Wyburzenia w Sławnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 348 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Sławnie

Wyburzenia Sławno

Firma Handlowo-Usługowa Binetrans Sławomir Bińczyk

1 opinia

Uwierz fachowcom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij Firma Handlowo-Usługowa Binetrans Sławomir Bińczyk. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PPHU DOMINATOR Sylwester Gibas - Niezawodna Firma Wyburzeniowa w Sławnie

Niezawodna Firma Wyburzeniowa w Sławnie

2 opinie

Namierzenie niezawodnej firmy wyburzeniowej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci PPHU DOMINATOR Sylwester Gibas - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii rozbiórki budynków działający w rejonie Sławna, którzy znają się na swojej pracy. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Usługi Budowlane Bogdan Koman - Pierwszorzędne Rozbiórki Sławno

Usługi Budowlane Bogdan Koman

6 opinii

Właśnie wybierasz rzetelnego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Usługi Budowlane Bogdan Koman z Sławna jest na to skuteczną metodą. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

LES-BUD MONTER - Najlepsze Wyburzenia, Rozbiórki Sławno

Najlepsze Wyburzenia, Rozbiórki Sławno

1 opinia

LES-BUD MONTER oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Sławna i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Lech-Pol - Najlepsza Firma Wyburzeniowa Sławno

Najlepsza Firma Wyburzeniowa

1 opinia

Najlepsza firma wyburzeniowa świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Sławno oraz w rejonie Sławna. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Marcin Klube - Doskonałe Wyburzenia Sławno

Marcin Klube

1 opinia

Wykonanie wyburzeń będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Marcin Klube ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

SOLID usługi ogólnobudowlane - Solidne Usuwanie Azbestu Sławno

SOLID usługi ogólnobudowlane

1 opinia

Najlepsza firma wyburzeniowa świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Sławno oraz w rejonie Sławna. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Kompleksowe usługi dekarskie "Kam-Dach" - Solidne Kucie Betonu Sławno

Solidne Kucie Betonu

1 opinia

Uniknij problemów i zleć prace specjalistom od kucia betonu z Sławna. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

usługi ogólnobudowlane Damian Sobkowiak - Doświadczona Firma Wyburzeniowa Sławno

Doświadczona Firma Wyburzeniowa Sławno

2 opinie

Chcesz powierzyć prace, a jeszcze nie wybrałeś firmy wyburzeniowej? usługi ogólnobudowlane Damian Sobkowiak to świetny wybór. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Firma handlowo-usługowa Łukasz Jędrzejewski - Pierwszorzędne Kruszenie Betonu Sławno

Firma handlowo-usługowa Łukasz Jędrzejewski

1 opinia

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to główne zalety firmy, której specjalnością jest kruszenie betonu. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 27 zleceń na wyburzenia w Sławnie

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Sławno

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Noskowo

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano wczoraj o 16:59

Firma Wyburzeniowa Sławno

Dla Klienta wyszukanie fenomenalnej firmy wyburzeniowej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, samodzielnie jako prawdziwy fachowiec w kwestii rozbiórki budynków działający na terenie Zachodniopomorskiego, którzy znają się na swojej pracy. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Noskowo

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano wczoraj o 16:41

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, do 100m², Postomino

Jeśli Rozbiórka budynków nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest właśnie dla Ciebie. Bazując na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Postomino

2023-01-27 do 2023-02-03
dodano 5 dni temu

Staranne Wyburzenia Sławno

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako solidny fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Jarosławiec

2022-12-05 do 2022-12-13

Zapotrzebowanie na rozbiórkę stropodachu, 2350m², Koszalin

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na rozbiórkę stropodachu, 2350m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie rozbiórek wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Koszalin

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 1100m², Koszalin

Ten Zlecający w dalszym ciągu szuka profesjonalistów od wyburzeń. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 1100m², chcąc trafić w dobre miejsce. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Koszalin

2022-10-12 do 2022-10-20

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 201-300m², Koszalin

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: cegła czerwona Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w roz...

 • Koszalin

2022-10-15 do 2022-10-23

Zlecę wyburzenie ścian, 10m², Koszalin

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako dobry specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Koszalin

2022-09-18 do 2022-09-26

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 101-200m², Koszalin

Rozbiórka budynków nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które brzmi "Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 101-200m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Koszalin

2022-08-29 do 2022-09-06

Rewelacyjne Wyburzenia

Ten Zlecający wciąż poszukuje profesjonalistów od wyburzeń. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o rozbiórkę fundamentu, 1620m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Koszalin

2022-09-11 do 2022-09-19

Znakomite Wyburzania Budynków Sławno

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 50m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Koszalin

2022-10-13 do 2022-10-21

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków

Oferując usługi z zakresu rozbiórki budynków od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Koszalin, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Koszalin

2023-01-09 do 2023-01-17

Zapotrzebowanie na wyburzenie ścian, 10m², Koszalin

Jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od rozbiórek szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na wyburzenie ścian, 10m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Koszalin na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Koszalin

2022-11-02 do 2022-11-10

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 600m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek z cegły poroterm w okolicach Koszalina. 3 kondygnacje, stropy lane ...

 • Koszalin

2022-08-09 do 2022-08-17

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 170m², Koszalin

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 170m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek 1 piętro z 1985r ściany podwójna cegła dziurawka reszta beton i gazo...

 • Koszalin

2022-08-11 do 2022-08-19

Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, 36m², Koszalin

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 36m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Koszalin

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecę wyburzenie ścian, 101-200m², Koszalin

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: ściana z cegły Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z W...

 • Koszalin

2023-01-02 do 2023-01-10

Zapotrzebowanie na wyburzenie ścian, 201-300m², Koszalin

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Koszalin

2022-12-19 do 2022-12-27

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, do 100m², Mierzym

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: komin stalowy Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: komin stalowy o wys. 30m, trzysegmentowy skręcany na śruby Termin rozpoczęcia ...

 • Mierzym

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapytanie o wyburzenie obiektu, 30m², Niekłonice

Ten Klient wciąż poszukuje dobrej firmy od wyburzeń. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o wyburzenie obiektu, 30m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zaproponuj termin!

 • Niekłonice

2022-07-30 do 2022-08-07

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 201-300m², Dobrociechy

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: Komin Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Dobrociechy

2023-01-10 do 2023-01-18

Doskonałe Rozbiórki Sławno

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Ściana z cegły, budynek poniemiecki, zawalony fach drewniany p...

 • Lulewice

2023-01-15 do 2023-01-15

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 101-200m², Białogard

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Cegła biała Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowi...

 • Białogard

2022-09-08 do 2022-09-16

Wyjątkowa Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: kkk Termin rozpoczęcia prac: 2022-09-20...

 • Białogard

2022-07-21 do 2022-07-29

Perfekcyjna Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Białogard

2022-10-31 do 2022-11-08

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, do 100m², Daszewo

Rodzaj prac: Kruszenie posadzki betonowej Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Kruszenie posadzki w pomieszczeniu gospod...

 • Daszewo

2023-01-22 do 2023-01-24

Wyburzenia, Rozbiórki

Ten Zleceniodawca jeszcze poszukuje specjalisty od wyburzeń, rozbiórek. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, do 100m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Nosibądy

2022-10-08 do 2022-10-16

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek