Wyburzenia w Rawiczu

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 107 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 546 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Rawiczu

Wyburzenia Rawicz

Perfekcyjne Kruszenie Betonu Rawicz

19 opinii

Potrzebujesz fachowców od perfekcyjnego kruszenia betonu w miejscowości Rawicz lub w pobliskich powiatach? Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Klim-spec - Doskonałej Jakości Wyburzanie Budynków Rawicz

Klim-spec

2 opinie

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od wyburzania budynków? Zaufaj doświadczeniu Klim-spec. Jeśli chcesz otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

HYDR-BUD - Perfekcyjne Wyburzenia, Rozbiórki Rawicz

Perfekcyjne Wyburzenia, Rozbiórki Rawicz

5 opinii

Uwierz fachowcom w dziedzinie wyburzeń, rozbiórek i zatrudnij HYDR-BUD. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Firma Ogólnobudowlana Paweł Sarbinowski - Profesjonalne Wyburzanie Ścian Rawicz

Profesjonalne Wyburzanie Ścian

5 opinii

Powierz usługę wyburzania ścian specjalistom firmy Firma Ogólnobudowlana Paweł Sarbinowski z miejscowości Rawicz. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Rawicza nie mają sobie równych. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

DP-BUD - Perfekcyjne Kucie Betonu Rawicz

Perfekcyjne Kucie Betonu

1 opinia

Sprawdź firmę DP-BUD jeśli potrzebujesz kompetentnych ludzi do profesjonalnego wyburzania ścian na terenie Rawicza lub okolicy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

EKA BRUK ZAKŁAD BRUKARSKI SP.ZO.O. - Porządne Wyburzenia Rawicz

EKA BRUK ZAKŁAD BRUKARSKI SP.ZO.O.

1 opinia

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od wyburzeń? Zaufaj doświadczeniu EKA BRUK ZAKŁAD BRUKARSKI SP.ZO.O.. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

LOONG - Pierwszorzędne Rozbiórki Rawicz

LOONG

3 opinie

Właśnie wybierasz rzetelnego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? LOONG z Rawicza jest na to skuteczną metodą. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

ISOSFERA ARTUR PIOTROWSKI - Solidne Kucie Betonu w Rawiczu

Solidne Kucie Betonu w Rawiczu

1 opinia

Chcesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę do realizacji swoich planów? ISOSFERA ARTUR PIOTROWSKI będzie najszybszą drogą. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zobacz!

P.H.U. JDK - Pierwszorzędna Firma Wyburzeniowa Rawicz

Pierwszorzędna Firma Wyburzeniowa

1 opinia

Pierwszorzędna firma wyburzeniowa świadcząca swoje usługi w miejscowości Rawicz i w pobliskich miastach. Zarezerwuj termin już teraz!

EURO SYSTEM Roman Szumny - Solidna Rozbiórka Budynków Rawicz

EURO SYSTEM Roman Szumny

3 opinie

Zrealizowanie wyburzania budynków będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. EURO SYSTEM Roman Szumny ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zobacz!

Najnowsze z 31 zleceń na wyburzenia w Rawiczu

Zlecę wyburzenie obiektu, 101-200m², Rawicz

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: 9mx9 pietro Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Rawicz

2023-01-06 do 2023-01-14

Staranne Wyburzania Budynków Rawicz

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: Mur graniczny Powierzchnia obiektu: 15m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Rawicz

2022-10-19 do 2022-10-27

Zlecę prace rozbiórkowe, 2000m², Rawicz

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zlecę prace rozbiórkowe, 2000m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Rawicz

2022-10-13 do 2022-10-21

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 1800m², Rawicz

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 1800m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: odzysk części materiału Termin rozpoczęcia prac: 2023-01-02...

 • Rawicz

2022-10-13 do 2022-10-21

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m², Jutrosin

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Jutrosin

2022-08-29 do 2022-09-06

Firma Wyburzeniowa Rawicz

Dla Klienta znalezienie wyjątkowej firmy wyburzeniowej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, na własną rękę jako prawdziwy profesjonalista działający w rejonie Rawicza, którzy znają się na swojej robocie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Rawicz

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 101-200m², Świniary

Jeżeli jeszcze jako ekspert od wyburzań budynków potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 101-200m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Dolnośląskiego z pewnością pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Świniary

2022-09-19 do 2022-09-27

Profesjonalne Wyburzenia, Rozbiórki Rawicz

Ten Klient uważa, że profesjonalne wyburzenia, rozbiórki to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 97m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Milicz

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 30m², Garzyn

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 30m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Garzyn

2022-10-17 do 2022-10-25

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 120m², Gostyń

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 120m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Gostyń

2022-09-22 do 2022-09-23

Profesjonalne Rozbiórki Rawicz

Wpraw w zachwyt Zlecającego sprawnym działaniem w rejonie Gostynia. Jako uznana firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia "Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, do 100m²" i pokaż, że realizacja rozbiórek zostanie zakończona dokładnie. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Gostyń

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 6 dni temu

Doskonałej Jakości Wyburzania Budynków

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Zapytanie o rozbiórkę obiektu, do 100m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie wyburzań budynków daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Gostyń

2022-07-15 do 2022-07-23

Rewelacyjne Rozbiórki

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 90m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie rozbiórek daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Góra

2022-11-03 do 2022-11-11

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 101-200m², Góra

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Dworzec PKS W miejscowości Góra ul.•••••••••••. Wyburzenie wra...

 • Góra

2022-09-09 do 2022-09-17

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków Rawicz

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Krotoszyn

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecę wyburzenie obiektu, 630m², Krośnice

Zlecający szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę wyburzenie obiektu, 630m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Krośnice

2022-08-01 do 2022-08-09

Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 150m², Jemielno

Jako fachowiec i prawdziwy wyjadacz w branży rozbiórki budynków możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Dolnośląskiego, który napisał "Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 150m²". Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Jemielno

2023-01-14 do 2023-01-22

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m², Leszno

Olśnij Zleceniodawcę sprawnym działaniem w okolicach Leszna. Jako uznana firma wyburzeniowa wykonaj zlecenie o treści "Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m²" i dowiedź, że jego realizacja zostanie zakończona szybko. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Leszno

2022-12-04 do 2022-12-12

Potrzebna ekipa na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 201-300m², Leszno

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Leszno

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecę rozbiórkę fundamentu, do 100m², Leszno

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: 2023-01-25...

 • Leszno

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 6 dni temu

Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 50m², Osieczna

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 50m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Osieczna

2022-10-31 do 2022-11-08

Prace rozbiórkowe, 301-500m², Oborniki Śląskie

W dalszym ciągu jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od wyburzeń, rozbiórek. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Oborniki Śląskie

2022-11-16 do 2022-11-24

Najlepsze Wyburzenia

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, do 100m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie wyburzeń wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Osolin

2022-07-13 do 2022-07-21

Wyburzania Budynków

Wykonanie wyburzań budynków dla tego Klienta będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 101-200m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Wołów

2022-07-19 do 2022-07-19

Zlecę prace rozbiórkowe, do 100m², Wołów

Rodzaj prac: Wykucie otworu w ścianie + wyburzenie ścian działowych Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Interesuje mnie wykucie ot...

 • Wołów

2022-07-19 do 2022-07-19

Zlecę wyburzenie ścian, 201-300m², Kryniczno

Zapytanie o treści - Zlecę wyburzenie ścian, 201-300m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z Dolnośląskiego i z sąsiednich miast. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kryniczno

2022-08-21 do 2022-08-29

Wyburzenia, Rozbiórki

Zachwyć Zlecającego fachowym działaniem na terenie Dolnośląskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia o treści "Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 600m²" i dowiedź, że realizacja wyburzeń, rozbiórek zostanie wykonana z należytą uwagą. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Twardogóra

2023-01-16 do 2023-01-24

Dam zlecenie na kruszenie materiałów, 33m², Brzeg Dolny

Przygotowanie rozbiórek dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na kruszenie materiałów, 33m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Brzeg Dolny

2022-12-24 do 2023-01-01

Solidne Wyburzenia

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 20m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Śrem

2022-11-10 do 2022-11-18

Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, 30m², Śrem

Dla Klienta namierzenie solidnej firmy wyburzeniowej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, na własną rękę jako prawdziwy fachowiec w kwestii rozbiórki budynków działający w rejonie Śremu, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

 • Śrem

2022-07-18 do 2022-07-26

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m², Sosnówka

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Dolnośląskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Sosnówka

2023-01-14 do 2023-01-22

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek