Projektowanie ogrodów w Złotowie

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 432 808 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 339 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Złotowie

Projektowanie ogrodów Złotów

Wysokiej Klasy Projektowanie Ogrodów w Złotowie

Już od kilku lat pracownicy firmy GOSPODARSTWO ROLNE ARENAGRAS realizują usługi z zakresu wysokiej klasy projektowania ogrodów, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Ecobuilding - Solidne Nowoczesne Ogrody Złotów

Solidne Nowoczesne Ogrody Złotów

Poszukujesz profesjonalistów od nowoczesnych ogrodów? Wykorzystaj doświadczenie Ecobuilding. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

MT-Garden - Solidne Aranżacje Ogrodów Złotów

MT-Garden

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie aranżacji ogrodów i zatrudnij MT-Garden. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Romb S.A. - Profesjonalne Aranżacje Ogrodów Złotów

Profesjonalne Aranżacje Ogrodów Złotów

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne walory firmy, której specjalnością jest projektowanie ogrodów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Znawcy Zieleni - Wysokiej Klasy Planowanie Ogrodu Złotów

Znawcy Zieleni

Już od kilku lat pracownicy Znawcy Zieleni wykonują usługi z zakresu wysokiej klasy projektowania ogrodów, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

USŁUGI OGRODNICZO-BUDOWLANE - Perfekcyjne Projektowanie Zieleni Złotów

USŁUGI OGRODNICZO-BUDOWLANE

Przygotowanie aranżacji ogrodów będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. USŁUGI OGRODNICZO-BUDOWLANE ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Green Devils Karol Czerwiński - Pierwszorzędne Aranżacje Ogrodów Złotów

Green Devils Karol Czerwiński

Zaufaj fachowcom w dziedzinie aranżacji ogrodów i zatrudnij Green Devils Karol Czerwiński. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

GreenDevils - Solidne Projektowanie Ogrodów Złotów

GreenDevils

Zrealizuj swoje założenia dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy GreenDevils, która świadczy usługi projektowania ogrodów na ponadprzeciętnym poziomie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

TIVOLO sp.j. M.Gniot & R.Zdrenka - Solidne Planowanie Ogrodu Złotów

TIVOLO sp.j. M.Gniot & R.Zdrenka

Osiągnij założone cele dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi planowania ogrodu na bardzo wysokim poziomie. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Grani-Tek - Fantastyczne Projektowanie Zieleni Złotów

Grani-Tek

Grani-Tek świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Złotowa i okolic. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Najnowsze z 29 zleceń na projektowanie ogrodów w Złotowie

Planowanie Ogrodów Złotów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: parter bloku Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Bolesławowo

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 201-250m2, Piła

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzc...

 • Piła

2022-08-09 do 2022-08-17

Najlepsze Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Niwy

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 6 dni temu

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1300m2, Szczecinek

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Szczecinek

2023-01-19 do 2023-01-27

Projektowanie Ogrodów Złotów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma...

 • Szczecinek

2022-10-12 do 2022-10-20

Wyjątkowa Aranżacja Ogrodu Złotów

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na wyjątkowa aranżacja ogrodu w rejonie Szczecinka i oczekujesz rzetelnego klienta to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2", jest gotowy wybrać ofertę Twojej niezawodnej firmy. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Szczecinek

2022-10-30 do 2022-11-07

Najlepsza Aranżacja Ogrodu

Masz zamiar wykonać zlecenie na aranżacja ogrodu, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Zlecę aranżację nowego ogrodu, 800m2 to wspaniały wybór. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Szczecinek

2023-01-07 do 2023-01-15

Pierwszorzędna Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Radacz

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 7 dni temu

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 50-100m2, Chodzież

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Chodzież

2022-08-10 do 2022-08-18

Projekty Ogrodów Złotów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do a...

 • Chodzież

2023-01-09 do 2023-01-17

Najlepsza Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: budynek handlowo-usługowy Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje ...

 • Trzcianka

2022-09-30 do 2022-10-08

Profesjonalne Planowanie Ogrodów

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 50-100m2 jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z Nakła nad Notecią i okolic. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Nakło nad Notecią

2023-01-18 do 2023-01-26

Solidne Projektowanie Zieleni Złotów

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na solidne projektowanie zieleni w rejonie Chojnic i szukasz najlepszych zleceń to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 151-200m2", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Chojnice

2022-09-03 do 2022-09-11

Rewelacyjne Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Chojnice

2022-10-27 do 2022-11-04

Solidna Aranżacja Ogrodu

Wykonaj zlecenie dotyczące solidnej aranżacji ogrodu od pewnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy na terenie Chojnic. Skontaktuj się z nimi już teraz.

 • Chojnice

2022-12-26 do 2023-01-03

Najlepsze Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: zabudowa tarasu Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia d...

 • Chojnice

2022-07-21 do 2022-07-29

Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom szeregowy Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Chojnice

2022-08-09 do 2022-08-17

Wysokiej Klasy Projektowanie Ogrodu

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu projektowania ogrodu przyjmij zlecenie na projektowanie ogrodu. Poznaj szczegóły zapytania - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 3000m2. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Czarnków

2022-12-27 do 2023-01-04

Dam zlecenie na wymianę istniejącego ogrodu, 101-150m2, Nowa Wieś

Zrealizuj zapytanie dotyczące solidnego projektowania zieleni od wiarygodnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Kujawsko-pomorskiego lub okolicy. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Nowa wieś

2022-09-17 do 2022-09-17

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Tuchola

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na solidne projektowanie zieleni w rejonie Tucholi i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę aranżację nowego ogrodu, 201-250m2", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej profesjonalnej firmy. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Tuchola

2022-10-16 do 2022-10-17

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2, Wągrowiec

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzc...

 • Wągrowiec

2023-01-15 do 2023-01-23

Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu projektowania ogrodów realizuj zlecenie na projektowanie ogrodów. Poznaj szczegóły zapytania - Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 20000m2. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Złocieniec

2022-09-11 do 2022-09-19

Rewelacyjne Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Złocieniec

2022-11-14 do 2022-11-22

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1000m2, Złocieniec

Zleceniodawca poszukuje rewelacyjnej współpracy, pisząc - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1000m2. To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Złocieniec

2023-01-23 do 2023-01-31

Profesjonalne Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Złocieniec

2022-11-06 do 2022-11-14

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 201-250m2, Chojnice

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Chojnice

2022-08-09 do 2022-08-17

Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Rogoźno

2023-01-03 do 2023-01-11

Doskonałe Projektowanie Zieleni

Planujesz przyjąć zlecenie na projektowanie zieleni, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 201-250m2 to dobry pomysł. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Kruszyn krajeński

2022-11-28 do 2022-12-06

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2, Białe Błota

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu projektowania zieleni przyjmij zlecenie na projektowanie zieleni. Poznaj szczegóły zapytania - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2. Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Białe Błota

2023-01-25 do 2023-02-02

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów