Projektowanie ogrodów w Szamotułach

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 662 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 136 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Szamotułach

Projektowanie ogrodów Szamotuły

Solidne Aranżacje Ogrodów

21 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie aranżacji ogrodów i zatrudnij TS Andrzej Okleka usługi ogrodnicze. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Ogrody Jachnik - Najlepsze Ogrody Przydomowe Szamotuły

Ogrody Jachnik

7 opinii

Uwierz ekspertom w dziedzinie ogrodów przydomowych i zatrudnij Ogrody Jachnik. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

M&Z Piękny Ogród - Wysokiej Klasy Projektowanie Zieleni Szamotuły

M&Z Piękny Ogród

7 opinii

Firma MZ Piękny Ogród oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Szamotuł oraz przyległych powiatów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Ogród Poznań - Doskonałe Projektowanie Zieleni Szamotuły

Doskonałe Projektowanie Zieleni Szamotuły

5 opinii

Zatrudnij firmę Ogród Poznań jeśli szukasz kompetentnych ludzi do doskonałego projektowania zieleni na terenie Szamotuł lub okolicy. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Ogrodowy Raj - Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodów Szamotuły

Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodów

5 opinii

Projektowanie ogrodów to specjalność ekipy z firmy Ogrodowy Raj - są jednymi z najlepszych w branży. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę.

Greener Architektura zieleni - Profesjonalne Nowoczesne Ogrody Szamotuły

Greener Architektura zieleni

2 opinie

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od nowoczesnych ogrodów? Skorzystaj z doświadczenia Greener Architektura zieleni. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

P.W.GaRden - Najlepsze Projektowanie Ogrodów Szamotuły

Najlepsze Projektowanie Ogrodów

1 opinia

Chcesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę do realizacji swoich planów? P.W.GaRden z Szamotuł będzie najszybszą drogą. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

Mdach Paweł Mucha - Najlepsze Planowanie Ogrodu w Szamotułach

Najlepsze Planowanie Ogrodu w Szamotułach

4 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to eksperci z Mdach Paweł Mucha są dla Ciebie stworzeni. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Szkolkakopanina.pl - Profesjonalne Projektowanie Ogrodu Szamotuły

Szkolkakopanina.pl

2 opinie

Uniknij problemów i zleć twoje zadanie tym fachowcom od projektowania ogrodów z Szamotuł. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna "Razem" w Szamotułach - Pierwszorzędne Planowanie Ogrodu Szamotuły

Pierwszorzędne Planowanie Ogrodu Szamotuły

2 opinie

Pragniesz znaleźć wartego zaufania specjalistę z zakresu pierwszorzędnego projektowania ogrodów, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna Razem w Szamotułach jest do Twojej dyspozycji. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najnowsze z 28 zleceń na projektowanie ogrodów w Szamotułach

Profesjonalna Aranżacja Ogrodu Szamotuły

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu aranżacji ogrodu wykonaj zlecenie, które ma treść - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 201-250m2 i zostało złożone przez sprawdzonego Konsumenta. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Szamotuły

2023-01-16 do 2023-01-24

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 101-150m2, Szamotuły

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Szamotuły

2022-12-31 do 2023-01-08

Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 2600m2, Palędzie

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: budynek handlowo-usługowy Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy ...

 • Palędzie

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 400m2, Szamotuły

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Szamotuły

2022-08-15 do 2022-08-23

Zapotrzebowanie na wymianę istniejącego ogrodu, 50-100m2, Wronki

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aranżacji:...

 • Wronki

2022-07-30 do 2022-08-07

Najwyższej Klasy Planowanie Ogrodów Szamotuły

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do...

 • Ceradz dolny

2023-01-19 do 2023-01-27

Rewelacyjne Projekty Ogrodów Szamotuły

Na wypadek jeśli jeszcze jako dobra firma od projektów ogrodu poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 201-250m2. Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Wielkopolskie bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Ceradz dolny

2023-01-20 do 2023-01-28

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Oborniki

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Oborniki

2023-01-18 do 2023-01-26

Projektowanie Ogrodów Szamotuły

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje P...

 • Oborniki

2022-11-26 do 2022-12-04

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 251-300m2, Sierosław

Zaoszczędź sobie kłopotów i przyjmij zlecenie na doskonałe projektowanie ogrodów z miejscowościWielkopolskie. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Sierosław

2022-09-20 do 2022-09-21

Wyjątkowa Aranżacja Ogrodu

Zapytanie o treści - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 400m2 jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Wielkopolskiego i z sąsiednich miast. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Lusowo

2022-10-14 do 2022-10-22

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 50-100m2, Lusowo

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchn...

 • Lusowo

2022-08-07 do 2022-08-15

Solidna Aranżacja Ogrodu

To zlecenie o treści - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 50-100m2 jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Wielkopolskie i z sąsiednich miast. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Krzywy las

2022-12-20 do 2022-12-28

Perfekcyjne Projektowanie Ogrodów

Perfekcyjne projektowanie ogrodów to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Buk

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 2 dni temu

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 600m2, Chyby

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 600m2", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Chyby

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 5 dni temu

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Sława Wielkopolska

Szukasz zlecenia jako fachowiec od profesjonalnego projektowania zieleni w rejonie Wielkopolskiego lub w rejonie powiatu? Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Sława wielkopolska

2022-09-03 do 2022-09-11

Profesjonalne Projekty Ogrodów

Klient napisał zlecenie brzmiące "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 151-200m2". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie projektów ogrodu daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Dopiewiec

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Dopiewiec

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Dopiewiec

2022-11-04 do 2022-11-12

Znakomite Projekty Ogrodów

Ten Klient jest zdania, że znakomite projekty ogrodów to nieproste zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Dopiewo

2022-08-11 do 2022-08-19

Aranżacja ogrodu, 1450m2, Grudna

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu projektowania ogrodów wykonaj zlecenie na projektowanie ogrodów. Zapoznaj się ze zleceniem - Aranżacja ogrodu, 1450m2. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Grudna

2022-08-13 do 2022-08-21

Aranżacja Ogrodu

Przyjmij zadanie solidnej aranżacji ogrodu o treści "Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 1000m2", jako specjalista z miejscowości Wielkopolskie. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Wielkopolskiego nie masz sobie równych. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Opalenica

2022-11-12 do 2022-11-20

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 3000m2, Czarnków

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Czarnków

2022-12-27 do 2023-01-04

Fantastyczne Projektowanie Zieleni Szamotuły

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego rea...

 • Murowana Goślina

2022-08-10 do 2022-08-18

Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 700m2, Kuźnica Zbąska

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Kuźnica zbąska

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 450m2, Poznań

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Poznań

2022-08-18 do 2022-08-26

Profesjonalne Planowanie Ogrodów

Wybierz zapytanie dotyczące profesjonalnego planowania ogrodów od wiarygodnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Poznań lub sąsiednim mieście. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Poznań

2022-09-06 do 2022-09-14

Rewelacyjne Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Poznań

2022-09-04 do 2022-09-12

Fantastyczne Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchni...

 • Poznań

2022-11-07 do 2022-11-15

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów