Wyburzenia w Pyrzycach

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 436 830 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 538 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Pyrzycach

Wyburzenia Pyrzyce

Doskonałe Wyburzenia w Pyrzycach

32 opinie

Poszukujesz profesjonalistów od wyburzeń? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom ADEXBUD Usługi Remontowo-Budowlane. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

PHU GRANLUX SPRZEDAŻ NAGROBKÓW GRANITOWYCH Iwona Czech - Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Pyrzyce

PHU GRANLUX SPRZEDAŻ NAGROBKÓW GRANITOWYCH Iwona Czech

11 opinii

Firma PHU GRANLUX SPRZEDAŻ NAGROBKÓW GRANITOWYCH Iwona Czech działa na obszarze województwa i oferuje różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej rozbiórki budynków. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

Tomasz Dobrowolski. - Profesjonalne Kruszenie Betonu Pyrzyce

Tomasz Dobrowolski.

1 opinia

Po prostu zleć prace dotyczące kruszenia betonu specjalistom firmy Tomasz Dobrowolski. z miejscowości Pyrzyce. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Pyrzyc nie mają sobie równych. Już teraz określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

DAMBUD Kwaśniewski Damian - Najlepsze Wyburzenia Pyrzyce

DAMBUD Kwaśniewski Damian

1 opinia

Gdy szukasz świetnej współpracy to eksperci z DAMBUD Kwaśniewski Damian są dla Ciebie stworzeni. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Dragonbud - Dobra Firma Wyburzeniowa Pyrzyce

Dragonbud

Dobra firma wyburzeniowa oferująca swoje usługi w miejscowości Pyrzyce oraz w przyległych miastach. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

AGRO-BUD - Profesjonalna Rozbiórka Budynków Pyrzyce

AGRO-BUD

Rozbiórka budynków nie ma dla firmy AGRO-BUD żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Usługi Ogólnobudowlane Bożena Wąs - Profesjonalne Wyburzenia Pyrzyce

Usługi Ogólnobudowlane Bożena Wąs

Gdy szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Usługi Ogólnobudowlane Bożena Wąs są dla Ciebie stworzeni. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

USBUT - Pierwszorzędne Wyburzanie Budynków Pyrzyce

Pierwszorzędne Wyburzanie Budynków Pyrzyce

Poszukujesz specjalisty od wyburzania budynków? Wykorzystaj doświadczenie USBUT. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Bartosz Welbel - Rewelacyjne Rozbiórki Pyrzyce

Rewelacyjne Rozbiórki Pyrzyce

Wykonanie rozbiórek będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Bartosz Welbel ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Gospodarstwo Rolne Czesław Ciołek - Staranne Wyburzenia, Rozbiórki Pyrzyce

Gospodarstwo Rolne Czesław Ciołek

Zrealizowanie wyburzeń, rozbiórek będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Gospodarstwo Rolne Czesław Ciołek ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Najnowsze z 28 zleceń na wyburzenia w Pyrzycach

Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 750m², Pyrzyce

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 750m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: oprócz utylizacji eternitu, jest jeszcze ...

 • Pyrzyce

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 6 dni temu

Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 800m², Pyrzyce

Zapytanie o treści - Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 800m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Pyrzyc oraz przyległych powiatów. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Pyrzyce

2022-12-26 do 2023-01-03

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, do 100m², Warnice

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Warnice

2022-11-04 do 2022-11-12

Porządne Wyburzenia Pyrzyce

To zlecenie o treści - Zlecę rozbiórkę obiektu, do 100m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Pyrzyc oraz przyległych powiatów. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Pyrzyce

2022-09-29 do 2022-10-07

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 301-500m², Przelewice

Jeśli rozbiórka budynków to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten zainteresowany napisał "Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 301-500m²". Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Przelewice

2022-09-22 do 2022-09-30

Rozbiórka Budynków Pyrzyce

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 600m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pyrzyce

2022-09-16 do 2022-09-24

Najlepsze Wyburzania Budynków Pyrzyce

Rodzaj prac: rozbiórka stropodachu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Pyrzyce

2022-08-26 do 2022-09-03

Profesjonalne Wyburzenia, Rozbiórki Pyrzyce

Ten Klient uważa, że profesjonalne wyburzenia, rozbiórki to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o wyburzenie ścian, 1000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Pyrzyce

2022-08-25 do 2022-09-02

Rozbiórka Budynków

Klient szuka świetnej współpracy, pisząc - Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 12m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Pyrzyce

2022-08-18 do 2022-08-26

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 201-300m², Myślibórz

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Myślibórz

2022-09-28 do 2022-10-06

Prace rozbiórkowe, 50m², Kinice

Oferując usługi z zakresu rozbiórki budynków od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Zachodniopomorskie, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Kinice

2022-12-28 do 2022-12-28

Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, do 100m², Stargard

Rodzaj prac: Powiększenie okien Rodzaj obiektu: pustostan Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Witam, poszukuję firmy, która powiększy dwa okna do wymiarów 118/118, a...

 • Stargard

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecę rozbiórkę obiektu, 101-200m², Stargard

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Odzysk materialow Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Stargard

2022-09-23 do 2022-10-01

Świetne Wyburzenia, Rozbiórki

Przygotowanie wyburzeń, rozbiórek z tego zlecenia będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zaproponuj termin już teraz!

 • Stargard

2022-09-02 do 2022-09-10

Solidna Rozbiórka Budynków

Jeśli rozbiórka budynków w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient napisał "Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 101-200m²". Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Stargard

2022-09-24 do 2022-10-02

Doskonałej Jakości Wyburzania Budynków

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na kruszenie materiałów, 301-500m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie wyburzań budynków daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Stargard

2022-11-30 do 2022-12-08

Świetne Wyburzenia

Na wypadek jeśli jeszcze jako ekspert od wyburzeń potrzebujesz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 10m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Stargardu bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zaproponuj termin od razu!

 • Stargard

2022-09-25 do 2022-10-03

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 101-200m², Gleźno

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gleźno

2022-12-11 do 2022-12-11

Zapytanie o wyburzenie obiektu, 101-200m², Dalewo

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zapytanie o wyburzenie obiektu, 101-200m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie wyburzań budynków daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Dalewo

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 8 dni temu

Rzetelna Firma Wyburzeniowa Pyrzyce

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 42m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Ściana ma ok 14cm Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Szczecin

2022-08-15 do 2022-08-23

Zapytanie o wyburzenie ścian, 10m², Szczecin

Ten Zlecający nadal potrzebuje profesjonalistów od wyburzań budynków. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o wyburzenie ścian, 10m², chcąc trafić w dobre miejsce. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Szczecin

2022-09-04 do 2022-09-12

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 101-200m², Szczecin

W dalszym ciągu masz możliwość odpowiedzieć na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od rozbiórek. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Szczecin

2022-12-23 do 2022-12-31

Doskonałej Jakości Wyburzenia, Rozbiórki

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: standardowy garaż blaszak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnie...

 • Szczecin

2022-11-28 do 2022-11-28

Znakomite Wyburzenia

Ten Klient jeszcze potrzebuje profesjonalistów od wyburzeń. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 800m², chcąc doświadczonych specjalistów. Skontaktuj się i otrzymaj prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Szczecin

2023-01-09 do 2023-01-17

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 40m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Scianka z cegły 3na3m,cegła,piętro Termin rozpoczęcia prac: do uzgo...

 • Szczecin

2023-01-09 do 2023-01-17

Zlecę wyburzenie obiektu, 101-200m², Szczecin

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Szczecin

2023-01-18 do 2023-01-18

Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 10m², Szczecin

Rozbiórka budynków nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 10m²". Przedzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Szczecin

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 7 dni temu

Znakomite Wyburzania Budynków

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Szczecin

2023-01-26 do 2023-02-03

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek