Projektowanie ogrodów w Gnieźnie

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 418 817 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Gnieźnie

Projektowanie ogrodów Gniezno

Perfekcyjne Nowoczesne Ogrody Gniezno

7 opinii

Na wypadek jeśli wciąż szukasz dobrej firmy od nowoczesnych ogrodów to zaufaj doświadczeniu Ogrody Jachnik. Gniezno i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

Firma ogrodnicza "Zielony Młynik" - Fantastyczne Projektowanie Zieleni Gniezno

Firma ogrodnicza "Zielony Młynik"

4 opinie

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii projektowania zieleni z miejscowości Gniezno. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Greener Architektura zieleni - Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów Gniezno

Greener Architektura zieleni

2 opinie

Wiele długich lat pracownicy Greener Architektura zieleni wykonują usługi z zakresu projektowania ogrodów, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Ogród z pasją - Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodów Gniezno

Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodów

2 opinie

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest projektowanie ogrodów. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

Kater Paweł Marciniak - Rewelacyjna Aranżacja Ogrodu Gniezno

Kater Paweł Marciniak

1 opinia

Powierz usługę aranżacji ogrodu ekspertom firmy Kater Paweł Marciniak z miejscowości Gniezno. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Gniezna nie mają sobie równych. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

Kompleksowe Usługi - Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodów w Gnieźnie

Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodów w Gnieźnie

20 opinii

W przypadku, gdy interesuje Cię najwyższej klasy projektowanie ogrodów i szukasz najlepszych ofert to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Kompleksowe Usługi. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie.

Greenland Garden - Fantastyczne Projektowanie Ogrodów Gniezno

Fantastyczne Projektowanie Ogrodów Gniezno

1 opinia

Po prostu zleć zadanie projektowania ogrodów ekspertom firmy Greenland Garden z miejscowości Gniezno. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Gniezna nie mają sobie równych. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Ace od Spades - Staranne Aranżacje Ogrodów Gniezno

Ace od Spades

1 opinia

Według Ciebie staranne aranżacje ogrodów to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Ace od Spades doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

3-2-1 Tomasz Romański - Doskonałe Projektowanie Zieleni Gniezno

Doskonałe Projektowanie Zieleni

3 opinie

Chcesz znaleźć specjalistów od doskonałego projektowania zieleni w miejscowości Gniezno lub w okolicznych miastach? Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Ogrody Gniezno Katarzyna Kaczała - Doskonałe Projektowanie Ogrodów Gniezno

Ogrody Gniezno Katarzyna Kaczała

3 opinie

Zleć prace dotyczące projektowania ogrodów profesjonalistom firmy Ogrody Gniezno Katarzyna Kaczała z miejscowości Gniezno. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Gniezna są jednymi z najlepszych. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Najnowsze z 24 zleceń na projektowanie ogrodów w Gnieźnie

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1500m2, Gniezno

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Gniezno

2023-01-15 do 2023-01-23

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, poniżej 50m2, Gniezno

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Budowa ogrodu zimowego w bloku na balkonie Rodzaj budynku na posesji: Blok Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sug...

 • Gniezno

2022-10-30 do 2022-11-07

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 50-100m2, Skrzetuszewo

Jeżeli w dalszym ciągu jako dobra firma od projektów ogrodu poszukujesz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 50-100m2. Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z Wielkopolskiego bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Skrzetuszewo

2022-10-29 do 2022-11-06

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 101-150m2, Karczewo

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: Domek rekraacyjny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ara...

 • Karczewo

2022-08-21 do 2022-08-29

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Pobiedziska

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia d...

 • Pobiedziska

2022-08-18 do 2022-08-26

Projektowanie Ogrodów Gniezno

Masz zamiar wykonać zlecenie na projektowanie ogrodów, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 1500m2 to doskonały wybór. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Września

2022-11-19 do 2022-11-27

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Września

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: letni Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do ara...

 • Września

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 5 dni temu

Profesjonalne Planowanie Ogrodów Gniezno

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aranża...

 • Września

2023-01-21 do 2023-01-29

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 101-150m2, Siekierki Wielkie

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 101-150m2". Zrealizuj zlecenie najwyższej klasy aranżacji ogrodu jako specjalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do podjęcia zleceń z okolic Wielkopolskiego i przyległych miast. Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Siekierki wielkie

2022-10-03 do 2022-10-11

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu Gniezno

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Paczkowo

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecę wymianę istniejącego ogrodu, 251-300m2, Mogilno

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realizacji Powierzc...

 • Mogilno

2022-09-07 do 2022-09-15

Projektowanie Ogrodów

Przyjmij zlecenie najlepszego projektowania ogrodów o treści "Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 201-250m2", jako specjalista z miejscowości Mogilno. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Mogilna jesteś jednym z najlepszych. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Mogilno

2022-12-10 do 2022-12-18

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Słupca

Chcesz przyjąć zlecenie na projektowanie zieleni, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 201-250m2 to doskonały pomysł. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Słupca

2022-11-02 do 2022-11-10

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 800m2, Swarzędz

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Swarzędz

2022-12-07 do 2022-12-15

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Środa Wielkopolska

Próbujesz znaleźć Klienta jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Środy Wielkopolskiej. Przyczyń się do realizacji jego celów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Środa Wielkopolska

2022-08-04 do 2022-08-12

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 50-100m2, Środa Wielkopolska

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchn...

 • Środa Wielkopolska

2022-12-14 do 2022-12-22

Wyjątkowe Planowanie Ogrodów

Chcesz wykonać zlecenie na planowanie ogrodów, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 251-300m2 to świetny pomysł. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Pyzdry

2022-11-05 do 2022-11-13

Doskonałe Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Pyzdry

2022-10-04 do 2022-10-12

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 50-100m2, Murowana Goślina

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako warty zaufania profesjonalista z zakresu fantastycznego projektowania ogrodu z Wielkopolskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Murowana Goślina

2022-08-10 do 2022-08-18

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 101-150m2, Koziegłowy

Nie marnuj energii i wybierz zapytanie o rewelacyjne projektowanie ogrodu z miejscowościWielkopolskie. Złóż bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Koziegłowy

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 2 dni temu

Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 1300m2, Kicin

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Kicin

2022-12-04 do 2022-12-12

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 2000m2, Kliny

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realiza...

 • Kliny

2023-01-18 do 2023-01-26

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2, Żnin

Zrealizuj usługę profesjonalnego projektowania ogrodu o treści "Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2", jako specjalista z miejscowości Żnin. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Żnina jesteś w ścisłej czołówce. Więcej informacji prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Żnin

2022-07-31 do 2022-08-08

Projektowanie Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Żnin

2022-11-13 do 2022-11-21

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów