Wyburzenia w Gnieźnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 430 867 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 243 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Gnieźnie

Wyburzenia Gniezno

KBR Invest sp. z o.o.

19 opinii

Przygotowanie wyburzeń będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. KBR Invest sp. z o.o. ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

FHU ISTRANS. - Rzetelna Firma Wyburzeniowa Gniezno

FHU ISTRANS.

15 opinii

Pochłonie Cię sprawne działanie FHU ISTRANS. na terenie Gniezna. Ta firma wyburzeniowa posiada sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację rozbiórek wykonają szybko i z dokładnością. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Weskon - Doskonałej Jakości Wyburzenia Gniezno

Weskon

3 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij Weskon. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Kar-Pol - Znakomite Wyburzenia Gniezno

Znakomite Wyburzenia Gniezno

2 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij Kar-Pol. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Ar-tor - Staranne Wyburzenia Gniezno

Ar-tor

1 opinia

Firma Ar-tor świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Gniezno i z sąsiednich miast. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

PAWHAUS - Porządne Wyburzenia Gniezno

PAWHAUS

3 opinie

Wciąż szukasz profesjonalistów od wyburzeń? Skorzystaj z doświadczenia PAWHAUS. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Werbo - Profesjonalne Wyburzanie Ścian Gniezno

Profesjonalne Wyburzanie Ścian

1 opinia

Powierz usługę wyburzania ścian specjalistom firmy Werbo z miejscowości Gniezno. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Gniezna nie mają sobie równych. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Sławomir Grochowalski PHU - Świetne Wyburzenia, Rozbiórki Gniezno

Świetne Wyburzenia, Rozbiórki

6 opinii

Uważasz, że świetne wyburzenia, rozbiórki to trudny temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

BUD-MIX BUDOWNICTWO MICHAŁ NOWACZYK - Świetne Wyburzenia w Gnieźnie

Świetne Wyburzenia w Gnieźnie

1 opinia

Uważasz, że świetne wyburzenia to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Magdalena Tubacka - Najlepsze Wyburzenia, Rozbiórki Gniezno

Najlepsze Wyburzenia, Rozbiórki Gniezno

2 opinie

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz ekspertów od wyburzeń, rozbiórek to wykorzystaj doświadczenie Magdalena Tubacka. Gniezno i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 31 zleceń na wyburzenia w Gnieźnie

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m², Witkowo

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Witkowo

2023-01-17 do 2023-01-25

Profesjonalna Rozbiórka Budynków Gniezno

Oferując usługi z zakresu rozbiórki budynków od lat, szczególnie na obszarze Wielkopolskiego, ale także pobliskich miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Cielimowo

2023-01-17 do 2023-01-25

Świetne Wyburzania Budynków Gniezno

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Prace rozbiórkowe, do 100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Gniezno

2023-01-08 do 2023-01-16

Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 16m², Czerniejewo

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 16m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Czerniejewo

2022-09-26 do 2022-10-04

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 301-500m², Krześlice

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Wielkopolskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Krześlice

2022-08-11 do 2022-08-11

Potrzebna ekipa na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 800m², Pobiedziska

Zachwyć tego Klienta profesjonalnym działaniem w rejonie Wielkopolskiego. Jako znana firma wyburzeniowa wykonaj zlecenie o treści "Potrzebna ekipa na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 800m²" i pokaż, że realizacja wyburzeń, rozbiórek zostanie zakończona szybko. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Pobiedziska

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 4 dni temu

Perfekcyjne Wyburzenia, Rozbiórki Gniezno

Rodzaj prac: rozbiórka stropodachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Była pieczarkarnia Termin rozpoczęcia prac: do ...

 • Września

2022-12-08 do 2022-12-16

Firma Wyburzeniowa Gniezno

Skontaktuj się z Klientem jako perfekcyjna firma wyburzeniowa świadcząca swoje doświadczenie na terenie Mogilna oraz w rejonie Mogilna. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Mogilno

2022-10-10 do 2022-10-18

Zlecę wyburzenie obiektu, do 100m², Chomiąża Szlachecka

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę wyburzenie obiektu, do 100m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Chomiąża szlachecka

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 8 dni temu

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 30m², Kobylnica

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 30m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kobylnica

2023-01-09 do 2023-01-17

Wyburzenia, Rozbiórki

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje profesjonalistów od wyburzeń, rozbiórek. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, 10m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Mielno

2022-09-26 do 2022-10-04

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Słupca

2022-11-21 do 2022-11-29

Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 65m², Słupca

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od wyburzeń, rozbiórek szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 65m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z pewnością dowiedziesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Słupca

2022-08-02 do 2022-08-10

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, do 100m², Swarzędz

Ten Klient uważa, że doskonałej jakości wyburzania budynków to skomplikowane zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Swarzędz

2022-09-15 do 2022-09-23

Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 50m2-60m2 Usługa obejmuje wywóz gruzu: bez wywozu gruzu Termin rozpoczęcia prac: 20.12.2022r....

 • Swarzędz

2022-10-20 do 2022-10-28

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, do 100m², Swarzędz

Przygotowanie wyburzań budynków dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Zapytanie o rozbiórkę obiektu, do 100m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Swarzędz

2022-08-23 do 2022-08-31

Pierwszorzędne Wyburzenia, Rozbiórki

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Dom piętrowy tak zwana kostka ,stropy najprawdopodobniej drewniane budow...

 • Środa Wielkopolska

2022-07-30 do 2022-08-07

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 200m², Środa Wielkopolska

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Piętro, cegła Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Środa Wielkopolska

2023-01-20 do 2023-01-28

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, do 100m², Szelejewo Kujawsko-Pomorskie

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od wyburzeń, rozbiórek. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Szelejewo Kujawsko-Pomorskie

2022-07-19 do 2022-07-27

Porządne Rozbiórki Gniezno

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę wyburzenie ścian, 20m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę od razu.

 • Murowana Goślina

2022-09-25 do 2022-10-03

Zlecę rozbiórkę stropodachu, 60m², Czerwonak

Przygotowanie wyburzeń, rozbiórek dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zlecę rozbiórkę stropodachu, 60m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Czerwonak

2022-10-23 do 2022-10-31

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 25m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Żnin

2022-09-10 do 2022-09-18

Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, 10m², Redczyce

Ten Klient jest zdania, że świetne wyburzenia, rozbiórki to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, 10m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Redczyce

2023-01-21 do 2023-01-29

Zlecę kruszenie materiałów, 301-500m², Wągrowiec

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako dobra firma od wyburzeń, rozbiórek. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Wągrowiec

2022-09-23 do 2022-10-01

Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, do 100m², Borówiec

Ten Zlecający nadal poszukuje specjalisty od rozbiórek. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, do 100m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Borówiec

2022-07-20 do 2022-07-28

Staranne Wyburzania Budynków

Ten Zlecający nadal szuka profesjonalistów od wyburzań budynków. Napisał ogłoszenie o treści - Wyburzenie i rozbiórka, 300m2, chcąc trafić w dobre miejsce. Umów się na konkretny termin od razu!

 • Robakowo

2023-01-24 do 2023-02-01

Wyburzania Budynków

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 5000m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Zlecę skuwanie tynków, staw...

 • Poznań

2022-08-24 do 2022-09-01

Solidna Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: kruszenie gruzu, betonu lub in. materiałów Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 45m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Poznań

2022-09-19 do 2022-09-27

Porządne Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 15m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Wyburzenie kanału betonowego w podłodze pokoju mieszkalnego, po wyniesieniu...

 • Poznań

2022-10-24 do 2022-11-01

Zlecę wyburzenie obiektu, 201-300m², Poznań

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Rozbiórka/wyburzenie wraz z załadunkiem i wywozem/utylizacją odpadów, do...

 • Poznań

2022-10-19 do 2022-10-27

Najlepsze Rozbiórki

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Mam do rozebrania a następnie do złożenia salon handlowy 440 me...

 • Poznań

2022-09-14 do 2022-09-22

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek