Układanie kostki brukowej w Jeleniej Górze

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 167 822 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 935 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Jeleniej Górze

Układanie kostki brukowej Jelenia Góra

F.U.STOL-BRUK

19 opinii

Dobra firma brukarska świadcząca swoje usługi brukarskie na terenie Jeleniej Góry i w okolicznych miastach. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

"Best-Bruk" - Profesjonalne Układanie Bruku Jelenia Góra

"Best-Bruk"

11 opinii

Sprawdź tę firmę jeśli szukasz właściwych ludzi do profesjonalnego układania bruku w miejscowości Jelenia Góra lub okolicy. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Robert Bronicki GREEN SNOW - Perfekcyjna Firma Brukarska Jelenia Góra

Perfekcyjna Firma Brukarska Jelenia Góra

9 opinii

Firma Robert Bronicki GREEN SNOW oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Jeleniej Góry i okolic. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie.

PHU KRUPIŃSKI - Wysokiej Klasy Brukowanie Jelenia Góra

Wysokiej Klasy Brukowanie

7 opinii

Jeśli szukasz wysokiej klasy brukowania i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to skorzystaj z doświadczenia PHU KRUPIŃSKI. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Firma Brukarska Roboty Ziemne Dariusz Karykowski - Wysokiej Klasy Układanie Bruku Jelenia Góra

Wysokiej Klasy Układanie Bruku

4 opinie

Firma brukarska Firma Brukarska Roboty Ziemne Dariusz Karykowski zajmuje się usługami z zakresu układania bruku. Wyróżnia się doskonałymi opiniami Klientów. Ci brukarze nie mają sobie równych. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Basia Zawadzka - Sumienny Brukarz Jelenia Góra

Basia Zawadzka

3 opinie

Ten sumienny brukarz działa w branży od lat i jest specjalistą przygotowanym do współpracy - Basia Zawadzka to doskonały wybór dla Ciebie. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

"LUK-MAR" Usługi Brukarskie Łukasz Kaczmarczyk - Profesjonalny Brukarz Jelenia Góra

Profesjonalny Brukarz

2 opinie

Planujesz wybrać wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? LUK-MAR Usługi Brukarskie Łukasz Kaczmarczyk jest na to skuteczną metodą. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Marcin Jakubowski - Rewelacyjne Brukowanie w Jeleniej Górze

Rewelacyjne Brukowanie w Jeleniej Górze

1 opinia

W przypadku, gdy potrzebujesz rewelacyjnej usługi brukarskiej w dobrej cenie to firma Marcin Jakubowski jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny brukowania. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

Zakład usług budowlanych - Najwyższej Klasy Usługi Brukarskie Jelenia Góra

Najwyższej Klasy Usługi Brukarskie Jelenia Góra

1 opinia

Usługi brukarskie nie mają dla Zakład usług budowlanych żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

ROBUD - Dobry Brukarz Jelenia Góra

ROBUD

1 opinia

Zacznij działać z ROBUD jeśli szukasz dobrych brukarzy oferujących swoje usługi na terenie Jeleniej Góry i w sąsiednich miastach. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Najnowsze z 253 zleceń na układanie kostki brukowej w Jeleniej Górze

Profesjonalne Brukowanie Jelenia Góra

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: 5 M2 przed wejściem do kamienicy. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Jelenia Góra

2022-11-14 do 2022-11-22

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 200m², Jelenia Góra

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Zlecę wykonanie kostki brukowej (kompleksowo) ok 200 m2 kostki ok 80 mb obrzeża ...

 • Jelenia Góra

2022-11-04 do 2022-11-12

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 151-200m², Jelenia Góra

Nie trać energii i przyjmij zapytanie o perfekcyjne układanie bruku z Jeleniej Góry. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Jelenia Góra

2022-10-28 do 2022-11-05

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m², Jelenia Góra

Wpraw w zachwyt Klienta profesjonalnym działaniem w miejscowości Jelenia Góra. Jako znana firma brukarska podejmij się zlecenia "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m²" i udowodnij, że jego realizacja zostanie wykonana szybko i z dokładnością. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Jelenia Góra

2022-10-28 do 2022-11-05

Brukarstwo Jelenia Góra

Jeśli brukarstwo to pole działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient zgłosił "Zlecenie na brukowanie, 151-200m²". Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Jelenia Góra

2022-10-28 do 2022-11-05

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Jelenia Góra

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jelenia Góra

2022-10-24 do 2022-11-01

Profesjonalna Firma Brukarska Jelenia Góra

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako znana firma brukarska, która jest szanowana w branży w okolicy Jeleniej Góry za dokładne realizowanie usług brukarskich, podejmij się zlecenia o treści "GW zleci prace brukarskie, ok. 2000m2". Zaprezentuj dobrą propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Jelenia Góra

2022-10-03 do 2022-10-11

Dam zlecenie na wykonanie parkingu, placu, około 28m², Jelenia Góra

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: około 28m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Jelenia Góra

2022-09-21 do 2022-09-29

Brukowanie kostką brukową, około 25m², Jelenia Góra

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi brukarskiej Twoja firma wybija się w branży. Marka, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie uszczęśliwić zlecających. Zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Jelenia Góra

2022-09-21 do 2022-09-29

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 5m², Jelenia Góra

Praca do wykonania: Kostka brukowa dookoła pomnika na cmentarzu Powierzchnia prac: około 5m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Jelenia Góra

2022-09-09 do 2022-09-17

Pierwszorzędne Brukarstwo

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Brukowanie płytą betonową, 51-100m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Jelenia Góra

2022-08-28 do 2022-09-05

Pierwszorzędne Brukarstwo

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Jelenia Góra

2022-08-17 do 2022-08-25

Prace brukarskie, 280m2, Jelenia Góra

Zakres zlecenia: prace brukarskie Zakres prac: - wywóz nawierzchni asfaltowej wraz z utylizacją 80x3,5= 280m2, - demontaż krawężników - 151mb, - ułożenie krawężników - 151mb, - ułożenie kostki brukowej 10cm - 280m2 na podsy...

 • Jelenia Góra

2022-08-11 do 2022-08-19

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 230m², Jelenia Góra

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 230m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Jelenia Góra

2022-08-11 do 2022-08-19

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Jelenia Góra

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jelenia Góra

2022-08-07 do 2022-08-15

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 201-300m², Jelenia Góra

Dla Zlecającego, który napisał - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 201-300m², znalezienie znakomitych prac brukarskich jest niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Jelenia Góra

2022-08-02 do 2022-08-10

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Jelenia Góra

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Miejsce wykonania zlecenia: Jelenia Góra Zakres prac: 1. Wywóz nawierzchni asfal...

 • Jelenia Góra

2022-08-02 do 2022-08-10

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 2000m², Jelenia Góra

Praca do wykonania: Wykonanie opasek wokół budynku Powierzchnia prac: około 2000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Wykonanie opasek wokół budynków z obrzeży 8x30x1000 łącznie ok 2000m2 + ułożenie agrowłók...

 • Jelenia Góra

2022-07-26 do 2022-08-03

Najwyższej Klasy Układanie Bruku Jelenia Góra

Upewnij się, że Klienci zlecający układanie bruku są sprawdzeni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako profesjonalista od układania bruku. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Jelenia Góra

2022-07-26 do 2022-08-03

Potrzebuję firmy do brukowania płytą betonową, do 50m², Jelenia Góra

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Jelenia Góra

2022-07-20 do 2022-07-28

Najwyższej Klasy Firma Brukarska

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Jelenia Góra

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m², Jelenia Góra

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Jelenia Góra

2022-07-19 do 2022-07-27

Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Jelenia Góra

Chcesz wykonać zlecenie na brukowanie, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m² to rewelacyjny pomysł. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Jelenia Góra

2022-07-17 do 2022-07-25

Prace brukarskie, ok. 1500m2, Jelenia Góra

Profesjonalne brukowanie to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w fachu brukarza. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Jelenia Góra

2022-07-13 do 2022-07-21

Brukowanie kostką brukową, około 1000m², Jelenia Góra

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 1000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Jelenia Góra

2022-07-06 do 2022-07-14

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m², Jelenia Góra

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Jelenia Góra

2022-07-05 do 2022-07-13

Brukarz Jelenia Góra

Klient szuka nieprzeciętnego brukarza dla siebie i pisze - Zlecę tylko ułożenie kostki, około 5m². Jeśli oferujesz szeroki zakres usług brukarskich w dobrych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Jelenia Góra

2022-06-24 do 2022-07-02

Doskonałe Usługi Brukarskie

Zakres prac: brukowanie Powierzchnia prac: ok. 4000m2 Oferty: samej robocizny Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Jelenia Góra

2022-06-21 do 2022-06-29

Bezkonkurencyjne Prace Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Jelenia Góra

2022-06-20 do 2022-06-28

Solidne Układanie Bruku

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Zjazd do garażu Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Jelenia Góra

2022-06-14 do 2022-06-22

Najlepsze Układanie Kostki Brukowej

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, około 60m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z miejscowości Jelenia Góra i z sąsiednich miast. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Jelenia Góra

2022-06-11 do 2022-06-19

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy