Układanie kostki brukowej w Wałbrzychu

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 453 198 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 307 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Wałbrzychu

Układanie kostki brukowej Wałbrzych

Basia Zawadzka

3 opinie

Właśnie wybierasz wartego zaufania partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Basia Zawadzka jest na to najlepszym rozwiązaniem. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

PROBUD Krzysztof Gołda - Doskonałe Brukowanie Wałbrzych

Doskonałe Brukowanie

3 opinie

Planujesz zlecić brukowanie, a jeszcze nie masz firmy brukarskiej? PROBUD Krzysztof Gołda to dobry wybór. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

LEWAR-BUD - Fantastyczne Układanie Kostki Brukowej Wałbrzych

Fantastyczne Układanie Kostki Brukowej

3 opinie

Gdy poszukujesz świetnej współpracy to profesjonaliści z LEWAR-BUD są dla Ciebie stworzeni. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

"LUK-MAR" Usługi Brukarskie Łukasz Kaczmarczyk - Perfekcyjne Brukarstwo Wałbrzych

Perfekcyjne Brukarstwo Wałbrzych

2 opinie

Namierzenie perfekcyjnej firmy układającej kostkę brukową nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się LUK-MAR Usługi Brukarskie Łukasz Kaczmarczyk - to prawdziwi fachowcy w kwestii brukarstwa działający na terenie Wałbrzycha, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Zarezerwuj termin!

Zbigniew Gajda - Dobra Firma Brukarska Wałbrzych

Zbigniew Gajda

3 opinie

Planujesz zlecić prace, a jeszcze nie masz firmy brukarskiej? Zbigniew Gajda to rewelacyjny wybór. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

RCINWEST - Perfekcyjne Układanie Bruku Wałbrzych

RCINWEST

2 opinie

Szukasz fachowców od perfekcyjnego układania bruku w miejscowości Wałbrzych lub w pobliskich miastach? Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

DalPol - Dobra Firma Układająca Kostkę Brukową Wałbrzych

Dobra Firma Układająca Kostkę Brukową

1 opinia

Namierzenie dobrej firmy układającej kostkę brukową jest niełatwe, dlatego polecamy Ci DalPol - to prawdziwi profesjonaliści działający na terenie Wałbrzycha, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - naprawdę warto.

zbudujemydomy.com - Dobry Brukarz w Wałbrzychu

Dobry Brukarz w Wałbrzychu

1 opinia

To jedna z najlepszych firm brukarskich zatrudniających brukarzy z tak dużym doświadczeniem, działających w miejscowości Wałbrzych i w całym powiecie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Anna Grabowska goldgrab - Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej Wałbrzych

Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej

3 opinie

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy Anna Grabowska goldgrab, która świadczy usługi układania kostki brukowej na bardzo dobrym poziomie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

BMTI Projekt Marek Biel - Sumienna Firma Brukarska Wałbrzych

Sumienna Firma Brukarska Wałbrzych

2 opinie

Chcesz znaleźć brukarza do realizacji usług z zakresu układania kostki brukowej? Właśnie go znalazłeś, firma BMTI Projekt Marek Biel jest świetnym wyborem. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Najnowsze z 31 zleceń na układanie kostki brukowej w Wałbrzychu

Pierwszorzędna Firma Brukarska Wałbrzych

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 2500m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Zlecę kompleksowe wykonanie zagospodarowania terenu przy nowej inwestycji mieszkaniow...

 • Wałbrzych

2023-01-26 do 2023-02-03

Wysokiej Klasy Układanie Bruku Wałbrzych

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wałbrzych

2023-01-18 do 2023-01-26

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Wałbrzych

Dla Klienta namierzenie pierwszorzędnej firmy brukarskiej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy specjalista w kwestii brukarstwa działający na terenie Wałbrzycha, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Żeby poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Wałbrzych

2023-01-14 do 2023-01-22

Doskonałe Brukarstwo Wałbrzych

Praca do wykonania: odbudowa ok 20m2 kostki z podbudową obróbka 4 studni kablowych Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Odbudowa Kostki po wykopie na bednarkę z odtworzeniem podbudo...

 • Wałbrzych

2023-01-05 do 2023-01-13

Doskonałe Układanie Bruku

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu układania bruku wykonaj zlecenie na układanie bruku. Poznaj szczegóły zapytania - Szukam wykonawcy brukowania, do 50m². Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Wałbrzych

2022-10-24 do 2022-11-01

Fantastyczny Brukarz Wałbrzych

Jako wiarygodny specjalista oraz fantastyczny brukarz działasz na terenie Wałbrzycha oraz w okolicy? Jeśli chcesz uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Wałbrzych

2022-09-29 do 2022-10-07

Najlepsze Układanie Bruku

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Do usunięcia stara nawierzchnia asfaltowa, oraz wybrukowanie ok. 130 m2. Lokalizacja: Wałbrzych, ...

 • Wałbrzych

2022-09-27 do 2022-10-05

Prace Brukarskie Wałbrzych

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 51-100m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Wałbrzych

2022-09-20 do 2022-09-28

Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Wałbrzych

Poszukujesz skrojonego pod Ciebie zapytania? Jako rzetelny specjalista realizujący usługi brukarskie i brukarz bez konkurencji w mieście Wałbrzych poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m²". Żeby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Wałbrzych

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, około 6000m², Wałbrzych

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 6000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wałbrzych

2022-09-06 do 2022-09-06

Do wykonania brukowanie kostką brukową, około 6000m², Wałbrzych

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 6000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wałbrzych

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Wałbrzych

Zrealizuj zadanie solidnego brukowania o treści "Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m²", jako profesjonalista z miejscowości Wałbrzych. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Wałbrzycha jesteś w ścisłej czołówce. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wałbrzych

2022-08-22 do 2022-08-30

Wysokiej Klasy Układanie Bruku

Praca do wykonania: przebudowa chodnika Powierzchnia prac: około 56m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wałbrzych

2022-08-10 do 2022-08-18

Solidne Brukowanie

Ten Klient wprowadził zapytanie "Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m²". Wykonaj usługę solidnego brukowania jako profesjonalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z okolic Wałbrzycha i okolicznych powiatów. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Wałbrzych

2022-08-10 do 2022-08-18

Świetna Firma Brukarska

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: W Wałbrzychu 300m, obrzeża,krawężniki,podsypką betonowa lub kamienną,podbudowa jes...

 • Wałbrzych

2022-08-01 do 2022-08-09

Doświadczona Firma Brukarska

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wałbrzych

2022-07-29 do 2022-08-06

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Wałbrzych

Planujesz przyjąć zlecenie na układanie bruku, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m² to wspaniały wybór. Jeśli chcesz poznać Klienta skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Wałbrzych

2022-07-26 do 2022-08-03

Wysokiej Klasy Brukowanie

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Szczawno-Zdrój

2022-08-11 do 2022-08-19

Brukowanie kostką brukową, do 50m², Szczawno-Zdrój

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i wykonujesz usługi z zakresu najwyższej klasy układania bruku odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Brukowanie kostką brukową, do 50m² i zostało napisane przez pewnego Klienta. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Szczawno-Zdrój

2022-08-11 do 2022-08-19

Do wykonania brukowanie kostką brukową, 201-300m², Świebodzice

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: - jest projekt, - Klient prosi o kontakt telefoniczny. Termin rozpocz...

 • Świebodzice

2022-09-08 do 2022-09-16

Układanie Bruku

Jeśli twoja specjalność to perfekcyjne usługi brukarskie i układanie bruku na terenie Dolnośląskiego oraz przyległych powiatów to to zapytanie jest skierowane do Ciebie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Świebodzice

2022-10-11 do 2022-10-19

Prace Brukarskie

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: Do wykonania Ok 60 m2 powierzchni przed garażem + 20 m chodnika. Płyty 100x50. Termin rozpoczęcia...

 • Świebodzice

2022-09-05 do 2022-09-13

Dam zlecenie na wykonanie chodnika, drogi, do 50m², Świebodzice

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Świebodzice

2022-09-12 do 2022-09-20

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Czarny Bór

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Poszukuję firmy, która wykona demontaż i utylizację starej kostki, i ułożenie nowe...

 • Czarny Bór

2022-09-07 do 2022-09-15

Najwyższej Klasy Usługi Brukarskie

Klient szuka najwyższej klasy brukarza i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapotrzebowanie na wykonanie tarasu z kostki brukowej, do 50m². Jeśli oferujesz całe spektrum usług brukarskich w korzystnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Grzędy

2023-01-17 do 2023-01-25

Potrzebuję firmy do brukowania do 50m², Dobromierz

Chcesz wykonać zlecenie na układanie kostki brukowej, a nie masz Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Potrzebuję firmy do brukowania do 50m² to wspaniały wybór. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Dobromierz

2022-11-15 do 2022-11-23

Do wykonania brukowanie, około 15m², Świdnica

Praca do wykonania: ścieżka dł 15m Powierzchnia prac: około 15m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Świdnica

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 101-150m², Świdnica

Jeśli Brukarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Ciebie. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie brukowania. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Świdnica

2022-08-22 do 2022-08-30

Dam zlecenie na wykonanie tarasu z kostki brukowej, 51-100m², Świdnica

Usługi brukarskie w wykonaniu Twojej firmy to istny majstersztyk? Jako znakomity brukarz skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie o treści - Dam zlecenie na wykonanie tarasu z kostki brukowej, 51-100m². Zaproponuj termin!

 • Świdnica

2022-09-17 do 2022-09-25

Dam zlecenie na tylko ułożenie kostki, około 2000m², Świdnica

Zleceniodawca poszukuje dobrej jakości wykonywanych usług, pisząc - Dam zlecenie na tylko ułożenie kostki, około 2000m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Świdnica

2022-11-03 do 2022-11-11

Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: Ułożenie kostki przed garażem Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Świdnica

2022-10-24 do 2022-11-01

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy