Wyburzenia we Włodawie

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 272 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 409 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek we Włodawie

Wyburzenia Włodawa

Dobra Firma Wyburzeniowa

2 opinie

Chcesz powierzyć kucie betonu, a jeszcze nie masz firmy wyburzeniowej? AutoBoss Polska Korporacja Budowlana sp.z.o.o to świetny wybór. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Patryk Futa - Perfekcyjne Wyburzanie Budynków Włodawa

Patryk Futa

Oczaruje Cię fachowe działanie Patryk Futa w rejonie Włodawy. Ta firma wyburzeniowa posiada sprawnych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że realizację wyburzania budynków zakończą szybko. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

HoliBud - Perfekcyjne Usuwanie Azbestu Włodawa

Perfekcyjne Usuwanie Azbestu Włodawa

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to główne walory firmy HoliBud, której specjalnością jest usuwanie azbestu. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

Ireneusz Celiński - Perfekcyjne Kruszenie Betonu Włodawa

Ireneusz Celiński

Już od kilku lat pracownicy firmy Ireneusz Celiński świadczą usługi z zakresu kruszenia betonu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

RENOMEX - Pierwszorzędne Wyburzanie Budynków Włodawa

RENOMEX

RENOMEX świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Włodawy oraz przyległych powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

FIRMA BUDOWLANO-REMONTOWA PIOTR TCHÓRZEWSKI - Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Włodawa

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Włodawa

Znalezienie perfekcyjnej firmy wyburzeniowej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się FIRMA BUDOWLANO-REMONTOWA PIOTR TCHÓRZEWSKI - to prawdziwi fachowcy w kwestii rozbiórki budynków działający w rejonie Włodawy, którzy znają się na swojej pracy. Ustal pasujący termin już teraz!

F.H.U. BRUK-CLEAN - Staranne Wyburzenia Włodawa

F.H.U. BRUK-CLEAN

Zaufaj fachowcom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij F.H.U. BRUK-CLEAN. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Usługi Budowlane Krzysztof Muda - Najlepsze Wyburzenia, Rozbiórki Włodawa

Najlepsze Wyburzenia, Rozbiórki

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz ekspertów od wyburzeń, rozbiórek to wykorzystaj doświadczenie Usługi Budowlane Krzysztof Muda. Włodawa i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Egondom - Profesjonalne Kucie Betonu Włodawa

Profesjonalne Kucie Betonu

Firma Egondom świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Włodawa i okolic. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Ewrteyjhgdfs - Doskonałe Wyburzenia we Włodawie

Doskonałe Wyburzenia we Włodawie

Podekscytuje Cię sprawne działanie Ewrteyjhgdfs w okolicach Włodawy. Ta firma wyburzeniowa posiada sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację wyburzeń wykonają błyskawicznie. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 24 zleceń na wyburzenia we Włodawie

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 301-500m², Włodawa

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 301-500m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie wyburzeń, rozbiórek daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Włodawa

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 5 dni temu

Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, do 100m², Włodawa

Zapytanie o treści - Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, do 100m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Włodawa i z sąsiednich miast. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Włodawa

2023-01-17 do 2023-01-25

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Włodawa

Skontaktuj się z Klientem jako dobra firma wyburzeniowa świadcząca swoje doświadczenie na terenie Włodawy i w pobliskim rejonie. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Włodawa

2022-12-18 do 2022-12-26

Wyburzenia Włodawa

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek drewniany kryty blachą murowany komin częściowo podpiwniczony Te...

 • Wojciechów

2022-09-01 do 2022-09-09

Staranne Rozbiórki Włodawa

Ten Zleceniodawca nadal potrzebuje specjalisty od rozbiórek. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Złóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Wojciechów

2022-09-01 do 2022-09-09

Wyburzania Budynków Włodawa

Rodzaj prac: Rozbiórka szklarni Rodzaj obiektu: Szklarnia Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Fundament płytki 70 cm rozsypuje sie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w r...

 • Kijany gm spiczyn pow.Leczna woj. Lubelskie

2022-08-28 do 2022-08-30

Zapytanie o wyburzenie obiektu, do 100m², Łęczna

Nadal możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako dobra firma od rozbiórek. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Łęczna

2022-08-16 do 2022-08-24

Firma Wyburzeniowa Włodawa

Dla Klienta wybranie rzetelnej firmy wyburzeniowej nie jest proste, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Łęcznej, którzy znają się na swojej pracy. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów.

 • Łęczna

2022-09-19 do 2022-09-27

Profesjonalne Wyburzania Budynków

Na wypadek jeśli wciąż jako dobra firma od wyburzań budynków szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Chełma na pewno udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Chełm

2023-01-03 do 2023-01-11

Profesjonalne Wyburzenia

Rodzaj prac: I wywóz gruzu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Chełm

2023-01-03 do 2023-01-11

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Chełm

Ten Klient uważa, że staranne wyburzania budynków to nieprosty temat. Napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Chełm

2022-10-20 do 2022-10-27

Znakomite Wyburzania Budynków

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Chełm

2022-10-20 do 2022-10-27

Staranne Wyburzania Budynków

Ten Zlecający nadal szuka profesjonalistów od wyburzań budynków. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, 101-200m², chcąc trafić w dobre miejsce. Umów się na konkretny termin od razu!

 • Ladeniska

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, do 100m², Zawieprzyce-Kolonia

Ten Zleceniodawca wciąż poszukuje dobrej firmy od wyburzeń, rozbiórek. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, do 100m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Zawieprzyce-Kolonia

2022-11-28 do 2022-11-28

Dam zlecenie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 514m², Komarówka Podlaska

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: Stodoła Powierzchnia obiektu: 514m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: 2023-04-01...

 • Komarówka Podlaska

2022-10-28 do 2022-11-05

Znakomite Wyburzenia

Jeśli jeszcze jako profesjonalista od wyburzeń poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 80m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Lubelskie z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Mełgiew

2022-12-30 do 2023-01-07

Najlepsze Wyburzenia

Olśnij tego Zlecającego profesjonalnym działaniem na terenie Lubelskiego. Jako znana firma wyburzeniowa wykonaj zlecenie "Zapotrzebowanie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 420m²" i zapewnij, że realizacja wyburzeń zostanie wykonana szybko i z dokładnością. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Mełgiew

2022-10-17 do 2022-10-25

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, do 100m², Mełgiew

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: 30m2 rozbiurka strop i ściany dom drewniany obmurowany Termin rozpoczęci...

 • Mełgiew

2022-10-26 do 2022-11-03

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków Włodawa

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 40m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kawka

2022-07-29 do 2022-08-06

Prace rozbiórkowe, 100m², Kalinówka

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od wyburzeń, rozbiórek. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Kalinówka

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 83m², Lubartów

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 83m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Lubartów

2022-08-07 do 2022-08-15

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, do 100m², Lubartów

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Obora niska Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowi...

 • Lubartów

2022-12-27 do 2023-01-04

Znakomita Firma Wyburzeniowa

Jako znakomita firma wyburzeniowa, która nie ma sobie równych na terenie Świdnika - skontaktuj się z Klientem i pozwól przekonać mu się na własne oczy o tym, że jesteś bezkonkurencyjny! Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Świdnik

2022-09-15 do 2022-09-28

Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, 38m², Świdnik

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 38m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Świdnik

2022-07-24 do 2022-08-01

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek