarskie

Świadczy usługi brukarskie od lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Łęczyca, ale także okolicznych miast. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Marcin nowak - Fantastyczny Brukarz Łęczyca

Fantastyczny Brukarz Łęczyca

Brukarz z właściwym doświadczeniem w kwestii fantastycznych usług brukarskich cieszący się uznaniem wśród Klientów. Jeszcze dziś zadzwoń do nich.

Piotr wieteska - Doskonałe Układanie Kostki Brukowej Łęczyca

Piotr wieteska

Układanie kostki brukowej to specjalność ekipy z firmy Piotr wieteska - nie mają sobie równych w branży. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

30 Zleceń - Układanie Kostki Brukowej Łęczyca

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m², Podłęże

Ten Zainteresowany napisał "Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m²". Jako pierwszorzędna firma brukarska, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie złożeniem oferty, a Zlecający przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Więcej informacji prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Podłęże

2022-11-12 do 2022-11-20

Sumienna Firma Brukarska Łęczyca

Wyślij ofertę Klientowi jako sumienna firma brukarska świadcząca swoje usługi brukarskie w miejscowości Łódzkie oraz w przyległych miastach. Przedłóż dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Góra Świętej Małgorzaty

2022-10-12 do 2022-10-20

Układanie kostki brukowej - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 44 395 Brukarzy najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Usługi Brukarskie Łęczyca

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: około 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Orszewice

2022-10-12 do 2022-10-20

Brukarz Łęczyca

Jako brukarz działający na obszarze miejscowości Łęczyca i oferujący wszechstronne usługi brukarskie zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Brukowanie kostką brukową, do 50m²". Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Łęczyca

2022-10-03 do 2022-10-11

Świetna Firma Brukarska

Praca do wykonania: Wykonanie kostki pod domek ogrodowy Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Witonia

2022-10-02 do 2022-10-10

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m², Konarzew

Jako niezawodna firma brukarska, która nie ma sobie równych w regionie Łódzkiego - złóż ofertę i daj sprawdzić mu samodzielnie jak bardzo jesteś bezkonkurencyjny! Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Konarzew

2022-09-29 do 2022-10-07

Rewelacyjny Brukarz

Praca do wykonania: Wyłożenie kostki wokół nagrobka Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Witonia

2022-09-29 do 2022-10-07

Najwyższej Klasy Brukowanie Łęczyca

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 600m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Ułożenie kostki 8cm wraz z krawężnikami około 600m2 teren jest już utwardzony Termin rozpo...

 • Łęczyca

2022-08-31 do 2022-09-07

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 151-200m², Piątek

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na fantastyczne brukowanie w rejonie Łódzkiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę wykonanie prac brukarskich, 151-200m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Piątek

2022-07-22 do 2022-07-30

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, około 20m², Świnice Warckie

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Zlecenie na brukowanie kostką brukową, około 20m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Świnice Warckie

2022-07-19 do 2022-07-27

Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Łęczyca

Wykonaj prace dotyczące fantastycznego brukowania od rzetelnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Łęczyca lub okolicy. Wybierz numer jeszcze dzisiaj.

 • Łęczyca

2022-07-10 do 2022-07-18

Zlecę wykonanie parkingu, placu, 1000m², Łęczyca

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 1000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Brak-parkingi Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łęczyca

2022-06-20 do 2022-06-28

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m², Ozorków

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Ozorków

2022-06-19 do 2022-06-27

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m², Ozorków

Brukarstwo nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie układania bruku. Poznaj szczegóły zapytania, które ma treść "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Ozorków

2022-07-01 do 2022-07-09

Profesjonalne Brukowanie

Jeśli usługi brukarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Ciebie. Bazując na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie brukowania. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Ozorków

2022-07-15 do 2022-07-23

Układanie Bruku Łęczyca

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu układania bruku zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 12m² i zostało złożone przez pewnego Konsumenta. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Ozorków

2022-11-14 do 2022-11-22

Fachowe Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ozorków

2022-07-11 do 2022-07-19

Wyjątkowe Układanie Bruku

Wybierz prace dotyczące wyjątkowego układania bruku od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Łódzkiego lub okolicy. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

 • Różyce żmijowe

2022-06-04 do 2022-06-08

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 201-300m², Krośniewice

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Krośniewice

2022-05-23 do 2022-05-31

Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako godny zaufania specjalista z zakresu wyjątkowego układania kostki brukowej z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Wartkowice

2022-07-10 do 2022-07-18

Najlepsze Usługi Brukarskie

Szukane są najlepsze usługi brukarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Brukowanie kostką brukową, 2000m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu brukarstwa, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Prusak

2022-09-28 do 2022-10-06

Zlecenie na brukowanie, do 50m², Pichlice

Praca do wykonania: Obsadzenie krawężników Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: W zakres usługi wchodzi obsadzenie krawężników dookoła domu oraz w miejscu podjazdu łącznie około 100m...

 • Pichlice

2022-05-26 do 2022-06-03

Najwyższej Klasy Brukowanie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kutno

2022-05-23 do 2022-05-31

Brukarz

Zleceniodawca, który potrzebuje fantastycznej usługi brukarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do brukarza takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Kutno

2022-08-01 do 2022-08-09

Układanie Bruku

Nie trać czasu i wybierz zapytanie o fantastyczne układanie bruku w Kutnie. Ofertę prześlij po kontakcie.

 • Kutno

2022-08-23 do 2022-08-31

Doskonałe Brukarstwo

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: około 165m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Wykonanie dróg i chodników zaprojektowanych przy rozbudowie zakładu produkcyjnego Sonoco w Kutn...

 • Kutno

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 7000m², Kutno

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 7000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Wykonanie ścieżki rowerowej Kutno Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kutno

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, około 36m², Kutno

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 36m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: 2022-08-23...

 • Kutno

2022-08-21 do 2022-08-29

Dam zlecenie na wykonanie chodnika, drogi, 501m², Kutno

Zrealizuj zadanie rewelacyjnego układania bruku o treści "Dam zlecenie na wykonanie chodnika, drogi, 501m²", jako fachowiec z miejscowości Kutno. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Kutna jesteś jednym z najlepszych. Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Kutno

2022-08-14 do 2022-08-22

Zapotrzebowanie na wykonanie tarasu z kostki brukowej, do 50m², Kutno

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kutno

2022-11-01 do 2022-11-09

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy
Udostępnij znajomemu