Wyburzenia w Chodzieży

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 987 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 094 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Chodzieży

Wyburzenia Chodzież

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków Chodzież

19 opinii

Ten specjalista działa w rejonie województwa i oferuje różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnej rozbiórki budynków. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

Budimak Invest Lukasz Makowiecki - Staranne Wyburzenia Chodzież

Budimak Invest Lukasz Makowiecki

4 opinie

Jesteś zdania, że staranne wyburzenia to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z Budimak Invest Lukasz Makowiecki doradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

M.P.TECH-WIERT - Solidne Wyburzenia Chodzież

M.P.TECH-WIERT

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij M.P.TECH-WIERT. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

EDDBUD Usługi Ogólnobudowlane - Najlepsze Wyburzanie Ścian Chodzież

EDDBUD Usługi Ogólnobudowlane

1 opinia

Wiele długich lat pracownicy EDDBUD Usługi Ogólnobudowlane świadczą usługi z zakresu wyburzania ścian, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Sew-Bud - Rewelacyjne Kruszenie Betonu Chodzież

Sew-Bud

3 opinie

Powierz zadanie rewelacyjnego kruszenia betonu ekspertom z firmy Sew-Bud. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Chodzieży i okolicznych miast. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Wilk - Profesjonalne Wyburzanie Budynków w Chodzieży

Profesjonalne Wyburzanie Budynków w Chodzieży

5 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie wyburzania budynków i zatrudnij Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Wilk. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Tomasz Zawadzki "ZAW-TOM" - Doskonałej Jakości Wyburzenia Chodzież

Tomasz Zawadzki "ZAW-TOM"

1 opinia

Przygotowanie wyburzeń będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Tomasz Zawadzki ZAW-TOM ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Dom-styl - Najlepsze Wyburzenia, Rozbiórki Chodzież

Najlepsze Wyburzenia, Rozbiórki Chodzież

2 opinie

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz ekspertów od wyburzeń, rozbiórek to wykorzystaj doświadczenie Dom-styl. Chodzież i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

DMD-POL - Pierwszorzędne Wyburzanie Ścian Chodzież

DMD-POL

1 opinia

Pragniesz znaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu pierwszorzędnego wyburzania ścian z Chodzieży, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma DMD-POL jest do Twojej dyspozycji. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

OKNO-BROS - Rewelacyjne Rozbiórki Chodzież

Rewelacyjne Rozbiórki

1 opinia

Wykonanie rozbiórek będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. OKNO-BROS ma doświadczenie w branży, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

Najnowsze z 31 zleceń na wyburzenia w Chodzieży

Zlecę wyburzenie obiektu, 101-200m², Chodzież

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Chodzież

2022-11-07 do 2022-11-15

Znakomite Wyburzenia, Rozbiórki Chodzież

Jeżeli w dalszym ciągu jako dobra firma od wyburzeń, rozbiórek poszukujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecę kruszenie materiałów, 301-500m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Wągrowiec

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapotrzebowanie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, do 100m², Wyrzysk

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapotrzebowanie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Wyrzysk

2022-09-20 do 2022-09-28

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m², Piła

Ten Klient uważa, że doskonałej jakości wyburzania budynków to skomplikowane zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Piła

2022-12-31 do 2023-01-08

Porządne Rozbiórki Chodzież

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Piła

2022-12-03 do 2022-12-11

Perfekcyjne Wyburzenia Chodzież

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Piła

2022-09-28 do 2022-09-29

Zlecę wyburzenie ścian, 101-200m², Piła

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Piła

2022-10-12 do 2022-10-20

Potrzebna ekipa na rozbiórkę stropodachu, 101-200m², Czarnków

Rodzaj prac: rozbiórka stropodachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Czarnków

2022-08-17 do 2022-08-25

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m², Czarnków

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w okolicach Czarnkowa. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa wykonaj zlecenie o treści "Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m²" i dowiedź, że realizacja wyburzeń zostanie zakończona błyskawicznie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Czarnków

2022-08-17 do 2022-08-25

Potrzebna ekipa na rozbiórkę stropodachu, do 100m², Czarnków

Jeśli Rozbiórka budynków nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest właśnie dla Ciebie. Bazując na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Czarnków

2022-08-17 do 2022-08-25

Pierwszorzędna Firma Wyburzeniowa Chodzież

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 8000m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kcynia

2022-08-06 do 2022-08-14

Znakomite Wyburzania Budynków Chodzież

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Żelbet o grubości ok. 150 cm. obiekt długości ...

 • Dolaszewo

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecę wyburzenie obiektu, 201-300m², Dolaszewo

Zleceniodawca szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę wyburzenie obiektu, 201-300m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Dolaszewo

2022-09-21 do 2022-09-29

Znakomite Wyburzania Budynków

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Łobżenica

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecę usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 20m², Sławno

Ten Klient myśli, że solidne wyburzenia to nieprosty temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecę usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 20m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Sławno

2022-07-28 do 2022-08-05

Potrzebna ekipa na kruszenie materiałów, 45m², Nakło Nad Notecią

Rozbiórka budynków nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Potrzebna ekipa na kruszenie materiałów, 45m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Nakło nad Notecią

2022-08-18 do 2022-08-26

Zlecę wyburzenie ścian, 20m², Murowana Goślina

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 20m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: 2 piętro, wielka płyta Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-21...

 • Murowana Goślina

2022-09-25 do 2022-10-03

Zlecę wyburzenie obiektu, 1479m², Wałcz

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 1479m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: z wywozem Dodatkowe informacje od Klienta: - obiekt 5-kondygnacyjny, - wyb...

 • Wałcz

2022-11-03 do 2022-11-11

Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wolwark

2022-08-18 do 2022-08-26

Profesjonalne Wyburzenia

Zlecający poszukuje dobrej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 301-500m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Ustal pasujący termin!

 • Kołaczkowo

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecę wyburzenie ścian, 1200m², Jastrowie

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 1200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Rozbiórka kominów i ścian Termin rozpoczęcia prac:...

 • Jastrowie

2023-01-08 do 2023-01-16

Zapytanie o rozbiórkę fundamentu, 25m², Żnin

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 25m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Żnin

2022-09-10 do 2022-09-18

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 301-500m², Szamotuły

Rodzaj prac: Mieszane Rodzaj obiektu: Pkp Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szamotuły

2022-10-26 do 2022-11-03

Świetna Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: 2022-08-04...

 • Szamotuły

2022-07-14 do 2022-07-22

Firma Wyburzeniowa

Dla Klienta wybranie rzetelnej firmy wyburzeniowej nie jest proste, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Kujawsko-pomorskiego, którzy znają się na swojej pracy. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów.

 • Redczyce

2023-01-21 do 2023-01-29
dodano 6 dni temu

Perfekcyjne Wyburzania Budynków

Próbujesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Szelejewo Kujawsko-Pomorskie

2022-07-19 do 2022-07-27

Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 10m², Rokietnica

Zlecający szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 10m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Rokietnica

2022-09-22 do 2022-09-30

Potrzebna ekipa na kruszenie materiałów, 101-200m², Łochowo

Rodzaj prac: kruszenie gruzu, betonu lub in. materiałów Rodzaj obiektu: Most Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łochowo

2022-07-20 do 2022-07-28

Rzetelna Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Suchy Las

2022-08-01 do 2022-08-09

Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: rozbiórka stropodachu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 60m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Grubość stropu monolitycznego wynosi 30 cm Termin rozpoczę...

 • Czerwonak

2022-10-23 do 2022-10-31

Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Krześlice

2022-08-11 do 2022-08-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek