Wyburzenia w Radomiu

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 450 620 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 182 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Radomiu

Wyburzenia Radom

Solidne Wyburzenia Radom

11 opinii

Firma Wild Sobol świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Radom oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Super Garden - Najwyższej Klasy Kucie Betonu Radom

Super Garden

4 opinie

Bez oporów zleć zadanie najwyższej klasy kucia betonu profesjonalistom z firmy Super Garden. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Radomia i pobliskich miast. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

AS.PROJEKT Szymon Majewski - Wyjątkowa Firma Wyburzeniowa Radom

AS.PROJEKT Szymon Majewski

3 opinie

Właśnie wybierasz dobrego partnera do realizacji swoich planów? AS.PROJEKT Szymon Majewski z Radomia jest na to najlepszym rozwiązaniem. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Raf-Trans - Profesjonalne Wyburzanie Budynków w Radomiu

Profesjonalne Wyburzanie Budynków w Radomiu

2 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie wyburzania budynków i zatrudnij Raf-Trans. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

GGBRUK - Dobra Firma Wyburzeniowa Radom

Dobra Firma Wyburzeniowa Radom

2 opinie

Namierzenie dobrej firmy wyburzeniowej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci GGBRUK - to prawdziwi specjaliści działający na terenie Radomia, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

PPUH DARO Dariusz Wójcicki - Doskonałe Rozbiórki Radom

PPUH DARO Dariusz Wójcicki

1 opinia

PPUH DARO Dariusz Wójcicki świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Radomia i z sąsiednich miast. Już teraz skontaktuj się z nimi.

Junka Daniel Pękala - Doskonałej Jakości Wyburzenia Radom

Junka Daniel Pękala

1 opinia

Chcesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Junka Daniel Pękala jest na to najlepszym rozwiązaniem. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

MB Zimnicki - Pierwszorzędne Wyburzenia Radom

MB Zimnicki

1 opinia

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od wyburzeń? Wykorzystaj kompetencje MB Zimnicki. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Ustal pasujący termin już teraz!

RENOVEX - Rewelacyjne Kruszenie Betonu Radom

Rewelacyjne Kruszenie Betonu

1 opinia

Od lat pracownicy RENOVEX oferują usługi z zakresu rewelacyjnego kruszenia betonu, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

OSBUD LESZEK OSIK - Wysokiej Klasy Wyburzanie Ścian Radom

OSBUD LESZEK OSIK

1 opinia

Pragniesz znaleźć sprawdzonego specjalistę z zakresu wysokiej klasy wyburzania ścian z Radomia, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma OSBUD LESZEK OSIK jest do Twojej dyspozycji. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Najnowsze z 31 zleceń na wyburzenia w Radomiu

Profesjonalne Wyburzania Budynków Radom

Na wypadek jeśli wciąż jako dobra firma od wyburzań budynków szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o wyburzenie obiektu, 201-300m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Radomia na pewno udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Radom

2023-01-09 do 2023-01-17

Prace rozbiórkowe, 101-200m², Radom

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od rozbiórki budynków. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Prace rozbiórkowe, 101-200m². Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Radom

2022-11-11 do 2022-11-19

Porządne Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: Rozbiórka/złożenie domu drewnianego 90 m Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 90m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Radom

2022-10-14 do 2022-10-22

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m², Radom

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: dom letniskowy o powierzchni około 70 m2 z garażem w Rajcu Poduchownym po...

 • Radom

2022-09-25 do 2022-10-03

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Radom

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Radom

2022-08-30 do 2022-09-07

Znakomite Rozbiórki Radom

Jeżeli jeszcze jako dobra firma od rozbiórek potrzebujesz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, do 100m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Radom na pewno pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Przedstaw wyjątkową ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Radom

2022-08-04 do 2022-08-12

Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Guzów

2022-08-24 do 2022-09-01

Potrzebna ekipa na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, do 100m², Pionki

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pionki

2022-09-23 do 2022-10-01

Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 101-200m², Pionki

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Pionki

2022-09-15 do 2022-09-23

Profesjonalne Rozbiórki

Wpraw w zachwyt Zlecającego sprawnym działaniem w rejonie Mazowieckiego. Jako uznana firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia "Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m²" i pokaż, że realizacja rozbiórek zostanie zakończona dokładnie. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Brudnów

2023-01-26 do 2023-02-03

Zapytanie o kruszenie materiałów, do 100m², Kazanów

Rodzaj prac: kruszenie gruzu, betonu lub in. materiałów Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kazanów

2022-11-09 do 2022-11-17

Potrzebna ekipa na kruszenie materiałów, 30m², Podlesie Małe

Ten Klient uważa, że najlepsze wyburzania budynków to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Potrzebna ekipa na kruszenie materiałów, 30m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Podlesie małe

2022-09-08 do 2022-09-16

Fenomenalna Firma Wyburzeniowa Radom

Zainteresowany zgłosił "Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m²". Jako fenomenalna firma wyburzeniowa, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Zleceniodawcy przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Szydłowiec

2022-08-18 do 2022-08-26

Potrzebna ekipa na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 101-200m², Szydłowiec

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Szydłowiec

2022-11-03 do 2022-11-11

Doskonałe Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: rozbiórka stropodachu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Szydłowiec

2023-01-24 do 2023-02-01

Profesjonalne Wyburzenia Radom

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Rzuców

2022-11-03 do 2022-11-11

Zapytanie o wyburzenie obiektu, 101-200m², Przysucha

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: 6x10m, pustak żużlowy piętro, Termin rozpoczęcia prac: 2022-11-21...

 • Przysucha

2022-08-04 do 2022-08-12

Staranne Wyburzenia

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Przysucha

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 5 dni temu

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w temacie rozbiórki budynków możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w pobliżu Mazowieckiego, który napisał "Zapotrzebowanie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 200m²". Przedstaw propozycję dla tego Klienta - zadzwoń niezwłocznie.

 • Celestynów

2022-08-23 do 2022-08-31

Świetna Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 10m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Starachowice

2022-08-22 do 2022-08-30

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 1000m², Starachowice

Przygotowanie wyburzań budynków dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 1000m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Starachowice

2022-09-09 do 2022-09-17

Pierwszorzędne Wyburzania Budynków

Ten Zlecający w dalszym ciągu szuka profesjonalistów od wyburzań budynków. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o wyburzenie obiektu, 378m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Starachowice

2022-12-01 do 2022-12-09

Zapytanie o wyburzenie obiektu, 2657m², Starachowice

Klient napisał zlecenie o treści "Zapytanie o wyburzenie obiektu, 2657m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie rozbiórek daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Starachowice

2023-01-09 do 2023-01-17

Rewelacyjna Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Dom piętrowy z lat 50 z piwnicą, z cegły, ocieplany styropianem. Powierzch...

 • Michałowice

2023-01-05 do 2023-01-13

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 101-200m², Lipsko

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako dobra firma od wyburzeń, rozbiórek. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Lipsko

2022-12-17 do 2022-12-25

Zlecę wyburzenie obiektu, do 100m², Suchedniów

Dla Klienta wyszukanie godnej zaufania firmy wyburzeniowej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, samodzielnie jako prawdziwy specjalista działający na terenie Świętokrzyskiego, którzy znają się na swojej pracy. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Suchedniów

2023-01-09 do 2023-01-17

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Suchedniów

2023-01-30 do 2023-02-07

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 301-500m², Stężyca

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek z białej cegły o wymiarach 22.5m szer. 6m i wysokości...

 • Stężyca

2022-10-19 do 2022-10-27

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Palczew mazowieckie

2022-08-19 do 2022-08-27

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Ostrowiec Świętokrzyski

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapotrzebowanie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 101-200m², Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-07-27 do 2022-08-04

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek