Wyburzenia w Myśliborzu

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 396 614 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 527 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Myśliborzu

Wyburzenia Myślibórz

Świetne Wyburzenia w Myśliborzu

13 opinii

Uważasz, że świetne wyburzenia to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

M-BUD - Solidne Kruszenie Betonu Myślibórz

Solidne Kruszenie Betonu Myślibórz

7 opinii

Gdy poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z M-BUD są dla Ciebie idealni. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

H.M.S. Haus Montage Service - Znakomite Wyburzenia, Rozbiórki Myślibórz

Znakomite Wyburzenia, Rozbiórki

5 opinii

Nadal poszukujesz profesjonalistów od wyburzeń, rozbiórek? Wykorzystaj kompetencje H.M.S. Haus Montage Service. Nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

PR budownictwo - Najwyższej Klasy Firma Wyburzeniowa Myślibórz

PR budownictwo

3 opinie

Jeżeli interesuje Cię najwyższej klasy firma wyburzeniowa obsługująca Twój rejon to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia PR budownictwo. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - sprawdź!

FELD Budownictwo s.c. Grzegorz Jenda & Kamil Kopaszewski - Wysokiej Klasy Usuwanie Azbestu Myślibórz

Wysokiej Klasy Usuwanie Azbestu

18 opinii

Chesz znaleźć dobrego specjalistę z zakresu wysokiej klasy usuwania azbestu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma FELD Budownictwo s.c. Grzegorz Jenda Kamil Kopaszewski jest gotowa Ci pomóc. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Tomasz Pytel - Najlepsze Wyburzenia Myślibórz

Najlepsze Wyburzenia Myślibórz

1 opinia

Według Ciebie najlepsze wyburzenia to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Tomasz Pytel pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zobacz!

Construction of House - Solidne Wyburzenia Myślibórz

Construction of House

2 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij Construction of House. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I ELEKTRYCZNE ;ELGROM; - Profesjonalne Wyburzenia Myślibórz

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I ELEKTRYCZNE ;ELGROM;

3 opinie

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I ELEKTRYCZNE ELGROM oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Myślibórz oraz przyległych powiatów. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

ART-BUD ARTUR ŁUBA - Fantastyczne Usuwanie Azbestu Myślibórz

ART-BUD ARTUR ŁUBA

1 opinia

Firma ART-BUD ARTUR ŁUBA świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Myślibórz oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Usługi Remontowo-Budowlane Arkadiusz Dobrychłop - Doskonałe Wyburzanie Budynków Myślibórz

Usługi Remontowo-Budowlane Arkadiusz Dobrychłop

3 opinie

Firma Usługi Remontowo-Budowlane Arkadiusz Dobrychłop świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Myśliborza oraz przyległych powiatów. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Najnowsze z 26 zleceń na wyburzenia w Myśliborzu

Profesjonalna Rozbiórka Budynków Myślibórz

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Prace rozbiórkowe, 50m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Złóż dobrą propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Kinice

2022-12-28 do 2022-12-28

Prace rozbiórkowe, do 100m², Dębno

Rodzaj prac: wykucie otworu w ścianie np. na okn Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Do...

 • Dębno

2022-10-04 do 2022-10-04

Znakomite Wyburzenia Myślibórz

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Myślibórz

2022-09-28 do 2022-10-06

Pierwszorzędne Wyburzenia

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Warnice

2022-11-04 do 2022-11-12

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 365m², Witnica

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 365m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: były sklep tzw.T-24 na podmurówce 80 cm. Termin rozpoczęcia prac:...

 • Witnica

2022-10-12 do 2022-10-20

Dam zlecenie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 600m², Pyrzyce

Składający zapytanie zgłosił "Dam zlecenie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 600m²". Jako fenomenalna firma wyburzeniowa, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Pyrzyce

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapytanie o wyburzenie ścian, 1000m², Pyrzyce

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapytanie o wyburzenie ścian, 1000m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Pyrzyce

2022-08-25 do 2022-09-02

Świetne Rozbiórki Myślibórz

Rodzaj prac: rozbiórka stropodachu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Pyrzyce

2022-08-26 do 2022-09-03

Znakomite Rozbiórki

Zachwyć tego Klienta sprawnym działaniem w rejonie Pyrzyc. Jako uznana firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia o treści "Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 800m²" i udowodnij, że realizacja rozbiórek zostanie zakończona błyskawicznie. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Pyrzyce

2022-12-26 do 2023-01-03

Zlecę rozbiórkę obiektu, do 100m², Pyrzyce

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pyrzyce

2022-09-29 do 2022-10-07

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 12m², Pyrzyce

Rodzaj prac: Piwnica Rodzaj obiektu: Blok mieszkalny Powierzchnia obiektu: 12m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Wywóz wszystkich rzeczy włącznie ze starymi wekami po poprzedniej właścicielce. Termin roz...

 • Pyrzyce

2022-08-18 do 2022-08-26

Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: Skuwanie tynku Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 50m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Szukam chętną osobę lub osoby do skucia tynku i zerwania podłóg w kami...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-07-25 do 2022-08-02

Prace rozbiórkowe, 50m², Gorzów Wielkopolski

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży profesjonalnej rozbiórki budynków. Klient, który zleca pisze - Prace rozbiórkowe, 50m². Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-23 do 2022-10-01

Zlecę wyburzenie obiektu, 301-500m², Gorzów Wielkopolski

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę wyburzenie obiektu, 301-500m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Gorzów Wielkopolski

2023-01-09 do 2023-01-17

Profesjonalne Wyburzania Budynków Myślibórz

Na wypadek jeśli wciąż jako dobra firma od wyburzań budynków szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 10m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Gorzowa Wielkopolskiego na pewno udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m², Gorzów Wielkopolski

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecę rozbiórkę obiektu, 600m², Gorzów Wielkopolski

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zlecę rozbiórkę obiektu, 600m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-12-28 do 2023-01-05

Zlecę wyburzenie obiektu, 63m², Gorzów Wielkopolski

Pragniesz znaleźć Klienta jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Żeby poznać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-15 do 2022-09-23

Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 350m², Janczewo

Wyślij ofertę Klientowi jako firma wyburzeniowa oferująca swoje usługi w miejscowości Lubuskie oraz na obszarze Lubuskiego. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Janczewo

2022-12-13 do 2022-12-21

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m², Ciecierzyce

Dla Klienta wybranie najwyższej klasy firmy wyburzeniowej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy specjalista działający na terenie Lubuskiego, którzy znają się na swojej robocie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Ciecierzyce

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapytanie o wyburzenie obiektu, 60m², Strzelce Krajeńskie

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 60m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Cegla,pustak, pietro Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ro...

 • Strzelce Krajeńskie

2022-08-08 do 2022-08-16

Porządne Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gleźno

2022-12-11 do 2022-12-11

Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, do 100m², Stargard

Rodzaj prac: Powiększenie okien Rodzaj obiektu: pustostan Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Witam, poszukuję firmy, która powiększy dwa okna do wymiarów 118/118, a...

 • Stargard

2022-08-16 do 2022-08-24

Wyburzenia

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Zlecę rozbiórkę obiektu, 101-200m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Stargard

2022-09-23 do 2022-10-01

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Stargard

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: 2x piec kaflowy Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Piętro 1. Możliwość zaparkowania pod samą klatka Termin rozpoczęcia prac: do...

 • Stargard

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 101-200m², Stargard

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: 160 m 2. Cegła, piętrowy dom, częściowy odzysk cegły oraz połaci dachowej...

 • Stargard

2022-09-24 do 2022-10-02

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek