Wyburzenia w Legionowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 431 778 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 280 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Legionowie

Wyburzenia Legionowo

Ew-trans S.C. G. Rozbiórki i wyburzenia budynków, roboty ziemne.

21 opinii

Jeżeli nadal poszukujesz profesjonalistów od rozbiórek to zaufaj doświadczeniu Ew-trans S.C. G. Rozbiórki i wyburzenia budynków roboty ziemne.. Legionowo to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Wild Sobol - Doskonałe Wyburzenia Legionowo

Doskonałe Wyburzenia Legionowo

11 opinii

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od wyburzeń to powierz tę kwestię specjalistom z Wild Sobol. Legionowo i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ażeby uzyskać ofertę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Transbud-Energo - Najwyższej Klasy Wyburzanie Ścian Legionowo

Transbud-Energo

5 opinii

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty firmy, której specjalnością jest wyburzanie ścian. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Rafał Sumiński - Solidne Usuwanie Azbestu w Legionowie

Solidne Usuwanie Azbestu w Legionowie

3 opinie

Po prostu zleć usługę usuwania azbestu profesjonalistom z miejscowości Legionowo. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Legionowa są jednymi z najlepszych. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Przemyk - Solidne Kruszenie Betonu Legionowo

Solidne Kruszenie Betonu Legionowo

3 opinie

Masz zamiar zlecić kruszenie betonu, a jeszcze nie wybrałeś firmy wyburzeniowej? Przemyk to doskonały wybór. Już nie czekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Makak - Porządne Wyburzenia Legionowo

Makak

2 opinie

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od wyburzeń? Zaufaj doświadczeniu Makak. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Daw-rozbiorki - Najlepsze Wyburzenia Legionowo

Daw-rozbiorki

1 opinia

Daw-rozbiorki świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z Legionowa i z sąsiednich miast. Ażeby otrzymać ofertę skontaktuj się od razu - warto.

Trans-Beatex - Pierwszorzędne Wyburzenia, Rozbiórki Legionowo

Trans-Beatex

1 opinia

Nadal szukasz specjalisty od wyburzeń, rozbiórek? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Trans-Beatex. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Dawid - Doskonałej Jakości Wyburzenia, Rozbiórki Legionowo

Dawid

1 opinia

Na wypadek jeśli poszukujesz ekspertów od wyburzeń, rozbiórek to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Dawid. Legionowo to główny obszar ich działania. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Timkop Michał Wrobel - Staranne Wyburzenia, Rozbiórki Legionowo

Staranne Wyburzenia, Rozbiórki

1 opinia

Zrealizowanie wyburzeń, rozbiórek będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Timkop Michał Wrobel ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Najnowsze z 31 zleceń na wyburzenia w Legionowie

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 25m², Legionowo

Zrealizowanie wyburzeń z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 25m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Legionowo

2023-01-04 do 2023-01-12

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 170m², Rajszew

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje dobrej firmy od wyburzań budynków. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 170m², chcąc trafić w dobre miejsce. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Rajszew

2022-12-13 do 2022-12-21

Rozbiórki Legionowo

Ten Zleceniodawca wciąż potrzebuje dobrej firmy od rozbiórek. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 30m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Legionowo

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecę prace rozbiórkowe, 101-200m², Nieporęt

Jeśli rozbiórka budynków na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten Zleceniodawca zgłosił "Zlecę prace rozbiórkowe, 101-200m²". Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Nieporęt

2022-09-08 do 2022-09-16

Kruszenie gruzu, 2-3m3, Chotomów

Składający zapytanie napisał "Kruszenie gruzu, 2-3m3". Jako solidna firma wyburzeniowa, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Zleceniodawcy przekonają się o doskonałej obsłudze. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Chotomów

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecę usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 20m², Legionowo

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 20m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Legionowo

2022-08-22 do 2022-08-30

Potrzebna ekipa na rozbiórkę fundamentu, do 100m², Legionowo

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Legionowo

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapotrzebowanie na rozbiórkę fundamentu, do 100m², Legionowo

Na wypadek jeśli wciąż jako dobra firma od rozbiórek poszukujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na rozbiórkę fundamentu, do 100m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca na pewno udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Legionowo

2022-08-19 do 2022-08-27

Rozbiórki

Ten Zleceniodawca poszukuje dobrej firmy od rozbiórek. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Jabłonna

2022-08-04 do 2022-08-12

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 75m², Legionowo

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 75m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Drewno, blacha, cegła, pustak leszowy. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnien...

 • Legionowo

2022-08-01 do 2022-08-09

Doskonałe Wyburzenia, Rozbiórki Legionowo

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę rozbiórkę obiektu, 20m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Legionowo

2022-07-26 do 2022-08-03

Staranne Wyburzenia Legionowo

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Zleceniodawcy jako specjalista od wyburzeń. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedstaw wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Legionowo

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecę rozbiórkę obiektu, do 100m², Białobrzegi

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Białobrzegi

2022-11-04 do 2022-11-04

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 60m², Klaudyn

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 60m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek mieszkalny około 60m, parterowy. Wraz z wywozem gruzu. Odłączone medi...

 • Klaudyn

2022-08-06 do 2022-08-09

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Legionowo

Dla Klienta namierzenie perfekcyjnej firmy wyburzeniowej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista w kwestii rozbiórki budynków działający w rejonie Mazowieckiego, którzy znają się na swojej robocie. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Radzymin

2022-10-18 do 2022-10-26

Firma Wyburzeniowa Legionowo

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 77m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Łomianki

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 3 dni temu

Prace rozbiórkowe, 10m², Łomianki

Rodzaj prac: wykucie otworu w ścianie np. na okn Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 10m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnie...

 • Łomianki

2022-12-08 do 2022-12-14

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

Dla Klienta znalezienie pierwszorzędnej firmy wyburzeniowej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista w kwestii rozbiórki budynków działający na terenie Mazowieckiego, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Łomianki

2022-12-08 do 2022-12-16

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 240m², Łomianki

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 240m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Łomianki

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 3 dni temu

Staranne Wyburzenia

Próbujesz znaleźć Klienta jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Łomianki

2022-09-27 do 2022-10-05

Prace rozbiórkowe, do 100m², Marki

W dalszym ciągu jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od wyburzeń, rozbiórek. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Marki

2022-09-13 do 2022-09-21

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-09-23 do 2022-10-01

Doskonałej Jakości Wyburzenia

Olśnij tego Zleceniodawcę fachowym działaniem w miejscowości Mazowieckie. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia o treści "Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, do 100m²" i pokaż, że realizacja wyburzeń zostanie wykonana szybko. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Sowia wola

2022-07-20 do 2022-07-20

Profesjonalne Wyburzenia

Zlecający poszukuje dobrej współpracy i pisze - Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 201-300m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Ustal pasujący termin!

 • Winnica

2023-01-02 do 2023-01-10

Rewelacyjna Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: kruszenie gruzu, betonu lub in. materiałów Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 1200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Mam do wyburzenia płytę b...

 • Kobyłka

2022-10-19 do 2022-10-27

Profesjonalne Wyburzenia, Rozbiórki

Olśnij Zlecającego profesjonalnym działaniem w miejscowości Mazowieckie. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia "Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, 10m²" i pokaż, że realizacja wyburzeń, rozbiórek zostanie zakończona błyskawicznie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Zielonka

2022-10-26 do 2022-10-29

Wyburzania Budynków

Wykonanie wyburzań budynków dla tego Klienta będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zlecę rozbiórkę obiektu, do 100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Wołomin

2023-01-24 do 2023-01-25

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m², Wołomin

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Wołomin

2023-01-24 do 2023-01-25

Firma Wyburzeniowa

Dla Klienta wyszukanie fenomenalnej firmy wyburzeniowej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, samodzielnie jako prawdziwy fachowiec w kwestii rozbiórki budynków działający na terenie Wołomina, którzy znają się na swojej pracy. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wołomin

2022-09-12 do 2022-09-20

Wyjątkowa Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: buudynek użyteczności publicznej Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Zlecę wykonanie prac rozbiórkowych części budynku MDK w Woł...

 • Wołomin

2023-01-19 do 2023-01-27

Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: demontaż ogrodzenia betonowego Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: do rozbiórki ogrodzenie betonowe, przęsła bet...

 • Warszawa

2022-08-16 do 2022-08-24

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek