Wyburzenia w Tomaszowie Lubelskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 448 458 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 060 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Tomaszowie Lubelskim

Wyburzenia Tomaszów Lubelski

Max-bud Mariusz Paszt

3 opinie

Zleć zadanie kucia betonu fachowcom firmy Max-bud Mariusz Paszt z miejscowości Tomaszów Lubelski. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Tomaszowa Lubelskiego są jednymi z najlepszych. Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

KAZIMIERZ PISARCZYK - USŁUGI SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWE - Najlepsze Wyburzenia Tomaszów Lubelski

Najlepsze Wyburzenia Tomaszów Lubelski

Gdy poszukujesz doskonałej współpracy to specjaliści z KAZIMIERZ PISARCZYK - USŁUGI SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWE są dla Ciebie idealni. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Drog-Bud - Staranne Rozbiórki Tomaszów Lubelski

Drog-Bud

Jeszcze szukasz specjalisty od rozbiórek? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Drog-Bud. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Usługi Remontowo-Budowlane BRUKKER Łukasz Romańczuk - Doskonałe Kucie Betonu w Tomaszowie Lubelskim

Doskonałe Kucie Betonu w Tomaszowie Lubelskim

Starasz się odnaleźć godnego uwagi specjalistę z zakresu doskonałego kucia betonu z Tomaszowa Lubelskiego, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Usługi Remontowo-Budowlane BRUKKER Łukasz Romańczuk jest gotowa Ci pomóc. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Kazimierzma - Staranne Wyburzenia Tomaszów Lubelski

Kazimierzma

Podekscytuje Cię sprawne działanie Kazimierzma w okolicach Tomaszowa Lubelskiego. Ta firma wyburzeniowa posiada sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację wyburzeń wykonają błyskawicznie. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Norbert b - Porządne Wyburzenia Tomaszów Lubelski

Norbert b

Planujesz wybrać dobrego specjalistę do realizacji swoich planów? Norbert b jest na to skuteczną metodą. Nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

GOZDBUD - Pierwszorzędne Usuwanie Azbestu Tomaszów Lubelski

GOZDBUD

Potrzebujesz specjalisty od wyburzeń? Zaufaj doświadczeniu GOZDBUD. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Kamil Kuśmierczak - Wysokiej Klasy Wyburzanie Ścian Tomaszów Lubelski

Kamil Kuśmierczak

Zleć zadanie wyburzania ścian ekspertom z miejscowości Tomaszów Lubelski. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Tomaszowa Lubelskiego nie mają sobie równych. Mają propozycję dla każdego.

Kamieniarstwo Rakpol - Solidne Kucie Betonu Tomaszów Lubelski

Solidne Kucie Betonu Tomaszów Lubelski

Po prostu zleć prace dotyczące kucia betonu ekspertom firmy Kamieniarstwo Rakpol z miejscowości Tomaszów Lubelski. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Tomaszowa Lubelskiego są jednymi z najlepszych. Już teraz określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PRAKTIBUD - Fantastyczne Usuwanie Azbestu Tomaszów Lubelski

PRAKTIBUD

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z PRAKTIBUD są dla Ciebie idealni. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Najnowsze z 29 zleceń na wyburzenia w Tomaszowie Lubelskim

Zlecę rozbiórkę obiektu, 24m², Tomaszów Lubelski

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: komin Powierzchnia obiektu: 24m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Komin ceglany, około 24 m wys. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Tomaszów Lubelski

2022-09-02 do 2022-09-10

Porządne Wyburzenia, Rozbiórki Tomaszów Lubelski

Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o wyburzenie obiektu, 101-200m². To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Tomaszów Lubelski

2022-08-28 do 2022-09-05

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Tomaszów Lubelski

Rozbiórka budynków nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Zlecę rozbiórkę obiektu, 201-300m²". Przedzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Miączyn

2023-01-02 do 2023-01-10

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 101-200m², Zamość

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Zamość

2023-02-07 do 2023-02-15
dodano 3 godziny temu

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 101-200m², Zamość

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Zlecę zawalenie obiekt...

 • Zamość

2022-09-08 do 2022-09-16

Profesjonalne Wyburzenia Tomaszów Lubelski

Jeśli wciąż jako profesjonalista od wyburzeń poszukujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

 • Ugory

2022-09-18 do 2022-09-26

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m², Cieszanów

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Cieszanów

2022-09-26 do 2022-10-04

Dam zlecenie na rozbiórkę fundamentu, do 100m², Trzeszczany Pierwsze

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: stara stodoła i obora fundamamty Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Trzeszczany Pierwsze

2023-01-18 do 2023-01-26

Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, do 100m², Hrubieszów

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Hrubieszów

2022-09-05 do 2022-09-13

Rozbiórka Budynków

Klient szuka świetnej współpracy, pisząc - Zlecę usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 301-500m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Lubaczów

2022-11-08 do 2022-11-16

Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Eternit 22m Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Izbica

2022-11-10 do 2022-11-18

Zlecę prace rozbiórkowe, 101-200m², Kolonia Sól

Rodzaj prac: Wymiana blachy na dachu dwuspadowym plis zadaszenie na tarasie. Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowi...

 • Kolonia Sól

2022-08-06 do 2022-08-14

Rozbiórki Tomaszów Lubelski

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 15m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: budynek drewniany Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykona...

 • Biłgoraj

2022-09-19 do 2022-09-19

Profesjonalna Rozbiórka Budynków

Oferując usługi z zakresu rozbiórki budynków od lat, szczególnie na obszarze Biłgoraju, ale także pobliskich miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Biłgoraj

2023-01-02 do 2023-01-10

Wyburzenia, Rozbiórki

Klient szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m². To zlecenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Tarnogród

2022-11-10 do 2022-11-18

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: parterowy budynek drewniany po pożarze. pow. zab. 100m2 Termin rozpoczęci...

 • Krasnystaw

2023-01-10 do 2023-01-18

Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Wola Mała

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, do 100m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Lubelskie oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Wola mała

2022-08-31 do 2022-09-08

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m², Chełm

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Chełm

2023-01-03 do 2023-01-11

Rozbiórka Budynków

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w dziedzinie rozbiórki budynków możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w okolicy miejscowości Chełm, który pisze "Zlecę prace rozbiórkowe, do 100m²". Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Chełm

2023-01-03 do 2023-01-11

Profesjonalne Wyburzenia, Rozbiórki

Olśnij Zlecającego profesjonalnym działaniem w miejscowości Chełm. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia "Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m²" i pokaż, że realizacja wyburzeń, rozbiórek zostanie zakończona błyskawicznie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Chełm

2022-10-20 do 2022-10-27

Zlecę wyburzenie obiektu, do 100m², Chełm

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od wyburzeń, rozbiórek. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Chełm

2022-10-20 do 2022-10-27

Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, 101-200m², Ladeniska

Rodzaj prac: Zdjęcie dachu, wyburzenie poddasza z lukarną Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Wymiary budynku po obrysie 10.70 x1...

 • Ladeniska

2022-08-29 do 2022-09-06

Wyburzenia

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje specjalisty od wyburzeń. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m², chcąc trafić w dobre miejsce. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Stubno

2022-12-21 do 2022-12-29

Rozbiórki

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek inw.-skladowy, pustak+drewno. Na części murowanej o wym.9,...

 • Stubno

2022-12-17 do 2022-12-25

Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Tryńcza

Zleceniodawca szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, do 100m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Tryńcza

2023-01-29 do 2023-02-06

Zlecę wyburzenie obiektu, 40m², Morawsko

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecę wyburzenie obiektu, 40m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Morawsko

2022-08-25 do 2022-09-02

Świetne Wyburzenia, Rozbiórki

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jarosław

2022-09-04 do 2022-09-12

Rozbiórki

Ten Zleceniodawca poszukuje dobrej firmy od rozbiórek. Napisał zlecenie o treści - Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, 25m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Jarosław

2022-09-13 do 2022-09-21

Solidne Wyburzenia, Rozbiórki

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 50m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Strop betonowy sciany cegla Termin rozpoczęcia prac: d...

 • Jarosław

2022-08-01 do 2022-08-09

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek