Projektowanie ogrodów w Słupcy

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 170 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 159 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Słupcy

Projektowanie ogrodów Słupca

Firma Damian Koronkowski

3 opinie

W dalszym ciągu poszukujesz specjalisty od projektów ogrodu? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Firma Damian Koronkowski. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

ViDa Garden Daria Pawlaczyk - Doskonała Aranżacja Ogrodu Słupca

ViDa Garden Daria Pawlaczyk

2 opinie

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy ViDa Garden Daria Pawlaczyk, która świadczy usługi aranżacji ogrodu na bardzo wysokim poziomie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Gospodarstwo Szkółkarskie K.T Idzik - Wysokiej Klasy Aranżacja Ogrodu Słupca

Wysokiej Klasy Aranżacja Ogrodu

1 opinia

W przypadku, gdy potrzebujesz wysokiej klasy aranżacji ogrodu w rejonie Słupcy i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Gospodarstwo Szkółkarskie K.T Idzik. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę.

Adrian Kubicki - Fantastyczne Projektowanie Zieleni Słupca

Fantastyczne Projektowanie Zieleni Słupca

1 opinia

Firma Adrian Kubicki oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Słupcy oraz przyległych powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

P.U.B. A.Putz - Perfekcyjne Projektowanie Ogrodów w Słupcy

Perfekcyjne Projektowanie Ogrodów w Słupcy

1 opinia

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii projektowania ogrodów. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Rafał Brzeziński - Doskonałe Nowoczesne Ogrody Słupca

Doskonałe Nowoczesne Ogrody

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie nowoczesnych ogrodów i zatrudnij Rafał Brzeziński. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

OGRODZENIA AUGUSTYNIAK - Najlepsze Aranżacje Ogrodów Słupca

OGRODZENIA AUGUSTYNIAK

Jeszcze poszukujesz specjalisty od aranżacji ogrodów? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom OGRODZENIA AUGUSTYNIAK. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Usługi ogrodnicze - Solidne Projektowanie Ogrodów Słupca

Solidne Projektowanie Ogrodów

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera do realizacji swoich planów? Usługi ogrodnicze z Słupcy jest na to najlepszym rozwiązaniem. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

TERRA Środowisko i Rolnictwo Anna Szablewska - Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodów Słupca

TERRA Środowisko i Rolnictwo Anna Szablewska

Sprawdź TERRA Środowisko i Rolnictwo Anna Szablewska jeśli szukasz doświadczonych ludzi do pierwszorzędnego projektowania ogrodów w miejscowości Słupca lub sąsiednim mieście. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Paweł Jakubowski - Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów Słupca

Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów Słupca

Według Ciebie perfekcyjne projekty ogrodu to niełatwe zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z Paweł Jakubowski doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Najnowsze z 31 zleceń na projektowanie ogrodów w Słupcy

Profesjonalne Projektowanie Zieleni Słupca

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Słupca

2022-11-02 do 2022-11-10

Projektowanie Ogrodu Słupca

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: budynek biurowy Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do...

 • Kazimierz Biskupi

2022-10-08 do 2022-10-16

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 251-300m2, Pyzdry

Jeżeli jeszcze jako dobra firma od projektów ogrodu szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 251-300m2. Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Wielkopolskiego bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Pyzdry

2022-11-05 do 2022-11-13

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Pyzdry

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Pyzdry

2022-10-04 do 2022-10-12

Perfekcyjne Projektowanie Ogrodów Słupca

Bądź pewny, że Klienci zlecający projektowanie ogrodów są pewni. Skontaktuj się z nim jako specjalista od projektowania ogrodów. Aby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Września

2022-11-19 do 2022-11-27

Najlepsza Aranżacja Ogrodu Słupca

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: letni Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do ara...

 • Września

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 7 dni temu

Zlecenie na wymianę istniejącego ogrodu, 151-200m2, Września

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aranża...

 • Września

2023-01-21 do 2023-01-29

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, Konin

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Sad Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do aranż...

 • Konin

2022-08-21 do 2022-08-29

Aranżacja ogrodu, 201-250m2, Konin

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Konin

2023-01-10 do 2023-01-18

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 50-100m2, Konin

Najlepsze projektowanie ogrodu to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Konin

2022-09-25 do 2022-10-03

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 500m2, Konin

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Konin

2023-01-20 do 2023-01-28

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, poniżej 50m2, Gniezno

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Budowa ogrodu zimowego w bloku na balkonie Rodzaj budynku na posesji: Blok Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sug...

 • Gniezno

2022-10-30 do 2022-11-07

Solidne Projektowanie Ogrodu

Masz zamiar wykonać zlecenie na projektowanie ogrodu, a nie masz Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1500m2 to dobry pomysł. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Gniezno

2023-01-15 do 2023-01-23

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu

Zleceniodawca szuka doskonałej współpracy, pisząc - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 50-100m2. To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Skrzetuszewo

2022-10-29 do 2022-11-06

Zlecę wymianę istniejącego ogrodu, 251-300m2, Mogilno

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realizacji Powierzc...

 • Mogilno

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Mogilno

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom szeregowy Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ara...

 • Mogilno

2022-12-10 do 2022-12-18

Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do...

 • Krzymów

2022-08-26 do 2022-09-03

Najlepsze Projekty Ogrodów Słupca

Ten Klient uważa, że najlepsze projekty ogrodów to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 101-150m2". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Krzymów

2022-08-26 do 2022-09-03

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Środa Wielkopolska

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi planowania ogrodów na najwyższym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest rzetelny. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Środa Wielkopolska

2022-08-04 do 2022-08-12

Solidne Projektowanie Zieleni

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu projektowania zieleni zrealizuj zlecenie na projektowanie zieleni. Dowiedz się jakie potrzeby ma Klient, który pisze - Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 50-100m2. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Środa Wielkopolska

2022-12-14 do 2022-12-22

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 201-250m2, Jarocin

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Jarocin

2022-09-25 do 2022-10-03

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Pobiedziska

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi planowania ogrodów na bardzo wysokim poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest sprawdzony. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Pobiedziska

2022-08-18 do 2022-08-26

Doskonałe Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom szeregowy Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia...

 • Siekierki wielkie

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Paczkowo

Ten Klient myśli, że znakomite projekty ogrodów to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Paczkowo

2022-09-22 do 2022-09-30

Projekty Ogrodów

Klient szuka dobrej jakości wykonywanych usług, pisząc - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2. To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Pleszew

2022-12-31 do 2023-01-08

Zlecenie na wymianę istniejącego ogrodu, 101-150m2, Osiek Mały

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do...

 • Osiek Mały

2022-10-16 do 2022-10-24

Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodu

Szukasz zlecenia do wykonania jako godny uwagi specjalista z zakresu pierwszorzędnego projektowania ogrodu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Karczewo

2022-08-21 do 2022-08-29

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 151-200m2, Dobrzyca

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i realizujesz usługi z zakresu projektowania ogrodów wykonaj zlecenie, które ma treść - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 151-200m2 i zostało złożone przez pewnego Konsumenta. Wybierz numer i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Dobrzyca

2022-08-21 do 2022-08-29

Wysokiej Klasy Projektowanie Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aran...

 • Koło

2022-11-05 do 2022-11-13

Aranżacja Ogrodu

Szukasz zlecenia do wykonania jako sprawdzony profesjonalista z zakresu pierwszorzędnej aranżacji ogrodu z Koła? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Koło

2022-10-16 do 2022-10-24

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Koło

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 201-250m2", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Przedzwoń i prześlij ofertę - naprawdę warto.

 • Koło

2022-07-23 do 2022-07-31

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów