Wyburzenia w Jarocinie

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 160 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 472 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Jarocinie

Wyburzenia Jarocin

Znakomite Wyburzenia Jarocin

1 opinia

Zaufaj ekspertom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij Grześkop Grzegorz Węclewski. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

P.WJodema - Doskonałe Kruszenie Betonu Jarocin

P.WJodema

1 opinia

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to główne atuty firmy P.WJodema, której specjalnością jest kruszenie betonu. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

DAR-MAR - Profesjonalne Wyburzenia Jarocin

Profesjonalne Wyburzenia Jarocin

20 opinii

DAR-MAR oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z Jarocina oraz przyległych powiatów. Nie trać czasu - zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

HORTUS - Profesjonalne Wyburzanie Ścian Jarocin

Profesjonalne Wyburzanie Ścian

1 opinia

Powierz usługę wyburzania ścian specjalistom firmy HORTUS z miejscowości Jarocin. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Jarocina nie mają sobie równych. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Grzegorz Szymczak - Porządne Wyburzenia Jarocin

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Grzegorz Szymczak

1 opinia

Wciąż szukasz profesjonalistów od wyburzeń? Skorzystaj z doświadczenia Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Grzegorz Szymczak. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

AQUA-RAF Rafał Repnak - Najlepsze Rozbiórki Jarocin

Najlepsze Rozbiórki

6 opinii

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od rozbiórek to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia AQUA-RAF Rafał Repnak. Jarocin i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

KAR-POL - Rewelacyjne Wyburzenia Jarocin

KAR-POL

2 opinie

Pochłonie Cię profesjonalne działanie KAR-POL na terenie Jarocina. Ta firma wyburzeniowa posiada sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację wyburzeń wykonają z należytą uwagą. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

Antum Antoni Filipowicz - Perfekcyjna Rozbiórka Budynków w Jarocinie

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków w Jarocinie

2 opinie

Wyszukanie perfekcyjnej firmy wyburzeniowej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci Antum Antoni Filipowicz - to prawdziwi specjaliści w kwestii rozbiórki budynków działający na terenie Jarocina, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Przedsiębiorstwo Usługowe "BTS" Sp. z o.o. - Solidne Kucie Betonu Jarocin

Przedsiębiorstwo Usługowe "BTS" Sp. z o.o.

1 opinia

Szukasz specjalisty od wyburzeń? Skorzystaj z doświadczenia Przedsiębiorstwo Usługowe BTS Sp. z o.o.. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

MPD WOJTASIK Piotr Wojtasik - Rewelacyjne Kucie Betonu Jarocin

MPD WOJTASIK Piotr Wojtasik

1 opinia

Szukasz ekspertów od rewelacyjnego kucia betonu w miejscowości Jarocin lub w rejonie powiatu? Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Najnowsze z 24 zleceń na wyburzenia w Jarocinie

Wyjątkowa Firma Wyburzeniowa Jarocin

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Stodoła, ściany częściowo betonowe, w większej części drewno b...

 • Jarocin

2023-01-15 do 2023-01-23

Profesjonalne Wyburzenia, Rozbiórki Jarocin

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od wyburzeń, rozbiórek potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 83m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Jarocin z pewnością dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Jarocin

2022-10-04 do 2022-10-12

Firma Wyburzeniowa

To zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 120m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Jarocin oraz przyległych powiatów. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Jarocin

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecę usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 200m², Jarocin

To zlecenie o treści - Zlecę usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 200m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z Jarocina i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Jarocin

2022-08-05 do 2022-08-13

Godna Zaufania Firma Wyburzeniowa

Skontaktuj się z Klientem jako godna zaufania firma wyburzeniowa oferująca swoje usługi w miejscowości Jarocin i w pobliskich miastach. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Jarocin

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecę rozbiórkę obiektu, 101-200m², Pleszew

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Materiał do utylizacji przez wykonawcę, płyty warstwowe ob...

 • Pleszew

2023-01-19 do 2023-01-27

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 201-300m², Pleszew

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: 2 x budynek mieszkalny malińska 2, malińska 4 -> 63 - 300 Pleszew Termin...

 • Pleszew

2022-12-12 do 2022-12-20

Perfekcyjne Wyburzenia Jarocin

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: 500m kwadratowych na wysokości 5metrow T...

 • Witowo

2022-10-17 do 2022-10-25

Doskonałej Jakości Wyburzenia, Rozbiórki

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Dom piętrowy tak zwana kostka ,stropy najprawdopodobniej drewniane budow...

 • Środa Wielkopolska

2022-07-30 do 2022-08-07

Profesjonalna Rozbiórka Budynków Jarocin

Rozbiórka budynków nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania o treści "Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 200m²". Zaprezentuj dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Środa Wielkopolska

2023-01-20 do 2023-01-28

Zapytanie o wyburzenie ścian, 301-500m², Krotoszyn

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Krotoszyn

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o wyburzenie ścian, 20m², Śrem

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 20m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Śrem

2022-11-10 do 2022-11-18

Zlecę rozbiórkę stropodachu, do 100m², Września

Olśnij Klienta sprawnym działaniem w okolicach Wrześni. Jako znana firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia o treści "Zlecę rozbiórkę stropodachu, do 100m²" i pokaż, że realizacja wyburzeń, rozbiórek zostanie wykonana z należytą uwagą. Już nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Września

2022-12-08 do 2022-12-16

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 120m², Gostyń

Jeszcze masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Gostyń

2022-09-22 do 2022-09-23

Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, do 100m², Gostyń

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gostyń

2023-01-23 do 2023-01-31

Świetna Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Słupca

2022-11-21 do 2022-11-29

Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 65m², Słupca

Ten Zlecający nadal poszukuje specjalisty od wyburzeń, rozbiórek. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 65m², chcąc doświadczonych specjalistów. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Słupca

2022-08-02 do 2022-08-10

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 201-300m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Budynek jest zbudowany z Pustaków szlakowych a Dach beton...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-21 do 2022-08-29

Znakomite Wyburzenia, Rozbiórki

Jeżeli w dalszym ciągu jako dobra firma od wyburzeń, rozbiórek poszukujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebna ekipa na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, do 100m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapotrzebowanie na wyburzenie ścian, 18m², Ostrów Wielkopolski

Jako solidna firma wyburzeniowa oraz prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie, jesteś idealnym kandydatem dla tego Klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-31 do 2022-08-31

Solidna Rozbiórka Budynków

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od solidnej rozbiórki budynków. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 101-200m². Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-08 do 2022-09-16

Świetne Wyburzenia, Rozbiórki

Rodzaj prac: Rozbiórka szopy drewnianej 4m/4m Rodzaj obiektu: Szopa drewniana Powierzchnia obiektu: 16m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Szopa drewniana 4m/4m Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z W...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-11-03 do 2022-11-11

Zlecę wyburzenie ścian, 60m², Ostrów Wielkopolski

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zlecę wyburzenie ścian, 60m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-31 do 2022-09-01

Rewelacyjna Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Jutrosin

2022-08-29 do 2022-09-06

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek