Ogrodnik w Słupcy

Porównaj oferty od Ogrodników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 430 722 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 237 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Profesjonalna opieka nad ogrodami w ostatnich latach zyskuje na popularności. Piękny i zadbany przydomowy skwer to wizytówka nieruchomości, wokół której jest położony. Ogród, podobnie jak wnętrze budynku, wymaga systematycznej pielęgnacji. Zarówno stworzenie zieleńca, jak i jego utrzymanie w nienagannej kondycji to połączenie wysiłku, pracy i odpowiedniej wiedzy. W tym celu warto zatrudnić wykwalifikowaną kadrę. Wykwalifikowanych ogrodników znajdziesz w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dowiedz się, w czym może pomóc Ci ogrodnik , czytając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Profesjonalny ogrodnik świadczy wiele usług. Z pomocą specjalisty możliwe będzie zaaranżowanie niewielkiej przestrzeni przed domem, jak i stworzenie eleganckiego ogrodu od podstaw. Doświadczenie, a także niezbędne wykształcenie fachowca, umożliwia właściwe wykorzystanie terenu i jego potencjału. Co istotne, ogrodnik stworzy ogród w zależności od możliwości i potrzeb właściciela terenu. O ile każdy marzy o estetycznej przestrzeni, o tyle nie każdy ma czas na ciągłe przycinanie, nawożenie i podlewanie roślin. Ogrodnik przygotuje projekt zielonej przestrzeni, dobierze odpowiednie rośliny oraz stworzy estetyczne rabaty. Proces aranżacji ogrodu to moment na założenie wszelkich systemów, dzięki którym dalsza opieka nad ogrodami będzie przyjemna i, co najważniejsze, łatwa. Ten proces, oprócz doboru roślin i stworzenia projektu, obejmuje przede wszystkim jego realizację. Ogrodnik sadzi wybrane rośliny, a następnie dba o ich prawidłowy rozwój.

Należy pamiętać, że założenie ogrodu to dopiero początek. Przydomowy skwerek wymaga systematycznej pracy, a także pielęgnacji, nawożenia, koszenia trawników i wykonywania prac porządkowych. Decydując się na założenie ogrodu należy mieć świadomość, iż opieka nad ogrodami obejmuje okres od wczesnej wiosny, do później jesieni. Ogrodnik wykona także doraźne prace działkowe polegające na okresowych porządkach, wycince drzew, czy przycinaniu krzewów. Ogrodnik przyjdzie z pomocą także, gdy potrzebujesz przekopać teren, uporządkować zalegające drewno, wyplewić ścieżkę, czy też skosić trawnik. Grabienie liści, tak również wywóz gruzu z działki to zadania, którymi zajmie się każdy specjalista związany z zieleńcami. Cena usług ogrodniczych, co istotne, obejmuje profesjonalny sprzęt do prac ogrodowych. Zatrudniając ogrodnika nie musisz dodatkowo angażować środków finansowych w kosztowne narzędzia.

Pojęcie „ogród” swoim zasięgiem, oprócz roślinności, obejmuje także całą infrastrukturę z tarasami włącznie. Profesjonalne usługi ogrodnicze to także sztuka zakładania ciągów komunikacyjnych i stref wypoczynku. Montaż ogrodzeń, wykonywanie elementów z kostki brukowej, budowa altanek oraz wykonywanie tarasów to kolejne usługi, które świadczy doświadczony ogrodnik.

Ranking najlepszych ogrodników w Słupcy

Ogrodnik Słupca

ZAMLIFT Daniel Zamecki

5 opinii

Usługi ogrodnicze w wykonaniu ZAMLIFT Daniel Zamecki to prawdziwy majstersztyk. To dobry ogrodnik. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

GARDENING - Perfekcyjne Utrzymanie Ogrodów Słupca

Perfekcyjne Utrzymanie Ogrodów

4 opinie

Właśnie wybierasz godnego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? GARDENING z Słupcy będzie najszybszą drogą. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Firma ogrodnicza "Zielony Młynik" - Dobra Firma Ogrodnicza w Słupcy

Dobra Firma Ogrodnicza w Słupcy

4 opinie

Dobra firma ogrodnicza świadcząca swoje usługi w miejscowości Słupca oraz w przyległych miastach. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Firma Damian Koronkowski - Solidne Koszenie Trawy Słupca

Firma Damian Koronkowski

3 opinie

Chcesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Firma Damian Koronkowski z Słupcy jest na to najlepszym rozwiązaniem. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

PHU "RYDER'' Adam Ryder - Świetne Prace Ogrodnicze Słupca

Świetne Prace Ogrodnicze Słupca

3 opinie

Jeżeli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z PHU RYDER Adam Ryder perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

Janusz Przepióra - Znakomity Ogrodnik Słupca

Znakomity Ogrodnik

2 opinie

Wypatrujesz fachowca świadczącego usługi ogrodnicze? Ci ogrodnicy są wyjątkowi wśród firm ogrodniczych. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Prace Ogrodowe "InPasja" - Rewelacyjna Opieka Na Ogrodami Słupca

Rewelacyjna Opieka Na Ogrodami Słupca

1 opinia

Zleć usługę rewelacyjnej opieki nad ogrodami fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Słupca i sąsiednich powiatów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Adrian Kubicki - Perfekcyjne Prace Ogrodnicze Słupca

Adrian Kubicki

1 opinia

Wciąż poszukujesz specjalisty od prac ogrodniczych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Adrian Kubicki. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Gospodarstwo Szkółkarskie K.T Idzik - Solidna Pielęgnacja Ogrodów Słupca

Solidna Pielęgnacja Ogrodów

1 opinia

Pielęgnacja ogrodów na najwyższym poziomie to dla firmy Gospodarstwo Szkółkarskie K.T Idzik pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Sebastian Nowak - Rewelacyjne Koszenie Trawy Słupca

Rewelacyjne Koszenie Trawy

2 opinie

Zleć usługę koszenia trawy profesjonalistom z miejscowości Słupca. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Słupcy są w ścisłej czołówce. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 27 zleceń na ogrodnika w Słupcy

Dobrzy Ogrodnicy Słupca

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: linie elektryczne, budynki Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Informac...

 • Strzałkowo

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 2 dni temu

Zlecenie na wycinkę krzewów, 7–10szt., Słupca

Nawiąż współpracę jako profesjonalny ogrodnik z wyjątkowym doświadczeniem w kwestii pielęgnacji ogrodów. W Twojej firmie wykorzystanie nowoczesnych metod pracy to zwykła rzecz. Przedłóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - zadzwoń niezwłocznie.

 • Słupca

2023-01-11 do 2023-01-19

Fachowe Usługi Ogrodnicze Słupca

Zlecane prace: montaż systemu nawadniania kropelkowego System ma nawadniać: trawnik Obszar do nawadniania: 100–500m² Problemy z obecnym systemem: żaden, tylko montaż Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty:...

 • Słupca

2023-01-06 do 2023-01-14

Ogrodnicy

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew, krzewów, mulczer Liczba roślin do wycięcia: 200szt. Wysokość drzew/krzewów: 11–12m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: firma Termin skorzystania ...

 • Orchowo

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 4–6szt., Strzałkowo

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 4–6szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z o...

 • Strzałkowo

2022-10-16 do 2022-10-24

Najwyższej Klasy Usługi Ogrodnicze

Zlecający, który planuje zakup usługi ogrodniczej winien już teraz zgłosić się do ogrodnika takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Zaproponuj termin od razu!

 • Słupca

2022-10-13 do 2022-10-21

Doskonałe Utrzymanie Ogrodów Słupca

Jeżeli wykonujesz zlecenia na doskonałe utrzymanie ogrodów w rejonie Słupcy i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebna firma do wycięcia drzew, 4–6szt.", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

 • Słupca

2022-08-17 do 2022-08-25

Utrzymanie Ogrodów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 35szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: Ogrodzenia Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatko...

 • Polanowo

2022-08-13 do 2022-08-21

Zapytanie o system nawadniający, obszar 501 – 1000 m², Osowo

Zlecane prace: spuszczenie wody na zimę z systemu nawadniania trawnika System ma nawadniać: trawnik Obszar do nawadniania: 501 – 1000 m² Problemy z obecnym systemem: spuszczenie wody Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje d...

 • Osowo

2022-12-08 do 2022-12-16

Pierwszorzędna Pielęgnacja Ogrodów Słupca

Zakres zlecenia: opieka nad grobem Zlecane prace: sprzątanie grobu Powierzchnia ogrodu: 1m² Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatkowe: Grób położony na cmentarzu w Pyzdrach k. Wrześni. Opieka stała np. w okresach co 3...

 • Pyzdry

2022-10-26 do 2022-11-03

Dobre Usługi Ogrodnicze

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z o...

 • Września

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebna firma do wycięcia drzew, krzewów, 7–10szt., Września

Spraw, że opieka na ogrodami nie będzie dla Klienta problemem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny specjalista z branży opieki nad ogrodami sporządź idealną ofertę pod ogłoszenie - Potrzebna firma do wycięcia drzew, krzewów, 7–10szt.. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Września

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 6 dni temu

Zapotrzebowanie na przycinkę drzew i krzewów, plewienie, ogród 3000m², Września

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł prac ogrodniczych, pomimo że szuka od kilku tygodni, wysłał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na przycinkę drzew i krzewów, plewienie, ogród 3000m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Klienta. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Września

2022-12-28 do 2022-12-28

Zlecę prace działkowe, ogród 501-1000m², Września

Zakres zlecenia: założenie i opieka nad ogrodem Zlecane prace: przygotowanie terenu, zakup roslin, posadzenie roslin Powierzchnia ogrodu: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatkowe: ogród wg własnego pomysłu...

 • Września

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebna firma, która wykona prace działkowe, ogród 20m², Września

Powinieneś zaproponować współpracę jeśli Twoja działalność została zawiązana z pasji do pielęgnacji ogrodów i oferuje perfekcyjne utrzymanie ogrodów na obszarze Wrześni, a także okolicznych miast i powiatów. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Września

2022-09-02 do 2022-09-02

Godna Zaufania Firma Ogrodnicza Słupca

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zlecane prace: montaż zraszaczy System ma nawadniać: trawnik, krzewy Obszar do nawadniania: 100–500m² Problemy z obecnym systemem: żaden, tylko montaż Zleceniodawca: firma Ter...

 • Konin

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 8 dni temu

Szukam firmy do wycinki krzewów, 25szt., Konin

Ten Klient poszukując opieki nad ogrodami powinien natknąć się na Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Szukam firmy do wycinki krzewów, 25szt.. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Konin

2022-08-27 do 2022-09-04

Zlecę przycinkę drzew i krzewów, przygotowanie ogrodu do zimy, ogród 501-1000m², Konin

Odpowiedz na zlecenie jako firma ogrodnicza świadcząca swoje usługi na terenie Konina oraz w rejonie powiatu. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Konin

2022-09-13 do 2022-09-21

Dobrzy Ogrodnicy

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 4–6szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: linie elektryczne Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzy...

 • Konin

2022-08-18 do 2022-08-26

Pielęgnacja Ogrodów

Poszukiwane są profesjonalne usługi ogrodnicze w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę przycinkę drzew i krzewów, koszenie trawy, ogród do 100m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny pielęgnacji ogrodów, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Konin

2022-09-14 do 2022-09-22

Profesjonalna Pielęgnacja Ogrodów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew, krzewów Liczba roślin do wycięcia: 50szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: linie elektryczne Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: firma Informacje ...

 • Konin

2022-11-09 do 2022-11-17

Dobra Opieka Na Ogrodami

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Konina. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Konin

2022-09-27 do 2022-10-05

Opieka Na Ogrodami

Podjęcie decyzji o wyborze opieki nad ogrodami nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec pomóż i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapytanie o przygotowanie ogrodu do zimy, ogród do 100m². Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Konin

2022-10-13 do 2022-10-21

Potrzebna firma, która wykona przycinkę drzew i krzewów, ogród do 100m², Konin

To zapytanie o treści - Potrzebna firma, która wykona przycinkę drzew i krzewów, ogród do 100m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Konina i okolic. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Konin

2022-09-30 do 2022-10-08

Szukam firmy do wycinki drzew, 7–10szt., Konin

To zapytanie o treści - Szukam firmy do wycinki drzew, 7–10szt. jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Konina oraz przyległych powiatów. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Konin

2022-10-10 do 2022-10-18

Bezkonkurencyjna Opieka Na Ogrodami

Udowodnij Klientowi, że lepszej propozycji opieki nad ogrodami prędko nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego, więc jeśli poszukuje bezkonkurencyjnej opieki nad ogrodami to koniecznie powinien poznać Twoją Firmę. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Miłosław

2022-10-19 do 2022-10-27

Zapytanie o przycinkę drzew i krzewów, koszenie trawy, grabienie liści, ogród 100-500m², Gniezno

Zakres zlecenia: prace działkowe Zlecane prace: przycinka drzew i krzewów, koszenie trawy, grabienie liści Powierzchnia ogrodu: 100-500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Gniezno

2022-09-12 do 2022-09-13

Otrzymaj zlecenia dla Ogrodników

Najczęstsze pytania o ogrodnictwie

Ile kosztuje praca ogrodnika?

Wynagrodzenie za pracę ogrodnika jest uzależnione od wielu czynników. Opieka nad ogrodami świadczona jest przez profesjonalne podmioty, jak i osoby prywatne, co także wpływa na cennik oferowanych usług. Koszt usług ogrodniczych waha się w zależności od zakresu prac, jakie należy wykonać w ogrodzie, a także od regionu, w którym pracuje ogrodnik. Cena będzie także uzależniona od wielkości terenu, na którym ogrodnik będzie wykonywał swoją pracę. W przypadku aranżacji i zakładania ogrodów do kosztu robocizny, należy doliczyć także cenę za poszczególne rośliny, kamienie ozdobne, czy materiał na ścieżki.

Zarówno profesjonalne firmy, jak i osoby prywatne, oferują swego rodzaju abonament w przypadku długoterminowych umów o opiekę nad ogrodem. Jest to atrakcyjna opcja dla osób, które nie mają czasu na dodatkowe prace w ogrodzie, a zależy im na estetycznym utrzymaniu otoczenia wokół nieruchomości.

Jaki jest zakres prac ogrodnika?

Opieka nad ogrodami obejmuje szeroki zakres działań. Ogrodnik jest osobą, która pomoże zbudować przydomowy skwer od podstaw. Przygotuje on aranżację przestrzeni, projekt ogrodu wraz z doborem roślin, krzewów i drzew. Ponadto, osoba ta zajmuje się samą realizacją gotowych projektów – przygotowuje grunt pod sadzenie i wysiew, usuwa zbędną roślinność, montuje systemy nawadniające i siewne. Z uwagi na fakt, że ogród to nie tylko rośliny, praca ogrodnika polega na tworzeniu ścieżek komunikacyjnych, a nawet tarasów, altan i miejsc wypoczynkowych. Osoba świadcząca usługi ogrodnicze zajmuje się także drobnymi pracami w ogrodzie, wymagającymi profesjonalnego sprzętu, takimi jak: wycinka drzew, czy przycinanie krzewów. Dodatkowo, ogrodnik pomoże w uporządkowaniu ogrodowej przestrzeni poprzez wywóz śmieci czy wyplewienie chwastów.

Kiedy należy zdecydować się na zatrudnienie ogrodnika?

W przypadku tworzenia ogrodu od podstaw, najlepiej jest zatrudnić ogrodnika, który podejmie się zaprojektowania zielonej przestrzeni, a następnie przystąpi do jej realizacji. Znacznie łatwiej jest utrzymać ogród, gdy jest stworzony zgodnie ze sztuka ogrodniczą. Niemniej jednak, fachowiec pomoże także w przypadku kryzysowych sytuacji, kiedy teren zielony wymknął się spod kontroli. Opieka nad ogrodami to proces złożony i całoroczny. Ogrodnik będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku osób zapracowanych, które nie mogą lub po prostu nie lubią oddawać się pracy w ogrodzie.

Gdzie znaleźć najlepszego ogrodnika w swoim mieście?

Internet, a przede wszystkim wszelkie strony z ofertami to doskonałe miejsce na znalezienie ogrodnika – zarówno profesjonalnej firmy, jak i osoby prywatnej. Łatwy dostęp do wielu ofert sprawia, że bez problemu znajdziesz dogodnego dla siebie ogrodnika w okolicy. Koniecznie sprawdź listę doświadczonych wykonawców w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dodatkowo, nie zaszkodzi rozejrzeć się w okolicy, szukając ogłoszeń w lokalnej gazecie lub pytając znajomych i rodziny.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Ogrodników